Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.01.2019., 15:40   #301
totofo
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
Citiraj:
Autor Ivan_R Pregled postova
Joj,, i ja bi crni, nisu valjda prodali sve. A nije ni bijeli loš, isti vrag u stvari.
Nema crnih, što mi je prečudno, mogli su se bolje pripremiti... Isto je sve, ali zima je pa mi i nije problem čekati da negdje uskrsne crni po toj cijeni, jer njega baš i želim...

Edit: Frend mi bio popodne u Areni i prolazio pored dućana i na kraju je ispalo da imaju još 2-3 crna, odmah sam i otišao tamo i kupio, tako da sam ponosan vlasnik m365. Čudno da ujutro kao nije bilo, a sad ima, ali ne žalim se.

Zadnje izmijenjeno od: totofo. 18.01.2019. u 19:03.
totofo je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2019., 08:46   #302
Beghor
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
Pozdrav, ja sam isto novi i isto u rangu 90-100kg :-)

Registrirao sam se samo da zahvalim na preporukama i iskustvima. Vec skoro mjesec dana prelistavam ove postove i nikak se nisam mogao odluciti za kupnju bilo kojeg romobila. Ali eto jucer sam kupio m365 u areni. Malo sam se scimao na ove postove da ima samo bijelih pa da mi nisu uvaljali bijeli, ali nisu. Bio sam jucer predvecer, bilo je jos par crnih kolko znam. Kazu da su ih u ova 3 dana prodali 20ak.

Mislio sam potraziti onog gospodina iz Maksimirske da mi napuni gume mlijekom, jer to bas neznam, a zivim jako blizu Maksimirske (pretrazit cu malo postove).
I jos bih jedino volio malo pojacati onaj saraf/sistem na preklapanju da mi bas ne pukne u voznji (kolegi se to dogodilo pri 25km/h al je dobro pao pa mu nije bilo nista) - vidio sam to isto negdje u postovima a i na onom TODO linku pa cu potraziti.

Jos jednom puno hvala svima i samo tako dalje, eto meni ste puno pomogli :-)
Beghor je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2019., 13:12   #303
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
maksimirska 17
dinamic.hr
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2019., 13:37   #304
miro3005
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2019
Lokacija: zagreb
Postovi: 0
Segway es2

pozdrav ekipa!

evo ima 2 dana sam kupio novi Segway es2 preko njuskala za 3500 kn. moram priznat da sam odusevljen svime, osim dometom, domet mi je 11 km sa punom baterijom i ukljucenim svim svjetlima (po specifikacijama domet je 25 km). imam 104 kg i vozio sam ga po zagrebu u modu bijelo S. to je normal mod (srednja snaga, srednji domet), a postoji jos crveni S, to je sportski mod (najveca snaga, najmanji domet) i bez S (ovo je eco mod, najmanja snaga, najveci domet).

koliki je vama domet s njim?

vjerojatno vas zanima vise o skuteru pa cu malo pisati o njemu:
- ubrzanje je pristojno, relativno lako se dode do 20+ kmh na ravnome.
- sada mi max brzina bude oko 25kmh.
- kvaliteta izrade je vrhunska. app radi odlicno.
- kocenje je dosta dobro (kocim iskljucivo na dugme, ne kocim zadnjom nogom), kao i prevladavanje manjih rupa i kvrga. lako savladava one snizene rubnike nogostupa, potrebno je samo malo dignuti prednji kraj da ne lupne prednjim kolom.
- za ukupno punjenje mu treba 2.5 sata a po specifikacijama pise 3.5 sata?!?
- upravo sam narucio dodatnu bateriju preko ebaya za 1500 kn i sa njom bi trebao uduplati domet i poboljsati ubrzanje i max brzinu. doduse, uglavnom vozim oko 20 kmh, ne vozim brze da se ne slomim previse u slucaju pada.
- ukljucio sam mu najjacu obnovu baterije, navodno je puni dok se koci odnosno kad se pusti gas.
- do sada sam s njim presao 50 km
- malo sam se brinuo hoce li biti problema kada ulazim s njim u ducane, ali do sada mi nitko nije nista zugao, dovezem se do ducana i guram ga po ducanu, za sada ga ne zelim ostavljati samoga ispred ducana iako ima opciju da se zakljuca putem aplikacije, a uvijek imam i opciju lokota.

javite ako imate kakva pitanja i napisite svoja iskustva.

Zadnje izmijenjeno od: miro3005. 19.01.2019. u 14:03.
miro3005 je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2019., 00:25   #305
zdgrunf
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 63
Domet ovisi o težini vozača, npr moja draga cca 54kg vozi se 20+km u s modu, ja npr 82kg, crveni s, za 6km potrošim cca 50% baterije.


Sent from my iPhone using Tapatalk
zdgrunf je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2019., 07:25   #306
Beghor
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
Citiraj:
Autor miro3005 Pregled postova
pozdrav ekipa!

evo ima 2 dana sam kupio novi Segway es2 preko njuskala za 3500 kn. moram priznat da sam odusevljen svime, osim dometom, domet mi je 11 km sa punom baterijom i ukljucenim svim svjetlima (po specifikacijama domet je 25 km). imam 104 kg i vozio sam ga po zagrebu u modu bijelo S. to je normal mod (srednja snaga, srednji domet), a postoji jos crveni S, to je sportski mod (najveca snaga, najmanji domet) i bez S (ovo je eco mod, najmanja snaga, najveci domet).

koliki je vama domet s njim?

vjerojatno vas zanima vise o skuteru pa cu malo pisati o njemu:
- ubrzanje je pristojno, relativno lako se dode do 20+ kmh na ravnome.
- sada mi max brzina bude oko 25kmh.
- kvaliteta izrade je vrhunska. app radi odlicno.
- kocenje je dosta dobro (kocim iskljucivo na dugme, ne kocim zadnjom nogom), kao i prevladavanje manjih rupa i kvrga. lako savladava one snizene rubnike nogostupa, potrebno je samo malo dignuti prednji kraj da ne lupne prednjim kolom.
- za ukupno punjenje mu treba 2.5 sata a po specifikacijama pise 3.5 sata?!?
- upravo sam narucio dodatnu bateriju preko ebaya za 1500 kn i sa njom bi trebao uduplati domet i poboljsati ubrzanje i max brzinu. doduse, uglavnom vozim oko 20 kmh, ne vozim brze da se ne slomim previse u slucaju pada.
- ukljucio sam mu najjacu obnovu baterije, navodno je puni dok se koci odnosno kad se pusti gas.
- do sada sam s njim presao 50 km
- malo sam se brinuo hoce li biti problema kada ulazim s njim u ducane, ali do sada mi nitko nije nista zugao, dovezem se do ducana i guram ga po ducanu, za sada ga ne zelim ostavljati samoga ispred ducana iako ima opciju da se zakljuca putem aplikacije, a uvijek imam i opciju lokota.

javite ako imate kakva pitanja i napisite svoja iskustva.
Osobno nemam ES2 ali koliko znam ta mjerenja kilometraze su radjena u idealnim uvjetima (oko 25°C, oko 75kg, eco mode itd). Makar mi 11km malo zvuci. A buduci da je sad dosta hladno pretpostavljam da se zato brze trosi. Imas na ovoj temi dosta dobar review es2 i domete i sve pa ako ti se da malo proskrolaj po temi :-)
Btw mislim da je dodatna baterija sad na nekom popustu na gearbestu i na aliexpressu - kosta oko 170$ (nisam jos od tamo narucivao tako da neznam bas previse vezano za shipping)
Beghor je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2019., 11:26   #307
Xiaomi
Premium
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: EU
Postovi: 285
Nije malo 11 km za 104 kg po zimi. Recimo za moj fiido d2 testirano je sa 60 kg vozacem, vanjska temperatura 20 stupnjeva i ne prelazi se 20 km/h. Tako kinezi testiraju. Vjerujem da se voze 10 km/h zapravo, pa tako se uspije i 40 km. Realni uvjeti zima do 20 km, imam 90 kg. A ljeti vjerujem da bi mogao blizu 30.

U vezi dodatnih baterija za es2, stvarno previše traže. Recimo za fiido d1, imaš za 900kn battery pack od 10.5 ah na aliu. Ok nije plug and play, ali nije ni problem složiti tko se kuži u elektroniku.
Xiaomi je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2019., 14:37   #308
Pinudija
Registered User
Moj komp
 
Pinudija's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2
Pozz svima. Od nedavno sam ponosni korisnik Xiaomi Mijia M365
Imam 2 pitanja:

1. Planiram kupiti onu gumu što ublažuje vibracije na preklopu volana:https://www.aliexpress.com/store/product/XIAOMI-MIJIA-M365-Electric-Scooter-Skateboard-Modified-Accessories-Pole-Vibration-Shake-Avoid-Damping-Rubber-Pad-Folding/2500012_32956554210.html?spm=2114.12010612.8148356.5.88e042c7Xgj4Df
Vidim da se nude dvije dimenzije (debljine) 0,8 mm i 1,2 mm. Planiram uzeti 1,2. Jel to OK?

2. MI HOME aplikacija na androidu mi nikako ne nalazi romobil kad uključim skeniranje. Probao sam i ručno, ali također ništa. Probao sam i na drugom mobitelu, ali opet nema rezultata. Jel imate kakav savjet? Možda druga aplikacija?

Hvala unaprijed.
Pinudija je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2019., 14:38   #309
Pinudija
Registered User
Moj komp
 
Pinudija's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2
Prazan link
Evo ponovo:
LINK
Pinudija je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2019., 14:43   #310
stops
Premium
Moj komp
 
stops's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 341
Pretpostavljam da je ali moram pitat. Jel original romobil?

Probaj ovu samo da vidis jel ces connectat

https://play.google.com/store/apps/d...etti.m365tools

Potrazi jos i "M365 HUD", crveno bijela ikona
stops je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2019., 17:10   #311
Pinudija
Registered User
Moj komp
 
Pinudija's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2
S m365 Tools sam se spojio bez problema. Mislim da će ova app biti OK.
Jel ima Mi Home nešto što je bitno, a m365 Tools nema?

P.S. romobil je, nadam se, originalan . Kupio sam ga u LINKSU.

Hvala.
Pinudija je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2019., 17:14   #312
stops
Premium
Moj komp
 
stops's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 341
Ok, ma reko da nisi narucio nes prek neta.
Ma bezveze je MiHome, nema nista posebno.
Ovo je super ako te zanima brzina, stanje baterije i ostale brojke...
stops je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2019., 17:30   #313
Simbijus
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
Citiraj:
Autor Pinudija Pregled postova
Pozz svima. Od nedavno sam ponosni korisnik Xiaomi Mijia M365
Imam 2 pitanja:

1. Planiram kupiti onu gumu što ublažuje vibracije na preklopu volana:https://www.aliexpress.com/store/product/XIAOMI-MIJIA-M365-Electric-Scooter-Skateboard-Modified-Accessories-Pole-Vibration-Shake-Avoid-Damping-Rubber-Pad-Folding/2500012_32956554210.html?spm=2114.12010612.8148356.5.88e042c7Xgj4Df
Vidim da se nude dvije dimenzije (debljine) 0,8 mm i 1,2 mm. Planiram uzeti 1,2. Jel to OK?

Hvala unaprijed.
Pozdrav, pogledaj post 284 na prethodnoj stranici br. 10 pa si to kupi što sam tamo napisao i stavio slike. Pozz
Simbijus je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2019., 17:46   #314
Pinudija
Registered User
Moj komp
 
Pinudija's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2
Citiraj:
Autor Simbijus Pregled postova
Pozdrav, pogledaj post 284 na prethodnoj stranici br. 10 pa si to kupi što sam tamo napisao i stavio slike. Pozz
Već sam vidio tu poruku, ali nekako mi na prvu baš i nije "sjela"...bit će zato jer sam vidio samo prvu sliku . Sad je ipak jasnije pa vrijedi pokušati.
Pinudija je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2019., 18:39   #315
Simbijus
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
1700km bez skripanja tako da nemaš brige oko toga.
Simbijus je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2019., 18:45   #316
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Kod spajanja romobila trebas imat upaljen i GPS i bluetooth.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2019., 07:54   #317
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Citiraj:
Autor Ivan_R Pregled postova
Ima li netko da je isto malo teži i kako se ponaša onda M365, tj. da li baterija brzo ode. Brinu me i ti porpavci i bušenje guma, ali imam 2 god garancije ano nešto ode, a za sitne popravke mogu se i sam pobrinuti.
Evo iz prve ruke, u 70 dana (dok je segwey bio na popravku) oko 350 km sa m365 sa masom od 114 kila.
Ide, samo niske temperature jako utječu na domet. Probaj što više se odgurnuti nogom kada kreces. Meni se iskreno čini da je baterija degradirala, jer prošlu zimu sam imao veći domet. Ali da bi bio siguran moram pričekati vanjsku temp preko 20 pa da cura ponovi testiranje. Ona je u ponavljajucim uvjetima na 25°C dobila 29.7 km, imala je 54 kile.

Sitne popravke sam slobodno, nije ništa komplicirano, ali za zamjene guma idi u bike servis. Najebat ces se sam i neće ti biti drago.

Bitno ti je da preko ivičnjaka ne letiš, podigni malo prednji kraj kada prelaziš. Na rupe i izbočine pazi, jer tu meni gume samo odlaze, kada sa velikom brzinom lupiš...stvaraju se mikrtraume na zračnici i ona odlazi. Nema klasičnih rupa koje možeš krpati...nego vanjski brid puca po cijeloj stjenci.

Citiraj:
Autor miro3005 Pregled postova
pozdrav ekipa!

evo ima 2 dana sam kupio novi Segway es2 preko njuskala za 3500 kn. moram priznat da sam odusevljen svime, osim dometom, domet mi je 11 km sa punom baterijom i ukljucenim svim svjetlima (po specifikacijama domet je 25 km). imam 104 kg i vozio sam ga po zagrebu u modu bijelo S. to je normal mod (srednja snaga, srednji domet), a postoji jos crveni S, to je sportski mod (najveca snaga, najmanji domet) i bez S (ovo je eco mod, najmanja snaga, najveci domet).

koliki je vama domet s njim?
Čestitke!
Bio je u elipsu po 3700 kn, ne znam da ti je bilo pametno kupiti preko njuškala i jamstva.
Meni sa dodatnom baterijom u ljetno vrijeme i 104 kile, domet je bio 29.2 km. Plavi s.
Citiraj:
upravo sam narucio dodatnu bateriju preko ebaya za 1500 kn
1500 kn je previše što si platio, po 130 dolara je bila ne gearbestu i sl. Otkaži ako možeš narudžbu. Možeš probati potražiti i preko elipsa ili preko singuli uvoznika direkt.

Citiraj:
ukljucio sam mu najjacu obnovu baterije
ne m365 ovo nisi smio, jer bi opteretio bms ako je baterija bila puna. Ne znam kako je na našem segweyu.

Citiraj:
do sada sam s njim presao 50 km
Ok, baci pogled na naljepnicu warranty void

Meni ovako izgleda: https://imgur.com/a/IkUcbMJ
Ista stvar je bila i na prošlom es2/4

Citiraj:
kocenje je dosta dobro (kocim iskljucivo na dugme, ne kocim zadnjom nogom),
Pa zapravo nisi u pravu. Kočenje je užasno. Probaj m365 pa sudi. Na segweyu se ubiješ samo tako, ručna kočnica je samo za ravnice, ali ako ti išta izleti a nemaš novu na nožnoj - jebao si ježa. Vidjet ćeš s vremenom.

Citiraj:
sada mi max brzina bude oko 25kmh.
S dodatnom baterijom crveni način rada je zabavan, bolje ubrzanje i maks brzina oko 33.



Novi Es2/4 je dosta bolji od starog kojeg sam reklamirao, bolje upija mikrovibracije koje se prenose na stopala, amortizeri su bolji i mekši.

Bolja su ubrzanja, potrošnja u crvenom je optimizirana.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2019., 12:07   #318
Beghor
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
Vezano za pucanje one kapice na praklapanju xiaomija. Kolegi je to puklo i on si je narucio od nekih rusa kao neku jacu kapicu.
Link:
https://www.ebay.com/itm/Xiaomi-Miji...nGMA:rk:1:pf:0

Meni nije puknulo (jos), ali si razmisljam to nabaviti pa imati kao zamjenu ili cak mozda odmah staviti da nebi bilo...

Da li je netko vec nabavljao nesto slicno tome i koliko je zadovoljan s nabavljenim?
Ova kapica na linku kosta oko 30 EUR (20EUR + 10EUR shipping), a to je dosta vise nego neke zamjenske s Aliexpressa, pa me samo zanima da li se isplati dati tolko para.
Beghor je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2019., 15:33   #319
Ivan_R
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
Citiraj:
Autor totofo Pregled postova
Nema crnih, što mi je prečudno, mogli su se bolje pripremiti... Isto je sve, ali zima je pa mi i nije problem čekati da negdje uskrsne crni po toj cijeni, jer njega baš i želim...

Edit: Frend mi bio popodne u Areni i prolazio pored dućana i na kraju je ispalo da imaju još 2-3 crna, odmah sam i otišao tamo i kupio, tako da sam ponosan vlasnik m365. Čudno da ujutro kao nije bilo, a sad ima, ali ne žalim se.
Baš čudno.. ja sam i odustao jel nisam htio bijeli a sad kažeš da je još bilo crnih.. a dobro, ne žuri mi se, ionako snijeg na prognozi
Ivan_R je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2019., 23:17   #320
Ivan_R
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
Ljudovi, ima li netko ili zna nekog tko vozi Kugoo S1? Evo na Dobi.hr za 2.690 kn, na papiru super izgleda , 30 km/h, pune gume pa ne pucaju, nosi do 120kg, 350 W motor, neki mini amortizeri,. zgodno se i sklopi. Znam da nema support kao M365 ali opet zanimljivo.

link https://dobi.hr/collections/zabava-i...l-metalik-sivi
Ivan_R je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2019., 15:46   #321
Simbijus
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
Citiraj:
Autor Beghor Pregled postova

Da li je netko vec nabavljao nesto slicno tome i koliko je zadovoljan s nabavljenim?
Ova kapica na linku kosta oko 30 EUR (20EUR + 10EUR shipping), a to je dosta vise nego neke zamjenske s Aliexpressa, pa me samo zanima da li se isplati dati tolko para.
Meni je orginalna pukla na 800km, stavio novu isto od tog prodavača i nakon dodatnih 900km još uvijek čitava i čini mi se da bi mogla potrajati...do kada...tko zna.
Simbijus je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2019., 12:36   #322
miro3005
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2019
Lokacija: zagreb
Postovi: 0
Segway es2

Gilbert5:

po tvojoj prici sve sam zeznuo nadam se da sam bar dobro odabrao skuter koji sam kupio

1. znas li koliki ti je domet bio sa jednom baterijom zimi? jel ti se cini ok moj domet ili je nesto pokvareno? 104 kg, zima, jedna baterija, bijeli S mod, voznja po ravnome, po zagrebu
2. meni naljepnica nije ostecena. zasto je tebi ostecena? jel je mozda moras ostetiti da bi stavio dodatnu bateriju?
3. sta se tice kocenja, da, nisam vozio druge skutere, i da, u pravu si, kad razmislim da mi nesto naglo izleti, 4 metra ili koliko vec, su previse za kociti... to rjesavam tako da malo usporim kad god mi netko moze izletiti...
4. znas li mozda po cemu mogu vidjeti da li imam novi es2 ili stari?
5. da li se skines s njega kad naides na mali nogostup, recimo 5-10 cm? primjetio sam da mi je dno izgrebano. doduse, par puta sam vozio i preko malo vecih nogostupa, recimo 10-15 cm.

hvala na info i pozdrav

Zadnje izmijenjeno od: miro3005. 29.01.2019. u 20:17.
miro3005 je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2019., 10:39   #323
Simbijus
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
Citiraj:
Autor jed2i Pregled postova
Ma znam, njemu je to lakse reci jer 95% nase raje ne razumije kaj sve ide u cijenu proizvoda...

Nego, za ovaj mini 4 romobil koji sam narucio sam vec nasao siru straznju gumu, voznja je jos udobnija i sigurnija s njom...mozda ju nabavim, vidjet cu.
Bok, do kuda je romobil stigao? Baš me zanima kakav će se pokazati.
Simbijus je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2019., 19:56   #324
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Citiraj:
Autor miro3005 Pregled postova
Gilbert5:

po tvojoj prici sve sam zeznuo nadam se da sam bar dobro odabrao skuter koji sam kupio
...
...

hvala na info i pozdrav
Nisi se zeznuo. Samo pišem svoja iskustva.

Nije pokvaren, domet je takav kakav je s tvojom masom i niskom vanjskom temperaturom. Nisam ga vozio bez dodatne baterije, ali trebao bi biti upola manji domet. Znaci, meni je 29,7 km u ljeto, to bi bilo 15 km max s jednom. 11 km nije loše za zimu.

2. Oštećena je jer očito mehanizam dosta radi, s kontra strane imam vijke za zatezanje. Poslao sam mail uvozniku, pa su mi rekli da se javim u servis. Još nisam fw-a mail njima.

3. Nikakvih 4 metra, mogu izmjeriti jedan dan, ali garatiram da sa 32 kmh mi treba barem 15 -20 metara da stanem samo sa ručnom kočnicom, a voziti se s nogom na zadnjoj nije jednostavno. Imaš na youtube, kao es2 bolkje koči nego m365 kada se koriste obje kočnice, samo u rl to nije lako izreagirati sinkrono.

4. Ne znam, moj koji sam dobio u zamjenu ima mekše amortizere (a možda mi je to samo u glavi), fizički nemaju razlike.

5. Preko ivičnjaka ga svaki put dižem, znači stanem i dignem ga. Ko manjih oko 1-2 cm samo se odgurnom nogom i podinem prednji kraj, ali isto jako usporim. Ako nečeš paziti, bude odapeo jako brzo.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2019., 20:29   #325
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Dečki konačno je došao

Jučer je došao ali ga zbog vremenskih neprilika nisam imao baš provozati kak spada
Danas sam po kvartu napravio krug čisto da se upoznam malo s romobilom
Suspenzije ok rade, dobro amortiziraju, nije za offroad naravno ali po gradu je čist dosta
Ubrzanje je brutalno, prvi put me na zadnji bacio, snage stvarno ima na pretek
Po ulici sam ga navukao debelo preko 40km/h bez ikakvog problema
Ubrzanja su stvarno nevjerojatno dobra, ne vidim scenarij gdje ti treba ubrzanje tako da držiš puni gas s njim, jednostavno je previše
Napravljen je stvarno dobro, iskreno, očekivao sam lošiju kvalitetu
Model ima samo zadnju kočnicu, ona radi dosta dobro, moram malo podmazat bužir da se dobije još bolji osjećaj na ručici i da ne zapinje budući da se radi o "bubnju"
Ako se netko odluči na ovaj romobil, mislim da neće požalit
Napisat ću još detaljniji review, ovo je onak, na brzaka
Bateriju nisam stigao istestirat budući da sam ga vozio samo cca 1-2km
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2019., 20:39   #326
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Super! Imat ćeš sad 2 dana bez kiše pa...
Jesi šta dodatno morao platiti?
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2019., 21:12   #327
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Nista dodatno, sve je bilo kak je seller rekao.
Moram se jos poigrat s postavkama romobila, ima dosta postavki koje utjecu na rad... Budem sutra malo opisao
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2019., 08:54   #328
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Što se postavki tiče, objašnjene su ovdje: https://www.voromotors.com/blogs/new...-p9-stands-for

Budući da vozilica ima snage na pretek, mislim da ću stavit opciju: P7 - Pick Up Speed na soft
Budem još isprobao
Electric brake ću staviti na medium
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2019., 09:01   #329
tux-scooby
Premium
Moj komp
 
tux-scooby's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Donji Miholjac-Osijek
Postovi: 275
Ni ovo se ne cini kao losa ideja sto se kocenja tice : https://www.gearbest.com/skateboard/...ml?wid=1433363
tux-scooby je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2019., 22:26   #330
kjaj
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Split
Postovi: 8
Samebike 20lvxd30

Evo i meni bike napokon stigao jucer nakon 66 dana.

Kutija odlicno zapakirana i zasticena.
Nazalost dosao je sa slomljenom ljevom pedalom.
Inace sve zategnuto, samo ga sklopiti na klik i vozi.

Uputa skoro nikakvih s njim.
Dobiju se kljucevi kao i daljinski.

Prvi dojam odlican.
Robusno izgleda kao i dosta kvalitetno i cvrsto.
Cak je i baterija bila na oko 70%.

Nisam bas vozio. Samo oko 2 kilometra, sto zbog pedale koja nije cijela, sto zbog hladnoce.

Prvi dojam voznje mi je odlican. Isao sam samo na benzisku dopumpati gume i do doma.

E-mod super radi, na pravcu bas ljepo ide. oko 20 km/h. Na gas.
Kada okrenes pedalama nekoliko puta motor se sam pali.
Uzbrdo sam tesko ide, ali uz pedalanje odlicno izvlaci, u bilo kojoj brzini.

Kroz tjedan dana cu napraviti pravi test baterije i voznje. Cim budem slobodan i kupim nove pedale.

Evo par slika:





kjaj je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na