Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.07.2007., 22:19   #1
hrca
...(=_o)...
 
hrca's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Osijek/Đakovo
Postovi: 401
MS INDUSTRIAL ML-809 2.1 ZVUČNICI

Eo link: http://www.diskont24.com/product.php...cat=144&page=2

Zanima me jel valja ovo cemu, jel ima netko ovako nešto...MS Industrial i nije tak loša marka neka...što se mene tiće, ne trebam neki savršen zvuk(imam labtec-ove 2.1 zvučnike od 12W subwoofer i 2x8W satelite i bili su 200 kn pred nekih par godina i sasvim su mi OK za te pare) tio bi da imam neki sub koji je sposoban oplest po ušima...ovaj je 20W rms...pa ko zna možda i bi mogo...?
A ionak si mislim nosit zvučnike sa sobom kad počne faks, tak da ih ni nemogu otčepit u stanu negdje
hrca je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2007., 22:52   #2
joga bonito
Premium
Moj komp
 
joga bonito's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Vukovar
Postovi: 436
Sub od 20W da moze olest po usima to mi malo smijesno zvuci ali sad mozda i moze ovisi od zvucnika mada MS Industiral je marka u banani!
Ako bi htio da imas solidne zvucnike uzmi onda Logi X-530 540kn kostaju i 5.1 stvarno dobri zvucnici a ako ne onda uzmi te MS-ove
joga bonito je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.07.2007., 23:29   #3
Don
je gladan!
Moj komp
 
Don's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,696
Protegni se barem do x-230tke od logija... nije ni to savršeno no brijem da pojede ovog MS-a. Dođe kojih 300tinjak kuna.
I od kuda ti to da MS nije loša marka?
__________________
Don je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2007., 00:01   #4
hrca
...(=_o)...
 
hrca's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Osijek/Đakovo
Postovi: 401
Ma ne trebaju mi zvucnici od 300injka kuna...neam ih gdje iskoristit...i ovi od labtec-a su i vise neg dovoljni za stan...jel mi popiz** cimer kad ih nafrljim...al ak nista drugo...vjerujem da cu ih kupit za buraza...a sebi ponet ove...
A ne znam za kvalitetu te marke...al sad da je neka šmizl-wizl marka...e pa nije...
jel ima neko da se susreo sa ovim zvučnicima
hrca je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2007., 00:06   #5
hrca
...(=_o)...
 
hrca's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Osijek/Đakovo
Postovi: 401
Citiraj:
Autor joga bonito Pregled postova
Sub od 20W da moze olest po usima to mi malo smiješno
E ak sub od 12W RMS fino popegla po ušima (sad sve ovisi šta ljudi na ovo misle...čini mi se da ljudi ovdje dost briju na neke UBER zvučnike koji rasturaju pa im ovo ništ ne znači...) al dobro...

Po brojkama bi morgo rec da su zvucnici OK, ali kad vidim tak nisku cijenu...uvijek se sjetim onoga, koliko para toliko muzike...
hrca je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2007., 00:21   #6
DoX_Chabar
Premium
Moj komp
 
DoX_Chabar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Čabar/Rijeka
Postovi: 655
Citiraj:
Autor joga bonito Pregled postova
Ako bi htio da imas solidne zvucnike uzmi onda Logi X-530 540kn kostaju i 5.1 stvarno dobri zvucnici a ako ne onda uzmi te MS-ove
Potpis! Ja sam uzeo X-540 i za te novce super
DoX_Chabar je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2007., 00:24   #7
hrca
...(=_o)...
 
hrca's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Osijek/Đakovo
Postovi: 401
E jel zna tko kak se kreću cijene dostave za diskont24? Nisam uspio nigdje pronac, bez da zatrazim ponudu...a to mi se nije dalo
hrca je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2007., 02:52   #8
dautanecII
el_nino
Moj komp
 
dautanecII's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Zagreb-Tresnja
Postovi: 353
evo hrca imam ti ja HL-308 2.1 zvucnike,jos sam stavio visokotonce u satelite i 1.liga!iako mi je ekipa na njuzima govorila da ce krepat davnih dana,evo vec vise od 4 godine,rade bez mane.
lajna mi za to vrijeme skuplja prasinu.

ak neces davat neku lovu za zvucnike samo ih ubodi,tak ionak,ak nekaj rikne da se popravit!

dautanecII je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2007., 08:30   #9
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,963
Ja sam razočaran što se tiče MS-a..a logitech nije toliko brutalno skup..a da je bolji..bolji je.
__________________
“Free software” is a matter of liberty, not price. To understand the concept, you should think of “free” as in “free speech,” not as in “free dinner.”
Brown Acid je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2007., 12:46   #10
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Pozdrav

http://www.vemil.hr/opis.aspx?prikaz...e=0&Sifra=3845 možda bi ovo bio bolji izbor i ja trenutno pikiram na te zvučnike(netreba mi ništa spektakularno glede zvuka samo da rade imam trenutno neke MS).
ECHO je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 26.07.2007., 13:53   #11
Crash009
Banned
Moj komp
 
Crash009's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 7,361
bolji izbor od ms-a sigurno, no neces dobit neka cuda s njima, rastegni do x230 barem ako mislis imat solidan zvuk koji ima i nešto bassa i ne krči kad ih odvijes preko pola

što se tiče ms-a i onih 20w rms-a o tome možeš samo sanjati, taj sub ima 6-7rms-a u vrh glave
Crash009 je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2007., 15:29   #12
CandyMAN
Registered User
Moj komp
 
CandyMAN's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: somewere deep inside my castle
Postovi: 126
ponosan vlasnik ovih zvučnika več oko 2 god
dao za njih 200kn u ono vrijeme
čujzvučnici su dobri za malo manje zahtjevne korisnike.
znadu oplest po ušima i to ***eno samo ih rteba znati podesit jer nije bit navinut bas do kraja,
kada je bas do kraja onda se postepenim pojačavanjem primjeti kako bas lagano prdi najbolje ga je stavit na kojih3/4 ili2/3 snage i onda zvučnici donekle dolaze do kvalitete
naravno ti zvučnici nisu sad za neke žurke( mogu posluižit ali ih to ubije )
jer kad pojačaš do daske bas se ubija ali se jako glasno čuju.
e da jedna od mana se potenciometri pogotovo onaj od glasnoče jer nakon intezivnog korištenja izgubi osjetljivost tj ti pojačavaš a zvučnici malo rad jedan malo drugi teško ih je uskladit
zvučnici su dobri za kučnu upotrebu eventualno za kakvi mali tuluma ništa više.
a i za 120 kn nebuš propo.
nadam se da sam pomogao
CandyMAN je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2007., 17:03   #13
hrca
...(=_o)...
 
hrca's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Osijek/Đakovo
Postovi: 401
MA za te pare...mislim da nisu loši...a uzet ću ih najvjerojatnije...sam moram smislit kak da ih dofuram iz zg...najradije bi ih naručio pa nek ii dostave, al kontam da dostava nije ispod 50 kn
hrca je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2007., 19:52   #14
smrad
Premium
 
smrad's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: split
Postovi: 630
ja iman neke od MSa 5.1 i skroz su mi uredni. 350 kn, a Još san i daljinski dobija sa njima
bez uvrede ikome, ali nije svako nekakav audiofil, a većina nas neće ni primjetit razliku između logitecha i MSa - pitate se zašto - jer nam se ***e, važno da svira i da je jeftino (nije problem kupit skuplje zvučnike, ali rađe ću popit 100 kn nego slušat duboko-nisko-srednje-olakofrekventne-dupe***ačkoraz***ane oscilirajiće-subspace-starWars-Špok tonove).
Radi toga kažem, stari uzmi ti te zvučnike, drečat će oni skroz uredno za 120 kn.

tribalo bi otvorit posebni podforum za nas nenormalne likove
__________________
ako znate odgovor na moje pitanje, molim vas -> recite mi ga (napišite )

ako NE ZNATE odgovor na moje pitanje, molim vas -> ne pišite ništa
smrad je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2007., 20:08   #15
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Citiraj:
Autor smrad Pregled postova
ja iman neke od MSa 5.1 i skroz su mi uredni. 350 kn, a Još san i daljinski dobija sa njima
bez uvrede ikome, ali nije svako nekakav audiofil, a većina nas neće ni primjetit razliku između logitecha i MSa - pitate se zašto - jer nam se ***e, važno da svira i da je jeftino (nije problem kupit skuplje zvučnike, ali rađe ću popit 100 kn nego slušat duboko-nisko-srednje-olakofrekventne-dupe***ačkoraz***ane oscilirajiće-subspace-starWars-Špok tonove).
Radi toga kažem, stari uzmi ti te zvučnike, drečat će oni skroz uredno za 120 kn.
Ako ne primječuješ razliku u zvuku između MS-a i Logitecha onda ti toplo preporučujem posjet otorinolaringologu,ovako ispadaš smiješan.
Veki-os je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2007., 20:44   #16
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor hrca Pregled postova
E jel zna tko kak se kreću cijene dostave za diskont24? Nisam uspio nigdje pronac, bez da zatrazim ponudu...a to mi se nije dalo
ja sam narucivao ergo525 preko njih, poštarina me došla 30 i nekaj kusor kuna, ali sam relativno blizu zagrebu (100km)
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2007., 21:02   #17
hrca
...(=_o)...
 
hrca's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Osijek/Đakovo
Postovi: 401
Citiraj:
Autor potemkin.hr Pregled postova
ja sam narucivao ergo525 preko njih, poštarina me došla 30 i nekaj kusor kuna, ali sam relativno blizu zagrebu (100km)
a našo sam...izidje me nekih 37 kn dostava, prije ce bit da cu se zaletit do Osijeka pa ih tamo kupit...
hrca je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2007., 10:59   #18
Crash009
Banned
Moj komp
 
Crash009's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 7,361
Citiraj:
Autor smrad Pregled postova
bez uvrede ikome, ali nije svako nekakav audiofil, a većina nas neće ni primjetit razliku između logitecha i MSa - pitate se zašto - jer nam se ***e, važno da
nisam ni ja audiofil, no ako stvarno necujes razliku izmedju logija i ms-a... mislim stvarno ti treba ljecnicka pomoc
Crash009 je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2007., 00:06   #19
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,963
Citiraj:
Autor smrad Pregled postova
ja iman neke od MSa 5.1 i skroz su mi uredni. 350 kn, a Još san i daljinski dobija sa njima
bez uvrede ikome, ali nije svako nekakav audiofil, a većina nas neće ni primjetit razliku između logitecha i MSa - pitate se zašto - jer nam se ***e, važno da svira i da je jeftino (nije problem kupit skuplje zvučnike, ali rađe ću popit 100 kn nego slušat duboko-nisko-srednje-olakofrekventne-dupe***ačkoraz***ane oscilirajiće-subspace-starWars-Špok tonove).
Radi toga kažem, stari uzmi ti te zvučnike, drečat će oni skroz uredno za 120 kn.

tribalo bi otvorit posebni podforum za nas nenormalne likove
..sorry stari al lupaš gluposti..kladim se da 90% ljudi na ovom forumu može čuti razliku između MS-a i Logitecha..a da ne pričamo o završnoj obradi.
btw. ako nekoga želiš vrijeđati da je nenormalan..karjera na ovom forumu će ti završit prije nego navršiš 14-u.
__________________
“Free software” is a matter of liberty, not price. To understand the concept, you should think of “free” as in “free speech,” not as in “free dinner.”
Brown Acid je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2007., 20:18   #20
smrad
Premium
 
smrad's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: split
Postovi: 630
ma dobro, osjetit ćete vi razliku, ali oću reć da nekim ljudima to nije bitno

Evo prije par dana mi je prijatelj kupija zvučnike u vemila MISSION M66i, oko 5000kn je da za njih, a da ne govorim o pojačalima o još masu stvari za koje je ispalija nenormalne novce.
To je sve uredno, zvuk je odličan, stvarno je doživljaj gledat film ili slušat muziku na tome, ali neki ljudi ne bi dali tolike novce za to jer se to jednostavno ne isplati (po mom mišljenju, vaše je sigurno drugačije).

Oću vam reć da ako ste odma u startu vidili da čovik cilja na škart zvučnike - njemu nije važna kvaliteta zvuka nego mu je samo važno da NEŠTO ČUJE za SITNE PARE. Zato sam napisa prošli post, da vam pokušam to objasnit.

to brown acid> Nikome nisan reka da je nenormalan, to je za***ancija. Vi bi mogli umisto da čoviku preporučujete skuplje zvučnike objasnit šta dobiva kupnjom zvučnika ka šta su MS i slične glupave marke.
Šta se tiče mojuh godina - pa baš te se i ne tiče. Pomorac sam (nema ni jednog mog posta između 09.09.06 i 04.04.07), iman dovoljno novaca da iskeširam 5000 kn ka i ovaj mi prijatelj, ali ka šta sam reka, nije mi napeto.

Čini mi se da čovik kupija te zvučnike, pošalji svoje dojmove kad ih poslušaš
__________________
ako znate odgovor na moje pitanje, molim vas -> recite mi ga (napišite )

ako NE ZNATE odgovor na moje pitanje, molim vas -> ne pišite ništa
smrad je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2007., 21:06   #21
hrca
...(=_o)...
 
hrca's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Osijek/Đakovo
Postovi: 401
a nisam kupio zvučnike...idem na more u slijedeći petak tak da sam trenutno odusto od njih...vidit ćemo kad se vratim s kolikim parama cu raspolagat...a i danas se ide u grad tak da bi se te pare za zvučnike mogle istopit...
hrca je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2007., 21:25   #22
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
ma mani se MS-a radje ušparaj/užicaj/ukradi /posudi još kakvih 100-200 kunića i uzmi kakvog logija,kreativa ili labteka i mir!
imao MS 2.1 zvučnike(čak mislim baš takve), laički usporedjivao baš prije par dana sa
Logijem s-200 (koji su btw. oko 150-200 kn) kod cure i moja gluha procjena -
logitech bar za 20-30%

al je opet na kraju tvoja odluka
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2007., 21:34   #23
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
Citiraj:
Autor smrad Pregled postova
Oću vam reć da ako ste odma u startu vidili da čovik cilja na škart zvučnike - njemu nije važna kvaliteta zvuka nego mu je samo važno da NEŠTO ČUJE za SITNE PARE. Zato sam napisa prošli post, da vam pokušam to objasnit.
al što ako i za malo više tih sitnijih para može dobit nekaj bolje?ako ništa drugo bar kvalitetnije!to je i svrha ovog threada,da se čovjek informira o određenom proizvodu,i da mu ljudi daju prijedloge/iskustva i mišljenja!
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2007., 00:03   #24
smrad
Premium
 
smrad's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: split
Postovi: 630
kako oćeš
__________________
ako znate odgovor na moje pitanje, molim vas -> recite mi ga (napišite )

ako NE ZNATE odgovor na moje pitanje, molim vas -> ne pišite ništa
smrad je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2007., 20:52   #25
Poggiali
Rocker
Moj komp
 
Poggiali's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagorje
Postovi: 1,995
Joj, MS je teško smeće, imao ja napajanje od njih i prdnulo. A kaj se tiće zvučnika i da ih nečeš iskoristiti, onda si uzmi za te pare slušalice, jer če bit kvalitetnije i bolje
Sve ispod logitecha x 230 je teška socijala, kak je da je.
__________________
Konfa: Intel Core 2 Duo E 6400, 2.72GHz || Asus P5B Deluxe || 8800 EVGA GTS 320 mb || Super Talent 2x1 gb 800MHz CL5 || Seagate Barracuda 7200.10 320 GB 16 mb || Samsung Spinpoint F1 750 GB 32mb || Seasonic S 12 430W || A+ X-Blade || Logitech Z 5500 || CL X-Fi Xtreme Game || Logitech G500 || Logitech UltraX Flat Desktop || Canon Pixma iP4300 || Samsung ML-2510 || Toshiba Regza 32XV733G
Poggiali je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na