Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.03.2019., 08:48   #42481
stef
Premium
Moj komp
 
stef's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zabok
Postovi: 3,278
Izvor za tu informaciju je? ... jer u linkovima nema ništa.
stef je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2019., 09:30   #42482
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Rimac je balon.
I zato posluje u Hr, a ne vani.

Da se njemu isplati ici van, on je vec u lipnju u Madjarskoj npr.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.03.2019., 09:46   #42483
stef
Premium
Moj komp
 
stef's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zabok
Postovi: 3,278
Daaaleko manji balon od Muska npr. A s obzirom na hype ne može mu doći HDZ s zahtjevom za donaciju prije izbora ... kao što su dolazili nekim drugim perspektivnim firmama.
stef je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2019., 09:47   #42484
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,112
Upravo to. Koliko vani kosta developer/inzenjer ? jedno 4-5 puta vise nego ovdje, i to ako nisu neka egzotika s obzirom na područje u kojem rade. A Rimac je kao domoljub jer je pogon ostavio u Rvackoj. How yes no. Jedini plus i jedino što priznajem kod Rimca je da tu paru koju je dobio od ćaće profitera nije potrošio na kurve i bijelo. Ostalo sve je cista demagogija. Od muljanja sa prodajom, muljanja sa testovima, tj ne postojanjem istih pa do muljanja sa poslovanjem firme.
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2019., 10:24   #42485
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Kao na primjer?
Nije tema politike pa neću o tome tu.....
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2019., 11:08   #42486
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 953
Meni ružan odzada :/
Vidio kao i kolega jučer I8 na autocesti, zvijer je.


Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2019., 12:15   #42487
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,532
Citiraj:
Autor jed2i Pregled postova
Nije tema politike pa neću o tome tu.....
Pusti to, mislio sam na nesto mimo povijesnih udzbenika.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2019., 14:24   #42488
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,750
Citiraj:
Autor stef Pregled postova
Izvor za tu informaciju je? ... jer u linkovima nema ništa.
Nema, ali isto tako u oba slučaja nakon inicijalnog hypea više nema spomena suradnje s Rimcem. Koenigsegg za Regeru koristi:
Citiraj:
The Internal Combustion Engine (ICE) is a mid-rear mounted, in-house developed, twin-turbocharged V8 engine with a 5.0-litre displacement. The ICE works in conjunction with three YASA electric motors with a total capacity of 520 kW (707 PS; 697 hp) and 900 Nm (664 lb/ft) of torque. YASA 400 Motor Generator Unit mounted on the crankshaft acts as starter and generator and supplies torque fill. Two 241 hp (180 kW; 244 PS) YASA 750 wheel-shaft mounted electric motors drive each rear wheel and provide torque vectoring and manages traction. The electric motors are powered by a 4.5 kWh, 800 volt, 75 kg liquid cooled battery pack developed by Rimac Automobili.
Dok su prvotni CC modeli uistinu bili bazirni na Fordovoj platformi, Koenigsegg je postupno cijelu stvar odvel na sasvim drugi nivo (1 - 2). YASA motori (1 - 2) također nisu djelo Rimčevih ruku, a baterijske ćelije su u slučaju da stvarno dolaze iz Rimca - prepakirane. Mada kad je Regera u pitanju, tih 80 planiranih komada Rimcu možda čak i ne bi trebalo biti problem ospkrbiti (pod uvjetom da je ta suradnja još živa), ali nekoliko desetaka tisuća električnih Porschea - e tu bi već lagano udaril u zid. Uostalom, tip i dalje nažalost priča jedno te istu (neistinitu) priču o skromnim počecima, odricanju, nikakvoj pomoći od države, da to radi za boljitak svih nas i tako dalje i tako dalje.
The Exiled je online   Reply With Quote
Staro 10.03.2019., 17:30   #42489
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,316
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
I nema mjehurica zraka ni nista nakon 5 godina?
Ja imam od 2016 i izgleda ko prvi dan.
Još jedan plus od mene za onako.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2019., 18:01   #42490
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
Upravo to. Koliko vani kosta developer/inzenjer ? jedno 4-5 puta vise nego ovdje, i to ako nisu neka egzotika s obzirom na područje u kojem rade. A Rimac je kao domoljub jer je pogon ostavio u Rvackoj. How yes no. Jedini plus i jedino što priznajem kod Rimca je da tu paru koju je dobio od ćaće profitera nije potrošio na kurve i bijelo. Ostalo sve je cista demagogija. Od muljanja sa prodajom, muljanja sa testovima, tj ne postojanjem istih pa do muljanja sa poslovanjem firme.
Ma joj, a daj mi reci tko ne mulja?Nemoguce se probiti na tržište bez skraćivanja puta gdje se god stigne, zakoni usporavaju rast a kada firma naraste onda se sve radi na "regularan" način.

Post ti je pravi "Hrvatski post", ne branim muljatore i utajivače, ali lik nije birao roditelje a od svega sto je mogao raditi na kraju je odabrao valjda najbolju mogucu stvar...
Halos je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.03.2019., 18:01   #42491
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor stef Pregled postova
Daaaleko manji balon od Muska npr. A s obzirom na hype ne može mu doći HDZ s zahtjevom za donaciju prije izbora ... kao što su dolazili nekim drugim perspektivnim firmama.
Muskov SpaceX se pokazuje kao jako uspjesan projekt, ali sto se autiju tice, jsto je ogroman hype, prepun laznih (neispunjenih) obecanja. Ali da imam za uloziti pare u dionice, prije bih ulozio u SpaceX ili Teslu, nego Rimac automobile.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2019., 18:30   #42492
stef
Premium
Moj komp
 
stef's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zabok
Postovi: 3,278
I SpaceX i Tesla postoje danas isključivo zbog dotacija države. SpaceX konkretno od NASA-e, a Tesla drito od države. A Musk je tipična socio/psihopatska ličnost kao i većina glorificiranih Silicone Velley / Dot Com boom CEO-a. Rimac je kamilica za tu priču .
stef je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2019., 19:30   #42493
Roy
15/JG52
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 723
Citiraj:
Autor The Exiled Pregled postova
...Mada kad je Regera u pitanju, tih 80 planiranih komada Rimcu možda čak i ne bi trebalo biti problem ospkrbiti (pod uvjetom da je ta suradnja još živa)
Je, živa je ali koliko čujem Koenisegg je reklamirao neke a i SEAT se vratio na doradu radi pregrijevanja.



Citiraj:
...ali nekoliko desetaka tisuća električnih Porschea - e tu bi već lagano udaril u zid.

S obzirom da je za uvoz u SAD bilo potrebno testirati vozilo od strane EPA guglao sam njihov sajt i našao pdfove za C_1 gdje kaže da koristi Sony US1865 VTC5, baterije koje možeš kupiti preko weba. Rimčeva niša je proizvodnja malih serija baterija, nema kapacitete za proizvodnju velikih niti po tom pitanju ima tehnologiju koja bi trebala Porscheu.


Ako nekoga zanima sve što želi znati o C1 ima ovdje i ovdje, EPA test 2017.
Roy je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2019., 20:22   #42494
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Nije nitko lud da ide proizvoditi baterije u HR. Baterije se uvezu od nekud, a software i elektronika koji su bitni za punjenje, praznjenje i hladjenje se razvijaju u HR. Sto god Rimac radio, ne vjerujem da radi na razvoju samih baterija.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2019., 20:30   #42495
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,750
Njegova bi bila BMS + PDU kombinacija koja ide u paketu s baterijama, a materijali koje je Roy linkal su u svakom slučaju zanimljivi.
Citiraj:
The battery pack is one of the most advanced lithium nickel manganese cobalt oxide (LiNiMnCoO2) high voltage battery packs in the world. Using high performance lithium-ion cells, the battery achieves unmatched power and energy density and enables the long range capability of the vehicle. The battery Power Distribution Unit (PDU) has a replaceable fuse and a set of contactors that are easily accessible from the car trunk. The battery control system consists of the Master Battery Monitoring System (BMS) which controls the contactors; measures pack current and voltages, electrical isolation of the battery from chassis ground and monitors cell brick voltages, module temperatures, and faults from the slave BMS installed on each of the modules. There is a safety disconnect systems in case of a crash. The battery is designed to deliver 1000 kW or 1MW of power during acceleration and to absorb 400 kW during braking. The Lithium-ion high voltage battery is used to power the electric powertrain systems and the 12 volt vehicle electrical system.
  • Type of Cells: Sony US18650VTC5 Lithium Ion Rechargeable Battery
  • Number of cells: 8232
  • Number of Battery Modules: 168
  • Battery Capacity: 127.4 Ah (Amp-hours)
  • Maximum Battery Voltage: 700
  • Voltage: 650V nominal
  • Capacity: 82 kWh
  • Battery Weight (lbs): 1,080

The battery pack consists of two separate pieces, back pack and tunnel pack (1 - 2). Both are cooled with galden through the pipe system shown below. Battery Monitoring System (BMS) monitors temperatures inside the battery pack, there are 16 temperature sensors. Depending on the values registered from the temperature sensors, the temperature is controlled with the use of the galden pump and cooling compressor. When the battery temperature is below 81⁰F (27⁰C) battery cooling is not required. This temperature is based on the cell with the highest temperature. When the temperature reaches 81⁰F (27⁰C) the pump will start the circulation cooling system. When the temperature reaches 86⁰F (30⁰C), temperature monitoring of the galden (on the exit of the cooler) will start and the temperature will be maintained according to the diagram shown below. Temperature regulation is managed through rpm of the compressor. If the temperature is higher than shown below, the freon circulation will be increased to cool the galden. Once the vehicle is powered off, it takes approximately 10 minutes to cool down the battery pack.

The battery end of life is described as approximately 70% remaining capacity (30% capacity loss) after approximately 10 years of use. The battery pack end-of-life shall be determined by Rimac Automobili Service Center with proper inspection and test methods. Rimac Automobili highly recommends that all battery packs be taken to Rimac service facilities so that they can be recycled in a safe and efficient manner.
The Exiled je online   Reply With Quote
Staro 10.03.2019., 20:59   #42496
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Kakve su ove blentave usporedbe Rimca s Teslom?

Tesla je USA od strateškog interesa, njihova auto industrija na fosilna goriva je totalno nekonkurentna na globalnom tržištu. Dok je kod EV druga priča - vjerojatno većina ljudi koji razmatra uzeti EV bi uzeli Teslu i to bilo gdje u svijetu.
Kombinacija dobrog tajminga i ultra agresivnog PR-a (u pop kulturi su u rangu Applea i Ubera) je učinila svoje.

Što vi mislite koji je inženjerski potencijal Rimca (ili bilo koje tvrtke tog tipa) koji se bazira na korištenju radne snage iz Hrvatske?

Pa da sutra neki veliki proizvođač auta otvori tvornicu u nas ne bi bio u mogućnosti naći dovoljno kvalificiranih radnika (znači čak i niže kvalificiranih nego što ih trebaju firmi kao što je Rimac).

On može prodati know-how ili izrađivati neke djelove za nekog od velikih igrača, ali sam mišljenja da će se dogoditi ili to da ga preuzme neka od većih firmi ukoliko se pokaže da to što rade ima vrijednost.
Druga opcija je da velike firme prešišaju ove malene i ostave ih u prašini u kojem slučaju će potiho propasti.

Imam osjećaj da danas svi "bacaju" pare u EV jer je to novi tech bubble i veliki ne žele da im se desi to da zaostanu, a kako se tu vrti ogromna lova nije da im je to problem.

Kao što MS, Google i Apple kupuju razne startupove za masne pare, pa u masu slučajeva od toga ne bude ništa, ali ne mogu priuštiti da nešto ne kupe jer ako im to preuzme konkurent moguće da će ih koštati puno više od cijene akvizicije.

Ja Rimca mogu doživjeti kao neku kompaniju koja prozivodi određenu tehnologiju, ali na tržištu s takvim nastupom ne možeš dobiti željenu pažnju, tako da je C1/2 prije vizualizacija za laike nego konkretan proizvod jer kao što znamo niti ih se igdje vozi niti ih je moguće kupiti, ali za brand awareness su ultra profitabilni makar ne postoje u praksi.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2019., 21:13   #42497
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,671
Inače danas bijela Tesla S između Ostrvice i Zvečanja Majkemi, ostadoh u šoku.
Jedva smo se mimoišli, uska seoska cesta.
Da ne tražite na mapi, zaleđe Omiša
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2019., 21:56   #42498
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 953
Citiraj:
Autor webstartm Pregled postova
Inače danas bijela Tesla S između Ostrvice i Zvečanja Majkemi, ostadoh u šoku.
Jedva smo se mimoišli, uska seoska cesta.
Da ne tražite na mapi, zaleđe Omiša
Pa ima u Splitu par Tesli.
Na Žnjanu su dvije stalno parkirane.


Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2019., 22:05   #42499
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,671
Citiraj:
Autor Colop Pregled postova
Pa ima u Splitu par Tesli.
Na Žnjanu su dvije stalno parkirane.


Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk
Ne znam, ne krećem se po "elitnim" kvartovima
Ugl, jako močno izgleda, pogotovo u bijeloj boji sa LED svitlima
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2019., 23:31   #42500
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Ja imam od 2016 i izgleda ko prvi dan.
Još jedan plus od mene za onako.
Di si folije stavljao, isto kod ovog gore, link je okacen?
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2019., 00:42   #42501
Inovator
Premium
Moj komp
 
Inovator's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 462
Pa napisao je gdje; onako.
Inovator je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2019., 06:32   #42502
648RE
Banned
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: pingvinara
Postovi: 11
drago mi je vidjeti da ima clanova foruma koji shvacaju sto Rimac predstavlja


video sa prezentacije, sam Mate oslovljava C2 kao prototip, objasnio je da sada proizvode 30 komada za testiranja, crash testove i homologaciju, i da se nada isporukama u 2020-oj prvim kupcima



https://www.youtube.com/watch?v=HO3OEWOefMU
648RE je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2019., 07:11   #42503
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Voljeli vi njega ili ne, činjenica je da je, u svjetskim okvirima, od g. Nitko postao g. Netko. Kome od nas je to uspjelo?
Ako je muljator, netko će ga raskrinkati kad-tad. Ako nije, super. Pustite čovjeka da radi svoje.

Unovčava tuđe ideje? Ok, nije fora, ali nije on to izmislio. Koliko slavnih je popušilo gadnu lovu i slavu jer je netko drugi patentirao njihovo znanje? Sam Tesla je najbolji primjer za to.

Osobno mislim da još nije sazrilo vrijeme za el. aute, pogotovo ne 'na brdovitom Balkanu'. Preskupi su, preteški, domet im je loš, punjenje traje predugo. To probleme vjerojatno neće riješiti za vrijeme naših života. Pogledajte samo mobitele. Koja komponenta je najmanje napredovala? Baterija. I dalje je glomazna, ograničenog kapaciteta, vremenom joj kapacitet slabi,...
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2019., 07:31   #42504
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Da, od isključivo EV kod nas nema neke koristi, to ne možeš koristiti kao vozilo za dalja putovanja. Meni su puno bolji izbor hibridi što Toyota i Honda nude godinama. Oni koriste bateriju najviše u gradu gdje je najpotrebnije, a na otvorenoj cesti su na benzinu. Pune se u vožnji i nema traženja utičnica i parkinga za punjenje na kojima se možda parkirao neki krkan koji ne zna čemu to služi.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2019., 09:27   #42505
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 953
Je, hibridi su najbolja opcija za sada.
Po gradu lagano na bateriju, a izvan grada normalni motor.
Prelazak na isključivo EV će znatno zeznuti i tržište rabljenih vozila.
Garancije na baterije su mahom 3 ili 5 godina, a cijene zamjene su astronomske.

Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2019., 10:15   #42506
renc
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 455
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova

Osobno mislim da još nije sazrilo vrijeme za el. aute, pogotovo ne 'na brdovitom Balkanu'. Preskupi su, preteški, domet im je loš, punjenje traje predugo. To probleme vjerojatno neće riješiti za vrijeme naših života. Pogledajte samo mobitele. Koja komponenta je najmanje napredovala? Baterija. I dalje je glomazna, ograničenog kapaciteta, vremenom joj kapacitet slabi,...
Imam neko iskustvo s električnim autima. Dakle preteški nisu jer pogon je dovoljan da razviju solidna ubrzanja i brzine. Domet za grad pa i za neke međugradske vožnje (bliži gradovi) u HR je dovoljan. Npr. el. golf ima realni domet nešto manje od 200km (150km ak se išlo na brzo punjenje) i tonu i pol težine. To i dalje nije dovoljno za long range poslovnjake ali za dosta ljudi je dovoljno. Baterija iz auta se ne može uspoređivati sa onom na mobu iako je tehnološki slična jer je kudikamo kvalitetnija.
Slažem se da je glavni problem sporo punjenje (ako se želi dobiti puni domet traje satima, za manje domete 30ak min), trenutna cijena baterija ali veliki je problem cijena tih auta. Taj golf košta 40 t eura, duplo više nego benzinac iste generacije. Kad bude više punionica problem dometa će se donekle ublažiti iako ostaje činjenica da se mora čekati punjenje.
Mislim da će se ti problemi riještiti puno prije nego što ti misliš je tehnološki napredujemo neproporcionalno odn. svake godine sve brže i brže.
renc je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2019., 10:26   #42507
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,098
Sam hibrid ne, ali plug im hibrid da. Nekih 50km dometa samo na baterije za kraće tjedne relacije npr. Na posao savršeno. Ak imaš gdje dopuniti na utičnicu, super, ako ne, dopune se u vožnji
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2019., 10:36   #42508
Forace
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Petrinja
Postovi: 1,604
Potpis na plugin hybride, a ne obične koji su čisti marketing (ta baterija ne drži ni km na parkingu). Jedini problem plugin hibrida je što su još uvijek preskupi ...
Forace je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2019., 10:57   #42509
Stanky069
Premium
Moj komp
 
Stanky069's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Stuttgart/Strizivojna
Postovi: 124
Sto se Rimca tiče nisam ljubomoran,briga me za njega...

Ali evo jutros prolazi kraj nas Tesla na poslu i pocnemo mi priču o tome...i vičw jedan kolega kako je ne tako davno gledao na tv(švabskoj) intervju sa likom iz hr koji pravi sportske elektro aute,nije znao ime...ali radi se o Rimcu. I kaže kao je pričao kako apsolutno sve proizvodi sam,kako mu je tesko,da je htio naručiti od Boscha nešto,neki dio,ali kao Boscha ga odbio jer je treba toga premalu količinu,njima se ne isplati...i kao zbog takvih stvari proizvodi apsolutno sve sam,do posljednjeg vijka. Pa je pričao kako uspjesno posluje,da se sam iznenadio kako mu posao ide bez ikakvih poticaja i pomoći sa strane...ovaj ono očaran njime kako je uspješan...i kako je dobio na osnovu toga neki mega kredit,vjerovatno ovaj gore spominjani.

Znaci prenosim sto mi je ovaj ispričao...nema razloga lagati.
Meni to vuče na debelo prodavanje magle,nije to nikakav hrvatski jal...jasno mi je da svi koriste tuđe ideje i slicno,ali tvrditi da poslujes ultra uspješno i da apsolutno sve sam proizvodis,a poslovnu godinu završavas s minusom je prodavanje magle.

I surađuje li sa Porscheom ili ne,ne znam,ali znam jednom da smo radili u Porscheu i bilo je par paleta(3-4) u jednoj hali koje su bile iz HR i na kutijama je pisalo Rimac...
Stanky069 je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2019., 11:01   #42510
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,098
Kod običnog hibrida, motor i baterije su samo "booster" kod ubrzanja kad kao na benzin se troši najviše goriva.
Ili kupiti rabljenog Priusa s lošim baterijama, i naći par modula s nekog električara i pojačati domet samo na baterije
lowrider je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na