Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.08.2006., 18:21   #1
BIGI
Premium
 
BIGI's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 97
Ajmo još jednom - koji miš

Uzeo bi bežični. Koji bi vi od ovih?

Kandidat 1: Logitech Cordless Laser MX610 ~360kn
+ laser, dizajn
- paprena cijena

Kandidat 2: Logitech Cordless Optical Click! Plus RC ~360kn
+ dizajn
- paprena cijena, optički(naravno minus kad se uspoređuje s lasserskim)

Kandidat 3: MIŠ Logitech Cordless Optical RX1000 ~170kn
+ mala cijena, dizajn
- mala cijena(kolko para, tolko muzike, ne?), samo 3 tipke
--za ovog nisam siguran da je bežični, jer sam vidio sliku sa žicom, pa ako netko može potvrditi

Imate još kojeg za preporučit, a da nije MX1000? Komp koristim za sve. Posao, faks, igranje...

Pozdrav
BIGI je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2006., 18:51   #2
Dr. Beast
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,500
Imam Logitech LX7 i mogu reći da sam prilično zadovoljan njime. Bitno mi je što može raditi s jednom baterijom jer nakon par sati klikanja zglob na ruci zna "otpadati". Imao ovog tvog kandidata pod 2, ali sam ga ubrzo "utopio" jer mi je bio nekako nezgrapan.
Dr. Beast je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.08.2006., 19:49   #3
BIGI
Premium
 
BIGI's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 97
@Tomy no.1 - ne znam gdje ti je nestao post, uglavnom u Feniksu je 363kn za gotovinu.

@Siniša - pišu za ovaj MX610 da je dosta lagan, bez obzira na dvije AA baterije. Sviđa mi se i ovaj LX7. Nije ni skup - 240kn.

A dal je istina da laserski rade na svim podlogama, da ne treba posebna podloga ko za optičke? Ako je tako onda bi ipak MX610 uzeo. Dal ga ima netko da napiše iskustva?
BIGI je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2006., 21:02   #4
Dr. Beast
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,500
Ovaj moj LX7 također radi bez ikakve podloge. Razmišljao sam i ja o kupnji o MX610, ali je ipak malo preskup.
Dr. Beast je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2006., 22:13   #5
nylaia
Premium
 
nylaia's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Osijek, Croatia
Postovi: 82
Citiraj:
Autor BIGI Pregled postova
Uzeo bi bežični. Koji bi vi od ovih?

Kandidat 1: Logitech Cordless Laser MX610 ~360kn
+ laser, dizajn
- paprena cijena

Kandidat 2: Logitech Cordless Optical Click! Plus RC ~360kn
+ dizajn
- paprena cijena, optički(naravno minus kad se uspoređuje s lasserskim)


Imate još kojeg za preporučit, a da nije MX1000? Komp koristim za sve. Posao, faks, igranje...

Pozdrav
Kandidat 1: Logitech Cordless Laser MX610 ~360kn - imam ga, lijepo radi, nema problema s podlogama, velik domet, neznam podesit drivere i ne rade mi sve funkcije, ima 10 tipki, od kojih 5 ne koristim, skup je i ergonomija je losija nego kod Cordless Optical Click plus, velik domet, radi u drugoj sobi kroz betonski zid, baterije bolje neg kod plus-a, oko 3 i pol tjedna, s tim da ovaj moze radit samo s jednom baterijom te je onda puno laksi, da ne svijetli crveno kao opticki, uopce ne svijetli, tj. nist se ne vidi, ima ledicu na gornjoj strani koja svijetli zeleno ak je baterija ok, a pulsira crveno ako je na kraju (javi dan-dva ranije za razliku od plus-a), ima 2 svijetlece tipke koje nikak da natjeram do prorade

Kandidat 2: Logitech Cordless Optical Click! Plus RC - imao sam ga prije MX610, otisla mi desna tipka, isao reklamirat no u tom trenutku se nije mogao dobit novi pa sam nadoplatio za MX610, imao je bolju ergonomiju, mal domet sto me dost smetalo (svega 2 m uz opticku), guta baterije, punjive od 1600mah trajale svega 2 tjedna pa punjenje, a upozori te 2 min prije neg sto baterije odapnu, ali sve u svemu uopce nije los, promijenio sam ga sam zbog kvara na desnoj tipki...

Zadnje izmijenjeno od: nylaia. 24.08.2006. u 22:15. Razlog: gramatica
nylaia je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2006., 21:14   #6
BIGI
Premium
 
BIGI's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 97
Već sam ja kupio tog MX610. Odlično radi, ali mu nije ergonomija baš neka.
A kak ti ne možeš namjestit tipke? Jesi instalirao onaj prog sa CD-a?
BIGI je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2006., 21:35   #7
iveumag
zippo61_junior
 
iveumag's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 1,296
MX hiljada prelijepo kod mene radi samo cijena dere nego ima jedan miš od geniusa recenzija je u pc chipu ovoga mjeseca evo kako se zove samo da nađem ime : joj nemogu ga nać neznam di mi je pc chip nego miš je neki Genius i po njima je dobar po ergonomiji,ima laser ja mislim i košta ispod 200kn ako se ne varam ali upitna je kvaliteta
iveumag je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2006., 22:49   #8
nylaia
Premium
 
nylaia's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Osijek, Croatia
Postovi: 82
Citiraj:
Autor BIGI Pregled postova
A kak ti ne možeš namjestit tipke? Jesi instalirao onaj prog sa CD-a?
Ma mogu namjestit tipke, no ne mogu ga natjerat da tipka svijetli kad dodje poruka na MSN-u (citao sam negdje da radi samo s microsoft programima, dakle ICQ otpada, no nije mi jasno zast MSN ne radi, onu za email nisam ni probao buduci da ne koristim outlook niti planiram downgrade na njega sam zbog tog)
nylaia je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na