Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.04.2019., 10:31   #2791
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
-pocni vjerovati

-sto je veci bodyfat to se salo moze brze skidati bez posljedica, za ekipu bodyfata 30+% 2-3kg tjedno je sasvim ok

-nikome se neda dijetariti (inace termin dijeta oznacava nacin prehrane no najcesce se koristi u kontekstu gubljenja kilograma pa cemo tako nastaviti) pet godina, uzmi u obzir psihicke faktore jer da je jedini nacin gubljenja velike kolicine sala toliko spor mnogi se uopce ne bi upustali u to, ovako se skine i gotovo, i da se napravi neka steta metabolizmu - kratkorocna je, tijelo se kroz nekoliko mjeseci oporavi i covjek je u konacnici zdraviji nego u prvom slucaju da uopce nije skinuo kilazu ili je i dalje debel skida 1kg tjedno

-ne valja ti matematika, 4-5kg mjesecno x 12mj je 48-60kg godisnje a ne 35-40kg, i uostalom rekao je period 2godine za 90kg sto je sasvim ok

-zenske dijete jabuka jogurt i salata dnevno su u svakom slucaju uzas, no 1200kcal dnevno uz ovoliko puno spremiste energije na tijelu nije kriticno pogotovo ako je zadovoljeno iz kvalitetnih namirnica, starvation mode nije mit ali se moze sprijeciti povremenim punjenjima i pauzama od dijete, također toliko pretilom tijelu 1200kcal tesko da moze postati odrzavanje, tijelo ce prziti salo

-rebound i vracanje sala nakon brzih dijeta na malo hrane jest zabrinjavajuci faktor za vecinu zbog ne usvajanja novih prehrambenih navika ali opet - moze se, evo kolega je upravo primjer

Zadnje izmijenjeno od: trpi. 15.04.2019. u 10:50.
  Reply With Quote
Staro 15.04.2019., 10:40   #2792
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
trpi, sve ja to znam, i ne kažem da nije moguće (napisao sam tako).

Samo kažem da ne vjerujem, čisto zbog nekih osnovnih stvari koje mi ne štimaju:

- bez gyma
- bez kože
- 1200 kcal
- zdravlje

itd.

Ne kažem da sam u pravu, samo ne vjerujem, eto

Imam poznanika koji je u 7 godina izgubio preko 110kg, čovjek ide u isti gym gdje i ja idem. 7 godina, puno dulji rok, nije tako drastično za kožu a i dalje ima kože do koljena skoro.

Mislim, neću ulaziti sada u raspravu da netko laže ili ne, ne kažem da itko laže, samo mi je teško za povjerovati tj. mislim da nije istina
Da se razumijemo, ne mislim da čovjek nije izgubio kile, ali ovaj drugi dio me zabrinjava, koža i zdravlje


@nhooyd
Možeš mi, molim te, napisati kako ti je izgledao dan prije dijete i kada si počeo jesti 1200kcal. Pod dan, mislim što si jeo.
I nije mi jasno, zašto nisi stao na 80kg? I 90 bi ti dobro izgledalo.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 15.04.2019. u 10:50.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2019., 10:51   #2793
nhooyd
Premium
 
nhooyd's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Zg
Postovi: 51
A gle, skoro sam komp kupio od tebe kada si prodavao pa sam ti mogao odmah pokazati slike ili ako si u Zg ikad rado cu popit cugu da forumasem.

Imam koze, ali kazem nije drasticno kao sto zna biti - sad mi je 27 pa je i to jedan od faktora. Rado cu sherati slike, iako ne vidim bas potrebu, ne znam kome bi se dalo fantazirati ovdje da izlazem ljude za bezveze.

I btw, nisam ja uvijek bio debel, kroz 5-6 godina sam se digao na tu kilazu. A bez gyma? Jebiga, to sam se sam zajebao jer sam imao odredjene predrasude prema gym ekipi.

Sto se tice prehrane jeo sam sve, raznoliko svaki dan, dosta povrca, veganski dani da jos vise pojacam povrce - variva itd. Zitarice - bulgur kuskus riza zobene jecam, od mesa svasta najvise piletina i riba. Pio multivitamine (dualtab) i omega 3 i magnezij.

Prije: puno piva, dnevna razina skoro, puno kruha, suhoga (slavonac), late night binge uzivanje, kebabic dostava, pizze, grickalice, mislim da sam stalno imao nesto u ustima.

Meni nije bio cilj smrsaviti pa se vratiti na stare neke navike, zato i dosta ljudi povrati tezinu koliko mi je poznato. Ali kazem, sad jedem dosta vise, radim sa trenerom i laganini se popunjujem. Mozda i jesam pretjerao malkice bas do 65 ali mislim da sam na vrijeme stao.
nhooyd je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2019., 11:06   #2794
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
koliko sam shvatio to sa kozom nema pravila, neki imaju visak neki ne, jos cekam sa sigurnoscu znati recept za prevenciju, razne kreme i tempo skidanja kilograma do sada nisu bili 100%. u krajnjem slucaju nakon takve hvalevrijedne transformacije odvojiti 10-15k kn za kirursko otklanjanje je opravdano
  Reply With Quote
Staro 15.04.2019., 11:13   #2795
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor nhooyd Pregled postova
A gle, skoro sam komp kupio od tebe kada si prodavao pa sam ti mogao odmah pokazati slike ili ako si u Zg ikad rado cu popit cugu da forumasem.

Imam koze, ali kazem nije drasticno kao sto zna biti - sad mi je 27 pa je i to jedan od faktora. Rado cu sherati slike, iako ne vidim bas potrebu, ne znam kome bi se dalo fantazirati ovdje da izlazem ljude za bezveze.

I btw, nisam ja uvijek bio debel, kroz 5-6 godina sam se digao na tu kilazu. A bez gyma? Jebiga, to sam se sam zajebao jer sam imao odredjene predrasude prema gym ekipi.

Sto se tice prehrane jeo sam sve, raznoliko svaki dan, dosta povrca, veganski dani da jos vise pojacam povrce - variva itd. Zitarice - bulgur kuskus riza zobene jecam, od mesa svasta najvise piletina i riba. Pio multivitamine (dualtab) i omega 3 i magnezij.

Prije: puno piva, dnevna razina skoro, puno kruha, suhoga (slavonac), late night binge uzivanje, kebabic dostava, pizze, grickalice, mislim da sam stalno imao nesto u ustima.

Meni nije bio cilj smrsaviti pa se vratiti na stare neke navike, zato i dosta ljudi povrati tezinu koliko mi je poznato. Ali kazem, sad jedem dosta vise, radim sa trenerom i laganini se popunjujem. Mozda i jesam pretjerao malkice bas do 65 ali mislim da sam na vrijeme stao.
A ništa, čim si od mene htio kupiti komp, imaš stila :P

Šalim se, svaka čast onda. Nema šta. Dodatna motivacija onda za nas druge. Skidam kapu.

@trpinjo
Slažem se, osobno bi se podvrgnuo takvoj operaciji nakon takvog uspjeha.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2019., 18:22   #2796
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor nhooyd Pregled postova
jer sam imao odredjene predrasude prema gym ekipi
e de pojasni ovo, jesi mislio da su skriveni homoseksualci, nizeg intelekta, tuku zene ili sto
  Reply With Quote
Staro 18.04.2019., 23:41   #2797
nhooyd
Premium
 
nhooyd's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Zg
Postovi: 51
Citiraj:
Autor trpi Pregled postova
e de pojasni ovo, jesi mislio da su skriveni homoseksualci, nizeg intelekta, tuku zene ili sto
Evo ovako. Kao jedan iskompleksirani mladic mislio sam da su budale (vjerojatno me podsvjesno bilo stid ic u gym iz nekog razloga). Kada sam krenuo odmah sam se iznenadio, svi su bili jebeno pristojni, uvijek spremni pomoc, savjeta milijun, zbilja su svi super i nekak su skuzili da se mal patim na pocetku pa su odmah uskocili ljudi.

Ne znam to ti ona klasicna spika, podsvjesno si kompleksas pa hejtad druge koji imaju vise discipline nego ti.
nhooyd je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2019., 08:13   #2798
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Ima ih svakakvih

Ali da, ljudi kao i na drugim mjestima, bio to nogomet, gym, auto-salon ili nešto treće. Žena je željela isto krenuti u gym, odgađala je par mjeseci, jer ju je bilo sram. Ušla u gym prije 2 godine, nitko ju nije ništa pitao, komentirao ili nešto treće, sve predrasude pale u vodu u roku 2 min

Veći su problem oni koji znaju sve, za svaku vježbu imaju nešto za dodati, a i/ili su žgoljavi ili punašniji, da budem pristojan. Ljudi koju znaju što rade, kako rade, zašto to rade, puste te na miru.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2019., 08:41   #2799
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
@nhooyd

Predrasude su jebena stvar. U teretani, pogotogo ako ima više korisnika, jasno da može postojati osoba koja utjelovljuje sve tvoje strahove i predrasude ali bude jedna. Nisu ostali takvi.
Kad sam prvi puta 2001 kao klinac od 18g došao u gym, skoro sam odustao jer upravo sam naletio na jednu budalu koja je bila sve to kako sam zamišljao ekipu tamo. Ostali koji su išli duže su znali su doći u pomoć ili pri benčanju ili savjetima da nisi u dobrom položaju ako su te vidjeli da se frčeš ili slično i vidjelo se da su tamo zbog sebe, dok taj jedan je baš što kaže @Mommistake pametovao i dijelio "savjete" kako što treba ili ne treba, a lik nije imao pojima.
Više puta sam kretao i odustajao, što zbog dobrih izgovora, što zbog drugih razloga ali uvijek je na 20-30 ljudi bila jedna bena.

Za čudo božje, sad gdje i što treniram, svi normalni. Ili jednostavno ne primjećujem takve čudake.

Budala uvijek ima. U teretani, na poslu, u familiji i na ovom forumu. Samo je bitno koliko ćeš si dozvoliti da te to pogodi

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2019., 10:20   #2800
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor trpi Pregled postova
e de pojasni ovo, jesi mislio da su skriveni homoseksualci, nizeg intelekta, tuku zene ili sto

Kako si lijepo ironično opisao klasičnu teretana ekipu. Ok, za ovo da tuku zene, to nisam siguran, ali ovo prvo dvoje, za to dileme nema
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2019., 13:38   #2801
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Tražim praktičan gym backpack.
Razlog: krećem uskoro bajkom na posao, a usput poslije posla svratim u gym.
Unutra moraju stati tenisice, ručnik, shaker, novčanik, mobitel.
Znači oko 30l min.
Kupio bi negdje na aliexpress/ebay.

Savjeti?


edit: tražim u biti ovako nešto ali da se ne raspadne za mjesec dana.
Na prošlom mi se ciferšlus raspao tijekom vožnje, sve stvari se razletile po cesti. I to Decathlon brand.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard

Zadnje izmijenjeno od: Guls. 23.04.2019. u 13:47.
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2019., 13:56   #2802
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Da li je netko na keto prehrani a da ide kontinuirano u teretanu?
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2019., 13:58   #2803
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Da li je netko na keto prehrani a da ide kontinuirano u teretanu?
Išao. Nisam izdržao.
Možda mogu pomoći?
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2019., 14:03   #2804
kepmip
Premium
Moj komp
 
kepmip's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 169
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Tražim praktičan gym backpack.
Razlog: krećem uskoro bajkom na posao, a usput poslije posla svratim u gym.
Unutra moraju stati tenisice, ručnik, shaker, novčanik, mobitel.
Znači oko 30l min.
Kupio bi negdje na aliexpress/ebay.

Savjeti?


edit: tražim u biti ovako nešto ali da se ne raspadne za mjesec dana.
Na prošlom mi se ciferšlus raspao tijekom vožnje, sve stvari se razletile po cesti. I to Decathlon brand.

Ja ti imam https://www.decathlon.hr/p/8383299_t...-132-40_litara
Velika je, čvrsta i ne promače. Nedostatak je to kaj nema više pretinaca



Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Da li je netko na keto prehrani a da ide kontinuirano u teretanu?

Taj sam. Radim samo 5x5 stronglifts 3 put tjedno. Uz to 3-4 put tjedno idem na jiu jitsu.
kepmip je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2019., 14:06   #2805
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Ako nisi izdržao onda mislim da ne možeš.

Imam iskustva sa keto dijetom, super zadovoljan sam bio jer sam skino 15 kila u kratko vrijeme. Sada mi je cilj hraniti se tako na duži period, a graditi mišiće i gubiti salo. Sada sam na 105 kila na 193cm. Šta mi je ok, ali ipak bi se dotjerao u red dok sam relativno mlad.

Zapravo problem mi je pogoditi omjer proteina i masti, a opet ne mjeriti u grame klopu. I fizički mi je teško jesti puno salate, a znam da mi odgovara.

Zapravo mi je problem jer su me ramena počela boliti, ne znam da li da to pripišem jačim trenizima za ramena, keto prehrani ili ozljedama iz prošlosti.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2019., 14:33   #2806
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Da li je netko na keto prehrani a da ide kontinuirano u teretanu?

Vozio to otprilike 2 mjeseca, brzo sam supresirao metabolizam, pretpostavljam zbog nedovoljno masti, 2-3 tjedna imam rezultate, poslije ne


prije mj dana sam nakon cucnja 6x10 dobio bol udesnom koljenu, najvise kod fleksije u koljenu, uz zvuk kao da se u koljenu nesto melje. Prestao sam cucati mjesec dana, N puta trcao, gurao auto po radioni, bez boli. Jucer odradim 2x10 cucanj sa praznom sipkom i opet boli. Kakva frustracija.....jos cu morat kod doktora za koji termin cu cekati pola godine..
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."

Zadnje izmijenjeno od: zkljaja. 23.04.2019. u 14:39.
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2019., 14:44   #2807
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
Kakva frustracija.....jos cu morat kod doktora za koji termin cu cekati pola godine..
Nemoj uopće čekati.
Tebi treba magnetna rezonanca.
Ili odi kod liječnika opće prakse, traži uputnicu za prvi pregled kirurga + magnentu rezonancu (dvije uputnice). Kirurga ćeš sigurno čekati dva tri mjeseca, ovisno o bolnici, a magnetnu možeš (nakon odobrenja kirurga) odraditi kroz par tjedana u Zaboku ili čak isti tjedan u Gospiću.

Ili jednostavno plati cca 1800-2500kn u privatnoj klinici. Nije se za igrati s time. Obično kad koljeno tako "melje" to nije ništa dobro.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2019., 14:48   #2808
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Keto bez dovoljno masti nije keto, već obična dijeta bez UGH-a. Samim time, tjerate tijelo u sfere gdje mu nije prirodno. Glikogen je zajebana stvar, tj. pomanjkanje istog. Ako niste sigurni da li to dobro radite, radije nemojte.

@Gilbert, odredi si nekim redoslijedom.

Ako imaš 105kg, uzmi nešto tipa 2g po kili proteina.
Znači oko 210-220g proteina, manje od 50g UGH-a.

Znači to ti je nekih 1100kcal.

Odredi si kcal unos po danu. Npr. 2000 kcal ti je ok, fali ti znači još 900kcal. To ti je taman 100g masti. 1g masti je oko 9kcal.

I to ti je to.

220g proteina
100g masti
50g ugh
To ti je 2000kcal

Ako jedeš i više, ubaci još 10-20g masti i malo proteina.


@Guls, Zabok, red je nekih 6 mjeseci, na žalost.

200EUR, na redu si za 2 dana i gotovo

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 23.04.2019. u 14:54.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2019., 14:56   #2809
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
@momi, to nije keto.

Keto bi trebalo biti oko ili preko 75% masti. 20 % proteina i 5 posto ugljikohidrati. Vlakna iz salate ne brojim u nista od ovog.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2019., 14:59   #2810
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
A gledaj, meni se moja računica pokazala kao keto (čak sam i pišati probao), i bio sam u ketozi jedno vrijeme, ali nije mi odgovarala. Probao povećati masnoće, jednostavno nisam se dobro osjećao.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2019., 15:15   #2811
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Jel nije stvar kod Keta da nesmiješ tjerat dugo, zbog bubrega il tako nešto?
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2019., 15:27   #2812
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Jel nije stvar kod Keta da nesmiješ tjerat dugo, zbog bubrega il tako nešto?
Osobno znam lika koji je jedan od najboljih penjača u Europi, na keto dijeti je već par godina, zdraviji nego ikada.

Ali da, svatko tko ima malo znanja, ne preporuča na dulje staze.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2019., 15:43   #2813
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Mislim da je malo kompliciranije od tvoje izjave.

Imas more doktora koji su na keto, znanstvenika i bildera.
Navodno ima i dosta sportasa, suska se o kralljici LBJ. Biciklisti i maratonci.

Cilje je biti keto adapted, koristiti paralelno obje vrste goriva. Sta zapravo i koristimo i ovako, ali je cilje imati nesto ketona u krvi.

Cinjenica da je keto popularna prehrana. Ima svavakvih informacije, svatko ima pravo misliti sto zeli ali stvar je kompleksnija od pojednostavljenih tvrdnji.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2019., 07:48   #2814
nhooyd
Premium
 
nhooyd's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Zg
Postovi: 51
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Mislim da je malo kompliciranije od tvoje izjave.

Imas more doktora koji su na keto, znanstvenika i bildera.
Navodno ima i dosta sportasa, suska se o kralljici LBJ. Biciklisti i maratonci.

Cilje je biti keto adapted, koristiti paralelno obje vrste goriva. Sta zapravo i koristimo i ovako, ali je cilje imati nesto ketona u krvi.

Cinjenica da je keto popularna prehrana. Ima svavakvih informacije, svatko ima pravo misliti sto zeli ali stvar je kompleksnija od pojednostavljenih tvrdnji.
Ako ti bude falilo kalorija, preporucam maslac u kavu.
nhooyd je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2019., 08:29   #2815
Facelessone
Premium
Moj komp
 
Facelessone's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 4,185
Meni bulletproof coffee baš i nije nešto.
Ja sam bio na ketu jedno 3 mjeseca, taman počeo negdje u ovo vrijeme prošle godine. Kasnije LCHF do Božića odprilike kad sam popustio sa samo 1 čips, samo malo kolača itd...
Došao sam sa 96kg na 80kg i mislim da se nisam nikad bolje osječao.

Sad sam nekim čudom uz sve gluposti kaj jedem usput na 85kg i osjetim da je višak par kila.

Preporuka da si pogledaš malo recepte na DietDoctor ako nemaš neke inspiracije što jesti.
__________________


AMD Ryzen 7 5700X
BQ Pure Rock
MSI B450 Tomahawk Max
32GB (2x16GB) Fury Beast 3600MHz HX432C18FB2K2/16
MSI RX 6800XT GamingX Trio 16GB
500GB Crucial MX500
Fractal Define R4
Corsair HX850 Platinum
Logitech MX Master 3
Logitech MX Keys
Logitech Z2300
Dell U2715H
Iskon 200/100 Mbps



CPU Intel i7-4810MQ
VGA nVidia GT730M 1 GB
RAM DDR3 16 GB 1600 MHz
SSD 500 GB Sandisk Ultra
Display 15.5" 3K HD IPS 2880x1620
LTE Modem
DVD-RW
9 cell battery
Napajanje 135 W
Windows 10 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



AMD Ryzen 5 PRO 4650U
Radeon RX Vega 6
14" 1920x1080 IPS
8GB RAM
Kingston KC3000 512GB
Windows 11 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



Xpenology DVA1622 @ DSM 7.1.1-42962 Update 4
H110M-DGS
Intel i3-7100
8GB RAM DDR4
WD Red 8TB
WD Purple 4TB
Seagate IronWolf 3TB
Seagate SkyHawk 6TB
Nanoxia Deep Silence 4
Seasonic X650 SS-650KM Gold

Facelessone je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2019., 09:44   #2816
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,536
Ima li netko viška (za prodati) utege za zglobove cca 2kg?
Znam da u Hervisu i Decathlonu ima za 100kn, ali reko idem pitati pa možda uštedim nešto love.
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2019., 12:18   #2817
fran123456
Premija
 
fran123456's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,631
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
Kakva frustracija.....jos cu morat kod doktora za koji termin cu cekati pola godine..

http://www.hzzo-net.hr/e_listei.htm


Provjeri ovdje, mozda mozes i negdje brze dobiti termin.
__________________
K: 7950GX2, 8800 Ultra, GTX295
fran123456 je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2019., 11:07   #2818
rap_4_life
Premium
Moj komp
 
rap_4_life's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Split
Postovi: 360
Najdraža marenda
rap_4_life je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2019., 12:25   #2819
Ninja_Zg
Premium
Moj komp
 
Ninja_Zg's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 245
Citiraj:
Autor rap_4_life Pregled postova
Najdraža marenda

Gdje su vlakna?
Ninja_Zg je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2019., 19:48   #2820
ShAd0w_dAnCeR
Premium
Moj komp
 
ShAd0w_dAnCeR's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: BJ/ZG
Postovi: 536
ljudi, trebam preporuku za whey prašak koji ne sadrži laktozu i gluten s dodatkom dnevnih vitamina. jeo bih ga svako jutro sa zobi za doručak.
nešto tipa ovo - http://www.theisopurecompany.com/pro...ezerocarb.html



nisam baš voljan plačati poštarinu 180kn ako naručim s iherba..
ShAd0w_dAnCeR je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na