Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.09.2011., 23:04   #271
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,877
Nekako mi je zvuk oružja čudan. Kao da je prigušen. Nemojte sad napisat da je to radi prigušivača.
@ Burnout
Da je razmak i 5 godina, ako je igra neznatno promijenjena, nema smisla. Onda bi bilo još gore.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2011., 23:06   #272
weaponx
Premium
Moj komp
 
weaponx's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Skyrim
Postovi: 329
Čini mi se da je takav bio i u MW2. Različita oružja gotovo da zvuće identično. MW mi još uvijek ima najbolje zvukove.
__________________
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.
weaponx je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2011., 23:08   #273
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,877
Citiraj:
Autor weaponx Pregled postova
Čini mi se da je takav bio i u MW2. Različita oružja gotovo da zvuće identično. MW mi još uvijek ima najbolje zvukove.
A možda je i video na YT-u u banani.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2011., 23:14   #274
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Citiraj:
Autor Ecips Dlo Pregled postova
za par godina igrac uopce nece igrati...sve ce se odrađivati preko killstreak-a
Ovo sam čekao, da se netko pribere
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2011., 23:32   #275
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,574
Jedno pitanje za ekipu koja igra COD. Da li vam nije zao love pljunut svake godine za isti proizvod?! Da nema tu nekog laganja ova igra je COD 4 bez ikakvog muljanja i on je bio revolucionaran i nesto novo. A ovo je sve na isti kalup ajde da su stavili da mozes srusit kucu ubacili pokoje vozilo ili nesto novo ali ne 0 bodova. Sve je isto od bodovanja killstrekova i svega. BTW u cod 4 sam jednom prosjedio cijelu partiju i bio prvi radi killstrekova. A osobno sam zatuko 10-etak igraca a imao 40-etak killova na kraju. To mi nije nesto.
Da ne bi bilo laganja volim COD serijal ali trenutno mi je drazi BC2 iz jedinog razloga sto je igra revolucionarna mozes rusit zidove kuce imas vozila i igras ju TIMSKI dok je cod cisto napucavanje.
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2011., 23:55   #276
Ecips Dlo
Premium
 
Ecips Dlo's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: brlog
Postovi: 488
Sve si time rekao:
"cod je cisto napucavanje"
Ne mozes ih uvjeravati u drugo kad im je to glavni argument!
Ecips Dlo je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2011., 00:28   #277
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor jurbAs Pregled postova
Jedno pitanje za ekipu koja igra COD. Da li vam nije zao love pljunut svake godine za isti proizvod?! Da nema tu nekog laganja ova igra je COD 4 bez ikakvog muljanja i on je bio revolucionaran i nesto novo. A ovo je sve na isti kalup ajde da su stavili da mozes srusit kucu ubacili pokoje vozilo ili nesto novo ali ne 0 bodova. Sve je isto od bodovanja killstrekova i svega. BTW u cod 4 sam jednom prosjedio cijelu partiju i bio prvi radi killstrekova. A osobno sam zatuko 10-etak igraca a imao 40-etak killova na kraju. To mi nije nesto.
Da ne bi bilo laganja volim COD serijal ali trenutno mi je drazi BC2 iz jedinog razloga sto je igra revolucionarna mozes rusit zidove kuce imas vozila i igras ju TIMSKI dok je cod cisto napucavanje.
Realno nije ni BC2 toliko timski, ok ako ti odeš na server sa ekipom s TS3 i onda igraš, ali da uđeš na server i igraš, nema baš i nešto timske igre, uostalom istu stvar s TSom možeš i na CODu napraviti

Uvijek mi je ta timska spika oko BFa bila bezveze
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2011., 00:41   #278
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Citiraj:
Autor jurbAs Pregled postova
Jedno pitanje za ekipu koja igra COD. Da li vam nije zao love pljunut svake godine za isti proizvod?! Da nema tu nekog laganja ova igra je COD 4 bez ikakvog muljanja i on je bio revolucionaran i nesto novo. A ovo je sve na isti kalup ajde da su stavili da mozes srusit kucu ubacili pokoje vozilo ili nesto novo ali ne 0 bodova. Sve je isto od bodovanja killstrekova i svega. BTW u cod 4 sam jednom prosjedio cijelu partiju i bio prvi radi killstrekova. A osobno sam zatuko 10-etak igraca a imao 40-etak killova na kraju. To mi nije nesto.
Da ne bi bilo laganja volim COD serijal ali trenutno mi je drazi BC2 iz jedinog razloga sto je igra revolucionarna mozes rusit zidove kuce imas vozila i igras ju TIMSKI dok je cod cisto napucavanje.

Sam si napsiao kad bi ubacili vozila, pogotovo oklopna onda bi imalo smisla samo ako bi se dalo nesto porusit, ko u BF2 kad se sakrijes iza zida a frajer ga raznese sa tenkom ili sl. To je prveliki korak unaprijed za COD, mozda za par godina kad konzole malo ojacaju..
Slazem se da BF2 i nije nesto timska igra ali se nadam da ce BF3 bit..
Za grafiku mogu samo rec da bi mogla izgledat puno bolje kad bi igra bila radena u skladu sa modernim gaming strojevima. Ovako izgleda prosjecno a u pogledu osvjetljenja, sjena i fizike je ostala 2,3 godine u proslosti. To nije lose za ekipu sa slabijim grafama i sl. ali ja bi puno vise cijenio ovu igru kad bi bila u skaldu sa vremenom. Bar da nesto pokazu osim novih gadgeta.

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 05.09.2011. u 00:59.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2011., 01:35   #279
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
"Slazem se da BF2 i nije nesto timska igra ali se nadam da ce BF3 bit.."

Mislis na BC2 valjda.
BC2 je za mene CoD4 sa vecim mapama i destrukcijom i losim hitregom .

A to sa timskom igrom, na publicu je niti ima u CoDu niti u BC2 koliko god fanboyevi hvalili bilo koju od tih dviju.
I tko uopce ocjenjuje teamplay po pubu u igrama, pa tu svatko po svome igra.
A to sto netko kaze da ima vise teamplaya u BC2, to je sreca da se udje na takav server, sreca da su koliko toliko razumni ljudi, ili se igra sa frendovima pa djeluje timski.
Ista stvar je i u CoDu, i to se mogu spojit na public server sa jedno, dvoje, troje, nije sad vazno koliko ljudi i furat neku takticku igru.

Zadnje izmijenjeno od: xGAME. 05.09.2011. u 01:52.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2011., 02:22   #280
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Razlicite su da ne mogu bit razlicitije. Meni COD daje vise "arkadni" feeling. Trcanje oko zgrada u krug dok se netko ne zajebe i naganjenje po hodnicima i dnevnim sobama, naletavaljanja iza coskova, midair ubijanja i sl. Toga u BC2 nema ili ima jako malo i BC2 meni djeluje ko ratna igra a COD kao fps koji bi mogao imat i indijance i kauboje u glavnim ulogama. Drugaciji su stilovi igranja i savrseno je jasno da ce svaka imat svoje poklonike. Mene samo smeta nacin na koji se COD zadnjih par godina izbacuje i koliko je to sad vec postalo ocito da uopce nemaju nikakvog motiva napravit korak naprijed nego se drze istog ko pijan plota.

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 05.09.2011. u 02:45.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2011., 06:56   #281
RS_BuRnOuT
Premium
Moj komp
 
RS_BuRnOuT's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Kž\Vž
Postovi: 455
Citiraj:
Autor sinisa1989 Pregled postova
Nekako mi je zvuk oružja čudan. Kao da je prigušen. Nemojte sad napisat da je to radi prigušivača.
@ Burnout
Da je razmak i 5 godina, ako je igra neznatno promijenjena, nema smisla. Onda bi bilo još gore.
Da je duzi razmak vjerujem da bi nastavci bili kvalitetniji. Najvise me raz*ebalo kad je izasao Black Ops koji graficki nije nista posebno a moja bivsa konfa nije mogla hebeni meni pokrenut iznad 25 FPS-a (X2 5000+, 4GB Ram-a, HD 5770). Najveci problem je sto je igra prvenstveno namijenjena konzolama a tek onda PC zato valjda i ima tolko killstreakova i dodataka

Ja cu jos pricekati do izlaska obje igre BF3 i MW3 pa cu vidjeti prema tudim iskustvima koja mi bude vise odgovarala....no za sad sam vise za BF3
RS_BuRnOuT je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2011., 08:12   #282
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
CoD je igra za retarduse, poput mene. Gdje nema previše realne fizike, taktike i razmišljanja. Ono, baš konzolaška pucačina u stilu run'n'gun. I kao takva se ne može baš uspoređivati s BC2 koja je ipak više simulacija ratovanja nego arkadni fps.

Svatko ima svoje poklonike.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2011., 08:56   #283
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
CoD je igra za retarduse, poput mene. Gdje nema previše realne fizike, taktike i razmišljanja. Ono, baš konzolaška pucačina u stilu run'n'gun. I kao takva se ne može baš uspoređivati s BC2 koja je ipak više simulacija ratovanja nego arkadni fps.

Svatko ima svoje poklonike.
Te se igre baš i mogu uspoređivati jedna s drugom

Dok uspoređuješ igre, uspoređuješ igre istog žanra, obje su igre FPSovi pa ih se zbog toga tolko i uspoređuje

što se tiče run'n'guna istu stvar možeš napraviti i na Battlefieldu ako ti je to tolko zanimljivo, otvoriš server browser, odabereš server neki bezvezni i kreni
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2011., 09:05   #284
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Tko igra BC2, ne igra ga zato da ide okolo i napucava bzvz kao u CoD-u.

Meni CoD i BC2 nikako ne sjedaju u istu košaru, sorry ali ne. Možda oboje jesu FPS-ovi ali su miljama godina jedno od drugog. Veže ih jedino to kaj dobiješ oružje i moraš ubiti neprijatelja kako bi ostvario cilj.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2011., 09:48   #285
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,574
Da jednu stvar objasnim sto sam htio reci sa mojim tekstom. COD serijal ne bi ubilo da nesto promjeni da stavi nesto novo i drugacije bar u pogledu mod-a bilo cega. I zao mi je sto je cod pao na tako niske grane. MW3 je DLC za MW2 koji je DLC za MW HALOOO zasto da netko normalan iskesira 100€ sto nije malo love za 2 DLC.a od COD4. Pa engine je isti radi konzola sve je isto. Ako su stavili 3 nove nijanse sive boje i zelene to kosta 100€?! PLEASE
Da ne kazem da su ukinuli servere
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2011., 10:51   #286
aircanada
Premium
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Split
Postovi: 335
Usporedjivat BF serial i COD serial je ko da usporedjujete FM serial i FIFA serial.

Dinamika CODa je uski prostor, napucavanje na blizu. Dok je BF na vecem prostoru. I tu prestaje svaka usporedba. Pljujete na KS od CODa, a BF ima slicne stvari samo na drugacijem principu, helici, tenkovi i UAV. Isto dosta njih spama ispred tih stvari i ceka za uletit unutra. itd...

Meni, naprimjer, ono sta ljudi govore za COD MW3 da je u biti DLC za COD MW2, isto za BF3 sa BF2. Nisam okorjeli COD fan, ali igra mi odgovara. Na BFBC2 i ako nemam svoj dan, uredno sam medju boljima, dok sa CODom nije tako.

Meni se svidja koncept CODa, a to sta neki govore da samo idioti mogu dat XXX kuna za COD MW3, ja isto mogu rec za njih i njihovo investiranje u pusenje, graficku ili proc od 4000 kn itd...

Zato, za kraj, okanite se takvih komentara, samo stetite svom ugled, ako ga uopce posjedujete...
__________________



aircanada je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2011., 11:09   #287
bAKa-47
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: zg
Postovi: 157
COD i BF dvije potpuno razlicite igre. Igram i jednu i drugu. COD je zgodna arkadica. Dok je kod BF nesto veci dozivljaj kao nekog rata i taktike. Igram sve u svoje vrijeme. Prva stvar COD je konzolaska igra. Zaboravimo COD1 COD2 COD 4. Radi se o potpuno novom pravcu konzolaskih nastavaka koji su prilagodeni populaciji i hardwareu konzola. Uzet je brend( ime Call of Duty) i samo se šiba dalje. Nema potrebe za bilo kakvom vecom promjenom dok god igra obara rekorde prodaje. Eventualno mozda nova generacija konzola i donese nesto novo( novi engine). Ali dok god se postojece konzole dobro prodaju i pripadajuce igre za iste tu nema vecih promjena. A onaj manji dio(manje od 5% ukupne prodaje) PC usera ce i dalje biti nezadovoljan linearnoscu i copy/paste tehnikom izrade igre. A forumi ce biti puni placa i suza. A ovi u Activisionu ne spavaju noću koliko to njih brine. A svi oni koji kupe igru i uzivaju u takvom tipu arkade i gadgeta i to ih cini sretnim sve ok.
bAKa-47 je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2011., 11:56   #288
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
CoD je igra za retarduse, poput mene. Gdje nema previše realne fizike, taktike i razmišljanja. Ono, baš konzolaška pucačina u stilu run'n'gun. I kao takva se ne može baš uspoređivati s BC2 koja je ipak više simulacija ratovanja nego arkadni fps.

Svatko ima svoje poklonike.
ako ces gledat tako, zasto onda ne igras superiornije run'n'gun igre kao sto su quake 3 i ut1/2004 ili counterstrike?
Ordem je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2011., 11:58   #289
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Zato što sam ih igrao prije jedno 10 godina

Sve sam to prerastao jer sam to odigrao više puta valjda nego vi svi skupa BC2 online Nisam ja više baš tako mlad.

Dan danas znam zaigrati prvi UT i Quake 3, čak i Quake 2.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2011., 12:26   #290
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Zato što sam ih igrao prije jedno 10 godina

Sve sam to prerastao jer sam to odigrao više puta valjda nego vi svi skupa BC2 online Nisam ja više baš tako mlad.

Dan danas znam zaigrati prvi UT i Quake 3, čak i Quake 2.
znaci jos samo 5g i prerastao si COD (brojim od MW jer se od njega igra nije mjenjala)
Ordem je offline   Reply With Quote