Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.03.2007., 20:17   #1
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Logitech BT58 pitanje

E ovako nabavio sam ovaj miš, i sad sve je super, odlično mi paše ruci i to. Ali nije mi jasna jedna stvar. On stalno svijetli jarko crveno, nema onog "sleep" moda kada ga ne pomičeš da slabije svijetli. Meni to ne smeta toliko, ali ne znam jel to normalno da stalno svijetli tako?

Drivere nisam dobio, nemam ih od kuda skinut jer je Logitech odlučio maknut drivere sa stranice. Ako bi mi netko mogao uploadat drivere za ovaj miš bio bih mu zahvalan.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2007., 09:17   #2
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,394
Što će ti driveri? Nemaš tu što namještavat... Što se tiče LED-ice, mislim da je to za BT58 normalno, kod mene isto jednako svijetli.
domy_os je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.03.2007., 10:02   #3
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
I na MX518 je ista situacija.

Zamisli da se tako u CoD-u zastekas u neki plast sijena sa snajpom a pred tebe iskoči neki švabo, ti mrdneš miša a on kasni - još se nije razbudio.

Sve u svemu sasvim normalna stvar da ta LED-ica stalno svijetli istim intenzitetom.
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2007., 15:43   #4
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Što će ti driveri? Nemaš tu što namještavat... Što se tiče LED-ice, mislim da je to za BT58 normalno, kod mene isto jednako svijetli.
Onda to tako mora bit valjda, uglavnom nisam se još susreo s tim, inače uvjek na svakom mišu kojeg sam koristio bila su dva moda, jedan dok ga vučem po podlozi i jedan dok miruje. Premalo iskustva izgleda - nisam još koristio Logi-a.


Citiraj:
Autor Milentije Pregled postova
I na MX518 je ista situacija.

Zamisli da se tako u CoD-u zastekas u neki plast sijena sa snajpom a pred tebe iskoči neki švabo, ti mrdneš miša a on kasni - još se nije razbudio.

Sve u svemu sasvim normalna stvar da ta LED-ica stalno svijetli istim intenzitetom.
Ma kresnio bi ga sa u jaja sa shiftom , dok se on grči u plastu sijena samo na miru nanišanio glavušu i cap.

Hvala obojici. Rep up .
tutix je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na