Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 10.08.2020., 09:45   #511
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor schetz Pregled postova
Ne prenizak već niži od Merđe 😁
Lewis just confirmed in the post race interview that Mercedes are running at a higher pressure as well so he definitely meant Red Bull were running at lower pressure than them.
Kad je ovaj to javio, Brundle i ekipa su raspravljali kako nema šanse da je niži tlak jer je to ilegalno. Oni su shvatili kao da je mislio da je niži nego što smije biti. A ovo poslije se valjda pokušao oprati.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline  
Staro 25.08.2020., 13:30   #512
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
"Formula 1 je objavila konačni kalendar za 2020. sezonu koja će sadržavati 16 utrka, a posljednje dodane utrke su one u Turskoj, dvije utrke u Bahreinu te kraj sezone kao i obično u Abu Dhabiju."

Idemo Turska!
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline  
Staro 25.08.2020., 14:57   #513
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Super za Tursku. Bahrain i Abu dhabi nek se nadju. Sigurno su ovi bogatuni podmazali da i ove sezone njihova fensi stazica mora biti zadnja. Dabogda opet sve bilo gotovo prije njih 🙃


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline  
Staro 26.08.2020., 10:04   #514
GoGzS
Premium
 
GoGzS's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 979
Pa ne bi me cudilo da kod ovih podmazanih bogatuna i publika bude dozvoljena... para vrti di burgija nemere.
GoGzS je offline  
Staro 27.08.2020., 11:25   #515
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Kada sam vidio Tursku, vratila mi se volja za F1. Još jedna staza koja kida gume i prilika da se malo skine Merđu.
Prki je offline  
Staro 27.08.2020., 11:35   #516
miki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Istra
Postovi: 43
Ispade odlična sezona na kraju, bar što se staza tiče... utrkivanje je u velikoj sjeni mečke... nažalost.
miki je offline  
Staro 27.08.2020., 11:43   #517
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Da ovaj format tjedan za tjedan i da se ne zna unaprijed koliko utrka i na kojim stazama mi je odličan, nema previše kalkuliranja i majmuniranja, svi idu pun gas jel možda za dvije utrke nema više. Nešto dobro i od Korone al ne samo F1 i Liga Prvaka mi je puuuno bolja u ovom završnom formatu Final Foura, jedna tekma bez kalkuliranja i gola u gostima. Znači kada ubace neizvjesnost i izbace mogučnosti kalkuliranja sportovi su opet atraktivni i zanimljivi. Možda se nešto od ovoga prenesu u neko drugo vrijeme.
Prki je offline  
Staro 27.08.2020., 11:53   #518
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Svi kukaju oko dominacije Mercedesa ove godine, a nitko da se za to zahvali Ferrariju.
Njihovo muljanje s motorom i dobivanje na snazi/brzini ilegalnim putem lani od Belgije do USA, natjeralo je Mercedes da uloži pun qrac sreCtava i resursa u dodatni razvoj motora u tom periodu.

Kad je FIA "klepila" Ferrari i dovela mu motor u granice legale, Mercedesu je ostao njegov LEGALNO upgradeani motor kojem svi ostali motori mogu dunut pod prozor. To se vidilo na pravcima gdje Albon sa super moćnom Hondom i drugim bolidom na stazi ne može ništa sudoperu Williamsu.

Vjerovanja sam da Ferrari nije muljao s motorom, da bi ove godine bili bliži jedni drugima. Ovako 2020 a i 2021 su unaprijed "rasprodane" te padaju preostali relevantni rekordi koji su se pred koju godinu činili nedostižni (7 naslova, 91 pobjeda).

Mali doprinos temi nakon dugo vremena. Idući post ko zna kad bude (možda kad Šumaher ode u ropotarnicu povijesti kao DRUGI najbolji ikad )
Brko je offline  
Staro 27.08.2020., 13:58   #519
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
A ne samo da je Merđo dobio tih 50hp nego je Ferrari navodno izgubio naspram onog po čemu su počeli kemijati jer bez tog "sklopa" iz ovoga motora ne mogu izvući niti prošlogodišnju snagu prije kemije. Al su mudro zataškali s FIA-om da se ne sazna šta su radili. Znači da ostane tajna a drugi puta će se s time pokušati u malo legalnijim vodama, čim skrivaju to ko zmija noge radi se na legalnoj verziji istoga.
Prki je offline  
Staro 27.08.2020., 20:48   #520
miki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Istra
Postovi: 43
Svaka čast mečki al uvjerenja sam da im se nakači 20kg senzora da bi se svašta otkrilo. Postoji teorija da je Ferkan jedini "legalan" bolid na gridu atm. Čut će se u narednim utrkama kad maknu party mode. Navodno svi muljaju oko senzora i kejbljob-a... samo neke su tražili i nafatali a neke nisu.
miki je offline  
Staro 27.08.2020., 21:12   #521
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,941
Neznam kako ce biti nagodinu sa Ricciardom ali Norris i Carlos su sjajan tim i super se zaj..... non stop, steta sto je Carlos odlucio ici u Ferrari nagodinu.

https://twitter.com/F1/status/1299039977402056706
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je online  
Staro 27.08.2020., 22:00   #522
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Ja mislim da FIA nije ni prismrdila tome sto je Ferrari nasao kroz neku rupu u pravilniku. I onda je vjerojatno pala nagodba na Ferrarijev prijedlog jer bi ih u suprotnom oderali nemilosrdno.

Mislim da je jedan od zvizdaca bio Allison koji je valjda prenio sve sto zna prije nego je otisao u Mercedes. Šupčić engleski 🍆

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline  
Staro 28.08.2020., 07:13   #523
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 951
Ma po meni su Ferrari šupčići kaj su ga tak dumpali a svi znaju da je jako dobar. Neka, baš mi je drago da sad buja u Merc.
Max_Damage je offline  
Staro 28.08.2020., 15:17   #524
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
nub je offline  
Staro 29.08.2020., 08:46   #525
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Je bit će zanimljivo gledati Merđe kako projure preko oba zavoja na toj stazi. Vjerovatno samo Maxa neće rundati.
Prki je offline  
Staro 29.08.2020., 15:42   #526
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Spa je brza staza, Ferrari koma. Jedva cekam jos vecu sramotu u Monzi. Bit ce uvjerljivo zadnja momcad...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline  
Staro 29.08.2020., 15:45   #527
lange
Premium
Moj komp
 
lange's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: karlovac
Postovi: 51
Citiraj:
Autor aski Pregled postova
Spa je brza staza, Ferrari koma. Jedva cekam jos vecu sramotu u Monzi. Bit ce uvjerljivo zadnja momcad...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
slazem se!
lange je offline  
Staro 29.08.2020., 16:36   #528
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor aski Pregled postova
Spa je brza staza, Ferrari koma. Jedva cekam jos vecu sramotu u Monzi. Bit ce uvjerljivo zadnja momcad...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Kad sam pričao kako Vettel živi u Ferrariju na posuđenom vremenu i da izgleda "dobro" uz prastarog Kimija, pametnjakovići ovdje su me prozivali hejterom i pričali o sliderima i MSI afterburneru u Mečki i kak on mora na 120% voziti da neš napravi, a za Vettel-spinner krivili bočni vjetar.

Kad sam pričao da je Pičko Matijo promašaj i da će odvesti Ferrari u katastrofu prvo sa svojim guranjem Vettela kao no1 a drugo petljanjem u tehniku, pametnjakovići ovdje su govorili da je on spas nakon Arrivabennea za Ferrari.

Kad sam na početku 2019 rekao da navijam za Leclerca i da će Leclerc na kraju sezone biti ispred Vettela iako se Vettel tetoši, iako su mu ujebavalu strategije da Vettel bude ispred i da je Leclerc taj oko kojeg će se graditi momčad i da će se pokazati koliko je Vettel loš, pametnjakovići ovdje su govorili kako sam zaljubljen u Leclerca.

I što sad? Leclerc pomeo Vettela, Ferrari varao sa motorom pa na kraju popušio masno performance-wise, Vettel doslovno POTJERAN iz Ferrarija ko cucak, Pičko Matijo ne zna tko pije tko plaća u momčadi i upire prstom u ljude oko sebe.
Ne pišem ni ja puno, ali kako se ovo počelo obistinjavati sve, nestali su i pametnjakovići.

Molim drugi puta recite "hvala Brko na info što si kao nepristran vidio bolje nego mi sa crvenim naočalama ili mi koji smo vettel fanboj klub" umjesto da me prozivate hejterom i latentnim gejem.

Da, nije lako gledati Ferrari na power stazi da ih guli tamo neki B-Tim Odronde.
Brko je offline  
Staro 29.08.2020., 17:59   #529
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,572
A od svega najviše te pogodilo ovo sa latentnim gay - em 😀
Yea right no way 😂
Nikky je offline  
Staro 29.08.2020., 20:43   #530
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Bilo kako bilo on je 4 kante već digao tak da je već jedan od najuspješnijih šofera ikad

A ovo kaj se sad dešava def nije prava slika njegovih mogućnosti. A možda i je izgorio otkako je postao obiteljski čovjek.
nub je offline  
Staro 29.08.2020., 23:26   #531
gil
Member
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Kutina
Postovi: 979
Što ti je zaboga Vettel kriv?
Čovjek kakav je da je uzeo četiri naslova i to mu nitko ne može uzeti. Bilo je i većih talenata pa ćorak, većih vozača pa manje naslova. Eto na sreću čovjek uzeo četiri naslova. Navijajte ljudi nemojte hejtati.
gil je offline  
Staro 30.08.2020., 01:44   #532
fishkal
Premium
Moj komp
 
fishkal's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,110
A di je dragi Ferrari varao? Sigurno imaš link na kaznu FIA-e koja potvrđuje tvoje tvrdnje?

Mislim, s obzirom na kategoričnost tvojih tvrdnji, ne vjerujem da će te zanimati išta šira priča o paljenju ulja, dimu iza Mercedesovih bolida sezonama i slične stvari pa neću ni trošiti vrijeme na to.
__________________
Gledam, čitam, kad ne znam pitam!
fishkal je offline  
Staro 30.08.2020., 07:18   #533
imik
Premium
 
imik's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 611
Citiraj:
Autor fishkal Pregled postova
A di je dragi Ferrari varao? Sigurno imaš link na kaznu FIA-e koja potvrđuje tvoje tvrdnje?

Mislim, s obzirom na kategoričnost tvojih tvrdnji, ne vjerujem da će te zanimati išta šira priča o paljenju ulja, dimu iza Mercedesovih bolida sezonama i slične stvari pa neću ni trošiti vrijeme na to.
Misliš na ovo,

https://www.formula1.com/en/latest/a...ak9hrc1oy.html
https://www.espn.com/f1/story/_/id/2...settlement-fia
https://www.autosport.com/f1/news/15...lement-details
https://www.autosport.com/f1/news/14...ri-2019-engine
https://www.racefans.net/2020/07/03/...ote-suspicion/

i onda nakon dogovora Ferrari super duper motor se pretvorio u traktorski motor.
Da sve je čisto kao u Hrvatskoj.
imik je offline  
Staro 30.08.2020., 07:38   #534
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
imate zadnji video od Windsora gdje je u par recenica fino napravio sumu sto je bilo sa ferkanom....kad je Arrivabene otišao, otišlo je i nekoliko kljucnih ljudi u Merc...nije dugo trebalo da prenesu steknuto znanje oko boostanja snage iz Frkanove mašine u Merc mašinu...Merc je fino otišao do fie i rekao, stvar funkcionira tako i tako, ako ne stisnete Ferkane mi cemo isto implementirati u nase mašine jer znaci da je legalno.

inace, dam ruku u vatru da niti jedan od 20 bolida na stazi nije 100% legalan, F1 je oduvijek bila bar sto se tice perspektive momcadi kako izvuc i 0.01% više - pa makar nije prema zakonu ili u duhu zakona. Svi nesto skrivaju samo je pitanje koliko uspješno i kad ce to nesto ugledat svijetlo dana.

Fia je od kad nema Bernia stvarno povisila letvicu oko zakona i njuškanja legalnosti bolida, nije bzvz. gospon Brawn postavljan na mjesto na koje je postavljen....a za 10 godina rada u ferkanu covjek nauci sto se kaže every trick in the book
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Gigi1. 30.08.2020. u 07:49.
Gigi1 je offline  
Staro 30.08.2020., 08:18   #535
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Nisu trebali onoliko poskočiti u performansama poslije ljetne stanke,nebi ih skužili možda
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline  
Staro 30.08.2020., 09:52   #536
fishkal
Premium
Moj komp
 
fishkal's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,110
Tu negdje piše da su varali? I da su kažnjeni?

Jer nit su kažnjeni niti je Fia igdje zaključila da su varali.
Ako ćemo tjerati mak na konac.

Prije možeš kazniti Merc koji je nakon nove godine slao Force Indiji dijelove koji su u tom trenutku bili na listed parts (I za to postoje jasni dokazi u obliku dokumenata) nego Ferrari za išta s motorom.

A da ne spominjem oblake dima iz motora tog istog Mercedesa davno prije pa nikome ništa. Ko i Ferrariju sad.

Samo je problem Ferrarija da su glupi i da su zbog te situacije popušili dvije sezone
__________________
Gledam, čitam, kad ne znam pitam!
fishkal je offline  
Staro 30.08.2020., 10:09   #537
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Piše da su varali na dynamometru, a tamo je najbitnije, to što su kao najbogatija i najutjecajnija momčad riješili s FIA-om da prljavi veš ostane ispod kreveta i što takvima poput tebe to nije dovoljno da shvate što se događa i što se dogodilo, ha, možda da su naočale malo manje crvene........ I da naravno da svi varaju ali su eto njih pohvatali jel im pola ekipe ošlo u drugi tim i uz gemištek razvezali jezike.
Prki je offline  
Staro 30.08.2020., 10:38   #538
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor nub Pregled postova
Bilo kako bilo on je 4 kante već digao tak da je već jedan od najuspješnijih šofera ikad

A ovo kaj se sad dešava def nije prava slika njegovih mogućnosti. A možda i je izgorio otkako je postao obiteljski čovjek.
Znaš, i ja sam pred 15 godina mogao popit 3 litre vina tijekom večeri, kartati cijelu noć, doći doma u 6 ujutro, podaprati i presvući se i otići NORMALAN na posao u 7 te na poslu biti 8-9 sati pa rinse and repeat.
Sada, 2 čaše vina navečer i kinderbet.

Poanta priče: od stare slave se ne živi pogotovo ne u NAJBOLJOJ MOMČADI SVIH VREMENA.

Benčmark u Ferrariju mu je bio Kimi Raikkonen koji nije sjena onog Kimija do 2008 godine i još je bio u kasnim 30tima.

Došao mladi lav, i usprkos svemu iznjedrio ispred. Kao i Ricciardo 2014 u Red Bullu.

O tom pričam, ne znam zakaj spinnaš priču o 4x WDC. Mene statistika i što je bilo ne zanima. Pričam o onome što je sada. A kao što vidiš, 4x WDC ne zanima ni šefove momčadi. Znači Ferrari mu NIJE NI PONUDIO novi ugovor, maknuli su mu ime sa službene Ferrari odjeće, a bome ni druge momčadi se ne trgaju oko njega. Jedino Racing Point/Aston Martin od 2021 smatra dobrim marketinškim trikom imati neko IME na gridu.

Je li izgorio ili nije ne znam. Možda je. Ali druže ja ovo pričam od 2017 kad je pad žešće krenuo, nisam ovo rekao jučer prvi put ovo sada JE slika njegovih mogućnosti. Vidio sam isti pattern kod svog miljenika Mike Hakkinena samo što se on povukao nakon 1 takve sezone pada. Vettel je sad već u PETOJ takvoj sezoni.

Uglavnom bilo kako bilo, ti imaš svoje, ja svoje.
Citiraj:
Autor gil Pregled postova
Što ti je zaboga Vettel kriv?
Čovjek kakav je da je uzeo četiri naslova i to mu nitko ne može uzeti. Bilo je i većih talenata pa ćorak, većih vozača pa manje naslova. Eto na sreću čovjek uzeo četiri naslova. Navijajte ljudi nemojte hejtati.
Stari, s tobom sam odavno završio diskusije oko F1 jer nemaš kičme za bilo kakvo normalno raspravljanje. Pusa.

Citiraj:
Autor fishkal Pregled postova
A di je dragi Ferrari varao? Sigurno imaš link na kaznu FIA-e koja potvrđuje tvoje tvrdnje?

Mislim, s obzirom na kategoričnost tvojih tvrdnji, ne vjerujem da će te zanimati išta šira priča o paljenju ulja, dimu iza Mercedesovih bolida sezonama i slične stvari pa neću ni trošiti vrijeme na to.
Još jedan spinner. Da, nije govno nego se pas posro.

To što si ti butthurtan, ja ti prijatelju nisam kriv. Nazovi to kako god želiš, varanje, muljanje, petljanje, lov u mutnom... činjenica je da Ferrarije rabote na motoru nakon ljetne pauze 2019 nisu bile čiste pred maFIAom i ovi su ih klepili tako da sad godinu dana nakon dominacije na SPA imaš ovo što šaljem u postu.

A ovo ostalo o čemu plačeš za Mečkine motore i to, i o tome smo raspravljali puno puta pa nekako te se nije zakačilo, a na ovo si skočio kao da si golom guzom sjeo na osu.

Ali ok, kao i @nub, vjeruj i gledaj u što hoćeš, ako će ti biti lakše.

Brko je offline  
Staro 30.08.2020., 11:41   #539
gil
Member
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Kutina
Postovi: 979
Neda mi se voditi glupe navijačke rasprave jer ne vode nikud. A Vettel kao i drugi vozači za koje sam navijao dođu i prođu.
gil je offline  
Staro 30.08.2020., 11:48   #540
PlayerName
Premium
Moj komp
 
PlayerName's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Našice
Postovi: 125
Vidim tema je živnula, neka neka. Nadam se kiši i dobroj trci...ova sličica gore izgleda brutalno loše za Ferkane

Poslano sa mog HD1903 koristeći Tapatalk
__________________
PlayerName je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na