Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.07.2008., 23:07   #151
Red_Baron
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 187
Citiraj:
Autor M4T3J Pregled postova
Studoš sam pa se nema pretjerano mjesta, tu udaljenost bi htio da se ne moram lomiti a opet da ne moram sjediti odmaknut od tipkovnice!
Ja san isto studoš i živin u domu, dakle imam jako malo mjesta. 22" mi je taman, a dobro posluži i kao televizija. Ako hoćeš možeš doć pogledat (al tek u 9-ti mjesec

A da, u ve-milu ništa nemoš vidit zbog onog glupog vga splittera slika ide na trista monitora.
Red_Baron je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2008., 13:28   #152
M4T3J
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: In House
Postovi: 10
Citiraj:
Autor antrax Pregled postova
a najbolja stvar je da kad stavis 2 dokumenta 1 kraj drugoga imas prostora prakticki kao da si 2 svoja trenutna monitora zarotirao za 90 stupnjeva.



Citiraj:
...no ima za ~1550 vievsonic va2226w, zvuci primamljivo, mada nisam vidio ni cuo puno o njemu, al evo review neki,
Stavio si mi bubicu u uho Našao sam stranicu sa user reviews
(to good to be truth, or maybe it is)

Citiraj:
i da, oba dolaze bez dvi kabla, obavezno to kupiti!
imat ću to na umu

Citiraj:
iako bi ja radije na tvojem mjestu ako ikako stane na stol nagurao 1 20" (22 ak stanu) wide kao primarni i jedan 17" rabljeni za help kod programiranja, alatne trake, tv ili sta vec sporedno bilo.
takoder nemam veliki radni stol, ali zbilja jako razmisljam tocno to napravit jer mi bas fali mjesta, najbolja stvar je da lcd-i zauzimaju zanemarivo mjesta pa to i nije neki problem

Da bilo bi
lijepo jako lijepo, ali za moje potrebe jedan 22'' sa vertikalnim 'prozorima' je odgovarajući! Ali mogao bih se zamislit okružen LCD-eima. Meni su osobno previše cool oni mali 10'' i manji LCD-ei! Za nekakav debuging ili neke dodatne informacije pokraj glavnog monitora onako mali LCD, ah dođe mi da teti u Plodinama ponudim da joj maknem sa briga jedan…
Ili filmovi poput Sworfisha i Antitrusta, zašto svaki evil guy ima neki super cool lab s LCD-ima

I jedan site koji bi se moglo pogledati za one koji tragaju za nekim review

Sada bih voli malo pogledati Philipsa 22'' o kojem se ovdje razgovaralo i ViewSonic 22''...

Pozdrav, tnx na odgovoru

P.S. Smatram da je žalosno: prije sedam godina sam uzeo belineu 17'' za 1800kn, moglo se i neki bolji tražit no nije bilo potrebe, ja sada ne znam hoću li za 2000kn moći kupiti stvar koja će potrajati 3+godine
M4T3J je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2008., 13:43   #153
M4T3J
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: In House
Postovi: 10
Citiraj:
Autor Red_Baron Pregled postova
Ja san isto studoš i živin u domu, dakle imam jako malo mjesta. 22" mi je taman, a dobro posluži i kao televizija. Ako hoćeš možeš doć pogledat (al tek u 9-ti mjesec
Ja studiram u Osijeku, uspio sam priskrbit sobu u kojoj sam sam za još tri cimera u stanu, ali gazdarica mi je za radni stol stavila vrata od ormara iz '80 na stolić iz '70, to je zaljpila drvo fiksom, mislio sam da će CRT kliznuti s stola ali tu je još uvijek. Jedino što je tih 1 metar(-1/3 za CRT) vrata zatrpano mojim strvarima tako da je pain in the ass

Citiraj:
A da, u ve-milu ništa nemoš vidit zbog onog glupog vga splittera slika ide na trista monitora.
Pitam ja lika u mega velikom prodajnom centru Vemila u Slavonskom brodu, dali bih dobio popusta 10% na nekih 2000kn možda i više, lik se pogubi i kaže ako piše na računu da onda imam , pa se ispravi i kaže da pogledam na specifikaciji od LCDa
I ja pogledam
"Naziv:
LCD Philips 220ws8fb (da nebi bilo da sam off topic )
Izlazi VGA/DVI ..."
Reko mislim si svaka ti čast, možeš se vratiti čoporu od 5 trgovaca koji čefe u skupini dok kupovci lunjaju okolo

Pozdrav
M4T3J je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2008., 00:36   #154
bego2
Banned
Moj komp
 
bego2's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: https://t.me/pump_upp
Postovi: 2,724
vec sam izludio, gledam film i onda mi odjednomn iskoči poruka kako reza nevalja, nije nativna ili tako nesto, moram restartat komp poslije poruke...reza mi jne 1280x960 i druge mi ne pasu, kako to sra*******e riješit ???? nemojte mi rec da mjenjam rezu...kako me to živcira u pm...
bego2 je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na