Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.09.2017., 14:36   #91
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Komentatori su copy paste sa 2016. Sve isto na 2017 i na 2018.
A ništa, čekamo Smoke patch pa onda kupit

@mob
Svakom njegovo. Ti komentari ionak doasade nakon nekog vremena, bili oni iz FIFE ili PESa. Zaboli me za to i licence (osim toga bit će modovi/patchevi kako si i sam napisao) kad imam nešto realniju igricu i nema onog odvratnog instagram filtera preko kao FIFA....neznam kak drugi al meni je teže zabit u PESu neg u FIFI. Govorim za ove nove verzije. sve se čini realnije i normlanije, dodavanja, pa tijelom se može igrat, pa igrači nisu roboti koji idu 100 na sat i sa 15 finti u nizu nemreš proć najbolje braniće na svijetu itd...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2017., 14:43   #92
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Alo, samo sam rekao da su komentari komentatora isti. Nisam rekao da je to katastrofa ili loše
Ionako nakon nekog vremena ugasim komentatore i slušam publiku koju Smoke odlično odradi
I da, PES mi je i dalje bolji i draži od one druge igre. Koliko god da je možda zastranio u međuvremenu. Ali za pare koje dam za igru, neću se žaliti

@mob
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.09.2017., 20:06   #93
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2017., 08:33   #94
Green_FanBoy
FC Bayern <3
Moj komp
 
Green_FanBoy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2015
Lokacija: Varaždin
Postovi: 255
Je netko isprobao onaj "La liga patch Pc PS4" navoidno dosta toga sređuje?

Ovi konkretnih još nema..
Green_FanBoy je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2017., 16:20   #95
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Odlična recenzija. Iako spominje ove povremene "štucavice" kad se igra online. Ali to je bilo uvijek pa i kod FIFE 17 u nekim tekmama (negdje mi je bilo neigrivo) pa baš me zanima hoće li sve glatko raditi u FIFI 18 u MP. S tim da meni PES 18 ne izgleda uopće loše grafički dok me tu FIFA18 neugodno iznenadila osim ako neće finalna verzija biti puno drugačija od dema.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2017., 20:47   #96
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Trava fakat izgleda očajno, pogledaj link iz posta #81
Što se tiče ostalog OK je, igrači su solidni, iako općenito i pes i fifa mogu poraditi na gibanju dresova, a ne da dres oko nogu stoji kao komad lima, na kretanju kose itd. no ajd OK je, ionako simulacije nikad nisu bile na nivou AAA naslova što se tiče grafike. Trava je pak s druge strane bitna jer fakat stalno gledaš u nju, a oni je još downgrejdaju.

Publika jedino izgleda drastično bolje (prema ovome sto sam vidio, nisam igrao)
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2017., 00:16   #97
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Odigrao danas par utakmica vs AI:

- idiotizmi i dalje neki ostali (superman golmani, namjerno promašivanje cijelog gola, spori i teretni obrambeni brži od lakonogih napadača tipa Aubameynag ili Coutihno...)
- dodani novi idiotizmi tipa da moj igrač se više ne može kretati dok se AI priprema izvesti free kick na njegovoj polovici
- zbog trave nekoga u Konamiju treba zatvoriti na 10 dana (to će ionako Smoke odratiti pa ne treba se previše sekirati nama na PC-u, vama na plejki sorkać )

Gameplay je bolji, igra je fluidnija od 2016 i 2017, fizika je nekako bolja, kao i pitch sounds.

I dalje je bolja od one druge nogomente igre. Koliko ovako na prvo vidim, po svemu.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2017., 04:53   #98
Green_FanBoy
FC Bayern <3
Moj komp
 
Green_FanBoy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2015
Lokacija: Varaždin
Postovi: 255
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Odigrao danas par utakmica vs AI:

- idiotizmi i dalje neki ostali (superman golmani, namjerno promašivanje cijelog gola, spori i teretni obrambeni brži od lakonogih napadača tipa Aubameynag ili Coutihno...)
- dodani novi idiotizmi tipa da moj igrač se više ne može kretati dok se AI priprema izvesti free kick na njegovoj polovici
- zbog trave nekoga u Konamiju treba zatvoriti na 10 dana (to će ionako Smoke odratiti pa ne treba se previše sekirati nama na PC-u, vama na plejki sorkać )

Gameplay je bolji, igra je fluidnija od 2016 i 2017, fizika je nekako bolja, kao i pitch sounds.

I dalje je bolja od one druge nogomente igre. Koliko ovako na prvo vidim, po svemu.
Nebi se nužno složio, naime s St.Etieonom, točnije onim Hamounom (ili kak se piše..) sam žešće vrtio protivnike i obrambeni ga nisu baš mogli pratiti.. Mislim da je Stoke city bio, uglavnom neki fake britanci, sa sve 3. vrijednosti na 79..

Meni je puno raznovrsniji od 2017. barem u ove 3-4 tekme što am odigrao.

Probao sam onaj "peć" sa hcl-a importirati, ali se faila na nekih pola puta i sad pola timova ima samo golmane... tako da s time pripazite.
Green_FanBoy je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2017., 09:41   #99
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Odigrao sam par tekmi Liverpool v BVB, samo sam mjenjao strane, stoga tu moj zaključak.
U svakom slučaju je pomak naspram 2017, nema tu dvojbe. Ali da su neke stvari mogli riješiti, a mogli su

A trava stvarno kao Fifa 98 kako netko nedavno reče ali to je na svakom PESu od 2013 tako. No velim, PC bude imao HD Turf patch pa je to onda bolje.

@mob
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2017., 11:10   #100
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Mada niti u drugom preduzeću ne cvjetaju ruže glede izgleda u nekim stvarima

http://www.index.hr/sport/clanak/fan...su/996377.aspx
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.09.2017., 11:25   #101
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Vidio sam to. Kriminal. Čak je Fifa 98 prosinečkom stavila žutu kosu, pa ga se vidilo iz aviona.
Ali opet, nekad se i grafika pregrmi ako je gameplay dobar, u oba slučaja.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2017., 14:46   #102
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Brko, dođi ti na plejku malo da ti pokažemo osnove, pa onda da trkeljaš :P
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2017., 15:00   #103
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Može. Kupite mi plejku i PES pa mi pokažite osnove nemam niš protu

@mob
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2017., 17:28   #104
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
@Brko - čitam na netu da PES18 finalna verzija ima miljama bolji AI od našeg dema....eto, dakle treba probat kod nekog ko ima kupljenu igru pa onda suditi.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2017., 23:09   #105
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Ne znam, ne igram protiv računala...jedino znam da će sada popraviti ovaj player switching, jer ubija gušt...a previše se tekmi gubi zbog toga.
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2017., 23:23   #106
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Odigrao nekoliko mečeva yogurt verzije. Fizika lopte je puno bolja nego u prošlom na pc. Nekako je bolji, ljepši i fluidniji nogomet nego prije na superstaru (koji je znao biti brutalan). Čini mi se da lopte češće prolaze ubačajima kroz sredinu nego prije (a što u fifi skoro nikako nije išlo), naravno ako je ubačaj pravovremen i igrač OK. Trava očaj (šokirao sam se iako sam bio spreman), prezentacija tj. uvod u meč odličan. Westfallen iz daljine, pa original pjesme navijača, dekoracija i sl. Naravno pretpostavljam samo uz par klubova imaju tako. Navijači drastično bolje i raznovrsnije izgledaju, bolje animirani i sl. Prekidi su drugačiji (naravno izvode se isto, ali kamera i punjenje ubačaja/udarca ima druačiji feeling u korelaciji sa drugačijom fizikom lopte)

Što se tiče tehnikalija uopće ne treba 8gb ram, potrošnja uz sistem 2.7gb. Treba dobar cpu, quad phenom više tu ne može 60 fps održavat, rekao bih g4560 poželjno za minimum, oni kažu u req. i5, možda nisu daleko od istine. Gpu ne treba ništa posebno, brijem da ću imat 60+ stalno u gameplayu sa hd7850 2gb kad rješim cpu.

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 25.09.2017. u 23:34.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2017., 23:49   #107
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Ove godine PES je daleko bolji od FIFE, probao oba na PS4 i moram reći da je nebo i zemlja razlika.

Fifu drže jedino "licence" i daleko bolji online mod.
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2017., 10:03   #108
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor robert7 Pregled postova
Ove godine PES je daleko bolji od FIFE, probao oba na PS4 i moram reći da je nebo i zemlja razlika.

Fifu drže jedino "licence" i daleko bolji online mod.
Moj dojam isto a bome i frenda koji je FIFA fan. Baš se razočarao. Al bu igrao fificu, jasno.
A online mod mi nije napet. Odigram s burazom ili frendom doma ili protiv kompa. Ionak ne stignem od posla i ostalih obaveza visit na tome satima.
Licence se mislim budu dale riješiti s nekim modom.....
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2017., 10:20   #109
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Pa čak ima dosta licenci, ugodno sam se iznenadio. Ako se ne varam cijela talijanska liga, francuska (prva i druga ako se ne varam), "rest of europe" isto skoro sve, nizozemska, nemam pojma mislim portugalska, južnoameričke... Jedino što ima samo po cca 3 kluba u primeri i premiershipu, te što će se morati napraviti bundesliga jer ima samo BVB i Schalke licenciran van lige

Repke isto - koju god da sam uzeo licencirana
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2017., 10:22   #110
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Pa čak ima dosta licenci, ugodno sam se iznenadio. Ako se ne varam cijela talijanska liga, francuska (prva i druga ako se ne varam), "rest of europe" isto skoro sve, nizozemska, nemam pojma mislim portugalska, južnoameričke... Jedino što ima samo po cca 3 kluba u primeri i premiershipu, te što će se morati napraviti bundesliga jer ima samo BVB i Schalke licenciran van lige

Repke isto - koju god da sam uzeo licencirana
Ima i šukerova repka
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2017., 18:52   #111
ludza
Premium
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: La Svonia
Postovi: 96
Online sljaka kako treba. Covjek i cpu se ne mogu usporediti u igri, strasno koliko ekipe dobro igra i kako je gust odigrati dovru online utakmicu.

Inace za licemce imate (wehk, imortal i kilay of-ove pa izguglajte)
ludza je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2017., 00:58   #112
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2017., 05:13   #113
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Meni online nije napet ne u smislu netcodea, već nema zanimljiv mode. Myclub je pušiona imho, a solo divizije su mi tak tak...

i da, nemreš 2on2 online, to me boli ( tipa 4 frenda )
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2017., 20:01   #114
Rocky Rocastle
Premium
Moj komp
 
Rocky Rocastle's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Unknown
Postovi: 247
Drastičan napredak u odnosu na PES 17 (mislim na PC verziju), ali i FIFA-u koju sam igrao zadnja 2-3 mjeseca.

Gameplay odličan, baš nekako po mjeri u svakom segmentu, vizualna prezentacija također neusporedivo bolja, čak su i komentatori manje dosadni, iako sam tu očekivao veće poboljšanje, možda čak i promjenu glavnih aktera.

btw, već je izašao osnovni community patch od 1 gb koji uključuje grbove, dresove, ispravne nazive te cijelu Bundesligu.
Rocky Rocastle je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2017., 22:11   #115
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Ono što sam ja linkao rješi sve osim bundeslige i trensfera (dakle, imena klubova i natjecanja, dresove i grbove)
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2017., 22:11   #116
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Frend i ja odigrali 5 tekmi 2017 i sa istim momčadima odigrali 5 tekmi 2018.
2018 je bolja igra više manje u svemu.
Ono kaj sam rekao stoji i dalje, ali bože moj. Jedva čekam Smoke patch da mogu deinstalirati 2017 2016 je long gone and forgotten

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2017., 00:08   #117
Rocky Rocastle
Premium
Moj komp
 
Rocky Rocastle's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Unknown
Postovi: 247
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Ono što sam ja linkao rješi sve osim bundeslige i trensfera (dakle, imena klubova i natjecanja, dresove i grbove)
Ja sam se ovim poslužio... Samo raspakirati u Konamijev folder u My Documents.

Inače, preporuka za dovođenje Corneta iz Lyona, lik mi radi show po Championshipu s Leedsom. Na polusezoni Master lige već mu ocjena porasla za 3 (76 -> 79).
Rocky Rocastle je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2017., 01:13   #118
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Corneta nisam uspio dovest u više navrata. Kasnije mi uz bolasia, halilovića, delufeua i nekog švabu za rezervu nije trebao. Od tih manje poznatih je u 2017 Cubas bio bog i batina, cmf ala lukitza. Ne mogu zamislit momčad bez njega. Znači to ako ne krećete s tipa realom iz madrida nego recimo iz 2 lige.

Par još dobrih:

cb - s. morrison, nije baš okretan ali ima visoke ocjene na pravim mjestima za stopera
dmf - wakaso, čvrst u duelu, zahvalan, može igrati stopera i beka.
cf - wickham, ne baš brz, ali gorostas ako trebate dobar glavomet i solidnog realizatora
cb - t. lees i hutchkinson iz sheffielda (njih sam imao u startu tj. nisam kupovao) - ništa posebno ocijene, no u praksi jako dobri za svoju kategoriju

Ima i neki francuski crnac LB među slobodnim igračima (mislim da se preziva nekako sa E), igra za kiki-riki od plaće a dobar igrač, zatim neki LMF žuti švabo, znači taj doslovce skoro sve pozicije može igrati

Od ovih malo skupljih kasnije

cf - vietto iz seville (napadač tipa aguero)
cb - p. diaz, ima "sve", pogotovo ako prođe koja sezona u igri da se razvije
rmf - r. emery (australac)
lmf - bolasie (everton) - obožavam to krilo, ima ono nešto, odličan za "skretanje" u malom prostoru, uz crtu ko po špagi, driblanje...
cf - slimani, u početku mi bio ništa posebno, no kasnije sam se s njim nazabijao i nazabijao
cf - embolo, kad se razvije zvijer, no mnogo veća cjenovna kategorija od ostalih.

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 29.09.2017. u 01:43.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2017., 14:47   #119
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Cubas je zabrijao i otišao u Argentinu, debil...
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2017., 15:14   #120
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Vidim malo su ga oslabili naspram pes 2017. Opravdano ako nije napredovao i ništa napravio u europi

http://www.pesmaster.com/a-cubas/pes...player/103038/
http://www.pesmaster.com/a-cubas/pes...player/103038/

Ovaj defensive prowess, ball winning i physical contact preko 80 s jedne strane, te speed, explosive power, stamina i solidan ball controll s druge strane ga čine dmf/cmf zvijeri, kažem, kao jeftiniji lukitza. Kad se malo ravzije pređe 80 (overall), te dobije i solidan pass (mada ne vrhunski), jedino što nema zabijanje, mada je meni zabio nekoliko važnih golova u masterligi
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na