Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.11.2021., 15:11   #4981
RimtuTiTuki
Premium
Moj komp
 
RimtuTiTuki's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,514
Citiraj:
Autor keyser_s()ze Pregled postova
Može jedno tehničko pitanje.

Prisilom (razbio ekran na svojem androidu) sam posudio iphone na kratko korištenje. I ok on funkcionira (nije toliko tragično kao što sam mislio).

Međutim ne uspjevam odgonetnut kako se uključit T9 traženje kontakata u dialeru, niti kako se uključi swype tipkanje (nema čak ni opcije). Je li moguće da niti jednog nema u IOS?
T9 nema, a ni ne vjerujem da će ga ikada biti... swype postoji, ali ne za hrvatski jezik
__________________
I never make the same mistake twice I make it five or six times just to be sure...
RimtuTiTuki je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2021., 20:14   #4982
keyser_s()ze
Premium
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Karlovac
Postovi: 583
Citiraj:
Autor RimtuTiTuki Pregled postova
T9 nema, a ni ne vjerujem da će ga ikada biti... swype postoji, ali ne za hrvatski jezik
Thx. Ajde swype kako tako (makar ni to nije u redu u 2021), ali T9 zbilja. Moram priznati da me čak malo i čudi da se taj podatak i ne spominje previše (mene bode u oko strašno).
keyser_s()ze je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2021., 21:38   #4983
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,638
T9 sam zadnje vidio na zadnjem SonyEricssonu (C905), prije nego sam prešao na Nokiu E72 i onda na touchscreen mobitele.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2021., 22:54   #4984
keyser_s()ze
Premium
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Karlovac
Postovi: 583
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
T9 sam zadnje vidio na zadnjem SonyEricssonu (C905), prije nego sam prešao na Nokiu E72 i onda na touchscreen mobitele.
Na dialer sam mislio
keyser_s()ze je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2021., 09:29   #4985
RimtuTiTuki
Premium
Moj komp
 
RimtuTiTuki's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,514
Citiraj:
Autor keyser_s()ze Pregled postova
Na dialer sam mislio
Skužio sam, to je i meni najviše falilo od sam sa androida prešao na iPohone…

Uglavnom, sada koristim search opciju, samo povućeš prstom po sredini ekrana prema dole, i kreneš tipkati nečije ime - odmah ti povuče kontakte, poruke, mailove, kalendar, i sve vezano za tu osobu. Po meni je puno praktičnije
__________________
I never make the same mistake twice I make it five or six times just to be sure...
RimtuTiTuki je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2021., 09:54   #4986
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 704
Citiraj:
Autor RimtuTiTuki Pregled postova
Skužio sam, to je i meni najviše falilo od sam sa androida prešao na iPohone…
Još nešto ti fali?
Sve intenzivnije razmišljam o prelasku, meni je stvar što nema malih mobitela dobre kamere osim 13 mini, inače ne bi. Zadnji mobiteli koje sam intenzivno koristio su LG G6 i SGS7, pokušao ozbiljno sa S20 Fe, p40 pro i pixel 6 no ne mogu provariti veličinu i težinu nikako.
Nisam zahtjevan korisnik, pola sata poziva, sat dva surfanja i poruka u vrh glave i po onome što sam čitao baterija bi me trebala zadovoljiti.

Od aplikacija koje su mi must have je Gboard, po onome što vidim može na iOS.
Google photos također, to vjerujem da radi uredno. Chrome isto tako? Oglase blokiram u Androidu na način da u postavkama privatnog dns-a stavim "dns.adguard.com" hoće li to funkcionirati i ovdje tako?
Koja je alternativa za YT vanced bez reklama, nije mi to must have jer većinu YT gledam na tabletu ali eto da znam.

Kontakte će povući sa Google računa bez problema? Za backup WA poruka me nije briga. Ono što nisam skužio je to što ste nekoliko puta pričali ovdje o spajanju na PC, kopiranju fotografija i videa na njega. Kako to radi, normalno ili ima zavrzlame? Znači sa mobitela na PC, ne obratno.

A da nije premalo pitanja evo još jedno, nisam skužio kako radi bežično punjenje, mora li se imati njihov punjač? U autu imam tvornički ugrađen QI punjač, s drugim uređajima nisam imao problema.

Zadnje izmijenjeno od: goran1985. 21.11.2021. u 10:08.
goran1985 je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2021., 10:48   #4987
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Kopiranje na PC radi normalno. S PCa na mob je malo otežano. Wireless charging radi normalno sa svakim qi punjačem.YT vanced nema, a Gmail kontakte će povući.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2021., 12:36   #4988
RimtuTiTuki
Premium
Moj komp
 
RimtuTiTuki's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,514
Citiraj:
Autor goran1985 Pregled postova
Još nešto ti fali?
Sve intenzivnije razmišljam o prelasku, meni je stvar što nema malih mobitela dobre kamere osim 13 mini, inače ne bi. Zadnji mobiteli koje sam intenzivno koristio su LG G6 i SGS7, pokušao ozbiljno sa S20 Fe, p40 pro i pixel 6 no ne mogu provariti veličinu i težinu nikako.
Nisam zahtjevan korisnik, pola sata poziva, sat dva surfanja i poruka u vrh glave i po onome što sam čitao baterija bi me trebala zadovoljiti.

Od aplikacija koje su mi must have je Gboard, po onome što vidim može na iOS.
Google photos također, to vjerujem da radi uredno. Chrome isto tako? Oglase blokiram u Androidu na način da u postavkama privatnog dns-a stavim "dns.adguard.com" hoće li to funkcionirati i ovdje tako?
Koja je alternativa za YT vanced bez reklama, nije mi to must have jer većinu YT gledam na tabletu ali eto da znam.

Kontakte će povući sa Google računa bez problema? Za backup WA poruka me nije briga. Ono što nisam skužio je to što ste nekoliko puta pričali ovdje o spajanju na PC, kopiranju fotografija i videa na njega. Kako to radi, normalno ili ima zavrzlame? Znači sa mobitela na PC, ne obratno.

A da nije premalo pitanja evo još jedno, nisam skužio kako radi bežično punjenje, mora li se imati njihov punjač? U autu imam tvornički ugrađen QI punjač, s drugim uređajima nisam imao problema.

Ne fali mi ništa, i drago mi je da sam prešao sa androida na iOS... dok sam bio mlađi mi je bilo fora sve podešavati svaki put kad kupim novi mobitel ili izađe nova vezija softwrea, odnosno bilo mi je zabavno čačkati po postavkama. Sad mi je glavna prednost iOS-a to što kad promijenim mobitel imam za 10-15 min sve isto na novom mobitelu. npr... imam stari iPhone 7, koji mogu upogonitit za doslovno 10-15min ako mi se nešto desi sa novim (pokvari se, ukradu ga i slično)

Gboard - ne koristim

Google Photos - radi savršeno, ali sam ga prestao koristiti kad sam skužio da iCloud 50gb košta 7,99kn

Chrome - ne koristim, osim na PC-u, korisim Safari koji radi odlično i u iOS se zarazliku od androida može instalirat ADBlock+, tako da ne koristim ni VPN osim NordVPN-a kojeg korisitim radi drugih razloga. na PC-u imam chrome plugin iCloud passwords, tako da preko njega imam sinhronizirane passworde chrome - iCloud, tako da te passworde na iPhoneu mogu korisititi i za aplikacije

Youtube/Vanced - nema alternative, imam sharean youtube premium sa par prijatelja

Kontakte i kalendar držim na gmail-u, povuče ih bez problema Tek nedavno sam prestao koristiti gmail i gcalendar app-ove i prešao na ugrađene apple-ove, nije mi trebalo puno da se navikenem, a iOS integrirani search funkcionira savršeno.

Whatsapp transfer sam napravio preko aplikacije koju je preporučio i Ivan - DrFone, prošlo je polubezbolno

Kopiranje fotografija radi bez problema, ja osobno ne spajam mobitel sa PC-em, nego imam instaliran iCloud i skidam preko njega. Jedino apple gura heic koji baš nije prepopularan format.

Bežučno punjenje sa drugim proizvođačima funkcionira normalno. Za one koji nemaju standardno ugrađen punjač, ja sam si nedavno kupio Spigen OneTap Pro punjač, genijalna stvar i moja topla preporuka svima koji su dosta u autu.
__________________
I never make the same mistake twice I make it five or six times just to be sure...
RimtuTiTuki je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2021., 14:24   #4989
RainZG
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 525
Citiraj:
Autor RimtuTiTuki Pregled postova
Ne fali mi ništa, i drago mi je da sam prešao sa androida na iOS... dok sam bio mlađi mi je bilo fora sve podešavati svaki put kad kupim novi mobitel ili izađe nova vezija softwrea, odnosno bilo mi je zabavno čačkati po postavkama. Sad mi je glavna prednost iOS-a to što kad promijenim mobitel imam za 10-15 min sve isto na novom mobitelu. npr... imam stari iPhone 7, koji mogu upogonitit za doslovno 10-15min ako mi se nešto desi sa novim (pokvari se, ukradu ga i slično)

Gboard - ne koristim

Google Photos - radi savršeno, ali sam ga prestao koristiti kad sam skužio da iCloud 50gb košta 7,99kn

Chrome - ne koristim, osim na PC-u, korisim Safari koji radi odlično i u iOS se zarazliku od androida može instalirat ADBlock+, tako da ne koristim ni VPN osim NordVPN-a kojeg korisitim radi drugih razloga. na PC-u imam chrome plugin iCloud passwords, tako da preko njega imam sinhronizirane passworde chrome - iCloud, tako da te passworde na iPhoneu mogu korisititi i za aplikacije

Youtube/Vanced - nema alternative, imam sharean youtube premium sa par prijatelja

Kontakte i kalendar držim na gmail-u, povuče ih bez problema Tek nedavno sam prestao koristiti gmail i gcalendar app-ove i prešao na ugrađene apple-ove, nije mi trebalo puno da se navikenem, a iOS integrirani search funkcionira savršeno.

Whatsapp transfer sam napravio preko aplikacije koju je preporučio i Ivan - DrFone, prošlo je polubezbolno

Kopiranje fotografija radi bez problema, ja osobno ne spajam mobitel sa PC-em, nego imam instaliran iCloud i skidam preko njega. Jedino apple gura heic koji baš nije prepopularan format.

Bežučno punjenje sa drugim proizvođačima funkcionira normalno. Za one koji nemaju standardno ugrađen punjač, ja sam si nedavno kupio Spigen OneTap Pro punjač, genijalna stvar i moja topla preporuka svima koji su dosta u autu.

samo nadopuna za youtue, imas youtube++ koji radi isto sto i Vanced, ali sam platio yt premium family za 15kn mjesecno pa ne koristim to vise.
Ne treba biti jailbrekan iphone za youtube++
RainZG je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2021., 14:38   #4990
cic
Premium
 
cic's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Podravina
Postovi: 1,015
Citiraj:
Autor RimtuTiTuki Pregled postova
Kopiranje fotografija radi bez problema, ja osobno ne spajam mobitel sa PC-em, nego imam instaliran iCloud i skidam preko njega. Jedino apple gura heic koji baš nije prepopularan format.
S ovim sam se ja borio dok nisam skužio.

Pod postavkama kamera ostavi high efficiency, a pod photos postavkama kod opcije transfer to pc or mac odaberi automatic.

S tim dobiješ da ti slika u boljoj kvaliteti i zauzima manje prostora, a kad spojiš iphone na komp, automatski ti konvertira u jpg.
cic je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2021., 16:23   #4991
RimtuTiTuki
Premium
Moj komp
 
RimtuTiTuki's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,514
Citiraj:
Autor cic Pregled postova
S ovim sam se ja borio dok nisam skužio.

Pod postavkama kamera ostavi high efficiency, a pod photos postavkama kod opcije transfer to pc or mac odaberi automatic.

S tim dobiješ da ti slika u boljoj kvaliteti i zauzima manje prostora, a kad spojiš iphone na komp, automatski ti konvertira u jpg.


tnx, nisam znao ovo
__________________
I never make the same mistake twice I make it five or six times just to be sure...
RimtuTiTuki je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2021., 18:01   #4992
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,771
SwiftKey ima dobar swipe čak i na hrvatskom... Meni je to go to tipkovnica još od android dana...
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2021., 08:20   #4993
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,314
Nije li se netko žalio da ima problema sa zvukom na iP12? Apple se ponudio besplatno popraviti takve uređaje.
https://support.apple.com/iphone-12-...o-sound-issues
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2021., 13:05   #4994
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Hvalevrijedan potez. Mene samo zanima , nije li to ionako zahvaceno garancijom, jer ovo ionako vrijedi za mobitele koji bi trebali biti unutar jamstva.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2021., 13:12   #4995
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Hvalevrijedan potez. Mene samo zanima , nije li to ionako zahvaceno garancijom, jer ovo ionako vrijedi za mobitele koji bi trebali biti unutar jamstva.
Citiraj:
The program covers affected iPhone 12 or iPhone 12 Pro devices for 2 years after the first retail sale of the unit.
Valjda ciljaju na ekipu kojoj je istekla godina dana (vani je godina dana garancije na iphone).
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2021., 13:28   #4996
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Baci oko na datum proizvodnje.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2021., 13:30   #4997
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Baci oko na datum proizvodnje.
Pa da, jesam, zato i govorim.

October 2020. je prošao, kada se ta vijest proširi već će biti 2022.

Ciljaju na njih, svima kojima je garancija istekla ili će isteći uskoro.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2021., 13:33   #4998
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Mogu ciljati samo na one koji su kupili mob u 10.2020. i da se potrefio baš taj mjesec proizvodnje. Ostali ionako još uvijek imaju jamstvo
Da, ovo do 2022 je ok
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2021., 13:37   #4999
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Mogu ciljati samo na one koji su kupili mob u 10.2020. i da se potrefio baš taj mjesec proizvodnje. Ostali ionako još uvijek imaju jamstvo
Ali to je tekuća vijest, ne nešto što traje od do.

I tako je ta vijest od kolovoza 2021. znači već postoji 3 mjeseca. I biti će aktualna i sljedećih 6 mjeseci.

I nakon travnja 2021. vrijedi za sve.

Vijest je u stilu, ako ste kupili mobitel u tom i tom razdoblju i osjetite probleme i nakon garancije, javite se, imate free repair, jer su očito zajebali nešto pri proizvodnji te serije mobitela u tom i tom razdoblju.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2021., 14:58   #5000
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
U pravu si.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2021., 12:28   #5001
RascaL
Premium
Moj komp
 
RascaL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 385
Ima li netko iskustva sa AppleCare+ u Hrvatskoj?

Točnije, je li moguće zamijeniti bateriju koja nije pala ispod 80% i koliko se naplaćuje u tom slučaju?

Na službenoj stranici su navedeni Store, iStyle i Agramservis kao ovlašteni servisi. S obzirom da se očito mora slati u Zagreb, koji od navedenih je najpouzdaniji?
RascaL je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2021., 13:17   #5002
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,638
iPhone mobiteli - 2. dio

Ja sam s Agramom bio prezadovoljan. Organizirali su da dostavna služba dođe doma po paket i vratili ga nazad kad je bio gotov.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2021., 05:51   #5003
cic
Premium
 
cic's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Podravina
Postovi: 1,015
iPhone mobiteli - 2. dio

Da li se nekom dešava da mu se iPhone puni sporije nego kaj treba?

Zadnjih par tjedana stavim ga ujutro prije posla punit, i on za 45 min napuni možda 20-30%., ili kao sad, za nekih 15 min se napunio 6-7%. Nekad provjerim kak se puni i ako se puni sporije onda ga ponovno uštekam pa krene punit kak treba. 11 Pro je u pitanju i originalni 20w punjač i ovo je već postalo iritantno.

Ali s jedne strane me ni ne čudi jer svaki mob koji sam do sad kupio, nokia, lg, samsung, pixel, na svakom od njih je ili punjač ili kabel krepali u roku par mjeseci, jedino je huawei radio kak treba.
cic je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2021., 06:29   #5004
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Jel ti uključen onaj optimizirajuci način punjenja?


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2021., 07:09   #5005
cic
Premium
 
cic's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Podravina
Postovi: 1,015
Da uključen je, ali ako se ne varam to vrijedi za iznad 80%. A uostalom radilo je sve kak treba do prije koji tjedan. I nije da se svaki dan to desi
cic je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2021., 09:45   #5006
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Ili kabel ili prljav utor punjenja
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2021., 12:26   #5007
Alfonso
Premium
 
Alfonso's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 50
PC mi ne puni iphone a uredno je spojen sa kablom i djeli internet ali se ne puni?!?
Alfonso je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2021., 21:03   #5008
SPLiFF
Premium
Moj komp
 
SPLiFF's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,020
Citiraj:
Autor Alfonso Pregled postova
PC mi ne puni iphone a uredno je spojen sa kablom i djeli internet ali se ne puni?!?


E sad ako isti kabel puni preko adaptera onda
SPLiFF je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2021., 06:35   #5009
cic
Premium
 
cic's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Podravina
Postovi: 1,015
iPhone mobiteli - 2. dio

Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Ili kabel ili prljav utor punjenja
Ili mokar 🤦

Evo sad mi javlja liquid dettected i neće punit. Jednostavno ne kužim otkud, mob nije bio ni blizu nikakve vode.

I sad da ga nosim na servis kaj mi se jednostavno ne da, vjerojatno mogu očekivati da mi to ne prođe pod garanciju jel?

Jel moguće da zbog kabla javlja da ima tekućine?

Zadnje izmijenjeno od: cic. 15.12.2021. u 07:40.
cic je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2021., 23:03   #5010
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Naravno da je moguce. Mozda si smocio kabel a ne mob. I onda ga ukljucio u utor
spawn je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na