Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.07.2013., 14:36   #1
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Izlizana slova na tipkalu

Kupio sam Sidewinder x4 prije cca mj. dana i vidim da su se nasa slova koja su naljepljena pocela polako skidat tj vec su se neka malo izlizala.
Pokriva li to jamstvo ili kako to rijesit?
Tipkalo je kupjeno u Protisu, uredna garancija i sve.
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2013., 16:11   #2
hedgehog
Premium
Moj komp
 
hedgehog's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2013
Postovi: 1,335
Ako se uređaj ne može koristiti na način na koji je namijenjeno i zamišljeno to bi garancija trebala pokrivati..pravno gledano a sad da li izlazana slova spadaju u tu kategoriju je dosta relativno i vjerojatno ćeš ti tvrditi jedno a proizvođač nešto drugo probaj, iako osobno sumnjam..
hedgehog je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.07.2013., 16:55   #3
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
A gledaj.

Mislim da bi trebali pokriti. Jest da je banalno, ali moguće da bi mogli pokriti.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2013., 18:32   #4
The AC
Premium
Moj komp
 
The AC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,119
Ma naruči si za kikiriki sa ebay-a te naljepnice za tipkovnicu i prst u uho. Zadnji put kad sam gledao bilo je i hrvatskih znakova.
The AC je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2013., 18:40   #5
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Reći će ti da odrežeš nokte jer je to fizičko oštećenje koje garancija ne pokriva. O
imaš na njuškalu naljepnice za kupiti 50kn mislim.
Prki je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2013., 23:33   #6
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Sve bi bilo ok da je to stara, jeftinjak tipkovnica no stara je jedva mjesec dana.
Kontaktirao sam protis i rekli su da ce kontaktirat ovlasteni servis i da ce mi javit sta dalje.
Trazili su me samo broj racuna koji su mi izdali i po kojemu je placeno.
Nikakve naljepnice i krci palci, ne pricamo o tipkovnicama za 30-ak kn ili necemu starom ne znam koliko dugo vec o gotovo novom proizvodu koji ocito nije ok.
Najzanimljivije je sto te znakove nisam ni koristio kako treba....uzasno lose su to izveli s ljepljenjem.

Vidjeti cemo sta ce reci na ovo sve pa javim kako je proslo, makar iskreno ne vjerujem da ce to sve ici samo tako lako no mislio sam da netko od vas ima neka slicna iskustva i je li netko tako vracao tipkovnicu radi sl. problema.

P.S.

Slova su izlizana, nema to veze s "noktima" vec s lose izvedenim ljepljenjem.
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2013., 12:09   #7
centaur
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 127
Sve te nove tipkovnice imaju ta naljepljena slova. U stvari radi se o nekakvom laku koji se vrlo brzo i lako skine. Zato sam si nabavio staru bijelu tipkovnicu Hewlett Packard sa hrapavim tipkicama (znači praktično nekorištenu), teška je ko pisaća mašina ali evo drndam po njoj već godinu i pol i sva slova su na mjestu još uvijek, osim što tipkice više nisu hrapave kao što su bile kada sam je nabavio.
centaur je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na