Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.01.2016., 17:18   #1
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Sony Xperia mobiteli - 2. dio

Otvaramo novu temu o Sony Xperia mobitelima, budući je stara krcata sa 4300+ postova.

Diskusije o Sony Xperia uređajima nastavljamo ovdje, a ako ste nešto zaboravili ili želite pogledati u staroj temi, možete to obaviti OVDJE.

Uživajte.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2016., 17:19   #2
Ladytron25
Glazba, auti, itd :D
 
Ladytron25's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zg- Kvatrić
Postovi: 61
Meni se odlijepio display lol...imam xperiu z3 netko takav problem? koliko bi me kostao popravak?
__________________
Ladytron25 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.01.2016., 18:49   #3
lutherus
Premium
Moj komp
 
lutherus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Dubai UAE
Postovi: 714
Nosi ga na garanciju. BTW xperia z3 mi je najbolji smartphone kojeg dosad imal a i baterija mu fakat dugo izdrži.
__________________
Note to the AMD haters: nobody cares
lutherus je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2016., 18:55   #4
Ladytron25
Glazba, auti, itd :D
 
Ladytron25's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zg- Kvatrić
Postovi: 61
Nema više garancije. To mi je od buraza mob.. Mislim da je kodirao nest pa nema vise garancije..
Inače mob mi je savršen i sad me strah...koliko bi me popravak mogao kostat? znaci samo zalijepiti display?
__________________
Ladytron25 je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2016., 19:24   #5
lutherus
Premium
Moj komp
 
lutherus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Dubai UAE
Postovi: 714
Ovisi od servisa do servisa. Caa 400 kn
__________________
Note to the AMD haters: nobody cares
lutherus je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2016., 19:31   #6
Ladytron25
Glazba, auti, itd :D
 
Ladytron25's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zg- Kvatrić
Postovi: 61


samo da zalijepi? mislim vjerovatno je to pipljiv posao. Meni mob radi..radi sve...s gornje i lijeve strane se odlijepio...

auuuu
__________________
Ladytron25 je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2016., 20:19   #7
lutherus
Premium
Moj komp
 
lutherus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Dubai UAE
Postovi: 714
Iskreno ovisi ti od servisa do servisa. Definitivno ćeš naći i neki daleko jeftiniji. Najbolje je da odeš od nekoliko pouzdanih i pitaš.
__________________
Note to the AMD haters: nobody cares
lutherus je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2016., 21:38   #8
Ladytron25
Glazba, auti, itd :D
 
Ladytron25's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zg- Kvatrić
Postovi: 61
Morat cu... Ne kuzim zast se to odlijepilo nije mi pao mobite
__________________
Ladytron25 je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2016., 22:04   #9
lutherus
Premium
Moj komp
 
lutherus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Dubai UAE
Postovi: 714
Desi se. To je možda jedan na 1000 uređaja i neje zgodno kad se desi ali se desi. I meni se bilo jednom na xiaomiju
__________________
Note to the AMD haters: nobody cares
lutherus je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2016., 00:37   #10
bubimir13
Registered User
Moj komp
 
bubimir13's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Kutina, CRO
Postovi: 439
Citiraj:
Autor Ladytron25 Pregled postova
Nema više garancije. To mi je od buraza mob.. Mislim da je kodirao nest pa nema vise garancije..
Inače mob mi je savršen i sad me strah...koliko bi me popravak mogao kostat? znaci samo zalijepiti display?
Oko 250kn u iServisu u Masarykovoj u Zagrebu.
__________________
bubimir13 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.01.2016., 15:09   #11
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,532
Ja volim Blekberi. Mislim da je to bitno reci na pocetku, cisto kao disklejmer. Mobitel koristim za pozive i sexting, niti slikam, a snimanje je ionako cca. 15 sekundi sa svlacenje, oblacenjem, ispricavanjem i bjezanjem od njenog tate.

Uletili su nam u firmu ovi Z3 sad, pa imam par pitanja, listao sam onu nakaradno dugacku zadnju temu koju je Brkan stavio u prvi post ali nista meni bitno sto imam za pitati, pa kaze:
  1. HTC je imao jednu aplikaciju za kontakte/pozive/fejvoritse/call history. Ovdje mi stalno prebacuje izmedju toga svega, radim li nesto krivo ili to nisu integrirali u jednu aplikaciju?
  2. imamo Office 365 za kojeg mi je T-HT support rekao da su s mojim pristupnim siframa uspjeli pokrenuti/aktivirati Word/Excel/PowerPoint na mobitelima. Nama niti na jednom Z3 ne radi, prepoznaje ID/e-mail ali za password kaze da je krivi
  3. nakon instalacije PFX certifikata od firme, cijelo vrijeme stoji obavijest "Network may be monitored by an unknown 3rd party" i nudi mi "Check trusted certificates", gdje se nalaze oni od COMODA koji nam i daje tu uslugu. Na HTC-u toga nije bilo. Ideje?
  4. slusalice od Samsunga S4 ne rade kako spada - +/- gumbi pojacavaju/stisavaju zvuk (na HTC-u i Samsungu vrte pjesme, sto mi i treba) a onaj okrugli gumbic uopce ne radi (na HTC-u i Samsungu je sluzio kao play/pause). To se negdje posebno namjesta ili jednostavno nece raditi? Uz to, zvuk je nerealno tih, cujem u teretani kako se dupeta od pahuljice od 150 kila koja je na Orbitreku kraj mene taru jedno u drugo jer u to vrijeme godišta je odlucila skinuti taloge loja sa sebe skupljane jos od kad je bila predmet oklade tko ce je iskarati na maturalcu u Zakintosu '89., s HTC-om nisam imao tih problema.
  5. screen mirroring @ WiFi radi super (sto mi je bitno i zgodno za prezentacije), sve dok sam u browseru/document readeru. Kada pokrenem MX player s readhead_dildo_stepmother.mp4, na mobitelu radi OK i bez trzanja ali na TV-u se vuce ko krepana macka. YT radi kako spada. AFAIR, na HTC-u toga nije bilo, a prakticno je kada trebam pokrenuti neki video iz prezentacije, recimo.
  6. postoji li nacin, kao kod HTC-a/Samsunga, da stisam zvuk odnosno promjenim mod iz onog padajuceg menija kojeg povuces s prstima s vrha mobitela? Uzasno me nervira sto moram stisnuti gumbe za kontrolu glasnoce i prtljati po ekranu uz to kako bih takvo sto postigao.
  7. pogasio sam sva smeca u aplikacijama tipa Instafejs, Twatter i Google smeca, ali ostalo je jos nesto od Sony govana tipa "What's New" i slicne drke. Isplati li se prtljat dodatno da se to pogasi ili da ih jednostavno zaboravim?
  8. preglednik multimedije (Album) me kostala skoro jer mi je citav XHamster download bio prikazan zajedno sa recentnim slikama srece i blagostanja. HTC je to imao rijeseno da je prikazivao samo one galerije koje ja eksplicitno zelim, a do gadarija se islo preko ES File Explorera. Problem je jednostavno u tome sto se automatski prikazuje "All content", a ja bih recimo htio da to budu slike s njegove kamere.
  9. je li to standardno ponasanje Androida da ostavi sve aplikacije upaljene nakon reseta ili to ima veze sa samim mobitelom i moze li se iskljuciti?
Mislim da je to na prvu, nakon par dana koristenja, ono sto me zanima.

TIA!
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2016., 18:42   #12
bubimir13
Registered User
Moj komp
 
bubimir13's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Kutina, CRO
Postovi: 439
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Ja volim Blekberi. Mislim da je to bitno reci na pocetku, cisto kao disklejmer. Mobitel koristim za pozive i sexting, niti slikam, a snimanje je ionako cca. 15 sekundi sa svlacenje, oblacenjem, ispricavanjem i bjezanjem od njenog tate.

Uletili su nam u firmu ovi Z3 sad, pa imam par pitanja, listao sam onu nakaradno dugacku zadnju temu koju je Brkan stavio u prvi post ali nista meni bitno sto imam za pitati, pa kaze:
  1. HTC je imao jednu aplikaciju za kontakte/pozive/fejvoritse/call history. Ovdje mi stalno prebacuje izmedju toga svega, radim li nesto krivo ili to nisu integrirali u jednu aplikaciju?
  2. imamo Office 365 za kojeg mi je T-HT support rekao da su s mojim pristupnim siframa uspjeli pokrenuti/aktivirati Word/Excel/PowerPoint na mobitelima. Nama niti na jednom Z3 ne radi, prepoznaje ID/e-mail ali za password kaze da je krivi
  3. nakon instalacije PFX certifikata od firme, cijelo vrijeme stoji obavijest "Network may be monitored by an unknown 3rd party" i nudi mi "Check trusted certificates", gdje se nalaze oni od COMODA koji nam i daje tu uslugu. Na HTC-u toga nije bilo. Ideje?
  4. slusalice od Samsunga S4 ne rade kako spada - +/- gumbi pojacavaju/stisavaju zvuk (na HTC-u i Samsungu vrte pjesme, sto mi i treba) a onaj okrugli gumbic uopce ne radi (na HTC-u i Samsungu je sluzio kao play/pause). To se negdje posebno namjesta ili jednostavno nece raditi? Uz to, zvuk je nerealno tih, cujem u teretani kako se dupeta od pahuljice od 150 kila koja je na Orbitreku kraj mene taru jedno u drugo jer u to vrijeme godišta je odlucila skinuti taloge loja sa sebe skupljane jos od kad je bila predmet oklade tko ce je iskarati na maturalcu u Zakintosu '89., s HTC-om nisam imao tih problema.
  5. screen mirroring @ WiFi radi super (sto mi je bitno i zgodno za prezentacije), sve dok sam u browseru/document readeru. Kada pokrenem MX player s readhead_dildo_stepmother.mp4, na mobitelu radi OK i bez trzanja ali na TV-u se vuce ko krepana macka. YT radi kako spada. AFAIR, na HTC-u toga nije bilo, a prakticno je kada trebam pokrenuti neki video iz prezentacije, recimo.
  6. postoji li nacin, kao kod HTC-a/Samsunga, da stisam zvuk odnosno promjenim mod iz onog padajuceg menija kojeg povuces s prstima s vrha mobitela? Uzasno me nervira sto moram stisnuti gumbe za kontrolu glasnoce i prtljati po ekranu uz to kako bih takvo sto postigao.
  7. pogasio sam sva smeca u aplikacijama tipa Instafejs, Twatter i Google smeca, ali ostalo je jos nesto od Sony govana tipa "What's New" i slicne drke. Isplati li se prtljat dodatno da se to pogasi ili da ih jednostavno zaboravim?
  8. preglednik multimedije (Album) me kostala skoro jer mi je citav XHamster download bio prikazan zajedno sa recentnim slikama srece i blagostanja. HTC je to imao rijeseno da je prikazivao samo one galerije koje ja eksplicitno zelim, a do gadarija se islo preko ES File Explorera. Problem je jednostavno u tome sto se automatski prikazuje "All content", a ja bih recimo htio da to budu slike s njegove kamere.
  9. je li to standardno ponasanje Androida da ostavi sve aplikacije upaljene nakon reseta ili to ima veze sa samim mobitelom i moze li se iskljuciti?
Mislim da je to na prvu, nakon par dana koristenja, ono sto me zanima.

TIA!
1) Stisneš Telefon i dobiješ odmah ekran sa zadnjim pozivima, malo swipeaš i imaš favorite a u gornjem desnom kutu ima ikonica za imenik sa svim imenima. Ne vidim poseban problem takve organizacije, samo je potreban period privikavanja.

2) Pošto ne koristim ni pd 2) ni pod 3) ne bih znao pomoći.

3) Vidi pod 2)

4) Sveti HTC. Sony je uvijek bio malo ''poseban'' što se tiče slušalica. Nabavi Sonyjeve i radit će normalno ili isprobavaj profile pod Zvuk i obavijesti u postavkama. Nekoji će sigurno dat dobre rezultate. Ja osobno sa Vivanco slušalicama iz Tiska za 19,99 nisam imao nekih čujnih problema...

5) E neće da može. Srećom, ažuriraj aplikaciju i imat ćeš mogućnosti sakrit sadržaj koji želiš sakrit i nikad ga više nevidjet al da ti bude i dalje na mobu. Presveti HTC.

6) Nemoj to gasit jer će ti pošemerit ažuriranja mobitela i nativnih aplikacija. Ne uzimaju puno mjesta niti usporavaju uređaj, zašto ih onda dirat?

7) Od Android verzije Lollipop 5.0 je to standardno i kao poželjan feature koji su korisnici poželjeli. U čem je problem?

Zlatno pravilo je da se na poslovnom uređaju ne ''kvare oči'' sa lascivnim sadržajem, pa možda da razmisliš o privatnom HTCu koji će hrabro izlazit na kraj sa audio-vizualnim sadržajem S&M kalibra kojim puniš mobitel u slobodno i/ili radno vrijeme.
__________________
bubimir13 je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2016., 14:34   #13
explorer 4
Premium
 
explorer 4's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 513
Ova Xperia Z1 koju imam je zaključana na T mobile, te još ima garanciju u T mobileu. Mogu li mi oni svejedno otključati taj mobitel, bez da nešto platim? Čitao sam bio da je donesen taj neki zakon da moraju, ali nisam proučio kako i što.
__________________

explorer 4 je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2016., 14:39   #14
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,357
Citiraj:
Autor explorer 4 Pregled postova
Ova Xperia Z1 koju imam je zaključana na T mobile, te još ima garanciju u T mobileu. Mogu li mi oni svejedno otključati taj mobitel, bez da nešto platim? Čitao sam bio da je donesen taj neki zakon da moraju, ali nisam proučio kako i što.
Da, mogu.
Treba ti račun.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2016., 15:02   #15
explorer 4
Premium
 
explorer 4's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 513
Okej, imam i račun i garanciju, tako da ću im sve ponijet, da ne bi nešto počeli njatke, jer u tom T mobileu uvijek ima "nešto".

Hvala ti na informaciji!
__________________

explorer 4 je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2016., 16:21   #16
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Ako je uzeta na pretplatu, moraju ti je otključati. Mislim da čak ima i neka stranica na njihovom webu gdje upišeš podatke pa ti mailaju kod za otključavanje.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 04.01.2016., 16:52   #17
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,528
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Ako je uzeta na pretplatu, moraju ti je otključati. Mislim da čak ima i neka stranica na njihovom webu gdje upišeš podatke pa ti mailaju kod za otključavanje.
Da, to je točno, smao što ne radi za sve mobitele.

Ovisno o modelu, neke treba donijeti u njihov centar jer se ne mogu otključati na taj način. Meni tako nedavno nisu mogli otključati neki Samsung dummy mobitel.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je online   Reply With Quote
Staro 04.01.2016., 19:18   #18
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Mislim da većinu smartfonova možeš otključati na taj način (pomoću koda). Dummy telefoni su priča za sebe, pogotovo stariji modeli.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 04.01.2016., 19:43   #19
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,528
Dakle Z3 je u rukama, a ja na mukama

Rootati ili ne?
Ne treba mi ništa posebno, samo me zanima dobiva li se što po pitanju fluidnosti, brzine rada i trajanja baterije?
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je online   Reply With Quote
Staro 04.01.2016., 20:02   #20
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Dakle Z3 je u rukama, a ja na mukama

Rootati ili ne?
Ne treba mi ništa posebno, samo me zanima dobiva li se što po pitanju fluidnosti, brzine rada i trajanja baterije?
U principu, ne. Ako nemaš neki uvjetno rečeno bolji razlog (tasker, ekstra opcije u custom romu), ne diraj Baterija ionako traje poprilično,a obzirom da je Sony skin srećom minimalan, ne gubi se na fluidnosti . Rekao bih čak da je po pitanju baterije i brzine, mob dosadno dobar.
schetz je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2016., 20:24   #21
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,528
Citiraj:
Autor schetz Pregled postova
U principu, ne. Ako nemaš neki uvjetno rečeno bolji razlog (tasker, ekstra opcije u custom romu), ne diraj Baterija ionako traje poprilično,a obzirom da je Sony skin srećom minimalan, ne gubi se na fluidnosti . Rekao bih čak da je po pitanju baterije i brzine, mob dosadno dobar.
Thanks

Ma ništa ekstra mi ne treba, bitno mi je da ono što trebam (mail/pozivi/office, surfanje, glazba, tu i tamo malo igranja) radi bez brige, plus baterija koja će izgurati cijeli dan. Vidjet ću koliko ću ga uspjeti customizirati po svom ćefu unutar zadanih mogućnosti.

Jedino su mi plikovi izbili kad sam vidio pri startanju T-mobile logo, plus 3 stranice predinstaliranih aplikacija
Ali dobro, nije da su drugi brandovi puno bolji.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je online   Reply With Quote
Staro 04.01.2016., 20:55   #22
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Thanks

Ma ništa ekstra mi ne treba, bitno mi je da ono što trebam (mail/pozivi/office, surfanje, glazba, tu i tamo malo igranja) radi bez brige, plus baterija koja će izgurati cijeli dan. Vidjet ću koliko ću ga uspjeti customizirati po svom ćefu unutar zadanih mogućnosti.

Jedino su mi plikovi izbili kad sam vidio pri startanju T-mobile logo, plus 3 stranice predinstaliranih aplikacija
Ali dobro, nije da su drugi brandovi puno bolji.
A to možeš riješiti i bez roota, samo flešneš službeni unbranded ftf i ćaos. Odavno nemam taj logo
schetz je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2016., 01:02   #23
bubimir13
Registered User
Moj komp
 
bubimir13's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Kutina, CRO
Postovi: 439
Bar je to uvijek lako i nema nikakvih KNOX i inih jebada. Ja rootam samo zbog recoveryja, pristupu sistemskim fajovima da mogu eventualno stavljat moddane sistem appove i xposed + framework moddovi, ništa veliko samo neki sitni zahvati kao namještanjem volume up da dugim pritiskom kad je zaključan pali LED i još neke sitnice.

Za ostalo nema ni smisla rootat jer je vrlo fluidno i baterija je na mjestu u odnosu na konkurenciju.

Samo mi sad žao šta za Z5 nikako nema roota, ne fali mi puno osim za te sitnice...
__________________
bubimir13 je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2016., 01:45   #24
explorer 4
Premium
 
explorer 4's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 513
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Da, mogu.
Treba ti račun.
Evo čak nisu ni tražili račun, samo su po garanciji pogledali bili.
__________________

explorer 4 je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2016., 09:09   #25
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,528
Citiraj:
Autor bubimir13 Pregled postova
Bar je to uvijek lako i nema nikakvih KNOX i inih jebada. Ja rootam samo zbog recoveryja, pristupu sistemskim fajovima da mogu eventualno stavljat moddane sistem appove i xposed + framework moddovi, ništa veliko samo neki sitni zahvati kao namještanjem volume up da dugim pritiskom kad je zaključan pali LED i još neke sitnice.

Pa kako se i meni čini, neće mi trebati root. Mob je blazing fast, baterija jako dobra.


Prebacio sam većinu podataka, zapravo, to po PS ide preko gmaila, sve osim fotki i dokumenata i filova razbacanih po storageu. Sve je odradio vrhunski, čak mi i za sve wifi mreže sačuvao podatke.


Za sad samo par zamjerki:
- ono što je Bubba spomenuo, loša aplikacija za pozive, HTC i mene razmazio pa tražim alternativu
- mob ne leži baš najbolej u ruci i djeluje brutalno sklisko i krhko (htc one x mi je barem 50 puta pao sa svih visina, bio i u zdjeli vruće juhe, ispao iz džepa u travu po kiši da ga nisam pola sata mogao naći - sve je preživio bez posljedica), to će meni biti extra problem
- touch malo preosjetljiv za moj ukus
- pokrivači utora mi se čine dosta enkvalitetni, kao da će se brzo rasturit


Citiraj:
Samo mi sad žao šta za Z5 nikako nema roota, ne fali mi puno osim za te sitnice...
Dobi li se sa exposedom štogod vrijedno pažnje?
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je online   Reply With Quote
Staro 05.01.2016., 09:22   #26
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,742
nabavi si magnetni punjač, s njime će dihtung ostati kao nov i nemaš brige da li se rasturio ili ne. K tome ako uzmeš onaj stolni, mob ti može biti kao sat (ukras) na stolu. Prilično cool stvarčica
alengrosevic je online   Reply With Quote
Staro 05.01.2016., 09:41   #27
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Pa kako se i meni čini, neće mi trebati root. Mob je blazing fast, baterija jako dobra.


Prebacio sam većinu podataka, zapravo, to po PS ide preko gmaila, sve osim fotki i dokumenata i filova razbacanih po storageu. Sve je odradio vrhunski, čak mi i za sve wifi mreže sačuvao podatke.


Za sad samo par zamjerki:
- ono što je Bubba spomenuo, loša aplikacija za pozive, HTC i mene razmazio pa tražim alternativu
- mob ne leži baš najbolej u ruci i djeluje brutalno sklisko i krhko (htc one x mi je barem 50 puta pao sa svih visina, bio i u zdjeli vruće juhe, ispao iz džepa u travu po kiši da ga nisam pola sata mogao naći - sve je preživio bez posljedica), to će meni biti extra problem
- touch malo preosjetljiv za moj ukus
- pokrivači utora mi se čine dosta enkvalitetni, kao da će se brzo rasturit


Dobi li se sa exposedom štogod vrijedno pažnje?
Za touch, da ti nije uključen glove mode?
schetz je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2016., 10:04   #28
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,528
Citiraj:
Autor schetz Pregled postova
Za touch, da ti nije uključen glove mode?
Nije, pogledao sam. Nije neki velki problem, jednostavno izgleda da je osjetljiviji nego na mojim dosadašnjim mobovima.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je online   Reply With Quote
Staro 06.01.2016., 13:10   #29
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
nabavi si magnetni punjač, s njime će dihtung ostati kao nov i nemaš brige da li se rasturio ili ne. K tome ako uzmeš onaj stolni, mob ti može biti kao sat (ukras) na stolu. Prilično cool stvarčica
I onda ti se puni 6 sati
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2016., 18:36   #30
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,337
Prije četiri mjeseca Z Ultri pukao ekran... Danas gecrk Z3... Lijepo radila preko dana i i onda umrla... neda se vise upaliti, kada se stavi na punjač niti da se upali lampica za punjenje... Uglavnom, zadnji Sloni kojega sam kupio...
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na