Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.01.2004., 00:21   #31
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
treba srušt HT....ko jebe telefone...mobiteli su bolji...možda bi onda neki provider(i) ponudili jeftinije pakete....
nemoram telefonirat al da mi je barem internet jeftin i brz....
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2004., 05:53   #32
Andjelko
Premium
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: hell
Postovi: 158
Arrow koliko znam...

Koliko znam i cujem, za sada jedino DCM xnet postavlja kablove. Ogranicen je jedino kapitalom ili cime vec, pa nece bas netko htjeti uloziti tolika sredstva kao PTT, kasnije HPT - i onda misteriozno prodati firmu koja je bila najprofitabilnija, a i danas je.

DCM na svojim stranicama otvoreno, kronoloski govori o investitorima, ali takodjer i o ambicijama za daljnjim razvojem na podrucje telefonije, zasto ne?

Postojeca mreza je u rukama DT jer je vecinski vlasnik i ima pravo odlucivanja. Cija je imovina i onako nije vazno. A sve skupa je zamagljeno i drzi se kao tajna. Tako o svim detaljima mozemo nagadjati. Stvar nije u rukama gradjana, potrosaca, vec politicara, a to je izvan dosega svakog tehnickog, pravnog i logicnog objasnjenja.

Mozemo mi dubiti na glavi, mozemo svi na mobitele i otkazati telefone, ali isto tako potezom pera - malim potpisom, mogu zasutjeti i nasi mobaci.

Blagostanje stize, naprijed u bolju i svjetliju buducnost :clap:
__________________
1010101010
Andjelko je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglas Oglasni prostor

Staro 08.01.2004., 08:51   #33
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
Citiraj:
Originally posted by MadBoY
Negdje sam procitao da sad netko postavlja nove vodove u Hrvatskoj. Al neznam gdje sam procitao.
Bila je neka priča da će HEP ponudit kabelski internet jer on ima kablove postavljene po cijeloj državi (struja ), a skupa sa tim kablovima ima i (najvjerojatnije ne na svim mjestima) optički kabel za komunikaciju između trafostanica i centra.

Dobro znamo kako bi mi iskoristili taj kabel i komunikaciju.

Ja sam čuo to ili možda pročitao prije više od godinu dana, a od onda ništa.
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2004., 20:50   #34
LordNitro
Premium
 
LordNitro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,610
Ma jebo HT!Jedino bi ih ubio zbog fiksnih linija kojima manipuliraju.Za ostalo mi nisu krivi.Imam 56 kpbs modem i spajam se preko carneta koji je istina u banani ali je barem jeftin.
__________________

Kirk: "Spock, you want to know something? Everybody's Human."
Spock: "I find that remark... insulting."
LordNitro je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2004., 07:34   #35
Rivi
Ovo ispod nisam ja! :)
Moj komp
 
Rivi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Split
Postovi: 1,692
Citiraj:
Originally posted by Elven
mislim da si reko glupost.
Misli ti šta hoćeš, al' ću ti reć da HT, odnosno bivši PTT nije u kabele investirao ni kinte, a i firma kao takva je prije bila državna. Kao i kabeli po državi. Međutim, glupost je napravljena što je kupovinom HT-a ostao "u zraku" problem kabela. Oni apsolutno nisu njihovi, a vlada nam radi takve greške (kitu su to greške, nego neko diže lovu na račun toga), da to nije normalno. Inače bi slobodno mogli reći, ko ponudi više, dobit će koncesiju na kabele. Tako bi HT imao možda monopol u državi što se tiče telefonije, ali bi plaćao državi ono što sad Iskon i ekipa plaćaju njima. Jeben ti ovakvu državu i kad nam je takva nikakva.
__________________
Potpisujem!
Rivi je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2004., 08:22   #36
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Originally posted by Rivi
Misli ti šta hoćeš, al' ću ti reć da HT, odnosno bivši PTT nije u kabele investirao ni kinte, a i firma kao takva je prije bila državna. Kao i kabeli po državi. Međutim, glupost je napravljena što je kupovinom HT-a ostao "u zraku" problem kabela. Oni apsolutno nisu njihovi, a vlada nam radi takve greške (kitu su to greške, nego neko diže lovu na račun toga), da to nije normalno. Inače bi slobodno mogli reći, ko ponudi više, dobit će koncesiju na kabele. Tako bi HT imao možda monopol u državi što se tiče telefonije, ali bi plaćao državi ono što sad Iskon i ekipa plaćaju njima. Jeben ti ovakvu državu i kad nam je takva nikakva.
Prvo kažeš da mislim što god hoću, onda ćeš mi kao kontrirat, pa poslje toga napišeš sve tako lijepo, ali zapravo identično kao i ja.

Suma sumarrum, kablove JESU platili korisnici, ali kablovi NISU (ne da kažem da ne bi trebali bit, ali dovoljno dugo živim u ovoj državi da bi mi neke stvari bile jasne) naši. OK?
Elven je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na