Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.05.2021., 16:08   #241
Blue Spirit
Premium
Moj komp
 
Blue Spirit's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: ZG - Dubrava
Postovi: 2,137
U kauflandu od preksutra - cetvrtka 13.05.2021

Nemojte cekat zadnji dan , planut ce ZAGARATIRANO !

Što se tice reklamacija u Kauflandu mogu reci samo najbolje. Donio stari neispravan usisivac, pokazao racun , te sekunde dobio povrat love i nakon 3 minute doplatio 100-200 kn te kupio novi Zanusi -jev također u Kauflandu.

Upravo provjerio; Kaufland jamči: 3 godine jamstva za sve elektrouređaje!

stranica kataloga 33 https://www.kaufland.hr/aktualni-katalozi.html

__________________
Blue Spirit: IMDB popis i preporuke filmova... 100 najboljih filmova 21. stoljeća!...IMDB Top 1,000 movies .... Find similar movies https://i.imgur.com/Y9m9Ove.png

COD 141.11.196.66:28960 || COD 141.11.196.66:28940 || COD 185.107.96.125:28977

Zadnje izmijenjeno od: Blue Spirit. 11.05.2021. u 16:34.
Blue Spirit je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2021., 00:50   #242
Omar_Tokic
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2016
Lokacija: Rijeka
Postovi: 149
Zamolio bi za preporuku brijaćeg aparata za osobu 70+ godina koja se brije svaka 2-3 dana. Cijena nije toliko bitna, htio bi uzeti nešto šta je zbilja dobro i odgovarajuće
Omar_Tokic je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2022., 11:01   #243
telefunken
Premium
 
telefunken's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 610
Ima li netko preporuku za trimer za skidanje kose na nulu a da se ne treba mijenjati nož svakih mjesec-dva?


kupio sam Philips one blade i dok je nova britvica odlično radi posao osim što otupi za mjesec dana i onda čupa i ne skida fine dlačice (paperje) pa izgledam kao da sam se ofucao te nova britvica mu košta 120kn...


vidim da DM ima svoje Balea trimere na praktički istu shemu ko Prilips OB ali aparat nisam vidio u Hrvatskoj, samo britvice koje koštaju 50kn


Gledam po netu da ekipa kupuje jeftine šišače s Ali-ja i onda kupe kvalitetni nož od bolje firme i stave ga na taj jeftini šišač i onda mu savijaju opruge za držanje noža tako da nož dođe na nulu no kažu da je rizik u tome da ako se pretjera sa savijanjem, nož će te porezati prilikom šišanja



neke ideje?
__________________
Pošten trgovac
Trgovine: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
telefunken je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2022., 13:55   #244
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
one blade nije za šišanje. :/
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2022., 01:01   #245
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,209
Kupiš standardni Philipsov električni brijač za lice- prije nego sam prešao na DE žilete par godina sam koristio Philips S1332 i skroz me ok služio svo vrijeme. Još uvijek radi bez greške, al odlučio sam prijeći bez nekog realno opravdajućeg razloga na klasično brijanje.
S njim sam brijao kompletnu glavu - obrije relativno brzo (sporije od trimera, brže od žileta ako uzmeš i pripremu u obzir) i bez ikakvog nereda.
Minus mu je da počne čupati ako se ne obriješ nekih 5 dana pa prije moraš skratiti trimerom - zato je najbolje svaki treći pa si siguran.
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2022., 10:16   #246
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Može preporuka nekog trimera za bradu. Da valja, cijena nije toliko bitna.
Thx
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2022., 10:52   #247
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Koristim ovaj model, Braun 3240.
Ova fora s kotačem mi je super jer ne moram mijenjat nastavke, samo okrećem kak koju dužinu hoću za bradu i glavu. Zadovoljan sam s njim sad već godinu dana.

Dugo sam gledao kaj da uzmem, bili neki Philipsi u izboru, razni Braun modeli, pa neki s čudnim imenima s Amazona, al odlučio se za ovog.

A sljedeće kad ću uzimat ću brijem investirat u profi trimer kakve frizeri imaju.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2022., 10:56   #248
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,274
Ne znam za vas, ali odusta sam od trimanja brade doma. Imam bradu od 2015. i doma samo napravim nemoguci nered, dlacice frcaju svugdi. Lipo u frizera na frizuru i trim, doma eventualno sredit brkove ako prebrzo narastu i gg.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2022., 11:01   #249
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
Ne znam za vas, ali odusta sam od trimanja brade doma. Imam bradu od 2015. i doma samo napravim nemoguci nered, dlacice frcaju svugdi. Lipo u frizera na frizuru i trim, doma eventualno sredit brkove ako prebrzo narastu i gg.
Ja sam si uzeo onaj plašt ko u frizeraju samo za bradu. Ovo tu točnije. Odlična investicija
A ja nosim uvijek na nekih 5-6 mm pa mi se neda za to do brice. Prođem doma svaki tjedan i mir
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2022., 15:37   #250
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
Ne znam za vas, ali odusta sam od trimanja brade doma. Imam bradu od 2015. i doma samo napravim nemoguci nered, dlacice frcaju svugdi. Lipo u frizera na frizuru i trim, doma eventualno sredit brkove ako prebrzo narastu i gg.
Zato sto nisi naucio kako se pravilno trima brada s cesljom, ali ne uzimaj za kritiku, mnogi ne znaju.

Postoji brada vrline i tastine, cak i u bontonima prvih stoljeca, a posebno s kraja 17-og do danas. Danasnja popularna kultura najnovijeg kicastog trenda (geometrijske) "savrsenosti" u maniri narcisoidne pojave, svakako ne pomaze, jer industrije kozmetike, bas njih najvise prati pomagalima. Primjer manekena je naglaseniji, ali naglasak je na pretjeranu simetriju, koja nema puno veze s dobrim ukusom:



Ako nemas vec doma prikazani cesalj, mozda ga ima ljepsa polovica medju cesljevima?



Nije vazna drska dizajn, vec da je uzak prolaz kroz cesljeve kroz koje prolazi kosa/brada. Onda uzmes takav cesalj kroz bradu, podizes i s trimerom za kosu/bradu - bez ikakvih nastavaka, znaci cisti metalni trimer - kroz cesalj, precizno skidas ono sto ti cesalj dopusta, odnosno, onoliko koliko dizanjem ti dopustas. Ako stalno odrzavas, onda ces moci skinuti iz prve vec prvim dianjem ceslja. Rezultat je uredan, cist, ali ne "savrsen" vec prirodan rezultat brade.

Ako procitas koju knjigu Fleminga ili Charterisa, znat ces da se 007 i Simon Templar briju iskljucivo pod tusem

Nema boljeg i urednijeg mjesta nego u tus kabini. Posebno s danasnjim timerima koji se bez problema peru pod vodom. Jedno spiglo, timer i cesalj. Dobro, ako se ima brada visegodisnja, dozvoljeno je i britvicom malo po vratu pocistiti, ali ne da se radi laserski precizna crta.


Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Može preporuka nekog trimera za bradu. Da valja, cijena nije toliko bitna. Thx
Ne treba ti ista bolje od obicnog silvecrest sisaca za kosu i bradu, kakvi su cesto na akcijama. Koristim trenutno HG06655 SC model iz 2021, koji se pokazao bolji od 3x skupljeg Philipsa, kojeg vise uopce ne koristim i dao ga braticu.

Inace, od dva top modela Brauna iz 90-tih, dan danas im rade baterije bez ikakve izmjene! Ne mislim da rade da se pale, vec briju po nekoliko minuta bez ikakvih gubljenja snage. Tu tamo za koju dlacicu s obraza povuci koristim omiljeni Braun FreeGlider 5708. Ovako nekako izgleda:



Jedino, nisam dva put ubacio partrone s pjenom.


...
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2022., 16:45   #251
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,274
Puno si ti tu napricao a nista mi nisi rekao sta ne znam. Ne govorim o gay bradama od 3 milimetra nego od bradi od 5+ cm, npr ovako:


Imam cesalj i kazem, bradu vec 7 godina ali kovrcava i tvrda narav dlake (moje) brade je takva da kako god je ti trimas to frca svugdje.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2022., 16:53   #252
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
Imam cesalj i kazem, bradu vec 7 godina ali kovrcava i tvrda narav dlake (moje) brade je takva da kako god je ti trimas to frca svugdje.
Naveo sam ekstremni primjer jer se uvukao u poimanje pozeljnosti. Kad pogledam casopise, preporuke, kiceraj je postao standard. Ali nije samo geometrija vec i cesljevi koji postoje za brade, koje ih cine, kao da si vodio psa ili macku na "detailing" dlake. Jednostavo izgleda (za moj ukus) prevec feminizirano.

Cesalj i trimer metoda je upravo savrsena za tvoju pomorsku duzinu brade, jer s njim mozes tocno cistiti koliko zelis. A u tus kabini moze frcati gdje zeli, kad nakon zavrsenog posla i tusiranja, sve ode vodenim putem.




...
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2023., 23:02   #253
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,138
Prvi put u zivotu bih si pustio nekakvu gay kratku bradicu od par mm

https://www.mall.hr/aparati-za-sisan...ab=description

Vidim da je ovo najprodavaniji model u ovom online shopu i ima masu dobrih ocjena zadovoljnih korisnika, sta mislite? Dali ce biti ok za trimanje bradice? Uzeo bih cak i nesto polovno sa njuskala, mada ne znam koliko je to pametno - iz higijenskih razloga
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2023., 21:00