Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.11.2021., 22:10   #6001
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,572
Na njihovoj opremi radi, očito su još nešto mijenjali, treba otkriti šta.

Nemaš razloga za ikakvu naknadu.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2021., 06:02   #6002
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,151
Citiraj:
Autor sipe Pregled postova
A jesi probao s njihovim modemom?

Njihov modem se spaja u router modu. Sad ću probati s fritzom preko speedport-a bridge jel radi, i to je nešto, samo fritz se spaja 6 megabita više nego speedport.


Jel bi moglo biti korisnih podataka u konfiguraciji da je probam izvaditi i dekriptirati?

Također, razmišljam da uzmem ZTE 931 i da vidim hoće se on spojiti, možda je fritz kihnuo

I pitanje hoće ti priznati 15 dana bez VDSL-a na tvom modemu, a ne njihovom?


Tri puta potvrdili username i pass, probao s svim mogućim vlanovima koje sam našao
Ja imam njihov fritz, iskon fritz. Oni mi šalju konfig na njega, ja ništa ne diram. Ili mi šalju krivi konfig ili nešto treće pošlo po zlu.

Dali ti imaš njihov router? Ako imaš i ako možeš pristupiti admin sucelju onda bi odmah vidjeli vlan ili username. Ja uopće nemam njihov shrotex vratio sam kada sam kupio njihov fritz.

Sent using Tapatalk
mann je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2021., 08:05   #6003
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,572
Ako:
- imaš njihov Fritz
- ispravan
- da mu je aktivan njihov remote pristup
- da je prijavljen na ACS - u

onda bi trebao sam ili na njihovu intervenciju povući sve postavke i raditi / imati Internet + koje još usluge imaš.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2021., 08:34   #6004
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,151
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Ako:
- imaš njihov Fritz
- ispravan
- da mu je aktivan njihov remote pristup
- da je prijavljen na ACS - u

onda bi trebao sam ili na njihovu intervenciju povući sve postavke i raditi / imati Internet + koje još usluge imaš.
Sve to stoji ali oni ne znaju što se desilo da je prestao raditi pppoe. Praktički ne postoji tehnička osoba u iskonu koja te može nazvati. Postoje tehničar za poslovne korisnike ali oni se ovime ne bave. Valjda je sve sada u tht-u. Oni moj ruter vide, redovito ga factory resetaju jer ne znaju kako popraviti stanje.

Jako jako loše. Meni ne pojmljivo da ISP može funkcionirati na ovome levelu.

Sent using Tapatalk
mann je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2021., 09:12   #6005
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,572
Da, sramota,
bitno da su "menađerčići" razjurili (prave) radnike i to opravdali uštedom a u kancelariji "klikaju" za 10 - 20 kKn
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2021., 09:19   #6006
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,070
pretpostavljam da je od iskona taj fritz kupilo 50 ljudi, a osobu koja je nešto znala o njima su sprašili tj dala je otkaz.

djelatnici na szk-u vjerojatno nemaju ni znanja ni ovlasti raditi išta po tom pitanju i mogu ga samo resetirati u nedogled. pitanje šta je sa višom tehničkom službom.



po meni, ako ustraješ , proglasiti će ga neispravnim, dobiti ćeš povrat para za fritza i novi isp router s kojim će oni znati baratati.
jp_rv je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2021., 09:36   #6007
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,151
Ludo, a nekad su bili ono The ISP
mann je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2021., 09:39   #6008
Blagus
Premium
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 505
Kod svakog operatera pravilo je da se treba držati HAKOM-ovih uputa i eskalirati onako kako su propisali.
Konkretno, u tvom slučaju:
Citiraj:
Kvarovi - operator je kvar na opremi dodijeljenoj korisniku obvezan ukloniti u roku od 5 dana, a sve druge kvarove iz područja svoje odgovornosti u roku od maksimalno 15 dana od dana prijave kvara. Ukoliko operator kvar ne otkloni u navedenim rokovima, korisnik ima pravo na raskid pretplatničkog ugovora bez plaćanja naknade za prijevremeni raskid, odnosno, ukoliko nije iskoristio prethodno navedeno pravo raskida ugovora, korisnik ima pravo na obeštećenje u visini od 240,00 kuna po danu za svaki započeti dan kašnjenja do dana otklona kvara (za najviše 15 dana kašnjenja).

Korisnik navedena prava ima ukoliko kašnjenje u otklonu kvara nije bio uzrokovano višom silom, krivnjom korisnika ili postupanjem treće strane kojim je onemogućen pristup infrastrukturi i/ili mreži u svrhu otklona kvara. Nakon prijave kvara, operator je obvezan u svakom trenutku korisniku telefonskim i/ili elektroničkim putem omogućiti praćenje statusa prijave kvara.
Ako si ti već 15 dana bez interneta, a nisi im onemogućio pristup Fritzu, onda imaš pravo na naknadu od 2400 kuna i gledaj na to kao da su ti poklonili preko godinu dana interneta

Dalje, budući da su Fritza reklamirali kao kompatibilnog s njihovom mrežom, možeš inzistirati da ga osposobe. Ako odbijaju, eskaliraš s prvostupanjskom pa drugostupanjskom žalbom, nakon toga možeš pisati HAKOM-u. Ista stvar je i ako ti ne žele isplatiti naknadu, bez obzira jesu riješili kvar ili ne.

Iz mog iskustva, drugostupanjska žalba je dovoljan motivator svima njima da se riješi bilo kakav problem. Od naknade nikako nemoj odustati, a ja bih na tvom mjestu inzistirao i da osposobe Fritza. Sretno.
Blagus je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2021., 09:45   #6009
sipe
Premium
Moj komp
 
sipe's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 984
Citiraj:
Autor mann Pregled postova
Ja imam njihov fritz, iskon fritz. Oni mi šalju konfig na njega, ja ništa ne diram. Ili mi šalju krivi konfig ili nešto treće pošlo po zlu.

Dali ti imaš njihov router? Ako imaš i ako možeš pristupiti admin sucelju onda bi odmah vidjeli vlan ili username. Ja uopće nemam njihov shrotex vratio sam kada sam kupio njihov fritz.

Sent using Tapatalk
Ja nemam njihov, ja imam fritz 7530 di sam samo podesio 3 stvari, username password i VLAN ID i radio je 3 mjeseca bez da sam ga restartao itijednom.


I točno 10.11 u 3 ujutro kad je očistio vezu PPPoE timeout. Prvo sam mislio da su mijenjali username/pass, ali 99% sam siguran da su nešto drkali po VLAN ID. Poslao sam im još jedan email pa ako nešto jave bit će super.


Da pošto ti imaš službeno njihov fritz kod tebe je drugačije.

Kod mene njihov router radi (speedport), fritz ne. Kad i ako ga tebi srede, vjerojatno će i moj proraditi

Probam danas povući speedport podatke, pretpostavljam da ovo radi
http://forum.pcekspert.com/showpost....postcount=2101
sipe je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2021., 12:31   #6010
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,151
Citiraj:
Autor Blagus Pregled postova
Kod svakog operatera pravilo je da se treba držati HAKOM-ovih uputa i eskalirati onako kako su propisali.
Konkretno, u tvom slučaju:
Ako si ti već 15 dana bez interneta, a nisi im onemogućio pristup Fritzu, onda imaš pravo na naknadu od 2400 kuna i gledaj na to kao da su ti poklonili preko godinu dana interneta

Dalje, budući da su Fritza reklamirali kao kompatibilnog s njihovom mrežom, možeš inzistirati da ga osposobe. Ako odbijaju, eskaliraš s prvostupanjskom pa drugostupanjskom žalbom, nakon toga možeš pisati HAKOM-u. Ista stvar je i ako ti ne žele isplatiti naknadu, bez obzira jesu riješili kvar ili ne.

Iz mog iskustva, drugostupanjska žalba je dovoljan motivator svima njima da se riješi bilo kakav problem. Od naknade nikako nemoj odustati, a ja bih na tvom mjestu inzistirao i da osposobe Fritza. Sretno.
Ma moj Fritz ne da je kompatibilan nego je na njihovom ACS-u, kupljen od iskona, jos pod garancijom. DSL linija gori ono zeleno pun gas, ovi imaju neometani pristum fritzu ali uzalud kada neznaju.

Ja cu im se sigurno zaliti na sve moguce adrese iako mi je vec lagano dosta. Fakat bi internet nazad u prvom redu.

Citiraj:
Autor sipe Pregled postova
Ja nemam njihov, ja imam fritz 7530 di sam samo podesio 3 stvari, username password i VLAN ID i radio je 3 mjeseca bez da sam ga restartao itijednom.


I točno 10.11 u 3 ujutro kad je očistio vezu PPPoE timeout. Prvo sam mislio da su mijenjali username/pass, ali 99% sam siguran da su nešto drkali po VLAN ID. Poslao sam im još jedan email pa ako nešto jave bit će super.


Da pošto ti imaš službeno njihov fritz kod tebe je drugačije.

Kod mene njihov router radi (speedport), fritz ne. Kad i ako ga tebi srede, vjerojatno će i moj proraditi

Probam danas povući speedport podatke, pretpostavljam da ovo radi
http://forum.pcekspert.com/showpost....postcount=2101
Ako se mozes ulogirati na bilo koji nacin to bi bilo cudo. Po meni ili je format username-a ili je vlan. Trece ne vjerujem jer ako radi speedport na istoj toj liniji nema sto biti nego ovo dvoje.
mann je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2021., 12:33   #6011
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,572
Probaj svakako, ako funkcionira > otkriješ šta su mijenjali > gomila kolega koji su sada u problemima biti će ti zahvalni
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2021., 12:37   #6012
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Ako je Iskonova oprema, šalji mailove na

EDIT: email adrese uklonjene na zahtjev

yyyy@iskon

To su kontakti za razvoj i oni su bili zaduženi za opremu i softver na njima, dosta ok, pametni dečki, s drugim sam bio 2017. i komunicirao. Dok sam bio na Iskonu.
Možda ticket nije došao do njih. S time da je Iskon postao HT virtualna mreža, ne znam jesu li sve otpustili u međuvremenu.
__________________
.

Zadnje izmijenjeno od: Nikky. 11.11.2021. u 18:41. Razlog: Email adrese uklonjene na zahtjev
Ag008 je online   Reply With Quote
Staro 11.11.2021., 12:53   #6013
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,151
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Ako je Iskonova oprema, šalji mailove na

EDIT: email adrese uklonjene na zahtjev

yyyy@iskon

To su kontakti za razvoj i oni su bili zaduženi za opremu i softver na njima, dosta ok, pametni dečki, s drugim sam bio 2017. i komunicirao. Dok sam bio na Iskonu.
Možda ticket nije došao do njih. S time da je Iskon postao HT virtualna mreža, ne znam jesu li sve otpustili u međuvremenu.
POSLANO!

Nisam dobio error za sada pa mi se cini da su mailovi zivi.

Zadnje izmijenjeno od: Nikky. 11.11.2021. u 18:40.
mann je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2021., 13:18   #6014
sipe
Premium
Moj komp
 
sipe's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 984
Citiraj:
Autor mann Pregled postova
POSLANO!

Nisam dobio error za sada pa mi se cini da su mailovi zivi.

Koliko vidim na linkedinu, oba su do prošlog mjeseca radila u iskonu i više ne



Također pokušao sam decrypt napraviti na speedportu, al ovaj je speedport plus za koji koliko vidim nema načina za decrypt configa
sipe je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2021., 13:28   #6015
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,151
Citiraj:
Autor sipe Pregled postova
Koliko vidim na linkedinu, oba su do prošlog mjeseca radila u iskonu i više ne



Također pokušao sam decrypt napraviti na speedportu, al ovaj je speedport plus za koji koliko vidim nema načina za decrypt configa
Sranje. Double sranje...

Ali ček nisu li samo lozinke kriptirane? Ostalo bi se trebalo vidjeti ili ne?

Sent using Tapatalk
mann je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2021., 13:50   #6016
sipe
Premium
Moj komp
 
sipe's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 984
Citiraj:
Autor mann Pregled postova
Sranje. Double sranje...

Ali ček nisu li samo lozinke kriptirane? Ostalo bi se trebalo vidjeti ili ne?

Sent using Tapatalk
Hmm, sad mi tek nije ništa jasno.


Otvorio sam direkt configm vidim svoj username i password u plaintextu, nisu kriptirani, ali nema nikakvih podatka VLANID i ostalo.
sipe je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2021., 15:21   #6017
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,151
Citiraj:
Autor sipe Pregled postova
Hmm, sad mi tek nije ništa jasno.


Otvorio sam direkt configm vidim svoj username i password u plaintextu, nisu kriptirani, ali nema nikakvih podatka VLANID i ostalo.
Ne kuzim.

Meni je iskon naravno po 51. put factory resetao ruter. Valjda je logika posto nije proslo prvih 50 puta 51. ce mozda bas proci.
mann je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2021., 22:05   #6018
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,151
Proradio mi Iskon upravo bez da su restartali ruter. Sada dok radi ne vidim nikakve promjene u VLAN ili username / passu. Netko je nesto ocito razvalio na DSLAM portu. Nema drugog objasnjenja.
mann je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2021., 22:09   #6019
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Ava sreća pa je trajalo samo 15 dana?
__________________
.
Ag008 je online   Reply With Quote
Staro 11.11.2021., 22:41   #6020
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,151
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Ava sreća pa je trajalo samo 15 dana?
Yeap.

Mislim da im necu moci nista naplatiti ali cu se i dalje zaliti.


Edit: Radilo je kratko vrijeme (sat-dva) i opet se razletio. Više ne radi. Iskon je potvrdio (hvala im na tome) da je problem dublji i da THT pokušava skuziti što se desava i kako to riješiti.

Zadnje izmijenjeno od: mann. 12.11.2021. u 06:22.
mann je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2021., 10:32   #6021
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
šteta, problem je i nedostatak komunikacije prema korisniku
__________________
.
Ag008 je online   Reply With Quote
Staro 12.11.2021., 12:43   #6022
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,151
Da ne ispadne da se samo zalim kada ne radi, izgleda da je Iskon u suradnji sa THT -om ipak na tragu trajnog rjesenja. Zahvala ide @AG008 i Mariju ex Iskon na pomoci. Pretpostavljam da ce ispravna konfiguracija krenuti dalje i na ostalu opremu po HR.
mann je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2021., 14:37   #6023
sipe
Premium
Moj komp
 
sipe's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 984
Citiraj:
Autor mann Pregled postova
Da ne ispadne da se samo zalim kada ne radi, izgleda da je Iskon u suradnji sa THT -om ipak na tragu trajnog rjesenja. Zahvala ide @AG008 i Mariju ex Iskon na pomoci. Pretpostavljam da ce ispravna konfiguracija krenuti dalje i na ostalu opremu po HR.

Jel ti proradilo? Jesu i dalje sve postavke iste?

Da znam da probam kod sebe
sipe je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2021., 16:38   #6024
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,151
Citiraj:
Autor sipe Pregled postova
Jel ti proradilo? Jesu i dalje sve postavke iste?

Da znam da probam kod sebe
Yeap, so far so good. Drzi danas od 10:30, valjda ce i potrajati. Samo ne znam dali je to auto propagirano na sve centrale ili koji k. Jer jucer su bootali i rebootali centralu na kojoj sam ja.

Neznam sto reci. Sve postavke koje su nama bitne VLAN i user/pass su i dalje iste. Probaj po meni i bas javi dali je proslo.
mann je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2021., 23:32   #6025
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Nadam se da će ti sada stabilno ubuduće raditi.
Nego koliko si platio tog Fritza?
__________________
.
Ag008 je online   Reply With Quote
Staro 13.11.2021., 00:43   #6026
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,151
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Nadam se da će ti sada stabilno ubuduće raditi.
Nego koliko si platio tog Fritza?
So far so good. Ma ne mogu se ja žaliti do sada na iskon što se stabilnosti tiče. Sve do ovog puta kada sam skuzio koliko su ljudi izgubili i na što su došli sa kadrovima tj. nepostojanje istih, meni je iskon radio jako dobro.

Fritz je bio na popustu 900-1000kn. Nažalost kada su ih stavili na taj popust planuli su odmah jer su zalihe bile male. Inače imam i 7360. I taj radi dobro ali 7590 ubija. 7590 nema šta ne vrti, od 4G failover, media servera, print server, dect telefon, fax, sekretarica, vpn... Sve što su mogli ubacili su unutra. Super all in one kutija. Otkazao sam triple play nedavno ali do tada sam ga bas pun gas przio. Zapravo sve to vrti i 7360 samo što je 7590 generacijama ispred pa je to sve baš robusno i brzo.

Sent using Tapatalk
mann je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2021., 11:55   #6027
BigMac
Premium
 
Datum registracije: Apr 2016
Lokacija: -
Postovi: 142
Podnio krajem listopada zahtjev za Iskon NET bez UO. Danas me uključili, prošlo sve besprijekorno, pušteno mi 30/2,5, više i ne može s obzirom na udaljenost, INNBOX v80.

Inače udaljen malo više od 1km od centrale, Optima mi nije htjela veću brzinu od 20/1 iako sam kod tadašnjeg H1 imao koliko sad kod Iskona. Ujedno se i ping smanjio sa 30 kod Optime na 15 kod Iskona.

Prvi dan prezadovoljan, vidjet ćemo kako će pokazati u budućnosti. Do sad nisam imao nikakvih problema niti u jednog operatora što se tiče parice pa bi trebalo biti sve u redu.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	optima.jpg‎
Views:	134
Size:	83.6 kB
ID:	24611   Click image for larger version

Name:	iskon.jpg‎
Views:	126
Size:	24.0 kB
ID:	24612  
BigMac je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2021., 17:43   #6028
daki
amigo
Moj komp
 
daki's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: VG
Postovi: 241
Ima li tko problema s port forwardingom na iskonu u zadnje vrijeme? Prije 2 tjedna odjednom kamere prestale raditi, a doslovno 5 god radilo bez problema. Unutar mreze radi ali nema izlaz prema van na internet. Tehnicari dosli, standardna procedura, provjera parice na stupu, u ormaricu ovo ono, a na kraju zamijenili router. Ali problem ostaje.

Probavao sam jos za probu otvoriti portove od torrent klijenata al nista ne prolazi prema van (provjerom na yougetsignal.com). Bacam sumnju da su mozda promijenili nesto u svojoj mreži, možda i prešli na CG-NAT. Promijenio bi operatera ak treba al ne znam jel ovo dovoljan razlog za raskid ugovora jer internet i telefon rade.
daki je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2021., 17:56   #6029
Ico2005
Premium
Moj komp
 
Ico2005's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Slavonija ravna
Postovi: 449
po defaultu stavljaju u cgn i moraš nazvat da te maknu ili preko korisničkih stranica napravit zahtjev za promjenu na usluzi... pogledaj da li ti je uključen upnp u modemu, meni normalni radi portforward... i to nije dovoljan razlog za raskid ugovora
Ico2005 je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2021., 18:26   #6030
daki
amigo
Moj komp
 
daki's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: VG
Postovi: 241
Citiraj:
Autor Ico2005 Pregled postova
po defaultu stavljaju u cgn i moraš nazvat da te maknu ili preko korisničkih stranica napravit zahtjev za promjenu na usluzi... pogledaj da li ti je uključen upnp u modemu, meni normalni radi portforward... i to nije dovoljan razlog za raskid ugovora

Pa inace nije dovoljan razlog, al dio usluge nije isporucen. Dosad mi nitko od korisnicke sluzbe nije rekao da treba posebno traziti otvaranje portova, nego krecu klasicne pitalice jel modem ustekan u uticnicu itd.

Koji bi onda bio "keyword" da ih se uputi da me maknu iz CGN-a? Ili sto treba upisati u zahtjevu na mojiskon? UPNP je bio ukljucen pa je ruter automatski portforwardirao portove. Sad sam maknuo, rucno unio portforward ali ne radi


EDIT: Zvao korisnicku s keywordom "molim da me maknete iz CGN-a" s nadom da netko znati sto treba. Uglavnom, maknuli su iz CGN-a, restartao ruter i proradilo. Ali ocito imaju neke promjene na svojim centralama jer dosad je radilo godinama, a vidim da je i kolega gore imao nekih problema koji su se pojavili samo odjednom. Tnx na tipu

Zadnje izmijenjeno od: daki. 20.11.2021. u 18:48.
daki je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na