Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.11.2019., 22:37   #24511
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
Citiraj:
Autor nub Pregled postova
Ok, to stoji, tržište se širi, okreće se i mlađoj publici itd. Ali reći da dobri filmovi ne postoje ili da ih je manje isto nije istina. Možda ima manje dobrih filmova po multipleks kinima, teže je npr u petak nakon posla banut u kinu i uzet ulaznicu na blef.

Samo hoću reći, u ovoj temi često vidim postove tipa: "gledao sam fast & furious xy, film je trash žalibože vremena i novaca" itd. Pa normalno da je film koji je definicija adrenalinske, prepumpane, nerealne akcije trash, jer baš to i želi postići. Kao da neki idu gledati takve filmove pa očekuju Schindlerovu listu. Svaki film ima svoju namjenu i publiku. Nekad treba mozak dati na pašu
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2019., 23:05   #24512
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,938
Citiraj:
Autor nub Pregled postova
Pa normalno da je film koji je definicija adrenalinske, prepumpane, nerealne akcije trash, jer baš to i želi postići.

Nekada su akcijski filmovi imali smisla. OK, bio sam ja i mlađi i manje izbirljiv ali previše toga danas je skroz negledljivo.
mkey je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.11.2019., 23:20   #24513
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Ritual meni bolji od Heredity, Ritual ima malo slicnosti sa ovim Midsomarom. Nesto u tom stihu.
Ritual je remek djelo za Midsommar, koji je meni zbilja smeće. Ja i sestra smo se smijali koliko je glup.
Evo gledao Alitu, meni vrhunski film.
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2019., 23:37   #24514
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Upravo pogledao Gemini Man sa Will Smithom...

Meni taj film uopće nije loš.... ja bi mu dao barem solidnih 6.8/10.
Pogledao sam ga u šutu bez pauziranja.
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2019., 08:00   #24515
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Jučer pogledao John Wick 3.
Odron, odron. Ni dvojku nisu trebali snimiti.
Prvi dio mi je, u svojoj kategoriji, dakle brainless akcija, bio odlična zabava.
Druga dva su mi jednostavno loši.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2019., 08:31   #24516
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Citiraj:
Autor pogi Pregled postova
Upravo pogledao Gemini Man sa Will Smithom...

Meni taj film uopće nije loš.... ja bi mu dao barem solidnih 6.8/10.
Pogledao sam ga u šutu bez pauziranja.
Ak si gledao na nekom 5" mobitelu ili tabletu mozda i mogu proci katastrofalni specijalni efekti. Ja sam gledao na novom Qledu i to je katastrofa, kao da se film transformira usred radnje u crtic sto i nije lose za animirane filmove, ali ovo nije animirani film.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2019., 12:13   #24517
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Pa volim horore, zbilja. Ovaj mi stoji na disku vec duuugo i tesko mi je naci nesto novijeg datuma, a da te zbilja zaokupi. Sigurno pola sata sam cackao mob...

Btw mislim da sam i Ritual posrao, ali kad bolje razmislim, taj mi je bar bio skeri. Onako, nekako realisticno, sam-u-sumi, nesto-te-lovi skeri. A vidim ima losiju ocjenu. Mozda je zbilja do mene, ne kazem da nije. Samo mi se ne gledaju vise reprize starih hororaca
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Da, Midsommar je svakako sljedeci, al tu je i hajp malo veci (interneti su krivi za sve) Zivi bili!
Hereditary je smeće ali i takav je bolji od Midsommara. Uštedi si vrijeme i ne gledaj to govno. Ako ti je već do dobrog horora pogledaj ako već nisi Across the River (Oltre il guado), pogledao sam ga davno ali još ga itekako pamtim, jedan on najboljih koji sam gledao.

https://www.imdb.com/title/tt2836202/

https://www.youtube.com/watch?v=4Y9Au54ixl0
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2019., 13:41   #24518
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Ak si gledao na nekom 5" mobitelu ili tabletu mozda i mogu proci katastrofalni specijalni efekti. Ja sam gledao na novom Qledu i to je katastrofa, kao da se film transformira usred radnje u crtic sto i nije lose za animirane filmove, ali ovo nije animirani film.
primjetio sam i ja to...npr. kod scene sa motorom ali ne čini CGI film. Kažem bio mi je čak i zanimljiv jer sam ga pogledao bez prekidanja
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2019., 19:37   #24519
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
https://www.imdb.com/title/tt7798634/
Ready or not odlican

Ma CGI u Gemini Man nula, zato film nemoze iznat 5 po meni. A dok odgledas bilo koju Mandolriana i onda pogledas ovaj jadni Gemini Man onda je to nula.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2019., 23:27   #24520
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
The Art of Racing in the Rain - za ljubitelje životinja i pasa, odličan, ali dosta težak.

Meni odličan jer obožavam životinje, tako da je meni odlično sjeo, ali vjerujem da nije za svakoga.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.11.2019., 11:13   #24521
Smelly
Registered User
 
Smelly's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2019
Lokacija: Kastav
Postovi: 57