Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.08.2014., 11:12   #91
lateralus_eye
Premium
Moj komp
 
lateralus_eye's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 597
Ma ne razapinjem. Stvarno. Ali valjda im je u nekom interesu da me "posluže" kako spada ako sam spreman potrošiti 4000kn?

Sad sam im lijepo napisao mail novi i sve detaljno objasnio. Nadam se da neće biti sada problema.
lateralus_eye je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2014., 11:25   #92
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ne znam ali ja to sve skupa volim riješiti (sa bilo kojom firmom bilo koje oblasti) prvo telefonom, a onda ćemo detalje na mejl, sms, vacap, pismonoša etc.
syss je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.08.2014., 13:51   #93
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Mogu i ja potvrditi da su malo smotani. Pošaljem mail da mi nabave nešto, stigne mi na mail ponuda, nakon dva sata stiže drugi mail od drugog djelatnika da to ne mogu nabaviti... Pošaljem mu nazad pdf s ponudom i onda mi je rekao, da ipak mogu nabaviti.
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2014., 14:06   #94
lateralus_eye
Premium
Moj komp
 
lateralus_eye's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 597
Evo odradio narudžbu napokon. Proc, keksi i matična. Sve skupa 3900kn.
lateralus_eye je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2014., 14:17   #95
natal
Registered User
Moj komp
 
natal's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Virovitica
Postovi: 129
Instar Informatika iskustva

Citiraj:
Autor syss Pregled postova
ne znam ali ja to sve skupa volim riješiti (sa bilo kojom firmom bilo koje oblasti) prvo telefonom, a onda ćemo detalje na mejl, sms, vacap, pismonoša etc.

Ja opet sve prek mail. Dok ti objasnis preko telefona. Email je jednostavan. Sve crno na bijelo. Kak bi ti kupovo prek ebay, amazon itd.

Ja imam oko 50 000kn potroseno od 2011 do sad. Sve do jedne kupovine sam prezadovoljan. Bilo je sitnih problema al sve rijeseno prek email. Recimo prek nasih web shopova mozda 5000kn i katastrofa. Posalju mi krive stvari. Na email se ne javljaju. Nazovem ih. Dogovorimo se pa zaborave itd...

Uglavnom katastrofa. Ko da su placeni da budu neprofesionalni a ne obrnuto.

Ja osobno volim email a pogotovo trgovina koja se bavi prodajom it opreme da tak nes zezne. Ja bih ih prekrizio do kraja zivota.

Zadnje izmijenjeno od: natal. 24.08.2014. u 17:49.
natal je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2014., 14:26   #96
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
pa upravo si opisao zašto izbjegavam mejl kod nas
syss je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2014., 21:04   #97
lateralus_eye
Premium
Moj komp
 
lateralus_eye's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 597
Znači...

U nedjelju navečer poslao sam mail poslovnici u Areni koja je radila do 21h. Ja sam rekao šta bi uzeo i na koji način. Rekli su nema problema. Ja lijepo platim online Americanom. Sav sretan rekoh do sredine tjedna imam sve to novo, složeno, OCano itd... no onda stiže mail: Hvala na uplati. Sve imamo osim matične koju moramo naručiti. Ja šaljem mail: na web-u piše da je dostupan jedan komad, oni meni da je ali treba ga povući iz skladišta iz Njemačke?! Ja rekao ajde dobro... I sad ja pitam kada bi trebalo to sve stići u Rijeku i govore oni meni kroz 2,3 dana sigurno. Javljam se u utorak predvečer dal je matična stigla (kontam nije vrag da treba više dana i pol da stigne to sve iz Njemačke) i oni odgovaraju nažalost ne, do petka je sigurno tu. Tu sam bio živčan i ugasio komp i išao spavat. Drugo jutro šaljem mail, odgovaraju mi dolazi kroz dan/dva ali ako je želite uzeti morat ćete mi reći da je mogu rezervirati na vaše ime. I tu sam onda baš popizdio. Rekao sam im čekajte... ja vama 4000kn, a vi meni da je moram rezervirati? Dolazi mail ispričavam se vidim da ste već platili bla bla bla (valjda su dali da odgovara netko tko uopće ne zna za tu narudžbu). Tu sam im zaprijetio i rekao da ako do četvrtka poslijepodne paket ne bude na mojim vratima da ću dat ovaj slučaj okolo po internetu i u novine. Nakon toga dolazi mail: evo baš mi je kolega javio da bi matična trebala sutra (danas) biti kod nas u poslovnici. I ok, ja danas čekam... čekam... i ništa... javljam im se i oni meni nažalost ne, sutra do kraja dana. Znači od kud oni nabavljaju tu ploču? I danas mi je prekipilo i otkazao sam narudžbu i rekao da će dobiti "dobru" ocjenu od mene okolo. Tražio sam povrat sredstva i poslao ih u onu stvar. Pa kakva je to firma kad posluje na takav način? Može ih biti sram!

1. Kada su vidjeli koju ploču želim mogli su mi reći da je nemaju kod sebe u dućanu, ali nisu i to su mi rekli tek nakon što su vidjeli uplatu.

2. Odgovaranje na mail-ove. Znam da imaju posla i da ne stižu. Ali da prođe doslovno skoro cijelo radno vrijeme pa onda tek odgovore? Kako druge firme kojima sam se javio odgovorili kroz sat vremena ako ne i prije?

3. Način poslovanja, znači imao sam osjećaj da su moj slučaj bacali od jednog do drugog radnika i niti jedan od njih nije bio upućen u situaciju.

4. Ja iskreno ne znam kako oni opstaju kada rade tako polovično.

Eto toliko od mene...
lateralus_eye je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2014., 15:44   #98
Overclock_freak
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Rijeka-Zagreb
Postovi: 1,206
Ja sam jučer bio u obilasku par IT trgovina pa sam također svratio do Arene u Instar.

Za početak dolazim ocijenjujem izlog i to im je dobro riješeno za razliku od Riječkog Linksa koji je blaženo rečeno S R A M O T A !

Ekipa lijepo pozdravi, pita klasična pitanja trgovca i to još lijepo sa smiješkom i baš se vidi da su druželjubivi.

Nakon malog razgledavanja nabacim upit za robu koju znam sigurno da nemaju na skladištu i dobijem lijep odgovor a ne kao u Linksa javiti ćemo Vam kroz dan dva pa prođe tjedan dana pa nismo u mogućnosti itd

moja ocijena za instat inf. 5/5
Overclock_freak je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2014., 19:17   #99
InstarCenter
Registered User
 
InstarCenter's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2
Postovani,

Zao nam je sto niste bili u mogucnosti cekati jos jedan dan jer se maticna ploca upravo zaprimala. Povrat sredstava smo napravili isti dan i obavijestili Vas o tome mailom.

Svi u firmi smo bili upuceni u Vas slucaj jer ste u isto vrijeme u par navrata kontaktirali dvije poslovnice i par djelatnika pa tako i ja kao vlasnik i direktor firme.

Kolega koji je vodio Vas slucaj ne radi cijeli dan ( vec u smjeni od 7 sati ) pa samim time ne moze promptno odgovarati na sve Vase mailove koje posaljete isti tren, ali u svakom slucaju nikada se kupca ne zaboravlja i vodi se briga o svim kupcima

Radimo svaki dan ( subotom i nedjeljom, Arena centar ) i uvijek kada se desi problem ili nas zelite kontaktirati mozete na vise nacina, od maila, telefona, facebook stranice do trazenja voditelja ili vlasnika firme - mene. Svi aktivno sudjeluju u prodaji i konstantno se vodi briga o zadovoljstvu svih kupaca pa tako i Vas.

Imamo dnevno preko 200 kupaca pa samim time i jako puno robe koja prolazi kroz nase skladiste.

Obavijestili smo Vas odmah da se ploca ceka, a uvoz nazalost ne ovisi samo o nama vec o dostavnim sluzbama pa se zna nekada prolongirati vrijeme isporuke.

U svakom slucaju zahvaljujemo sto ste nam javili i pokazali problem i propuste koje smo imali u Vasem slucaju. Uvijek smo otvoreni za sve diskusije i ucimo uvijek od Vas kupaca. Uvodimo nova rijesenja i razvijamo se na temelju istih ideja i gresaka

Srdacan pozdrav - Marko Cvetkovski


Citiraj:
Autor lateralus_eye Pregled postova
Znači...

U nedjelju navečer poslao sam mail poslovnici u Areni koja je radila do 21h. Ja sam rekao šta bi uzeo i na koji način. Rekli su nema problema. Ja lijepo platim online Americanom. Sav sretan rekoh do sredine tjedna imam sve to novo, složeno, OCano itd... no onda stiže mail: Hvala na uplati. Sve imamo osim matične koju moramo naručiti. Ja šaljem mail: na web-u piše da je dostupan jedan komad, oni meni da je ali treba ga povući iz skladišta iz Njemačke?! Ja rekao ajde dobro... I sad ja pitam kada bi trebalo to sve stići u Rijeku i govore oni meni kroz 2,3 dana sigurno. Javljam se u utorak predvečer dal je matična stigla (kontam nije vrag da treba više dana i pol da stigne to sve iz Njemačke) i oni odgovaraju nažalost ne, do petka je sigurno tu. Tu sam bio živčan i ugasio komp i išao spavat. Drugo jutro šaljem mail, odgovaraju mi dolazi kroz dan/dva ali ako je želite uzeti morat ćete mi reći da je mogu rezervirati na vaše ime. I tu sam onda baš popizdio. Rekao sam im čekajte... ja vama 4000kn, a vi meni da je moram rezervirati? Dolazi mail ispričavam se vidim da ste već platili bla bla bla (valjda su dali da odgovara netko tko uopće ne zna za tu narudžbu). Tu sam im zaprijetio i rekao da ako do četvrtka poslijepodne paket ne bude na mojim vratima da ću dat ovaj slučaj okolo po internetu i u novine. Nakon toga dolazi mail: evo baš mi je kolega javio da bi matična trebala sutra (danas) biti kod nas u poslovnici. I ok, ja danas čekam... čekam... i ništa... javljam im se i oni meni nažalost ne, sutra do kraja dana. Znači od kud oni nabavljaju tu ploču? I danas mi je prekipilo i otkazao sam narudžbu i rekao da će dobiti "dobru" ocjenu od mene okolo. Tražio sam povrat sredstva i poslao ih u onu stvar. Pa kakva je to firma kad posluje na takav način? Može ih biti sram!

1. Kada su vidjeli koju ploču želim mogli su mi reći da je nemaju kod sebe u dućanu, ali nisu i to su mi rekli tek nakon što su vidjeli uplatu.

2. Odgovaranje na mail-ove. Znam da imaju posla i da ne stižu. Ali da prođe doslovno skoro cijelo radno vrijeme pa onda tek odgovore? Kako druge firme kojima sam se javio odgovorili kroz sat vremena ako ne i prije?

3. Način poslovanja, znači imao sam osjećaj da su moj slučaj bacali od jednog do drugog radnika i niti jedan od njih nije bio upućen u situaciju.

4. Ja iskreno ne znam kako oni opstaju kada rade tako polovično.

Eto toliko od mene...
InstarCenter je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2014., 19:28   #100
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
pozdrav momci iz instara!

jel to znači da ćemo ovdje imati koliko-toliko neki "live" support vezano za poslovanja s vama?

mislim čisto pitam kako bi naši članovi bili upućeni da li mogu ovdje računati na neki support (me included) pošto eto ja vas mogu samo pohvaliti, pogotovo dečke iz zapoljske u servisu koji su proper old-skul... ako škvadra nema bradu i iron maiden majicu - nema kaj raditi u servisu inf. opreme
syss je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.08.2014., 19:44   #101
InstarCenter
Registered User
 
InstarCenter's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2
Pozdrav

od sada pa nadalje da, sve što treba slobodno pitajte, ovdje smo na raspolaganju 24/7

Lp, Marko

Citiraj:
Autor syss Pregled postova
pozdrav momci iz instara!

jel to znači da ćemo ovdje imati koliko-toliko neki "live" support vezano za poslovanja s vama?

mislim čisto pitam kako bi naši članovi bili upućeni da li mogu ovdje računati na neki support (me included) pošto eto ja vas mogu samo pohvaliti, pogotovo dečke iz zapoljske u servisu koji su proper old-skul... ako škvadra nema bradu i iron maiden majicu - nema kaj raditi u servisu inf. opreme
InstarCenter je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2014., 17:18   #102
diRty
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb/Daruvar
Postovi: 17
Tri godine vec kupujem u Instaru i nikakvih losih iskustava nisam imao.

uvijek usluzni i imaju znanja. Pomogli su mi pri odabiru racunala za igranje prije cca dvije godine..

ps. komp jos uvijek sljaka tako da
__________________
ASRock P35
Intel E8400 2x3,0Ghz
Force 3D HD4870 OC, 512 DDR5
OCZ 2x2GB , 1000Mhz
RaptoxX 1000W ebad
diRty je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2014., 17:39   #103
nex
Premium
 
nex's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: .
Postovi: 526
U Instaru su stvarno dobri kad si samo zbog njih napisao prvi post u zadnjih 5 godina.
nex je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2014., 17:44   #104
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,357
Kupio laptop ove godine u proljece kod njih u Heinzlovoj i sve pet, osim djelatnika. Neki mladi balavi s kosicom i cudnim glasom bas. Stav onak s visoka, bahat, tocno da mi taj znate di.
Osim toga sve okej bilo. Na mail dobio odgovor uvijek, par kupnji koje sam imao kod njih su isto super prosle.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2014., 22:21   #105
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
ja isto u travnju 2010. godine 5770 vapor -x,i sve 5!Još ste bili u nekoj maloj trgovinici tamo iza autobusnog.Ne znam baš Zg dobro pa nemojte zamjeriti.
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2015., 13:37   #106
RiSbO
Premium
Moj komp
 
RiSbO's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 253
Odlicno iskustvo s njima..

Narucio kučište u srijedu 7.1.2015 ujutro prije 8 sati platio, u četvrtak slijedeci dan već kuciste kod mene doma..

Uzeo dostavu kurirskom službom..

Sigurno ću opet kupovati kod njih.
RiSbO je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2015., 13:42   #107
mighty
Premium
Moj komp
 
mighty's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 515
zanima me na koji način funkcionira jamstvo na gotove konfiguracije u trajanju od 60 mjeseci? da li to znači da je jamstvo na sve komponente u računalu 60 mjeseci čak i u slučaju da je proizvođač pojedine komponente inicijalno propisao jamstvo u kraćem trajanju?
mighty je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2015., 15:27   #108
Alister
Premium
Moj komp
 
Alister's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 1,448
To i mene zanima, neka caka mora biti jer je to malo suludo, da idu na svoj rizik u takvu odluku
Alister je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2015., 19:08   #109
wooden
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: hr
Postovi: 804
Imaju shemu da moraš jednom godišnje kod njih obavit servis na tom pc-u i to platiš nekih 150-200 kn, nisam siguran točnu cifru.
Po meni, to nije loše i itekako se isplati, pogotovo na skupljim konfiguracijama, miran si 5 godina za svaku komponentu.
wooden je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2015., 19:13   #110
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Ja mislim da je možda najsigurnije pitat u Instaru a ne nagađat ovdje.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2015., 20:14   #111
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor wooden Pregled postova
Imaju shemu da moraš jednom godišnje kod njih obavit servis na tom pc-u i to platiš nekih 150-200 kn, nisam siguran točnu cifru.
Po meni, to nije loše i itekako se isplati, pogotovo na skupljim konfiguracijama, miran si 5 godina za svaku komponentu.
I ako si kupio komp za firmu i recimo nisi iz Zagreba... Nije im baš najbolja ideja.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2015., 17:14   #112
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,033
Citiraj:
Autor wooden Pregled postova
Imaju shemu da moraš jednom godišnje kod njih obavit servis na tom pc-u i to platiš nekih 150-200 kn, nisam siguran točnu cifru.
Po meni, to nije loše i itekako se isplati, pogotovo na skupljim konfiguracijama, miran si 5 godina za svaku komponentu.
Drugo je pitanje glede te sheme dal zapečate računalo nakon servisiranja?
Uz napomenu da gubiš garanciju ako skineš naljepnicu?
To bi bio deal-breaker po meni.
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2015., 17:50   #113
wooden
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: hr
Postovi: 804
Kako kaže fanatik gore, najbolje njih pitati da objasne sve u detalje kako i šta, ovo za godišnji servis sam čuo od kolege.
To su sve trebali napisat na svom sajtu ali ja to nigdje ne vidim.
wooden je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2015., 19:00   #114
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
sa jednog drugog foruma:

Citiraj:
Re: Instar informatika
Poštovani, ovaj model jamstva smo ponudili tržištu i kupcima radi velikog broja upita naših korisnika za produljenim jamstvom. Sva Instar računala su dolazila sa 2 godine jamstva a sada dolaze sa 5. Ukoliko ne donesete računalo na servis jamstvo i dalje vrijedi koliko iznosi zakonski minimum a to je 2 godine. Znači niti jedan kupac ukoliko ne želi nositi računalo na redovan servis nije zakinut a ima dodatan benifit koji može iskoristiti ako želi

Što se tiće reklama. Dali u autoindustriji igdje vidite u reklamama da je obavezno dovesti auto na redovan servis ( koji se naplaćuje ) kako bi jamstvo vrijedilo? Naravno da ne.

S naše strane Vam sigurno nitko nije rekao da nešto zabunom nismo napisali. Svakog kupca računala se informira i upoznaje sa uvijetima jamstva prije same kupovine. A i sami kupci se informiraju i pitaju kakva je to novost i da im ispričamo detalje oko jamstvenih uvijeta

Kupcima smo ponudili bezbrižnost, mogućnost da produže jamstvo i da im osiguramo nesmetan rad računala uz minimalne troškove. Računalo da bi normalno radilo je potrebno servisirati i održavati, čistiti, mijenjati pastu, ventilatore itd... A taj rad i materijal nešto košta i prebacuje kompletan rizik kvara sa kupca na trgovinu jer proizvođači komponenata daju max 3 godine jamstvo.

Nisu svi stručnjaci da znaju sami očistiti računalo, sastaviti računalo i održavati ga da nesmetano radi. A upravo taj dio mi nudimo kupcima

Uvijek možete kupiti računalo po komponentama i zašparati nešto novaca a mi ćemo ga besplatno složiti i besplatno dostaviti. U tom slučaju nemate nikakve daljnje benificije kao sa kupovinom gotovih računala u slučaju kvara ili bilo čega drugog. Jamstvo vrijedi po svakoj komponenti zasebno i max 3 god koliko proizvođač daje

Srdačn pozdrav iz Instara
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2015., 21:14   #115
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Prošli tjedan sam kupio gamepad, miš i podlogu. Nazvao, naručio i isti dan podigao u Areni. Čak mi je djelatnik predložio da ako mislim plaćati Visom sve odjednom da odem na bankomat i podignem gotovinu, pa će me ispasti par kuna jeftinije. Sve 5
KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2015., 21:11   #116
mdeninov
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zgb
Postovi: 15
kupovao 2x kod njih, naručeno, stiglo drugi dan, sve ok
mdeninov je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2015., 01:37   #117
UnimatriX
Premium
Moj komp
 
UnimatriX's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: Okolica Zagreba - Zagorje
Postovi: 59
Kupovao tipkovnicu kod njih, radila dobro prvih par dana, ali kasnije je osvijetljenje nekako oslabilo da se jedva vidi, nazvao ih, objasnio problem, rekli su da odnesem na reklamaciju, e sad, dok je ta usluga bila brza i korektna, nije mi se svidjelo što moram nositi komponentu daleko od dućana u servis i to osobno.

Možda se nešto od tad izmjenilo, ali prošle godine je bilo ovako.
UnimatriX je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2015., 23:30   #118
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,032
Otvorilo i u našoj splitskoj vukogrebini

Instar P2, Pick up point - Split, Ulica Slobode 2b

Ako se nešto okriće na štangi unutar poslovnice javite, mesa nikad dosta tako mi 0- "krvi ti iznosa" grupe
http://www.bug.hr/vijesti/otvorena-i...ru/132200.aspx
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2015., 07:52   #119
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Nikako da se nešto novo otvori kod nas. Imamo 3-4 prodavaonice, jedna skuplja od druge.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2015., 16:19   #120
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,032
Ista stvar i kod "nas", ali znaš kako bi rekli "dežurni" (da ih sad ne prozivam) u strahu da im se omiljene trgovine ne "raspadnu" širenjem u druge gradove: "pa imate webshopove, kaj ne"
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na