Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute > Mining
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 15.05.2018., 20:32   #781
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,636
Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
Zašto se onda buniš što ja želim to sve prekinuti?

Napisao sam matematiku, i ne razumijem zašto me onda napadate što želim prekinuti da nitko ne puši?

12h je već prošlo a nema novog bloka, niti ima nekog pomaka u snazi... Za 12h ako ne bude 3 bloka svi pušimo bar 20% i što bi sada svi trebali lapiti tu i do kraja mjeseca popušiti 50%?

Ti gubiš 100kn, ali ima i nas velikih koji gube tisuće i tisuće kuna...neću to sigurno dopustiti. Trudio sam se svim snagama od kada postoji pool, potrošio desetke tisuće kuna u njega da bi napravio nešto drugačije. Ali eto, ne mogu tu ništa, mogu jedino prekinuti sve i skratiti svima muke i da ne idete više u minus.

Ne razumijem, što tu nije jasno? I u ćemu točno griješim? Možda da vas bolje ostavim na miru i pustim da kopate u prazno..a ja uživam i "milijonima" koje "zarađujem" od fee



Ne bu do tada pool-a više ;=)

Tu sam od prvog dana,mali sam što se hasha tiče,ali sam uporan i mislim da bi sve trebalo krenuti,jbga svaki početak je težak ...


Povjerenje je početak svega ...


Znam da se nemožemo obogatiti za 10 dana,ali mogli bi probat ...
Nbdy32 je offline  
Staro 15.05.2018., 20:41   #782
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Evo pool Fee je 0% sada
Monero smanjen na 0.5%


Zadnji poziv da se oni koji žele priključe Da vidimo, ide ili ne ide... Odlučimo u 12h o sudbini Giganta

Zadnje izmijenjeno od: FRipper. 15.05.2018. u 20:48.
FRipper je offline  
Staro 15.05.2018., 20:47   #783
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,850
Ma nešto si ti krivo razumio. Ne napadan ja tebe. Svaki početak je težak i jedino gdje smatram da si možda pogriješio je nedostatak reklame na stranim forumima, malo jači marketing i činjenica da prebrzo odustajes. Samo kažem ovom gore da ja ne mogu ljude natjerati da dodju ovdje riskirati manji profit , to je njihova odluka . Ja sam probao sa jednim rigom i za sada odustao ali nisam rekao da si ti kriv za nešto.
Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
Zašto se onda buniš što ja želim to sve prekinuti?

Napisao sam matematiku, i ne razumijem zašto me onda napadate što želim prekinuti da nitko ne puši? Ako nema bloka danima i poslje njega 3-4 mala, nema niti zarade...

12h je već prošlo a nema novog bloka, niti ima nekog pomaka u snazi... Za 12h ako ne bude 3 bloka svi pušimo bar 20% i što bi sada svi trebali lapiti tu i do kraja mjeseca popušiti 50%?

Ti gubiš 100kn, ali ima i nas velikih koji gube tisuće i tisuće kuna...neću to sigurno dopustiti. Trudio sam se svim snagama od kada postoji pool, potrošio desetke tisuće kuna u njega da bi napravio nešto drugačije. Ali eto, ne mogu tu ništa, mogu jedino prekinuti sve i skratiti svima muke i da ne idete više u minus.

Ne razumijem, što tu nije jasno? I u ćemu točno griješim? Možda da vas bolje ostavim na miru i pustim da kopate u prazno..a ja uživam i "milijonima" koje "zarađujem" od fee



Ne bu do tada pool-a više ;=)
buljaka je offline  
Staro 15.05.2018., 20:58   #784
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Eto imaš priliku da dovućeš prijatelje na 12h... pa da i ti zaradiš bolje

12h ne budu umrli...nismo ni mi 15 dana

Evo frend mi kaže da pričekamo do ujutro pa da vidimo... ajde čekamo još i to
FRipper je offline  
Staro 15.05.2018., 21:03   #785
kratos
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2018
Lokacija: zagreb
Postovi: 131
Citiraj:
Autor Nbdy32 Pregled postova
Tu sam od prvog dana,mali sam što se hasha tiče,ali sam uporan i mislim da bi sve trebalo krenuti,jbga svaki početak je težak ...


Povjerenje je početak svega ...


Znam da se nemožemo obogatiti za 10 dana,ali mogli bi probat ...
Potpuno se slažem sa tobom.. No ak smijem malo pametovati (nisam vlasnik pool-a, pa je lako se praviti pametan), ja bih uradio sljedeće:
Vratiti prijevod na engleski, osnovao adwords kampanju (dok još dozvoljavaju) i udario sad dok imam preko 50ghs.. Sa 0% sigurno se može privući više ljudi ne samo bivša ex-yu...Jbg, biznis je zajeban, uvijek postoji rizik, pitanje je koliko si spreman riskirati..ja sam imao (i još imam pool) popušio sam na njemu no nisam nikada imao vašu snagu da jesam, išao bih na sve ili niš...Jbg.. Isprika vlasniku na pametovanju, tak ja vidim posao..Btw, sad radim na projektu koji ak ne uspije idem u bankrot, i moraću opet od nule, no ak uspije biti ću kralj..metaforički..hahahahahahahahaha
kratos je offline  
Staro 15.05.2018., 21:04   #786
Gile
Premium
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Osijek
Postovi: 380
Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
Eto imaš priliku da dovućeš prijatelje na 12h... pa da i ti zaradiš bolje

12h ne budu umrli...nismo ni mi 15 dana

Evo frend mi kaže da pričekamo do ujutro pa da vidimo... ajde čekamo još i to
Da su se htjeli spojiti već bi se spojili to su samo izgovori nemaju oni "balls"
Gile je offline  
Staro 15.05.2018., 21:04   #787
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Ne treba odustat u 12h, svako zna svoje i sam ce odlucit kada ce otic drugdje, problem je kaj svi cekaju da bude super pa da se prikljuce...
A zapravo je problem kaj svi puse kaj su na poolovima koji uzimaju ko zna koliko i to je svima ok jer je zarada konstantna, manja ali konstantna.
Po svemu na papiru ovdje se vise zaradi, samo mali detalj je u snazi koje sad ocigledno nemamo dovoljno, bar za drzanje neke konstante jel.
Nek ostane fee 0% par dana pa da vidimo kaj bu bilo.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline  
Staro 15.05.2018., 21:05   #788
kratos
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2018
Lokacija: zagreb
Postovi: 131
Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
Eto imaš priliku da dovućeš prijatelje na 12h... pa da i ti zaradiš bolje

12h ne budu umrli...nismo ni mi 15 dana

Evo frend mi kaže da pričekamo do ujutro pa da vidimo... ajde čekamo još i to
Ne držite me za riječ, no tempom od 75% za 12 sati je dosta dobra šansa, za blo, još ak dođu još neki skoro pa sigurno je blok..
prikopčaću i ja svoju crkavicu mada s njom održavam svoj pool da ne krepa..
kratos je offline  
Staro 15.05.2018., 21:14   #789
snhelix
Registered User
 
Datum registracije: May 2017
Lokacija: rijeka
Postovi: 76
Citiraj:
Autor kratos Pregled postova
ja bih uradio sljedeće:
Vratiti prijevod na engleski, osnovao adwords kampanju (dok još dozvoljavaju) i udario sad dok imam preko 50ghs.. Sa 0% sigurno se može privući više ljudi ne samo bivša ex-yu...J
meni se ovo čini razuman prijedlog,..
snhelix je offline  
Staro 15.05.2018., 21:14   #790
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Laicki...sto nije logicnije onda imati pool za manje coinove. Tipa expanse za eth algo i hush za equili...


Zec i monero su isto mozda preveliki za pocetak.
Gilbert5 je offline  
Staro 15.05.2018., 21:16   #791
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Da mi je znati tko bi se na to spoji onda Svi koje znam su na ETH

Sada vidim da su nas dodali na:

https://investoon.com/mining_pools/eth

:O

Zadnje izmijenjeno od: FRipper. 15.05.2018. u 21:23.
FRipper je offline  
Staro 15.05.2018., 21:28   #792