Forumi

Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, DVD
Ime
Lozinka

Odgovori

Uređivanje
Staro 21.07.2019., 13:00   #61
Nikky
Moderator

Nikky's Avatar

Datum registracije: Sep 2006
Eno ti u kolege JBL LSR305 malo preko tog buđeta, dogovorite se > http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=299289

EDIT: Mali dodatak ako uzmeš a kolega nema / ne isporuči sa njima odg. input kabel (kupuje se odvojeno).

Kako se radi o profi opremi onda su i priključci specifični, a kako je Google već našao pa da napišem, može još kome ovaj info trebati.

Dakle ti zvučnici imaju balansirani input sa muškim XLR 3-pin konektorom i/ili TRS 1/4" konektorom (isto 3-pin).
Prvi netko u žargonu zove i Cannon po tvornici koja ih radi, skupi su i teže dobavljivi.
Drugi je zapravo 6.3 jack, najčešće poznat / korišten za slušalice.
Nema smisla sve prepisivati kad je ovdje sve precizno navedeno > http://rane.com/note110.html

Obzirom na namjenu preporuka je da nabaviš / napraviš:
- 1. 3.5 stereo jack > 2x RCA (chinch) ženski
- 2. 2x RCA (chinch) muški > potrebne dužine za smještaj zvučnika > TRS 1/4" konektor (6.3 stereo jack), spojeno po skici br. 18

Kvaka22, može se desiti brum / zujanje i sl., tada treba probati spojiti po skici br. 19.

That's my 5 cents.

Zadnje izmijenjeno od: Nikky. 21.07.2019. u 13:55.
Nikky je online   Reply With Quote
Staro 21.07.2019., 16:27   #62
xulos
Someone needed a Butcher?
Moj komp

xulos's Avatar

Datum registracije: Sep 2007
Vidio sam ih da, vrhunski su i ne želim rušiti cijenu jer i ovako su praktički džabe, ali to mi je nažalost ipak previse. Dok rješim postu i kabl , dolazim do 50% veće cifre nego sam mislio dati a već sam se olakšao za rtxicu. Hvala svakako, budem tražio dalje

Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na