Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.01.2008., 12:42   #511
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,510
Citiraj:
Autor Majo Pregled postova
onda koju bi otprilike grafu mogo dobit i dali bi mogo nadoplatit za jacu
to ces vidjeti sa njima ovisno sta ti ponude , kod njih se gotovo uvijek moze nadoplatiti , kad ti ponude javi ovdje ...
Router je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2008., 12:44   #512
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Citiraj:
Autor Majo Pregled postova
onda koju bi otprilike grafu mogo dobit i dali bi mogo nadoplatit za jacu
Dobro sta ti nije jasno ovdje?

Citiraj:
odnesi kod njih prvo da utvrde da je neispravna,ako ce imati takvu istu - dobit ces ju , iako sumnjam jer ih na cjenicima bas i nema , pa ce ti ici po nekoj zadnjoj prodanoj cijeni nekakva kombinacija sa njima oko druge grafe ...
Milsim da ce ti velikodusno dat 8800GT i vratiti jos 600kn.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2008., 13:04   #513
Majo
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb,Dubrava
Postovi: 2,280
Znaci mogu nadoplatit i uzet jacu
To je dobro
Samo sad imam neku srebrnu pastu na grafi oce oni to gledat i rec imas drugu pastu nista od gare
Znam da vama malo glupo zvuce ta pitanja ali nemam nikakva iskustva s time pa mi je svaki savjet dobrodosao
Majo je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2008., 14:27   #514
Ozy
Spužva Bob Skockani.. :XD
Moj komp
 
Ozy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,685
Ajde prestani dok si u prednosti... Mislim ono,šuti i dobro,inače ću sam zvat Masnog i reći mu da si mjenjao pastu... ..ono...

Inače bitno da si naveo da nije clockana,a to šta si rastavljao da mijenjaš pastu,pa ti možda ispala,pa možda skršio nekako GPU,kondić i slično,to apsolutno nije bitno u cijeloj priči jel...

Ajde budi dobar dok nije došao Daddy i pročitao čime si se bavio. Tišina,amen...šutnja je zlato; bolje šutjeti nego izvaliti glupost te ostale slične izrečice koje vrijede u tvom slučaju - budi dobar..
Mislim...nije clockano,ali je skidan hladnjak,namazana sa Arctic Silver 5 (koja provodi struju)pa možda spojeno po par kontakta itd...i usput je voltmodana. (ovo se šalim naravno) . ; ali clockana nije (a i da je,to je najmanje bitno u svemu tome)...
Nino upotpuni me ako sam šta falio - hvala.
__________________
Athlon64 X2 5400BE Brisbane @3000Mhz + KATANA 2 + AirTunel@2x Xilence 120mm
Gigabyte GA-MA78G-DS3H @F4

Mushkin Redline @1000Mhz 5-5-5
XFX 9600GSO @680/1700 || 2000Mhz
Seagate Gonzales 250GB & 320GB && Spinpoint F1 500GB
Coolermaster Elite Power RS460; Sharkoon Silvation; LG GH22NP20/LG GH20NS10/Pioneer DVR107D/Pioneer 216DBK/ Samsung SH-S223F; Logitech MX518; Philips 190P7ES 19" LCD
Ozy je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2008., 14:38   #515
Majo
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb,Dubrava
Postovi: 2,280
kako je moguce skrsit gpu mjenjanjem paste
samo je stavljena nije nicim bila razmazivana(ziletima ili slicno)za tu tvrdnju imam svjedoka,mislim ja tu trazim za koju smjernicu a ti me popljujes,mislim stvarno si faca
uglavnom hvala na smjernicama
Majo je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2008., 14:59   #516
Ozy
Spužva Bob Skockani.. :XD
Moj komp
 
Ozy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,685
Nema problema,i drugi put.
Nisam te popoljuvao već si sam,jerbo prvo kao nije clockano (i ništa,ništa rađeno...bar zvuči u tom stilu a s tvojim navodom da nije čak "ni clockana" -kao šta je to,ja to neznam,nisam to nikad radio,a prema tome niti išta drugo slično niti vezano uz to..a otom potom...),a onda kao - samo sam pastu mijenjao (a na to ide onda,da ili ne ali potencijalno moguće -onda sam još ovo,ovo i ovo,ili možda čak i ono...ako razumiješ uopće... ) ,a svjedoci ti ne trebaju...looooooooooooooooooooool.... Nije ti ovo Haški sud... Ako ti ne zamjene - možeš se žaliti i Svetom Petru... Ili dovedi svjedoke iz razreda recimo...
A kondić (kondenzator;kapacitator),se lako shebe ako ti recimo ispadne grafička;gpu ako si ga čistio od stare paste sa recimo acetonom...ma trilijun načina ima...);a ti i dalje pričaj o svjedocima itd..i ajd molim te traži savjet kako se...neznam...-recimo zalemi kondenzator nazad... Pa i onda reci da sam te popljuvao ili nešto,a da to nipošto nisi sam učinio...

Kako već rekoh,budi dobar pls.
__________________
Athlon64 X2 5400BE Brisbane @3000Mhz + KATANA 2 + AirTunel@2x Xilence 120mm
Gigabyte GA-MA78G-DS3H @F4

Mushkin Redline @1000Mhz 5-5-5
XFX 9600GSO @680/1700 || 2000Mhz
Seagate Gonzales 250GB & 320GB && Spinpoint F1 500GB
Coolermaster Elite Power RS460; Sharkoon Silvation; LG GH22NP20/LG GH20NS10/Pioneer DVR107D/Pioneer 216DBK/ Samsung SH-S223F; Logitech MX518; Philips 190P7ES 19" LCD
Ozy je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2008., 15:00   #517
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Citiraj:
Autor Majo Pregled postova
kako je moguce skrsit gpu mjenjanjem paste
samo je stavljena nije nicim bila razmazivana(ziletima ili slicno)za tu tvrdnju imam svjedoka,mislim ja tu trazim za koju smjernicu a ti me popljujes,mislim stvarno si faca
uglavnom hvala na smjernicama
ima talenata koji ju skidaju šarafcigerom ili vilicom...a inače..infa radi..ne smiješ skidati stock cooler sam..jer goobiš garanciju time..

dobro da nisi hubba-bubbu zalijepio..umjesto paste..i natakao cooler..

svatko čita ovaj forum..pamet u glavu..kod reklamiranja..
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2008., 15:03   #518
Majo
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb,Dubrava
Postovi: 2,280
uglavnom stara pasta je ostala na zalmanu tak da ju nisam skido
grafa mi nije nijednom pala
sutra javim kaj ce mi ponuditi
pozdrav ekipi
Majo je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2008., 23:30   #519
Punio4
Premium
 
Punio4's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb, Maksimir
Postovi: 437
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Evo da vas obavijestim u vezi mog slučaja.

Prije oko 2 mj sam kupio Logitech MX Revolution u Ve-Mulju i sad nakon negdje mjesec dana kotačić se više nije htio slobodno vrtiti.
Kotačić radi na principu da ima 2 moda rada: klasični click-to-click i free spin (bez otpora), te u tom free spinu se može zavrtiti da se slobodno vrti po 10ak sekundi (zgodno za brzo pregledavanje dokumenata ili web stranica - ne bi vjerovali koliko dobra stvar).

E sad, nakon tih mjesec dana kotačić se u tom "slobodnom" modu rada više nije htio vrtiti nego bi odmah nakon 1 sec. zapeo (prije bi mu se brzina postepeno smanjivala).

To sam da na reklamaciju u Ve-mila, samo da bi nakon dva tjedna dobija nazad miša s tvrdnjom da je sve u redu. Naravno "panjevi" u ZG-u su testirali da li kotačić radi ili ne, te su još fino opisali princip rada

Onda sam osta kao p**da tamo isprid njih u Šibeniku sa starim nepopravljenim mišem i nije mi se dalo kačit sa ljudima koji rade tamo jer su manje-više vrlo korektni te nemaju nikakvu moć što se tiče uvažavanja reklamacije.

Isti dan sam posla e-mail Logitechovom supportu/reklamacijama da bi mi u drugom njihovom e-mail koji sam dobio jutros (nakon šta sam poslao presliku računa, serijski br. i sl) pisalo ovo:

***********************************


Dear Mr. Susic,

Thank you for contacting Logitech's Electronic Technical Support.

I thank you for getting back with the information. I am shipping you a new Logitech MX Revolution Mouse for your defective cordless mouse, free of cost.

Once you get the new mouse, please remove the recever, cut the power supply plug of the old cordless mouse and pack them in an envelope and send it to the following address:

Logitech Service Center
c/o Sykes Enterprises
ID 071206-000586
Roffhausener Landstrasse 18d
26419 Schortens
Germany

We need the above-mentioned parts to close your case. You will be receiving the cordless mouse within 15 days. You do not have to confirm receipt of this e-mail.

Should you have any further questions, do not hesitate to contact me.

If you have any additional questions regarding your product, please feel free to visit our website at http://www.logitech.com

Kind Regards,

Shreenand B.
Logitech Europe SA
European Customer Support


***********************************

Mislim, stvarno su vrhunska firma, a ne ovo Balkansko đubrivo od Ve-mila u kojem više neću kupovati ništa skuplje od DVD-R medija, vjerojatno ne ni to pošto su im mediji skupi
A što će ti napraviti ako ne uništiš stari miš ?
Punio4 je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2008., 04:46   #520
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,007
Mislim da vec kad tolko izlaze u susret i korektni su onda je i fer od tebe da napravis ono kaj su trazili, a kabel od struje se lagano ponovo slozi
vga killer je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2008., 09:13   #521
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Citiraj:
Autor Majo Pregled postova
Moze koja smjernica?
Evo imam 7900gt i pocela mi bacat mnogo artefakta u igrama a nije klokana
I imam garu u linksu placena 2600kn,hocu li dobit istu karticu ili bi uz nadoplatu mogu uzet nekaj tipa 8800
u linksu sam mislim vidio 7900gs pa buš dobio tu istu što je ok. da je nemaju onda bi mogao ići na shemu da ti daju full iznos ili da ti daju neku bolju grafu

Citiraj:
Autor Punio4 Pregled postova
A što će ti napraviti ako ne uništiš stari miš ?
izgubiti će povjerenje te će zbog jednog nedo***anog idiota prestati biti pošteni eto kaj će napraviti

Citiraj:
Autor vga killer Pregled postova
Mislim da vec kad tolko izlaze u susret i korektni su onda je i fer od tebe da napravis ono kaj su trazili, a kabel od struje se lagano ponovo slozi
nema ponovnog slaganja..treba biti pošten i to je to
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2008., 19:32   #522
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
evo malo da i ja pljujem.
prvo nesto manje iritirajuce - cekao sam u hgspotu tri tjedna zamjenu maticne koju imaju na lageru. gamad, sta bi bilo da mi je stvarno bila bitna u zivotu
ono malo gore - posaljem konacno svoju x1950pro na reklamaciju (jedan DVI je lud, slika ima neke crvene tonove itd) 16. proslog mjeseca. msan je inace uvoznik.
karticu su obradili tek nakon 9 dana kada su i rekli da ce biti zamjenjena. danas posalju hd2600xt. naravno ne pada mi na pamet da to uzmem. da sam nju zelio mogao sam si ustediti 500kn u startu i kupiti nju. srecom pa je trgovac pametan pa ju je odmah vratio nazad jer zna kakav sam, meni samo javio sta je bilo
rekao sam mu da im dopise uz nju da primam jedino lovu nazad jer ocito je da ju ne mogu zamjeniti istom ili u krajnjem slucaju hd3850 koja je cijenom u rangu onoga sto sam platio za x1950pro. cak mi vise pase lova jer s tim iznosom mogu uzeti hd3870 kod drugog uvoznika koji nije toliko glup da uvozi samo preskupi asus

msan je nekada bio super sto se tice reklamacija. sada osim sto ocito brljaju sve traje predugo sto nama kojima msan nije bas preko puta nije super. kaze mi lik iz trgovine da su se zasrali uvozom onih kineskih drangulija koje im stalno moraju vracati na reklamacije i da su opcenito s nekad tjedan dana max do rjesavanja reklamacije dogurali do tri-cetri tjedna.
to sve mogu progutati, cak sam na to bio i spreman i nisam davao karticu dok nisam nabavio zamjensku (x600pro, gotovo sve igre trzaju ali moze terati TF2 na low, meni super ). ali da mi u zamjenu daju slabiju i uz to poprilicno jeftiniju karticu s time da razliku zaboravim.....e to ne pusim.
ocito neki jeftini APP.
greg SE je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2008., 12:13   #523
pipe
Bill Gates
Moj komp
 
pipe's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Vukovar
Postovi: 1,983
Pozdrav. Jos 7 dana pa ce isteci onih njihovih 45 dana za reklamaciju u Hgspotu. Malo sam se izgubio u ovim svim zakonima. Kada prođe 45 dana koja su moja prava?
Mogu li dobiti nazad novac? Koji? Onaj koliki je bio kada sam kupio ili sadašnja cijena?
Mogu li dobiti drugu karticu u istom cijenovnom rangu kao i kada je vrijedila kada sam ju kupio?
Mogu li uzeti neku jeftiniju, pa za ostatak novaca uzeti jos neke sitnice iz HGSpota?
Hvala.
pipe je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2008., 12:35   #524
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319