Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.09.2017., 19:59   #5611
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor wizard0207 Pregled postova
Meni ovisi od slučaja do slučaja. Nekad krči, nekad ne. Sugovornici s druge strane vele da čuju jeku u telefoni i tak...
Isto tako svako malo gubim konekciju s telefonom (blinka voip lampica).

P.S. Da li netko ima problema s brzinom uploada na optici? Meni danas ne ide iznad 7 Mbps?

Kod mene OK.

Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2017., 15:30   #5612
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Kod mene nije OK, ali ću sada otić testirati sam telefon na drugoj liniji kod frenda, onda ću definitivno znati dali je do telefona ili do linije odnosno njihove opreme na što me više vuće na pomisao da ona stvara probleme, jer promjenom opreme su smetnje u telefoniranju i počele.

Ista stvar je i sa serverom i programom za gledanje filmova na smart TV koji se ruše kada je ruter prikopčan na LAN, kada je iskopčan iz LAN-a sve radi normalno. Na starom nisam imao tih problema, jedino za filmove bit ratea većeg od 50 Mbps je zezalo ograničenje rutera na 100 Mbps za mrežu.

Očito je da neki signal koji dolazi od rutera u mrežu ruši server i aplikaciju za gledanje filmova na smart TV. Prošlo je 6 mjeseci i to nismo rješili i nekako mi se čini da nemaju znanja da to riješe a nemam niti ja, ali znam što mi stvara problem. E sada što promjeniti u postavkama rutera da mi ne ruši server i aplikaciju za gledanje filmova mna smart TV neznam?

Ako netko ima kakvu ideju slobodno ovdje izloži ma kako izgledalo glupo, jer ponekad i takve stvari pomognu. Na starom ruteru nisam imao takvih problema s rušenjem servera i aplikacija na smart TV..
sakomako je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.09.2017., 12:08   #5613
Marko :)
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Unknown
Postovi: 631
Citiraj:
Autor sakomako Pregled postova
Kod mene nije OK, ali ću sada otić testirati sam telefon na drugoj liniji kod frenda, onda ću definitivno znati dali je do telefona ili do linije odnosno njihove opreme na što me više vuće na pomisao da ona stvara probleme, jer promjenom opreme su smetnje u telefoniranju i počele.

Ista stvar je i sa serverom i programom za gledanje filmova na smart TV koji se ruše kada je ruter prikopčan na LAN, kada je iskopčan iz LAN-a sve radi normalno. Na starom nisam imao tih problema, jedino za filmove bit ratea većeg od 50 Mbps je zezalo ograničenje rutera na 100 Mbps za mrežu.

Očito je da neki signal koji dolazi od rutera u mrežu ruši server i aplikaciju za gledanje filmova na smart TV. Prošlo je 6 mjeseci i to nismo rješili i nekako mi se čini da nemaju znanja da to riješe a nemam niti ja, ali znam što mi stvara problem. E sada što promjeniti u postavkama rutera da mi ne ruši server i aplikaciju za gledanje filmova mna smart TV neznam?

Ako netko ima kakvu ideju slobodno ovdje izloži ma kako izgledalo glupo, jer ponekad i takve stvari pomognu. Na starom ruteru nisam imao takvih problema s rušenjem servera i aplikacija na smart TV..
Koje routere imate vi koji imate problema?
Marko :) je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2017., 15:57   #5614
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,312
Citiraj:
Autor wizard0207 Pregled postova
Meni ovisi od slučaja do slučaja. Nekad krči, nekad ne. Sugovornici s druge strane vele da čuju jeku u telefoni i tak...
Isto tako svako malo gubim konekciju s telefonom (blinka voip lampica).

P.S. Da li netko ima problema s brzinom uploada na optici? Meni danas ne ide iznad 7 Mbps?

Stavili novi firmware na eltek routere v1.1.92 očito od tog firmware-a poblesavilo i ja imam problema sa uploudom. Ista stvar i ovdje sa VoIPom često zna počet blinkat lampica makar je telefon ok može se zvat, ali zna biti i prekida nekih u razgovoru, krčenja i šumova. Zvao ih danas pa su rekli proslijedit nešto ovo ono, ja odma fino zafitiljio mail da mi umanje račun dok se ne riješi.

Inače mi je bilo oko 89-93 down i oko 94-95 up uvijek, imam inače dva risivera upaljena, no ovo sad je katastrofa.


Citiraj:
Autor Marko :) Pregled postova
Koje routere imate vi koji imate problema?
Ja eltek imam, predpostavljam i kolega sa identičnim problemima.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 16.09.2017. u 20:51.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2017., 14:11   #5615
wizard0207
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 47
Citiraj:
Autor Marko :) Pregled postova
Koje routere imate vi koji imate problema?
Eltek. (dobro je kolega iznad pretpostavio )

Na moju prijavu ista tako počeli trkeljati da će se javiti (jedva sam ih i dobio, čekao po pola sata do javljanja operatera).
wizard0207 je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2017., 14:27   #5616
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova


Ja eltek imam, predpostavljam i kolega sa identičnim problemima.


Kad je to krenulo? Jer ja imam glup problem totalno, isto amis/eltek. Kad se spojim androidom gore, ne učitava slike na fejsu i internet pregleniku. Više telefona.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2017., 17:18   #5617
Marko :)
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Unknown
Postovi: 631
Ja imam Telsey i nemam nikakvih problema. Još je taj Telsey najnormalniji router koji imaju u ponudi...
Marko :) je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2017., 17:22   #5618
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,312
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Kad je to krenulo? Jer ja imam glup problem totalno, isto amis/eltek. Kad se spojim androidom gore, ne učitava slike na fejsu i internet pregleniku. Više telefona.
Od nedavno možda cca mjesec dana ili manje i to mi se čini baš sa tim updejtom firmware-a šta su napravili. Primjetio sam i ja s instagramom, neće rifrešat slike, poruke, znači očito net neš u banani. Sad ću ja zvat pa vidit.


Citiraj:
Autor Marko :) Pregled postova
Ja imam Telsey i nemam nikakvih problema. Još je taj Telsey najnormalniji router koji imaju u ponudi...
Očito telsey nije zahvačen tim problemom.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2017., 17:24   #5619
Marko :)
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Unknown
Postovi: 631
Probajte promijeniti DNS-ove na Google-ove.
Marko :) je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2017., 18:06   #5620
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Nekog Telseya sam imao na optimi prije 10 godina, koje smeće od rutera je to bilo. Sad si me vratio u doba faksa
Pupo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.09.2017., 22:09   #5621
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,312
Citiraj:
Autor Marko :) Pregled postova
Probajte promijeniti DNS-ove na Google-ove.
To nema apsolutno nikakve veze sa DNSovima i sa google-ovim i bez ista je brzina.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2017., 22:13   #5622
Marko :)
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Unknown
Postovi: 631
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Nekog Telseya sam imao na optimi prije 10 godina, koje smeće od rutera je to bilo. Sad si me vratio u doba faksa
Ma mislim na ovaj Telsey koji ima Amis. Nikad nikakvih problema s njim i brzina je konstantna.
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
To nema apsolutno nikakve veze sa DNSovima i sa google-ovim i bez ista je brzina.
Znam da brzina veze nema veze s DNS-om, ali mislio sam na ovo ne učitavanje slika itd.
Marko :) je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2017., 22:18   #5623
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,312
Citiraj:
Autor Marko :) Pregled postova
Znam da brzina veze nema veze s DNS-om, ali mislio sam na ovo ne učitavanje slika itd.
Instagram na mobitelu.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2017., 17:05   #5624
SpicyFly
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 94
Imam isti problem sa uploadom na optici, sad sam ih dobio, meni su prodali foru kao da prebacuju sustav na Vip i da bi sutra u popodnevnim satima trebalo biti OK.
SpicyFly je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2017., 17:20   #5625
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Nećemo više ić preko slovenskog ipa van.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2017., 19:52   #5626
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,312
Citiraj:
Autor SpicyFly Pregled postova
Imam isti problem sa uploadom na optici, sad sam ih dobio, meni su prodali foru kao da prebacuju sustav na Vip i da bi sutra u popodnevnim satima trebalo biti OK.

Čekamo onda sutra popodnevne sate, baš me zanima.

Ja ih uspio dobit nakon 3 dana čekanja po sat i pol...užas.
Kao kaže da imaju već dosta prijava u vezi toga, da nisam jedini. Reko kolko čujem na telsey-u je sve oke samo mi na elteku smo zahvačeni, kaže da i ima ekipe koja je na telsey-u isto prijavljivala, sad ko zna šta je istina no ja sam poslao žaldbu pa dok ne riješe boli me đon imam fino umanjenje računa sigurno. Očito ekipa iz novog zagreba kolko sam skužio je zahvačena jer vidim i ti si iz NZg-a i ja, sad ne znam da li je kolega isto koji je gore pisao. Uglavnom proslijedili su tehničkoj pa će me kontaktirat, pitao kad kao to mi ne zna reć, znači načekat ću se.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2017., 20:36   #5627
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Na Genexis routeru nemam nikakvih problema:

Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2017., 20:47   #5628
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,312
Citiraj:
Autor Cilim Pregled postova
Na Genexis routeru nemam nikakvih problema:

Očito mi na elteku smo najebali sa tim novim firmwareom usranim koji nije apsolutno ništa popravio štoviše još je više pojebo stvari plus ovaj VoIP, još mi čudno da mi mem. usage na 33% inače je bila na 52 to je ono drop dobar, neko je zajebo neš.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2017., 21:34   #5629
vodokotlic
Premium
Moj komp
 
vodokotlic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: ZG - VŽ
Postovi: 375
Ja imam eltek s internetom u bridge modu i to je stabilno ko kamen ali mi se počeo blesirat tv i telefon redovito gubit konekciju. Na kraju se i ugašeni wifi na elteku sam od sebe upalio. Zvao sam korisničku i lik mi je predložio da napravi factory reset i pusti ga da ponovo povuče config.
Trebalo je nekih 10 min da se to provrti ali lik nije ništa smrdo (č. uključio je bridge i ugasio wifi) i eto radi već tjedan dana bez greške.

S uključenim tv-om, Novi Zagreb
vodokotlic je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2017., 06:26   #5630
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,312
Cudno, onda je ocito samo kod pojedinih korisnika, a ne globalno kao sto su rekli ili idu dio po dio pa migriraju il nesto.
Ja imam sva stb-a i sa oba ukljucena mi brzina bude tako kao i tebi 90-91 down i up 94-95 sa pingom 1ms na vip serveru.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2017., 08:29   #5631
wizard0207
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 47
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Čekamo onda sutra popodnevne sate, baš me zanima.

Ja ih uspio dobit nakon 3 dana čekanja po sat i pol...užas.
Kao kaže da imaju već dosta prijava u vezi toga, da nisam jedini. Reko kolko čujem na telsey-u je sve oke samo mi na elteku smo zahvačeni, kaže da i ima ekipe koja je na telsey-u isto prijavljivala, sad ko zna šta je istina no ja sam poslao žaldbu pa dok ne riješe boli me đon imam fino umanjenje računa sigurno. Očito ekipa iz novog zagreba kolko sam skužio je zahvačena jer vidim i ti si iz NZg-a i ja, sad ne znam da li je kolega isto koji je gore pisao. Uglavnom proslijedili su tehničkoj pa će me kontaktirat, pitao kad kao to mi ne zna reć, znači načekat ću se.
Da, isto Novi Zagreb. Daj mi samo reci na koji mail si poslao zahtjev za umanjenjem računa?

I još jedno pitanje, dal vi plaćate brzinu 100/100 ili je to još ona neka akcija pa nisu spustili na 50/50.
Meni reko lik iz tehničke, da kak mi je tak velika brzina jer vidi da imam 50/50, a ja se, naravno, pravim englezom... Nadam se da mi ne budu sad spustili brzinu.

Zadnje izmijenjeno od: wizard0207. 21.09.2017. u 08:35.
wizard0207 je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2017., 13:24   #5632
Duddo68
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4
Danas sam fakat poludio. Od 9 ujutro internet se gasi točno svakih 6 minuta. Nemoguće je dobiti bilo koga, na telefon, na FB, mailom. Taman počnem nešto raditi online, kad ode sve k vragu i internet i telefon i TV....Ka-ta-stro-fa!
Duddo68 je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2017., 14:35   #5633
wizard0207
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 47
Citiraj:
Autor Duddo68 Pregled postova
Danas sam fakat poludio. Od 9 ujutro internet se gasi točno svakih 6 minuta. Nemoguće je dobiti bilo koga, na telefon, na FB, mailom. Taman počnem nešto raditi online, kad ode sve k vragu i internet i telefon i TV....Ka-ta-stro-fa!
I meni je danas ujutro par puta prekidao i ponovno spajao vezu (optika, Eltek).
wizard0207 je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2017., 17:09   #5634
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,312
Citiraj:
Autor SpicyFly Pregled postova
Imam isti problem sa uploadom na optici, sad sam ih dobio, meni su prodali foru kao da prebacuju sustav na Vip i da bi sutra u popodnevnim satima trebalo biti OK.
Poslijepodnevni sati i dalje isto
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2017., 18:01   #5635
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Sad sam mjerio, fakat je upload u banani. Download je iole, oko 9. Iako sam prije imao 100/100. Skidalo mi je uredno 10.5mb/s
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2017., 18:43   #5636
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,312
Meni se vise ne da zvat dva puta sam zvao i poslao zaldbu.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2017., 18:47   #5637
Marko :)
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Unknown
Postovi: 631
Još ne radi? LOL.
Marko :) je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2017., 10:25   #5638
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Smetnje kod telefoniranja tj. krčanje su jučer konačno otklonjene. Jučer sam išao testirati telefon kod frenda i sve radi bez krčanja. Nakon toga zovem Amis i to im kažem oni urade upgrejd softwera na modemu i sada telefonija radi OK.

Dakle trebalo je samo 6 mjeseci da se otkloni banalna stvar od krčanja kod telefoniranja.

Ostaje mi slijedeći problem za koji mi ne mogu pomoći.

A to je da kada sa PC streamam film na Smart TV preko LAN mreže da se aplikacija ruši ako je na mrežu spojen ruter. Kod strimanja audija sa tom istom aplikacijom priklučeni ruter na mrežu ne radi probleme.

Također ako na TV direktno spojim SD disk sa filmom i ako je ruter spojen na LAN ruši mi se interni player na TV kada pokrenem film nakon 3 do 5 sekundi. Odpsajanjem TV sa mreže mogu normalno gledati film sa SD diska bez rušenja. Ali onda ne mogu na internet sa Televizora.

Stari ruter mi nije radio takve probleme jer je sve radilo kako traba bez rušenja.

Očito je da Smart TV provjerava kada je spojen na mrežu i komunicira s uređajima na LAN. Ruter šalje neki signal koji ruši aplikaciju za gledanje filmova na Smart TV.

Što bi trebalo pogledati na ruteru da se vidi što radi problem?

Gdje skinuti za Eltek R3621-WII pdf datoteku sa detaljnim uputstvima i popisom svega što se na njemu može aktivirati ili onemogućiti, odnosno popis funkcija, naredbi i signala koje one aktiviraju, jer ekipa u Amisu to niti zna niti ima vremena da se time bavi, a očito niti imaju znanja za tako nešto?

Ja također nemam trenutno znanja za to jer se time nisam bavio, ali naučit ću samo mi treba literatura za tako nešto i savjet nekoga tko zna više o tome od mene.

Jer ako je to sa starim ruterom sve radilo kako treba bez rušenja onda bi trebalo i sa ovim samo očito da nije sve podešeno kako treba, a ne vjerujem da je u Smart TV od Samsunga problem već biti će da je u ruteru i postavkama, što je i upgrejd softwera na Elteku pokazao da krčanje nije bila posljedica mojeg telefona, već je bila stvar do rutera.

Ako netko može pripomoći bio bih zahvalan. Za početak link na servisnu knjižicu modema sa detaljnim opisom svih parametara koji se mogu podesiti na modemu. A onda i ako netko ima ideju o čemu se rado dobro došao svaki savjet.
sakomako je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2017., 18:33   #5639
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,312
Citiraj:
Autor sakomako Pregled postova
Smetnje kod telefoniranja tj. krčanje su jučer konačno otklonjene. Jučer sam išao testirati telefon kod frenda i sve radi bez krčanja. Nakon toga zovem Amis i to im kažem oni urade upgrejd softwera na modemu i sada telefonija radi OK.

Dakle trebalo je samo 6 mjeseci da se otkloni banalna stvar od krčanja kod telefoniranja.

Ostaje mi slijedeći problem za koji mi ne mogu pomoći.

A to je da kada sa PC streamam film na Smart TV preko LAN mreže da se aplikacija ruši ako je na mrežu spojen ruter. Kod strimanja audija sa tom istom aplikacijom priklučeni ruter na mrežu ne radi probleme.

Također ako na TV direktno spojim SD disk sa filmom i ako je ruter spojen na LAN ruši mi se interni player na TV kada pokrenem film nakon 3 do 5 sekundi. Odpsajanjem TV sa mreže mogu normalno gledati film sa SD diska bez rušenja. Ali onda ne mogu na internet sa Televizora.

Stari ruter mi nije radio takve probleme jer je sve radilo kako traba bez rušenja.

Očito je da Smart TV provjerava kada je spojen na mrežu i komunicira s uređajima na LAN. Ruter šalje neki signal koji ruši aplikaciju za gledanje filmova na Smart TV.

Što bi trebalo pogledati na ruteru da se vidi što radi problem?

Gdje skinuti za Eltek R3621-WII pdf datoteku sa detaljnim uputstvima i popisom svega što se na njemu može aktivirati ili onemogućiti, odnosno popis funkcija, naredbi i signala koje one aktiviraju, jer ekipa u Amisu to niti zna niti ima vremena da se time bavi, a očito niti imaju znanja za tako nešto?

Ja također nemam trenutno znanja za to jer se time nisam bavio, ali naučit ću samo mi treba literatura za tako nešto i savjet nekoga tko zna više o tome od mene.

Jer ako je to sa starim ruterom sve radilo kako treba bez rušenja onda bi trebalo i sa ovim samo očito da nije sve podešeno kako treba, a ne vjerujem da je u Smart TV od Samsunga problem već biti će da je u ruteru i postavkama, što je i upgrejd softwera na Elteku pokazao da krčanje nije bila posljedica mojeg telefona, već je bila stvar do rutera.

Ako netko može pripomoći bio bih zahvalan. Za početak link na servisnu knjižicu modema sa detaljnim opisom svih parametara koji se mogu podesiti na modemu. A onda i ako netko ima ideju o čemu se rado dobro došao svaki savjet.

Predpostavljam da ti je novi firmware verzija R3621-W2_AM_v1.1.92 ?

Kod mene i dalje se čuje u pozadini šum lagani kad sugovornik priča, tako da kod mene i dalje ista stvar što se tog tiče. A nemam više živaca se s njima oko toga zajebavat, kad vip preuzme njih ću pokušat tlačit možda se nešto promjeni.

Maloprije me zvao tehničar i frajer mi tvrdi da imam 50/50, a potpisao tj. zvučno je vlasnik linije potvrdio produljenje ugovora(to se kao sad na taj način radi preko telefona) i na uplatnici mi dolazi uredno da sam produžio i imam promotivno 25% na cijenu plus 100/100 i ok frajer me stavi na čekanje i nakon 3-4min se javi i ispričava kaže moje isprike imate 100/100 nešto su kolege krivo ono WTF?? Kaže sad ću ja promjenit kanal i malo u ruteru radit pa ćemo vidit hoće se promjenit stvari što se brzine tiče, jer mi je upload u banani, a download je ok. Mislim blagorečeno katastrofa. Da i imam 50/50 bio bi mi down bliže 50-ki, a ne 90 idioti, a up mi je 50-60Mbps. I sad me tako zanima rekao je da će me povratno nazvat dal je riješen problem sa brzinom.

EDIT:
Nitko me nije nazvao, tipično. Vidit ćemo sutra tokom dana. I da nema ni promjene što se brzine tiče.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 24.09.2017. u 20:34.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2017., 08:24   #5640
SpicyFly
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 94
Evo ja sam isto opet zvao, upload mi varira cca 30-60. Kažu da promjenim lan port u routeru ili reboot (reboot sam prvo probao).Također sam pitao kako to rješavaju sa drugim korisnicima,kaže lik kao restiranje na tvorničke postavke,ali da to sada nije preporučljivo kada se radi migracija.Migracija bi trebala biti gotova 30.09 pa ćemo vidjet poslje toga.
Ali za sada nikakvo konkretno rješenje.

UPDATE: Naravno sa promjenom porta ista stvar haha.

Zadnje izmijenjeno od: SpicyFly. 25.09.2017. u 08:30.
SpicyFly je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na