Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.10.2021., 12:52   #1921
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor dinos3 Pregled postova
Također, nikakvih problema s aktiviranjem do sad nisam imao. Dok sam bio na bonovima svaki put preko aplikacije aktivirao šta mi je trebalo, nisam nikoga trebao zvati.
Za promo opciju im se treba javiti da se ostvari pogodnost od -40kn na tarifu. I od kad mi je aktivirana ( mjesec i pol dana) sve najnormalnije radi.
Ja prebacio kćer sve prošlo super, onda prebacio ženu isto na tu tarifu 55kn, i dobio račun 520kn
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2021., 15:08   #1922
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,217
Kako to :O ja ih neki dan kontaktirao, meni default limit po broju je 300 kn. Isto nedavno prešao na pretplatu. Prijr mi nesto zvoni da je 470 kn limit, javi im se sa problemom uglavnom isprave te greške, pogotovo ako imas napismeno da si zatražio.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2021., 15:16   #1923
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
Kako taj limit funckionira ? Ja sam stavio limit na 71kn. A imam ovu preplatu za 70kn. 😄

To sam podesio u bonbon aplikaciji. Samo sto se dogodi

Ak recimo primjerice probijem 71kn ? Dal prestanu raditi mobilne usluge ili ?
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2021., 15:20   #1924
dinos3
Dino Saur
 
dinos3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Rijeka
Postovi: 915
Citiraj:
Autor segregator Pregled postova
Ja prebacio kćer sve prošlo super, onda prebacio ženu isto na tu tarifu 55kn, i dobio račun 520kn
Šta ti piše u eRačunu šta je potrošili toliko novaca?

Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Kako to :O ja ih neki dan kontaktirao, meni default limit po broju je 300 kn. Isto nedavno prešao na pretplatu. Prijr mi nesto zvoni da je 470 kn limit, javi im se sa problemom uglavnom isprave te greške, pogotovo ako imas napismeno da si zatražio.
U aplikaciji se može ručno staviti limit računa. Ja sam stavio 90kn jer mi je 70kn opcija i nekad parking plaćam SMSom.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Screenshot_20211018_151620_hr.bonbon.bonbonapp.jpg‎
Views:	164
Size:	231.9 kB
ID:	24521  
dinos3 je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2021., 20:45   #1925
James Dean
Banned
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 361
Citiraj:
Autor chief_wolfinjo Pregled postova
čudno, dok sam bio na bonovima, a i sada na preplati nisam imao problema
oko toga. uvijek se automatski obnove paketi, jedino trebaš love imati dovoljno.
Citiraj:
Autor dinos3 Pregled postova
Također, nikakvih problema s aktiviranjem do sad nisam imao. Dok sam bio na bonovima svaki put preko aplikacije aktivirao šta mi je trebalo, nisam nikoga trebao zvati.
Za promo opciju im se treba javiti da se ostvari pogodnost od -40kn na tarifu. I od kad mi je aktivirana ( mjesec i pol dana) sve najnormalnije radi.
Ja sam na pretplati ... svaki put bi mi rekli da ako ne mogu aktivirati paket (a do sada nisam mogao) da se njima javim. Preko app za neke pakete javlja da je doslo do pogreške, nemreš niš a u sms izborniku nema tog paketa kao opcije.
James Dean je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2021., 20:52   #1926
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor dinos3 Pregled postova
Šta ti piše u eRačunu šta je potrošili toliko novaca?

U aplikaciji se može ručno staviti limit računa. Ja sam stavio 90kn jer mi je 70kn opcija i nekad parking plaćam SMSom.


4 sata razgovora i 60mb interneta...fora je da mi nisu uključili kombinaciju (kao što su napravili za prvi broj) pa se kasnije kao čude zašto nisam sam uključio...nisam jer na temelju prvoh prijenosa sam mislio da će to odraditi oni, a i ne može korisnik sam nigdje izabrati tu tarifu od 55kn

Onda su najprije skidali bonove (bilo skoro 200kn), onda počeli zaračunavati kao da nije izabrana nikakva tarifa (pa je npr 1mb=1kn) i poslali upozorenje tek na 300kn, odnosno kad je već ukupni trošak bio 200+300
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2021., 21:02   #1927
James Dean
Banned
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 361
Citiraj:
Autor segregator Pregled postova
a i ne može korisnik sam nigdje izabrati tu tarifu od 55kn
Ne možeš ni sam izabrat paket srednji internet (40 kn) ...

James Dean je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2021., 21:48   #1928
Lika091
Premium
Moj komp
 
Lika091's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb - Brinje
Postovi: 786
Žali se na sve moguce načine
Lika091 je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2021., 22:52   #1929
James Dean
Banned
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 361
Citiraj:
Autor Lika091 Pregled postova
Žali se na sve moguce načine
Jesam. Naravno da sam aktivirao krivi paket. Odmah ih kontaktirao da mi isključe taj i aktiviraju tražen ali su mi samo bahato rekli da drugi put njih zovem i da si aktiviram drugi kad ovaj potrošim. Onda sam ih bombardirao porukama sve dok nisu ažurirali nazive pakete u SMS izborniku, USSD-u. Sto se tiče app za to ne znam jel su popravili.

Na bonbonu sam samo zbog VoWiFIa jer mi je HT preskup.
James Dean je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2021., 23:29   #1930
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor James Dean Pregled postova
Jesam. Naravno da sam aktivirao krivi paket. Odmah ih kontaktirao da mi isključe taj i aktiviraju tražen ali su mi samo bahato rekli da drugi put njih zovem i da si aktiviram drugi kad ovaj potrošim. Onda sam ih bombardirao porukama sve dok nisu ažurirali nazive pakete u SMS izborniku, USSD-u. Sto se tiče app za to ne znam jel su popravili.

Na bonbonu sam samo zbog VoWiFIa jer mi je HT preskup.
Eto, a ja njih zvao da mi aktiviraju pa opet popušio

Dvaput sam se žalio, oba puta kažu da su mi otpisali 299kn i da uplatim samo 27.5 jer sam imao tarifu točno pola mjeseca, ali meni na bonbon stranicama samo smanjilo račun sa 326 na 299kn, kladim se da će mi uskoro i opomena pred ovrhu stići
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2021., 08:22   #1931
Keyser Söze
Rent-a-maniac
Moj komp
 
Keyser Söze's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Našice / Slavonski Brod
Postovi: 747
pocetkom mjeseca supruga me zove. i dolazi joj sms da je zvala medjunarodni poziv i potrosnja je 3x veca od uobicajene. oboje smo naravno bili u rh tad. zalbu sam napisao i 15. dan dolazi kilometarski mail s objasnjenjem pogranicnih podrucja ali i da otpisuju tu potrosnju i da prilikom placanja umanjimo iznos za tih 86kn ako se ne varam. tako da eto pozitivno iskustvo
__________________
ubija me ova recesija...jedem pljesnivi sir, pijem neka stara vina i vozim auto bez krova...
Keyser Söze je offline   Reply With Quote