Forumi

Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, DVD
Ime
Lozinka

Odgovori

Uređivanje
Staro 18.09.2017., 08:52   #8671
Angelbyu
Registered User

Datum registracije: Jun 2017
Tannoy je strava zvucnik, samo i opet ovisi koji. Imas na Adelinom spotu u pozadini u studiju... samo ti kostaju par 1000 funti rabljeni. I tesko se dolazi do njih.

Mislim da bi brat prodao svoje Saturne S6 jer zeli monitore...ali bi trebao pitati.

Sve te marke (gore spomenute) imaju od budget do premium serija i izbacuju svaki mjesec nesto (velike korporacije moraju svake godine za par posto povecati dobit inace manageri lete)

Dakle nije toliko ovisno tko je proizvodac vec koju klasu uzimas. A kod svih su kompromisi.

No nesmisleno je uzetiprmium zvucnik s nekim AV integrircem srenje klase... jer nece ni Z od zvucnika izvuci.
Dakle sinergija svega... tj ako promjenis jedan dio na bolje, prije ilikasnije ces krenuti sa zamijenom ostalih djelova za koje mislis da su losiji od tog... najboljega.
A ako pogodis taj najlosiji, pomak u zvuku ce i te kako bti cujan.
Angelbyu je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2017., 14:31   #8672
afterburner
Premium
Moj komp

afterburner's Avatar

Datum registracije: Oct 2006
Imam problem sa receiverom Denon AVR-X2100W. Prije par mjeseci se poceo random resetirati. Nekad nakon par sati rada a nekad nakon par minuta. Probao sam istekati sve kabele (Hdmi i zvucnike), drugu uticnicu, drugi power kabel, factory reset, i nista nije pomoglo. Onda sam slucajno vidio neki post da se sa hdmi ploce istekaju svi prikljuci. Nekim cudom to je pomoglo i receiver je opet normalno radio par mjeseci. Jucer se ponovo poceo restartat, samo sto ovaj put ni istekavanje kabela sa hdmi ploce ne pomaze.
Imate li kakvu ideju sto jos da probam prije nego sto ga posaljem na servis(nema vise garanciju). Ako sam dobro skuzio problem je u nekoj automatskoj zastiti.
afterburner je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2017., 14:59   #8673
Angelbyu
Registered User

Datum registracije: Jun 2017
Ja bi na tvom mjestu odnesao u ovlasteni servis i dao 100kn da ustanove gdje je kvar i koliko kosta popravak.
To istekavanje... pretpostavljam da je ili prljavo pa da se ne hladi tj da senzor ocita da je temperatura previsoka ili... xxx
Angelbyu je offline   Reply With Quote
Odgovori

Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno