Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.01.2010., 04:16   #1111
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Vrijeme je!

Nakon dvogodišnje stanke ponovo idem igrat World of Warcraft. xD
Dosadno mi je i prešao sam skoro sve starije igre koje nisam prije imao prilike zaigrati, a od novih igara me ne zanima baš ništa (bacim nekad PESa i Dirt2, i ko budala čekam novi Diablo )

E sad.. vjerovali ili ne, 2 godine je puno vremena a ja moram početi s nule. I zanima me odakle da krenem?
Bio sam nekad level 70 Hunter (prodao acc), frendovima sam pomogao u levelanju tako da sam igrao sa Shadow Priestom do level 69, sa Holy Paladinom do level 65 i Warlockom do level 70.

I vjerojatno neću opet uzeti neku od tih klasa (ali who knows ), pa sad imam par pitanja:
DK - on može biti Tank ili DPS? Jel dobar? ili je prosječan i kao DPS i kao tank? Ima li puno DKova ili nije baš popularna klasa?
Koje klase najviše fali? Znam da to ovisi o serveru, ali onako, otprilike?
Puno promjena se dogodilo sa WOTLK, jesu puno promjenili Priesta i kako on danas stoji kao DPS i Healer (zanima me prvenstveno kako se kao healer nosi sa Resto Druidom? i kao DPS sa "novim" Warlockom)?

Također, ako se odlučim na kupnju novog acc-a, hoće li mi trebati puno vremena da dođem do level 80 i koliko su ubrzali levelanje?
Znam da su bili ubrzali put od 1-60 kad je izašao TBC, ali jesu li sad opet ubrzali levelanje od 1-60 ili samo 60+?

Ako kupim neki acc preko oglasnika, na što trebam paziti da me ne preveslaju?
Sad treba napraviti taj neki novi battlenet acc? Što mi treba kad kupujem acc da budem siguran da starom gazdi neće nekad past napamet da mi ga ukrade? Jer znam dosta ljudi koji su tako popušili acc..
  Reply With Quote
Staro 31.01.2010., 11:43   #1112
Demon Hunter
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zg
Postovi: 998
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
E sad.. vjerovali ili ne, 2 godine je puno vremena a ja moram početi s nule. I zanima me odakle da krenem?
Bio sam nekad level 70 Hunter (prodao acc), frendovima sam pomogao u levelanju tako da sam igrao sa Shadow Priestom do level 69, sa Holy Paladinom do level 65 i Warlockom do level 70.
Kreneš od osnova
Koji tip klase preferiraš (tank/heal/dps/half-hibrid/hibrid)? Ako je DPS da li range/melee/caster? Ako je heal da li spambot/hoter/mix?
Uglavnom, shvaćaš šta želim reći.

Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
I vjerojatno neću opet uzeti neku od tih klasa (ali who knows ), pa sad imam par pitanja:
DK - on može biti Tank ili DPS? Jel dobar? ili je prosječan i kao DPS i kao tank? Ima li puno DKova ili nije baš popularna klasa?
Koje klase najviše fali? Znam da to ovisi o serveru, ali onako, otprilike?
Puno promjena se dogodilo sa WOTLK, jesu puno promjenili Priesta i kako on danas stoji kao DPS i Healer (zanima me prvenstveno kako se kao healer nosi sa Resto Druidom? i kao DPS sa "novim" Warlockom)?
Prvi i najbitnije za početnike - DK je Hero klasa, treba ti postojeći lvl70 na tome serveru da bi ga napravio. Barem je tako bilo do prije 9 mjeseci kada sam i ja otišao na pauzu
No koliko sam upoznat i dalje je i odličan tank i odličan dps. I ne sumnjam da je i u PvP-u i dalje jednako dobra klasa za igrati.
Što se tiče populacije, varira od servera do servera no mislim da ih nema više od drugih zastupljenijih klasa (ala Rogue,Hunter,Mage).
Što se Priest klase tiče, Shadow je na početku WoTLK-a bio jedna od top 3 DPS klasa. Naspram TBC-a su naveliko poboljšali Holy priesteve.
No mislim da su Resto Druidi još uvijek najbolja healerska klasa

Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Također, ako se odlučim na kupnju novog acc-a, hoće li mi trebati puno vremena da dođem do level 80 i koliko su ubrzali levelanje?
Znam da su bili ubrzali put od 1-60 kad je izašao TBC, ali jesu li sad opet ubrzali levelanje od 1-60 ili samo 60+?
Preporučio bih da kupiš vlastiti account, better safe then sorry (pogotovo u današnje vrijeme).
Levelanje su masovno ubrzali!
0-60 ide tom brzinom da je neprepoznatiljivo naspram TBC-a, a kamoli tek Vanilla WoW-a.
60-70 je također dosta ubrzano jer sada već na 60 možeš dobiti 150% Flying Mounta (boost sa 60%) skoro besplatno.
Na 70 krećeš na Northrend gdje se stvari malo uspore, no tu dolaze aktivne instance tako da nije problem.

Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Ako kupim neki acc preko oglasnika, na što trebam paziti da me ne preveslaju?
Sad treba napraviti taj neki novi battlenet acc? Što mi treba kad kupujem acc da budem siguran da starom gazdi neće nekad past napamet da mi ga ukrade? Jer znam dosta ljudi koji su tako popušili acc..
Zahtjevaj sve podatke prije nego platiš. Ili da ti pošalje scan osobne, pa ti njemu pošalješ sliku paketa kada ti stigne (pouzećem), pa on zna da će mu novci sigurno doći za dan-dva.
Za BattleNet account trebaš mail i standarne podatke, nevezano za WoW account. Kasnije se WoW veže za taj BNet Account.
Gdje dolazimo do problema. Jer ako je on već to napravio (a morao je, inače se nemože logirati u igru), morat će ti dati i pristup svom BNet accountu. Koji je opet još jedan rizik.
Tako da ti definitivno preproučam kupnju novog accounta.
Demon Hunter je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2010., 21:07   #1113
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Demon Hunter Pregled postova
Kreneš od osnova
Koji tip klase preferiraš (tank/heal/dps/half-hibrid/hibrid)? Ako je DPS da li range/melee/caster? Ako je heal da li spambot/hoter/mix?
Uglavnom, shvaćaš šta želim reći.
Prvo ću krenut od samog početka: Horde vs Alliance.
Odabirem Horde na serveru Balnazzar, zato što znam par Hrvata iz RL koji igraju tu..
Kod Horde mi se sviđaju jedino Blood Elf i Tauren.
I htio bi late game bit healer jer mi se čini da ću tako lakše pronaći party za Heroice i Raidove. Ali se ne želim levelat kao healer.
Znači, izbor će pasti između ovih klasa: Druid, Shaman, Priest. Nisam nikad igrao sa nekim od tih klasa u bilo kakvom raidu.
E sad, koja je razlika između njih?
Meni je nekako Druid najbolji jer možeš s njim bit apsolutno sve.. Pa onda Shaman i na kraju Priest. Ali ne znam koliko ću bit slabiji Healer ako ne uzmem Priesta?

Citiraj:
Autor Demon Hunter Pregled postova
No mislim da su Resto Druidi još uvijek najbolja healerska klasa
Znači, da po Tauren Druida idem.
U čemu je Shaman bolji od Druida?


Citiraj:
Autor Demon Hunter Pregled postova
Prvi i najbitnije za početnike - DK je Hero klasa, treba ti postojeći lvl70 na tome serveru da bi ga napravio. Barem je tako bilo do prije 9 mjeseci kada sam i ja otišao na pauzu
No koliko sam upoznat i dalje je i odličan tank i odličan dps. I ne sumnjam da je i u PvP-u i dalje jednako dobra klasa za igrati.
Što se tiče populacije, varira od servera do servera no mislim da ih nema više od drugih zastupljenijih klasa (ala Rogue,Hunter,Mage).
Što se Priest klase tiče, Shadow je na početku WoTLK-a bio jedna od top 3 DPS klasa. Naspram TBC-a su naveliko poboljšali Holy priesteve.
DK-a bi uzeo samo ako bi kupio neki acc sa likom koji mi se ne sviđa (Mage npr.), ne bi htio iz početka igrati nego bi uzeo DKa.



Citiraj:
Autor Demon Hunter Pregled postova
Preporučio bih da kupiš vlastiti account, better safe then sorry (pogotovo u današnje vrijeme).
Levelanje su masovno ubrzali!
0-60 ide tom brzinom da je neprepoznatiljivo naspram TBC-a, a kamoli tek Vanilla WoW-a.
60-70 je također dosta ubrzano jer sada već na 60 možeš dobiti 150% Flying Mounta (boost sa 60%) skoro besplatno.
Na 70 krećeš na Northrend gdje se stvari malo uspore, no tu dolaze aktivne instance tako da nije problem.
E to me zanimalo.. Jer mi je taj dio do Outlanda najdosadniji.. Prešao sam ga bar 10 puta cijeloga..



Citiraj:
Autor Demon Hunter Pregled postova
Zahtjevaj sve podatke prije nego platiš. Ili da ti pošalje scan osobne, pa ti njemu pošalješ sliku paketa kada ti stigne (pouzećem), pa on zna da će mu novci sigurno doći za dan-dva.
Za BattleNet account trebaš mail i standarne podatke, nevezano za WoW account. Kasnije se WoW veže za taj BNet Account.
Gdje dolazimo do problema. Jer ako je on već to napravio (a morao je, inače se nemože logirati u igru), morat će ti dati i pristup svom BNet accountu. Koji je opet još jedan rizik.
Tako da ti definitivno preproučam kupnju novog accounta.
Hm, znači da bi trebao gledat kupit acc koji nije korišten od WOTLKa tako da mogu prebacit WoW na svoj Battlenet acc?

I još me nešto zanima, pošto je velika investicija kupit odjednom sve nastavke.
Mogu li prvo kupit Vaniilla WoW i TBC pa se levelat do 70 i onda uzet WOTLK ili moram odmah skupit lovu za sve da bi dobio brže levelanje?
  Reply With Quote
Staro 01.02.2010., 01:25   #1114
Demon Hunter
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zg
Postovi: 998
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Prvo ću krenut od samog početka: Horde vs Alliance.
Odabirem Horde na serveru Balnazzar, zato što znam par Hrvata iz RL koji igraju tu..
Kod Horde mi se sviđaju jedino Blood Elf i Tauren.
I htio bi late game bit healer jer mi se čini da ću tako lakše pronaći party za Heroice i Raidove. Ali se ne želim levelat kao healer.
Znači, izbor će pasti između ovih klasa: Druid, Shaman, Priest. Nisam nikad igrao sa nekim od tih klasa u bilo kakvom raidu.
E sad, koja je razlika između njih?
Meni je nekako Druid najbolji jer možeš s njim bit apsolutno sve.. Pa onda Shaman i na kraju Priest. Ali ne znam koliko ću bit slabiji Healer ako ne uzmem Priesta?
Slažem se što se izbora druida tiče, osobno mi je postao novi main.

Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Znači, da po Tauren Druida idem.
U čemu je Shaman bolji od Druida?
A čuj, totemi i svi drugi raid buffovi + chain heal su i dalje neophodni.

Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Hm, znači da bi trebao gledat kupit acc koji nije korišten od WOTLKa tako da mogu prebacit WoW na svoj Battlenet acc?
Tako je.

Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
I još me nešto zanima, pošto je velika investicija kupit odjednom sve nastavke.
Mogu li prvo kupit Vaniilla WoW i TBC pa se levelat do 70 i onda uzet WOTLK ili moram odmah skupit lovu za sve da bi dobio brže levelanje?
Ako se odlučiš za druida ili shamana naravno da možeš.
Demon Hunter je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2010., 01:44   #1115
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Demon Hunter Pregled postova
A čuj, totemi i svi drugi raid buffovi + chain heal su i dalje neophodni.
Ma tog što si nabrojao se i bojim. Sve mi se čini da ima puno posla oko Shamana dok pobacam sve te toteme.. Zvuči dosadno.

Šteta što ne znam nikoga sa Shamanom da vidim kako to uživo izgleda.
  Reply With Quote
Staro 01.02.2010., 02:04   #1116
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,006
Nema vise toga sa shamanom...sad su totemi grupirani tako da jednim klikom bacas sve 4 vrste...naravno da i dalje mozes i jednog po jednog kaj ti treba. Al za hilera totemi koje bacas traju dugo tak da nemas beda oko toga. Meni se shaman vise svida kao klasa od druje i iskreno mi jako fali na novom serveru
vga killer je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2010., 02:17   #1117
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor vga killer Pregled postova
Nema vise toga sa shamanom...sad su totemi grupirani tako da jednim klikom bacas sve 4 vrste...naravno da i dalje mozes i jednog po jednog kaj ti treba. Al za hilera totemi koje bacas traju dugo tak da nemas beda oko toga. Meni se shaman vise svida kao klasa od druje i iskreno mi jako fali na novom serveru
Kakav je Shammy kao solo healer u Heroic Dungeon-ima?
Često sam imao Pala, Druid ili Priest healera kad sam prelazio Heroice po Outlandu, al Shamana nikad..
Možda je zbog ovoga:
Citiraj:
Interestingly, shamans are the least played class in the game
Stvarno ne volim biti tenk, ne volim onaj glupi osjećaj kad jurišaš prvi na 5 creepova u HCu a život ti ovisi o Healeru. Zato sad baš želim biti taj koji cijeli party drži na životu, a pošto često nemam vremena za ić u raid sa klanom najviše vremena provedem u Areni i u HC Dungeonu.
A sad što više čitam i guglam, to mi se više čini da je Shammy najlošiji solo healer?

Ako si igrao sa Shamanom, reci gdje je najbolji (pretpostavljam da je najjači kao support u raidu) i kakav partner mu treba za 2v2 arenu?
  Reply With Quote
Staro 01.02.2010., 09:38   #1118
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,006
Ovisi kakav ti je gear i kolko znas. Imali smo shamana koji je solo hilao 10 man raid kad je krepo drugi hiler...i to 75% boss fajta tako da ako imalo znas nema problema.
S druidom je mozda lakse hilat, pobacas hotove i laganini hilas, ovdje se treba malo potrudit, al ide bez problema.
Kao klasa dobar je posvuda, zbog buffova, jakih hilova, a može biti i prokleto dobar dps
vga killer je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2010., 09:46   #1119
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Dođe mi da aktiviram opet retard (retri) pally-a..hm,ovako kad vas čitam.., ali tko zna šta su mu uradili sa patchevima..nekad je bio ono,overpower..valjda su ga razhebali..
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2010., 10:19   #1120
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
Dođe mi da aktiviram opet retard (retri) pally-a..hm,ovako kad vas čitam.., ali tko zna šta su mu uradili sa patchevima..nekad je bio ono,overpower..valjda su ga razhebali..
Nope.. Retardin nikad nije bio jači.
  Reply With Quote
Staro 01.02.2010., 10:52   #1121
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Sad je ona misao kod mene..nemoj misliti na torticu....ajme neću valjda opet..
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2010., 11:04   #1122
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
Sad je ona misao kod mene..nemoj misliti na torticu....ajme neću valjda opet..


Ja već 2 godine samo stare naslove igram, dosta je, vrijeme je da se iskešira nešto love na poštenu igru..
Gledao sam cijeli vikend kako buraz igra WOTLK, nisam mogao odolit.. Aktivno sam se bacio na traženje acc-a (i ovdje sam temu otvorio -Link-, ali se slabo ljudi javljaju ), još kad sam saznao da se sprema novi add-on ove godine, uff.. Nova rasa - Vukodlaci. Konačno jedna poštena rasa kod Alliance.

Ako sad kupim nov novcat acc, izlevelat cu Shamana ili Drooda, skupit nešto gear-a i kad izađe novi add-on idem u lov na Vukodlake.


Čitao sam još moćnih stvari o novom add-onu, radi se malo i na poboljšanju grafike (iako WoW i dalje izgleda sjajno), a i konačno će u ovom add-onu uredit Azeroth tako da će možda opet biti zabavno levelati se od 1-60.
  Reply With Quote
Staro 01.02.2010., 11:37   #1123
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
To bi trebao neki opaki Battlechest izaći,ne isplati se ovako kupovati zasebno..da je bar -20,30% na chest,u odnosu na zasebnu kupnju.., puste želje..
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2010., 12:34   #1124
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
To bi trebao neki opaki Battlechest izaći,ne isplati se ovako kupovati zasebno..da je bar -20,30% na chest,u odnosu na zasebnu kupnju.., puste želje..
Pronašao sam jednu dobru ponudu:
Citiraj:
World of Warcraft+Burning Crusade+Wrath of the Lich King po cijeni od samo 287,00kn
S ove stranice: http://www.cdkey.biz/index.php/

Ne znam je li scam, ali vjerojatno ću zarizikat.


Edit: Evo upravo sam si kupio od jednog poznanika acc.

WoW + TBC sa 4 char-a (Priest, Rogue, Mage, Hunter, svi level 60) za 110 kunića. Ako mi se ne svidi nijedan lik (ako bude imao ružno ime xD) igram sa DK-om.

Yeeeeey, vidimo se ingame!
  Reply With Quote
Staro 01.02.2010., 12:48   #1125
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Sumnjam iskreno na scam..vidim da i gold dilaju i sve. Unlike,rekli bi na fejsu.
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2010., 15:35   #1126
E.T.
Moderator
Moj komp
 
E.T.'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,457
Da ne otvaram novu temu a i ovo se moze smatrati nekom vrstom trazenja wow helpa

Dakle, igramo na Kor`gall-u i hr smo guilda - CroGall - na strani Allianca pa trazimo lvl 80 nase koji bi dosli u guildu. Preferiramo DPS jer imamo odlicne healere i tankove ali svi su dobrodosli.

Ako ste tek dosli do lvl 80 mi cemo vam craftat dobar dio potrebnog geara (sve za sta imamo recepte i mats-e) te vas bustat da dodete do razine ToTC10 koji trenutno raidamo da sve spremimo za ICC... Od vas se samo trazi da pomognete drugim clanovima guilde i budete tu kad se javite za raid na kalendaru. Da znamo da mozemo na vas racunati.

Nasi igraci su od 25-55 godina stari, vecina preko 30 pa preferiramo da budete punoljetni ili barem dovoljno ozbiljni....

Posaljite mi PM ili ingame kontaktirajte nekog od clanova: Fonevodao, Silba, Sleepe, Anadeo, Worfius....
__________________
www.rabbits-clan.com
E.T. je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2010., 15:44   #1127
ehohr
Premium
Moj komp
 
ehohr's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 348
Citiraj:
Autor vga killer Pregled postova
Eto kak izgleda sat i pol cekanja na ulaz na server ffs

Jesi ostao na ravencrestu ili otisao? Jer sam i ja na RCu pa da vidim jel imas jos ljudi tamo
ehohr je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2010., 15:54   #1128
d4rk_ch1ld
Premium
Moj komp
 
d4rk_ch1ld's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 695
@Nybelung Ja sam igrao shamana od vanille wow-a do prije 3 mjeseca kad sam prestao igrati. Počeo kao enhancement kasnije prešao na resto i izlaskom wotlk igrao elemental. Shaman je posebna klasa i u pravim rukama jako močna. Odličan healer, odličan malee i spellcaster dps. Kvalitetan resto shaman stvarno može čuda raditi u hilanju raida, a s pravim partnerom može biti i jako dobar u pvp-u. Kao elemental u pravilu sam bio među top 5 dps-era, često i prvi. Za raidanje stvarno go for it. Doduše pvp s shamanom može biti velika frustracija i to je jedan od razloga zašto sam odustao od wow-a.
d4rk_ch1ld je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2010., 19:23   #1129
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,006
Citiraj:
Autor ehohr Pregled postova
Jesi ostao na ravencrestu ili otisao? Jer sam i ja na RCu pa da vidim jel imas jos ljudi tamo
Ostao sam, al trenutno ne igram jer imam jos posla oko diplomskog. Mozda si nas vidio jer nas 4 igramo gnome lockove i svi se zovemo Xixi, samo su drukcije tocke na i imamo
vga killer je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2010., 10:51   #1130
Andeo
Premium
Moj komp
 
Andeo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 455
Toliko dugo cekas? grozno...
btw, sad ti je besplatan prijelaz sa njega na Korgall i slicne server...
__________________
RABBITS CLAN
Andeo je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2010., 13:43   #1131
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,006
Ma naviknes se. Dodes doma popodne i prvo se logiras i pustis ga....nesto pojest, pod tus, posevit...ima se kaj za delat u to vrijeme
vga killer je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2010., 11:45   #1132
ehohr
Premium
Moj komp
 
ehohr's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 348
A queue je nesto odkad je otislo 5-6 guidlova, a serveri tipa korgal su mrtvi skroz, nemozes ni VoA25 napravit osim ako nemas bas srece
ehohr je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2010., 14:29   #1133
E.T.
Moderator
Moj komp
 
E.T.'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,457
Pa na Kor gallu alliance ionako nikad nema Wintergrasp...tako da od VoA nista

Steta sto nema za raide nesto slicno kao dungeon finder za instance. Pa da barem igras s ljudima s drugih servera. Makar bez znanaja taktika za bosove s pugovima zna bit frustrirajuce. Ovako je tesko skupit se, pogotovo bez guilde al ako si uporan uvijek netko nesto trazi...bar icc reputation farm je u zadnje aktualan...

Mislim da ima 6 alliance guildi na Korgallu... al vidim da su sad omogucili free migration za alliance igrace pa mozda netko i dode...
__________________
www.rabbits-clan.com
E.T. je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2010., 09:04   #1134
junkieee
Premium
Moj komp
 
junkieee's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 981
sta vas 2 igrate na korgallu? Ja sam na alijansi isto
Jebiga nije nam lako ali kad gledas po pve progresu alijansa je ispred horde na korgallu.
junkieee je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2010., 12:03   #1135
Andeo
Premium
Moj komp
 
Andeo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 455
Citiraj:
Autor junkieee Pregled postova
sta vas 2 igrate na korgallu? Ja sam na alijansi isto
Jebiga nije nam lako ali kad gledas po pve progresu alijansa je ispred horde na korgallu.
yup korgall

tamo imam prot warrior, tank, tek mjesec dana lvl80, jos par dana pa epic gear mada i ovak mogu offtankat neke raide, u slabijama mogu biti i main... a za koji tjedan bi mogao i fury epic
nick: Anadeo
__________________
RABBITS CLAN
Andeo je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2010., 14:58   #1136
junkieee
Premium
Moj komp
 
junkieee's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 981
pa sta ti je danas skupit gear? Ja sam sa svojim shamanom doso do 80 lvla i doso do geara za ICC u 7 dana . 2 puta odradio toc25,toc10, i svaki dan drapio sto vise heroika.
junkieee je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2010., 15:58   #1137
E.T.
Moderator
Moj komp
 
E.T.'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,457
Pa da....
Za 220 emblem of Triumph ima 4x Tier 9 (232 sa 4x bonusom)...
Heroic fos, pos, hor 232 drop , totc 219/226 drop
Hrpa 245/232 za Emblem of triumph
Puna AH recepata iz totc10/25
a sa ToC 10, VoA25- sad s novim bossom i 264 dropom(jest da je rijetko al se da upast) se da jos izbustat da budes spreman za icc

Ispred horde jesmo u pve (rasturaju "Loot ftw") al npr. jucer sam igrao Wintergrasp bilo nas je 6 protiv njih 40! Imao sam 380% bonus health/armor al kad na tebe trci 10 horde mogu mi dat i trilijun heltha ne pomaze nis... Siege weapons nemogu ni do zida doc... imamo 8 vozila za napravit a nas 6! lol

U kojoj si gildi junkieee?

Cuo sam da se dosta igraca prebacilo s Ravencresta, i jucer su se hvalili neki da je cijela guilda dosla tu... Tako da cak nismo mogli ni uci u VoA 25 kad smo napokon uzeli WG jer je pisalo to many
instances running allready, trebalo je cekat 10 minuta!
__________________
www.rabbits-clan.com
E.T. je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2010., 20:06   #1138
pacijent
Premium
Moj komp
 
pacijent's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 305
i tata bi sine

igrao sa trol pristom prije 2.. sad bi se opet ukljcio, a ak neko ima volje da me pogura u lvl-u i samom druzenju na ally strani javite se pa da tamo napravim lika i pocnem avanturu
pacijent je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2010., 10:56   #1139
Awelorn
Premium
Moj komp
 
Awelorn's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 134
Mi smo na Tarren Millu ally strana.Guild je Indeficienter izvorno napravljen kao hrvatski guild vrlo brzo smo se okrenuli i strancima i isli internacional.Inace neznam kako je na drugim serverima ali ovdje je prilicno jednak i pvp i pve izmedu hordi i alliance.Cak nam je i Ensidia dosla na server.Inace mislim da kod hordi ima previse "fan boysa".Ali da nekako mi se cini uravnotezeno. Cak se da i wintergrasp obranit .
A ovo s gearom...ma da postalo je ful jednostavno.Nakon sto se dode 80 za tjedan 2 se vec ima dobar gear.Ali su pozurili s ICC-om...bit ce da se na ekspanziji radi punom parom.
Awelorn je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2010., 12:36   #1140
junkieee
Premium
Moj komp
 
junkieee's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 981
Citiraj:
Autor E.T. Pregled postova
Pa da....
Ispred horde jesmo u pve (rasturaju "Loot ftw") al npr. jucer sam igrao Wintergrasp bilo nas je 6 protiv njih 40! Imao sam 380% bonus health/armor al kad na tebe trci 10 horde mogu mi dat i trilijun heltha ne pomaze nis... Siege weapons nemogu ni do zida doc... imamo 8 vozila za napravit a nas 6! lol

U kojoj si gildi junkieee?

Cuo sam da se dosta igraca prebacilo s Ravencresta, i jucer su se hvalili neki da je cijela guilda dosla tu... Tako da cak nismo mogli ni uci u VoA 25 kad smo napokon uzeli WG jer je pisalo to many
instances running allready, trebalo je cekat 10 minuta!
Koliko ja znam presla su 2 gilda na alijansu sa Ravencasta sto je u redu, bar da se malo popravi omjer. PVE je alijansa jaca relano gledajuci (LOOTftw, Rosovoktori ili kak vec se pise, Phalanx, Bad company itd...), sto je cudno kad je horde 3 puta vise.

Ja sam trenutno u SCUM-u sa altom kojeg sam prije 2 mjeseca prebacio na Korgall . A vec sam imao 2 lika jos u vrijeme Vanile, a TBC sam preskocio.
Bio sam i widgetsima i u Bad Companyu davnih dana, prije nego sta sam prvi put prestao igrati. Sad isto mislim da cu prestat jer je igra postala pizdarija totalna.
junkieee je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na