Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > NVIDIA
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 23.09.2016., 18:00   #3991
MikaHR
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,264
Citiraj:
Autor ansha Pregled postova
Mislim da im je strasan trn u oku to sta se amd-ova dvoglava jedva nosi sa titan xp-om... A da ne kazem da je za dosta profesionalnih uporaba krajnje beskorisba sa 4GB rama..
Kao što sam rekao, nekima trn u oku

Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Titan xp je zadnja generacija, a dupla fury nano prošla. Naravno za gamere nema smisla, totalno neisplativo, ali koliko sam ja pročitao dvoglava fury je dosta uspješna u hollywoodu (nešto poput pixarovih crtića i sl.). E sad zašto oni preplate dvoglavu umjesto nano u CF pitaj boga (eventualno manje slotova zauzimaju)
A zašto jedno te iste grafe kod nevidije koštaju 5-6$ i 1200$? Zašto ekipa ne kupi ovu za 1200 kad su potpuno iste grafe samo s drugim imenom?
MikaHR je offline  
Staro 23.09.2016., 19:20   #3992
PointDexter
Premium
Moj komp
 
PointDexter's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Éire
Postovi: 1,808
Ne znam u kojoj temi da se raspitam. BF1, GTX 10X0 ili ovoj.
Nakon 4 godine mijenjao bi GTX660. Uzeo bi nesto sto bi guralo bf1 i trajalo par godina. E sad uzeti GTX1070 i BF1 koji ce izgleda biti 130 fakin evra je ipak malo previse.
Sjeca li se itko ako se u vrijeme izlaska bf3 i bf4 igra nudila kao extra za kupnju nvidia grafa?
Zivili
__________________
alien-smilies-0046.gif von smiliesuche.de
PointDexter je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.09.2016., 19:27   #3993
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
kaj ce igra biti 130 eura?

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Staro 23.09.2016., 19:55   #3994
MikaHR
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,264
MikaHR je offline  
Staro 23.09.2016., 20:08   #3995
PointDexter
Premium
Moj komp
 
PointDexter's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Éire
Postovi: 1,808
Code:
To make it clear, this is not the game itself, but an upgrade to Battlefield 
1 Standard Edition. You still need to purchase Battlefield 1 in order to use this 
upgrade.
Nije da nije nista, ali bi radije da se daje standard edition pa sam kupuj DLC-ove
__________________
alien-smilies-0046.gif von smiliesuche.de
PointDexter je offline  
Staro 23.09.2016., 20:33   #3996
MikaHR
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,264
A čuj, što se tiče BF1 mislim da je ovo najbolje čemu se možeš nadati za dogledno vrijeme, nije ni EA bedasta ;P
MikaHR je offline  
Staro 23.09.2016., 21:20   #3997
ansha
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
ansha's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sibenik
Postovi: 1,032
Citiraj:
Autor MikaHR Pregled postova
A zašto jedno te iste grafe kod nevidije koštaju 5-6$ i 1200$? Zašto ekipa ne kupi ovu za 1200 kad su potpuno iste grafe samo s drugim imenom?
Kupuju i te kako za GPU rendering, tu nema koristi od Quadra jer double precision nije bitan..
ansha je offline  
Staro 23.09.2016., 23:44   #3998
MikaHR
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,264
Kakav mrtvi double precision na GP102... ... ...
MikaHR je offline  
Staro 24.09.2016., 00:25   #3999
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
Meni jedna stvar nejde u glavu i zato razmisljam napustiti doslovce sve threadove osim eventualno tržnice. Amdini ne rade nista koliko vidim.

U temi "koju nvidia karticu kupiti" Mika spema ekipu sa 480. Ali doslovce SPEMA. To nema smisla vise. (Da, da, ok je gpu, radi svoj segment za tu lovu)

Ljudi dolazi po savjet. Ne po jehovine svjedoke koji za rukav jebu da kupiš to što netko ima i prejeeeebeno je ikad naj ikad sve svemir svijet makar su trazili drugo. Kad smo imali svi 970 zajebavali smo se na račun 3,5gb. Nismo fukali ekipu da je kupi. Pogotovo ne u temi AMD.

Do prije tebe i hawkera ovaj forum je imao smisla. Svi su imali i AMD i nvidiju. I komentirali jedni druge. Nismo imali bespotrebna fukanja kupovine. Danas nemamo nista osim bogomdane 480. I Zena. Uskoro.

Pozdrav.
__________________
Bez potpisa.
RaneZ je online  
Staro 24.09.2016., 12:12   #4000
MikaHR
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,264
Evo dežurnjaka
MikaHR je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.09.2016., 13:26   #4001
Nick7
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 1,458
Pa RaneZ je potpuno u pravu.
__________________
Idiocracy. Kad satira postaje stvarnost.
Nick7 je online  
Staro 28.09.2016., 22:17   #4002
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,939
Citiraj:
Autor RaneZ Pregled postova
Meni jedna stvar nejde u glavu i zato razmisljam napustiti doslovce sve threadove osim eventualno tržnice. Amdini ne rade nista koliko vidim.

U temi "koju nvidia karticu kupiti" Mika spema ekipu sa 480. Ali doslovce SPEMA. To nema smisla vise. (Da, da, ok je gpu, radi svoj segment za tu lovu)

Ljudi dolazi po savjet. Ne po jehovine svjedoke koji za rukav jebu da kupiš to što netko ima i prejeeeebeno je ikad naj ikad sve svemir svijet makar su trazili drugo. Kad smo imali svi 970 zajebavali smo se na račun 3,5gb. Nismo fukali ekipu da je kupi. Pogotovo ne u temi AMD.

Do prije tebe i hawkera ovaj forum je imao smisla. Svi su imali i AMD i nvidiju. I komentirali jedni druge. Nismo imali bespotrebna fukanja kupovine. Danas nemamo nista osim bogomdane 480. I Zena. Uskoro.

Pozdrav.
Malo kasnim, ali bolje ikad neko ikad...
Trolova i spamera je uvijek bilo i uvijek će biti, zvali se oni hawker ili MikaHR. Pomirite se s time, net je jednostavno tako mjesto. S jede strane moderatori smrde i nevaljali su ako lupe đonom na prvu, a s druge ne rade ništa ako puste raspravu.
Morate uzeti u obzir da jedino i isključivo direktno vrijeđanje i slična sranja povlače ozbiljniju i istovremenu kaznu. Sve ostalo je podložno interpretaciji, u ovom slučaju moderatora. Opet, tu opcija prijavi post služi najviše tome da se skrene pažnja moderatora na neku temu ili post. Ako ste vi aktivi u temi od-do i znate kako svaki post diše, ne mora značiti da je moderator to doživio tolikim intenzitetom i na takav načina. Stoga, prijavi post - pod time ne mislim samo na tebe ili jednu osobu koja dnevno spiči taj gumb 10x, već na više forumaša koji time skreću pažnju moderatora i time na kraju krajeva olakšavaju mu posao. Nekada je jednostavno vremena koje se utroši na čitanje, vaganje i odmjeravanje što napraviti premalo i to je cijela stvar.
No dosta o tome, dalje se držite teme ovaj puta neometani...
tor je online  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na