Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.08.2014., 14:04   #31
alen.s
Premium
Moj komp
 
alen.s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
Nezz kako to nekima sve šteka i nevalja al meni ff radi ko sat - uključujući fleš.
IE ne želi pisat naša slova ako windows nije podešen na hrv, npr; stisnem slovo "š" a IE piše "a"
Gugl krom mi nepada napamet ikad instalirat, safari i operu san proba al jako brzo maka sa kompa tako da je ff bija i osta glavni.
Rama jede kolko jede, ja osobno nikad nisan primjetija neku "nenormalnu" potrošnju..



ja problem nevidin nigdi....sa dodatnih 6-7 tabova "potrošnja" se popne na nekih 400mb šta nije problem čak ni meni sa 4gb ddr2 rama

od plagina idu samo dva;
adblock+
ghostery
alen.s je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2014., 16:02   #32
HumWeed
~~~
Moj komp
 
HumWeed's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Lava Reef
Postovi: 1,098
ja cekam da qtwebkit 5.x fixa flash problem
onda se prebacujem na 1 browser

ovo ostalo je sve govno da prostis :P
__________________
Why would you invite a mushroom to a Christmas party? He's a fun guy to be with.
Why do mummies like Christmas so much? Because of all the wrapping.
Why does Santa have three gardens? So he can "ho ho ho".
HumWeed je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2014., 16:15   #33
dtrixxx
Premium
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: _
Postovi: 193
Citiraj:
Autor alen.s Pregled postova
Nezz kako to nekima sve šteka i nevalja al meni ff radi ko sat - uključujući fleš.
IE ne želi pisat naša slova ako windows nije podešen na hrv, npr; stisnem slovo "š" a IE piše "a"
Gugl krom mi nepada napamet ikad instalirat, safari i operu san proba al jako brzo maka sa kompa tako da je ff bija i osta glavni.
Rama jede kolko jede, ja osobno nikad nisan primjetija neku "nenormalnu" potrošnju..



ja problem nevidin nigdi....sa dodatnih 6-7 tabova "potrošnja" se popne na nekih 400mb šta nije problem čak ni meni sa 4gb ddr2 rama

od plagina idu samo dva;
adblock+
ghostery
Pa lako je tako sa 2 taba
Ja obicno imam toliko tabova da moram par puta scrollat da dodem do kraja, trenutno imam oko 60 tabova a zna ih biti i vise.

Mozda ja previse trazim od browsera opcenito, mozda niti jedan nece biti stabilan sa puno tabova i ne gasim ga cijeli dan (tj. dok ne crasha )
__________________


dtrixxx je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2014., 16:21   #34
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
Citiraj:
Autor HumWeed Pregled postova
ja cekam da qtwebkit 5.x fixa flash problem
onda se prebacujem na 1 browser

ovo ostalo je sve govno da prostis :P
Pale moon čini odlično, ali smeta mi što tabovi otvaraju na kraju taba.
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2014., 17:26   #35
alen.s
Premium
Moj komp
 
alen.s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
60 tabova ?? - necu se uopce trudit komentirat, pretpostavit cu da ih trebaš.....za...šta več....

ne, ff nije doša gori od explorera, za mene ne.
alen.s je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2014., 17:39   #36
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
Ja imam već u Operi 75 tabova. Ne želim pomišljati koliko ide na FF jer nenormalno ždere svu memoriju. Cca, 30 otvorenih tabova pojede do 3Gb nakon pet sata ode na 6Gb.


edit.
Unistall Pale Moon. Iskreno, spor je sa uključenim i isključenim hardwerskom akceleracijom. Šteka na T43p.
Uglavnom , mnogo sitnice fale. Upišem neku riječ u tražilici i ne nudi ništa. Otvaranje više tabova na zadnjoj strani. Muka. Onako kako sam naviknuo na FF.

Oduševljen sam s Auora browserom ( dijelo od FF).
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2




Zadnje izmijenjeno od: Dottore. 25.08.2014. u 21:52.
Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2014., 22:18   #37
HumWeed
~~~
Moj komp
 
HumWeed's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Lava Reef
Postovi: 1,098
meni je pale moon samo za stranice koje stara opera 11 nemoze progutat (fala Budhi takvih je jos malo)
__________________
Why would you invite a mushroom to a Christmas party? He's a fun guy to be with.
Why do mummies like Christmas so much? Because of all the wrapping.
Why does Santa have three gardens? So he can "ho ho ho".
HumWeed je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2014., 23:26   #38
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Probao Pale moon. Uredu ajde, ali neke sitnice mi smetaju, i nekakvi trzaji se dešavaju. Globalno uredu.

Chrome sam inst., jer mi youtube radi samo na njemu kako treba.
Operu mogu progutat ali FF, faking FF, navika je užasna stvar. FF mi je prije ubijao memoriju, to mi se na sreću više ne dešava, a i max tabova mi je 10-15.

Chrome do daljnjeg samo radi youtubea.. :/ .
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2014., 23:50   #39
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
a sto radi na chromeu, da ne radi na mozilli? mislim, ja koristim mozillu stvarno pun k godina, nemam problema osim ponekad da se skrsi flash?
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2014., 00:16   #40
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
a sto radi na chromeu, da ne radi na mozilli? mislim, ja koristim mozillu stvarno pun k godina, nemam problema osim ponekad da se skrsi flash?
FF kao što sam spomenuo u ranijim postovima zbog problema memory leak. Ždere blesavo ako imaš otvorene tabove i više na mnogo vremena u mirovanju.

Vjerojatno spadaš u skupinu koju manje pregledava stranice. Bez zamjerki, molim.

Chrome baš i ne volim zbog iskačene reklame koju se NEDA ugasiti. Iako je uredno instaliran AdBlock. To je danak Google-a koju ne želi odreći dio kolača reklamama odnosno oglašavanje.

Kad ne radi flash na FF onda treba natjerati ponovno da proradi. Nekada treba i provjeriti da li niste slučajno blokirali preko AdBlocka. ( imate ih u njegovoj postavki )
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2014., 00:34   #41
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
@Burko - ma flash me ubija. Nema što nisam probao, pola youtube videa neželi vrtjeti. Error..
Inače sam pobornik FF i navikao sam se i bez gledanja ga koristim, ali vrtim youtube danonoćno i to mi je problem trenutno.

@Dottore - inbox ti je na 100%.
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2014., 07:34   #42
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,074
To mi smrdi na zavjeru!
Neki dan mi se nakon dugo vremena srušio flash plugin nakon što sam iskopčao BT slušalice i prebacio sa komp zvučnike. Ništa što se nije riješilo sa F5.

Sa YT generalno nisam imao problema, ali čini mi se da prebacuju na neki novi format sve filmove, možda to utječe nekako.
Mikeyy je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2014., 13:31   #43
zormar
Premium
Moj komp
 
zormar's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Croatia
Postovi: 73
Citiraj:
Autor Traitorous_8 Pregled postova
Vec nekoliko dana imam problem s IE pop-upovima koji mi iskacu nakon otvaranja FF-a.
Primjerice cinema plus reklame (nemam taj addon u firefoxu!), pa onda ilivid i sl.

Probao sam spybot, adaware te jos nekoliko opce poznatih freeware programa cija specijalnost su uklanjanje ovog gore. Probao sam takodjer i resetirati FF i reinstall, no nista!

Antivirus? Probao sam sa nekoliko AV programa no nista nisu pronasli. Jedino ako koristim Chrome nemam bas nikakvih problema, i sto vam to govori? Da nije Firefox kupljen od strane Microsofta(sarkastican sam)? Obicno tad pocinju problemi, tako je proslo sa skype-om i svime sto je MS kupio.

Slusam vase preporuke sto mogu jos probati?


Ocito je da si pokupio nekakvo govno, moguce s instalacijom nekog drugog "besplatnog" programa. Jesi probao Kaspersky AV? Jedini antivirus koji nesto vrijedi. Besplatna potpuno funkcionalna verzija traje mjesec dana, a poslije toga koristis reseter za taj trial od mjesec dana i radi zauvijek.

Ak ti ni on ne pomogne, reinstaliraj Windowse




Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
jedini nedostatak sto bi volio da se popravi (sto recimo na chromeu radi automatika) je update flasha. da, to je do adobea, ali svaki put moram skinuti instalaciju flasha (fajlic od <1MB) i zivcira sto uvijek guraju mcafee. meni cak nije toliki problem, ali masi ljudi kojima tutnem mozillu na komp to zaborave maknuti ili ne citaju uopce itd. koja svrha uopce tog mcafee-ja, mene iskreno niti ne zanima, ali ono - ja hocu samo flash .

Da, taj Flash je postao tesko govno s instalacijom, pogotovo s guranjem tog SMECA od McAffea. Btw, a zasto im uopce ostavljas update ukljucen? Ja SVE update opcija uvijek i odmah gasim (nabijem ih).




Citiraj:
Autor Valley7 Pregled postova
To je teoretski tako, ali klasičan install stalno je nešto pokušavao prošvercati bez obzira što je sve u postavkama za update bilo isključeno.

A najveća debilana mi je kada klikneš na "about" i update automatski krene bez ikakvog pitanja. Treba javno strijeljati onoga tko je izmislio takvo sranje.


Cek, u cemu to "about" pokrece update?






Citiraj:
Autor Valley7 Pregled postova
Kod mene Opera 22.0. Sve to radi lijepo, kao što se od opere uvijek i očekivalo, adblock super.

No nekakav programer, koji je često u djetinjstvu padao na glavu, zaključio je da odnedavno treba unutra staviti prisilan auto-update koji se ne može kontrolirati u opcijama.

Googlanjem je utvrđeno da se u folderu od opere treba obrisati/preimenovati neki .exe koji je zadužen za taj mutavi update. Nakon toga mir božji. Stvarno ne kužim, uz dopuštenje, takva izdrkavanja. Kad ću htjet novu verziju onda ću je i skinuti, nek konačno sjašu sa tim patroniziranjem.



Novije Opere ("Next") su smece, obicni Chrome malo modificiran da lici na Operu.






Citiraj:
Autor dtrixxx Pregled postova
Firefox je upravo kifla postao, svaka verzija sve gora, u zadnje vrijeme stalno memory leak. Potrošnja se dize sve do 3.2gb, skroz usporen i na kraju crasha.

Probao Waterfox u nadi da ce se sto popraviti i ovaj je jos gori, sam preglednik trosi do 3.8gb i na to jos 0.5gb za plugin container, tako da lijepo 4gb+ memorije samo za browser.

Ja mislim da je najbolje se vratit na Firefox 3 i bit miran, otkad su poceli novi broj za svaki update sve je krenulo nizbrdo.



E to i mene muci zadnjih mjeseci s FF-om. Ajde sto proguta preko 3 GB RAM-a kad imam upaljeno 30-40 tabova (multibrowsam/citam), ali to smece od browsera nakon sto imas vise tabova pocne "zacrnjivat" sve tabove i elemente, pocne se "raspadat", no ono sto je najgore i najgluplje je to sto nakon sto zatvoris recimo 10-20 tabova, i dalje ostane sve u kur*u, tj. moras zgasit cijeli browser da se on "oporavi" (i oslobodi +3 GB RAM-a). Takodjer, bar 2-3 puta dnevno se srusi "sam od sebe" (sva sreca na recovery tabovima).

Od addonova imam samo Adblock plus, FlashBlock i Forecastfox, tako da nije do pluginova.

Chrome je u nacelu dobar browser (tj. dobar engine), ali je smece dizajniran. Sucelje odvratno, forsirani updateovi, a o tome da za svaki tab pokrece novi chrome.exe proces (i time za 50 tabova potrosi 6-7 GB RAM-a) da i ne govorimo...

Btw, taj Waterfox, kako to mislis "sam preglednik trosi do 3.8gb i na to jos 0.5gb za plugin container"? Odma u startu? WTF?
zormar je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2014., 14:51   #44
dhalos
Premium
Moj komp
 
dhalos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Štefanje 153
Postovi: 69
Na laptopu za surfanje (IBM T40 centrino pentium 1.8 one-core 2GB ram) koristio sam Iron Browser (chrome bez nekih špijunskih điđa) i svakom novom verzijom dolazi do trzanja youtuba i rušenja flasha. Prešao sam na ie11+adblock i ugodno sam iznenađen brzinom.
dhalos je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2014., 22:31   #45
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
ovak... waterfox ili firefox nije smeće...

probajte ovo... izbrišite ili disejblajte adblock +... E TO JE SMEĆE...

zadnjih par mjeseci waterfox mi se vuče ko krepana mačka, sve šteka, flash, youtube...
danas si idem malo dati truda... i nađem puno stranica o tome...

recimo, moj slučaj..

upalim waterfox... prvo mi je freezan jedno sekundu do tri, i zauzima 500mb???
palim fejs, koji se odma vuče da nemože gore.. a kad otvorim još tam sa youtube, katastrofa... KATASTROFAA!!! zauzeče memorije ode na 1.3GB, pa do 1.5GB... pogasim sve tabove, memorija ostaje na 1.5GB....

ugasim ovo govno, jer sam išao sustavom eliminacije (koristim još dosta addonova) i voila: imam otvoreno 15 tabova, fejs, 3 youtuba, i 11 stranica, od kojih su 2-3 sa youtube videima (ko i tu na temi youtube, etc.. )




i najbitnije: NIŠTA NE ŠTEKA
T0mB1ll je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2014., 22:34   #46
xXxSsS
Premium
Moj komp
 
xXxSsS's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 121
probaj adguard kao adblock ekstenziju, i meni se vuklo sve dok se na njega nisam prebacio
xXxSsS je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2014., 22:34   #47
Forace
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Petrinja
Postovi: 1,604
Je i šta da radim sa reklamama i ostalim sra***a koja adblok uspješno skriva?
Forace je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2014., 22:35   #48
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
evo texta o tome...

http://betanews.com/2014/05/15/is-ad...-firefox-down/

a trebalo bi nać nešto za zamijenu..

EDIT: ista mi je stvar i sa adguard :/

Zadnje izmijenjeno od: T0mB1ll. 04.09.2014. u 22:46.
T0mB1ll je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2014., 00:56   #49
Valley7
Banned
 
Datum registracije: Apr 2012
Lokacija: qsd
Postovi: 567
Citiraj:
Autor Forace Pregled postova
Je i šta da radim sa reklamama i ostalim sra***a koja adblok uspješno skriva?
Peerblock?

Meni adblock plus nikad nije radio probleme. Pretplatim se na jednu, max dvije liste, pogasim auto update istih i sve šljaka jednako brzo kao da nema ničeg.
Valley7 je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2014., 02:10   #50
Forace
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Petrinja
Postovi: 1,604
Heh, meni nije toliko problem u brzini koliko u tome da se FF rasuje na nekih 100-150 tabova .....jel tko probao Pale Moon vidjeh ga da se spominje na ovom linkanom članku.
Forace je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2014., 12:13   #51
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,949
Treba koristiti AdBlockEdge. To je fork starije verzije AdBlocka jer je AdBlock u jednom trenutku počeo "tolerirati" neke "prihvatljive" oglase.

Ako FireFox počne trošiti previše RAMa, ode se na about:cache?device=memory pa se tamo vidi koja stranica ždere RAM. Na about:memory stranici se može stisnuti "GC" i CC gumbi (garbage/cycle collection) i osloboditi RAM koji je 'procurio'.
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2014., 12:22   #52
Valley7
Banned
 
Datum registracije: Apr 2012
Lokacija: qsd
Postovi: 567
Citiraj:
Autor medo Pregled postova
Treba koristiti AdBlockEdge. To je fork starije verzije AdBlocka jer je AdBlock u jednom trenutku počeo "tolerirati" neke "prihvatljive" oglase.
Netočno. Postoji opcija koja po defaultu dozvoljava "some non-intrusive advertising" i može se bez problema isključiti. Isto tako, sve ovisi o listi koju koristiš jer ona ustvari filtrira reklame, a ne sama ekstenzija. Ako se što provuče kroz listu, lako isprobaš drugu ili napravis svoj custom filter.
Valley7 je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2014., 11:12   #53
dtrixxx
Premium
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: _
Postovi: 193
Citiraj:
Autor Forace Pregled postova
Heh, meni nije toliko problem u brzini koliko u tome da se FF rasuje na nekih 100-150 tabova .....jel tko probao Pale Moon vidjeh ga da se spominje na ovom linkanom članku.
Ja sam probao Pale Moon i ista stvar kao i Firefox, 3Gb+ RAMa i crash.
Onda sam izgasio AdBlock i potrošnja se spusti na 2.5Gb ali svejedno je previše...
Kad sam prelazio na Pale Moon kopirao sam stari FF profil pa možda radi toga još imam probleme.
__________________


dtrixxx je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2014., 18:09   #54
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
stavio sam adblock edge jučer i bilo je bolje ali ne baš kako treba..

danas mi uleti update waterfoxa na v32.0 i sad sve leti...
igleda da je v31.0 bila loša... neznam...
T0mB1ll je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2014., 20:38   #55
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,949
Meni WaterFox 32.0 traži 14.6 Catalyst driver da bi radila 2D akceleracija, pa sam ostao na 30.0 budući da imam 14.4
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2014., 19:34   #56
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
Zna se i meni tu i tamo srušit FF, prvo mi prikaže Crash reporter, a nakon toga "plugin-container has stopped working".

Ali ja znam danima držat otvoreno više desetaka tabova


Još jedan sitni problem imam, reka bi da ga prije nije bilo. Kad pišem pojam za pretragu u google polje desno od adresne trake, katkad mi ne prikazuje sugestije nakon svakog otipkanog znaka, ili nakon šta krivo utipkan znak obrišem sa backspace. U čemu može bit problem?
Emissary je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2014., 11:51   #57
D/G
Premium
Moj komp
 
D/G's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Ploče
Postovi: 1,154
-Nemam nikakvih problema sa FF sa ABP i to mi je No.1. browser , iako sam probao i sa drugim browserima.
-Nikada nisam otvorio više od 15 tabova , neznam ni zašto bi trebalo više ??
-Nikada na PC ne instaliram torente..neznam zašto bi mi to trebalo ??
-Bookmark mi je složen po kategorijama i redovito pravim "beckup" profila
-HDD mi je 80Gb ( pola slobodno) a ne "skladištim" muziku ni videa jer ih na netu mogu pogledat kad god hoću.
-"Društvene" mreže ne koristim niti sam pravio ijedan profil do danas, niti ću .
-Za čatanje sa obitelji i prijateljima mi je dovoljan i skype.

Sad se zamislim što vama nevalja FF ..... lol

pozz od penzića
D/G je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2014., 11:58   #58
Dule
Premium
Moj komp
 
Dule's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb, Sesvetski Kraljevec
Postovi: 547
Citiraj:
Autor D/G Pregled postova
-Nemam nikakvih problema sa FF sa ABP i to mi je No.1. browser , iako sam probao i sa drugim browserima.
-Nikada nisam otvorio više od 15 tabova , neznam ni zašto bi trebalo više ??
-Nikada na PC ne instaliram torente..neznam zašto bi mi to trebalo ??
-Bookmark mi je složen po kategorijama i redovito pravim "beckup" profila
-HDD mi je 80Gb ( pola slobodno) a ne "skladištim" muziku ni videa jer ih na netu mogu pogledat kad god hoću.
-"Društvene" mreže ne koristim niti sam pravio ijedan profil do danas, niti ću .
-Za čatanje sa obitelji i prijateljima mi je dovoljan i skype.

Sad se zamislim što vama nevalja FF ..... lol

pozz od penzića
A kakve veze imaju broj tabova, tvoji torrenti, bookmarci, tvoj postotak iskorištenosti HDD-a, ili tvoje navike korištenja društvenih mreža ili chata sa problemima koje ljudi imaju sa Firefoxom?
Dule je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2014., 12:21   #59
dejanbinladen
konjpjukter
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 934
Citiraj:
Autor D/G Pregled postova
-Nemam nikakvih problema sa FF sa ABP i to mi je No.1. browser , iako sam probao i sa drugim browserima.
-Nikada nisam otvorio više od 15 tabova , neznam ni zašto bi trebalo više ??
-Nikada na PC ne instaliram torente..neznam zašto bi mi to trebalo ??
-Bookmark mi je složen po kategorijama i redovito pravim "beckup" profila
-HDD mi je 80Gb ( pola slobodno) a ne "skladištim" muziku ni videa jer ih na netu mogu pogledat kad god hoću.
-"Društvene" mreže ne koristim niti sam pravio ijedan profil do danas, niti ću .
-Za čatanje sa obitelji i prijateljima mi je dovoljan i skype.

Sad se zamislim što vama nevalja FF ..... lol

pozz od penzića
troll ?
dejanbinladen je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2014., 12:32   #60
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
ja sam i dalje vjeran FF-u. ne znam, IE sam prestao koristiti pred 10 godina (+/- godina), Chrome sam pokusao, ali mi je FF draza i bolja.

i da, moram reci kako mi u posljednih mjesec dana nije niti jedna skripta prestala reagirati, nije niti flash zajebavao, nije se UPS! Well, this is embarrassing pojavio, stvarno sljaka uredno i ne zalim se. Adblock mi je nativniji nego na Chromeu, opcenito addonovi su mi prirodniji na FFu nego na Chromeu.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na