Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 23.07.2008., 20:37   #61
BladeRunner
Type R
Moj komp
 
BladeRunner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: El Segundo School of Finance
Postovi: 1,485
Ma problem je kod novih auta šta ne osjećaš cestu, loši servo volani, glup ovjes, kruti mjenjači...očaj..Kad vozim Daewoo od stare čini mi se da lebdim a auto nekim čudom ide tamo gdje ja želim da ide.
Zato je moja draga stara mazga zakon..osjećam sve na cesti, mogu zatvorenih očiju vozit.
I da, ja se ozbiljno bojim Swifta 1.3GTI, sjeo sam par puta u to kao suvozač i utjerao mi je strah u kosti..
__________________
David linčujem Davida Finčera
BladeRunner je offline  
Staro 23.07.2008., 20:54   #62
Zeitgeist
Anachronistic|Impulsive
Moj komp
 
Zeitgeist's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Cyberspace
Postovi: 7
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
C6, a nemam šta reć samo 1,2,3 par slika. Nema šanse da bi ga vozio, rađe bi vozio Yugo 45
A možda da odeš do ovlaštenog citröen koncesionara,uzmeš C6 na test vožnju, napraviš nekoliko desetaka km...e onda bi me zanimalo tvoje mišljenje.

NHF, ali meni je fauve uvijek bio šljakerski auto...svim samo ne cijenom.
Još da ne spominjem kak je popularan među lokalnim seljo tjunerima koji imaju naviku šarafiti do 8 spulji na golfa 1.BiH rege su opcionalna dodatna oprema.
Onda ona glupost da im je desni vanjski retrovizor dodatna oprema....mislim da je to bilo na golfu 3.
No dobro, inače se vozikam okolo u C5 2.2HDi, a taj auto me je stvarno totalno razmazio što se tiče udobnosti...tako da kad bi nakon njega sjeo u passata ili neko drugo čudo njemačke tehnike mislim da bi se osjećao kao vreća krumpira.
Ipak mi je udobnost na prvom mjestu, nakon toga ide sve drugo.
__________________
..::c0n$tAnT.$HaLL0WnE$$.LeaD$.t0.eViL::..
Zeitgeist je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.07.2008., 20:56   #63
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor Zeitgeist Pregled postova
NHF, ali meni je fauve uvijek bio šljakerski auto...svim samo ne cijenom.
a oplo za one koje žele fauve, a nemaju dovoljno para
syss je offline  
Staro 23.07.2008., 20:58   #64
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
i šta? zgubit od sirotog megana za prek pol minute na nurburgringu i to sve za 10k€ više od dotičnog.

racing vw... yeah. mislim ide taj r32 nema greške, ali ne da ima boljih i jeftinijih nego IMA.

čovječe otvorio si topic o autima da hvališ golfa i passata ffs... možda na www.imotski.com to ide, ali ovdje mi nekako smrdi da ljudi vide ponešto lijevo i desno.
Nisam nego konkretno ovde svi napadju dotične, pa moram i branit.

Možemo mi pričat i o drugim autima
Citiraj:
A možda da odeš do ovlaštenog citröen koncesionara,uzmeš C6 na test vožnju, napraviš nekoliko desetaka km...e onda bi me zanimalo tvoje mišljenje.
Jeb*** ljudi pričate kao da nisam vozio niti bio voženu u nit jednom autu osim fauvea.
Citroen je meni shit, i kao takovog (može bit kao vožnja na oblaku) neću vozit. Amen.
Baja 001 je offline  
Staro 23.07.2008., 21:17   #65
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Citiraj:
Autor BOGDO Pregled postova
da i kaj si time htel raći.
samo tuljan može kupit taj auto za 16000 evra s tim da je prešo gotovo 120000km u 5 god.
E moj prijatelju,stavio sam baš taj konkretan oglas da bi pokazao kako sam tuljan,a ne zato što sam naveo par postova niže kako bi ja crveni s-type
Ali da,kada si već dotaknuo tu temu.5god?120000km?Prijatelju o čem mi pričamo?Ej,120000km u 5 god?Nemoj me tjerat da ti slikam i pokazujem satove od svoje astre 6 god stare i mazde iz 2005.,jer kod mene u kući se auti voze,što je svakako blagoslov da sam uvijek imao auto kad god sam htio,niti je bilo reda za ključ,niti me itko pitao za gorivo niti za kilometre.
Jel zbilja misliš da je to staro auto mom starom koji godišnje napravi između 65 i 70000?

Zadnje izmijenjeno od: žile. 23.07.2008. u 23:01.
žile je offline  
Staro 23.07.2008., 21:41   #66
Zeitgeist
Anachronistic|Impulsive
Moj komp
 
Zeitgeist's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Cyberspace
Postovi: 7
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Citroen je meni shit, i kao takovog (može bit kao vožnja na oblaku) neću vozit. Amen.
A zašto ti je shit?
Recimo, ja bi uvijek odabrao auto koji mi je najudobniji i kojeg po mogućnosti nema pol kvarta i hercegovac koji se bavi švercom i ilegalnim autopraonama.
Isto kao i određeni imidž koji ide uz fauve...ali neću sad o tome
__________________
..::c0n$tAnT.$HaLL0WnE$$.LeaD$.t0.eViL::..
Zeitgeist je offline  
Staro 23.07.2008., 21:45   #67
mITZEK jr
R.I.P Mitzek
Moj komp
 
mITZEK jr's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Prigorje zelene..
Postovi: 354
sa time da je zaboravio navest cinjenicu da je to Hondinih 120000!!tek se razradila!!:P,
inace i ja sam jedan od onih jadnika koji u voznom parku posjeduju francuza!
radi se o CLIO 2 phase1, 1.6 16v!! ehh stari bio budala sto nije svabu kupio sad nebi strepio da cu dobit kaznu svaki put kad izadem iz svoje ulice!!
__________________
there's no replacement for cubic displacement...except turbocharger
mITZEK jr je offline  
Staro 23.07.2008., 21:50   #68
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Zeitgeist Pregled postova
A zašto ti je shit?
Recimo, ja bi uvijek odabrao auto koji mi je najudobniji i kojeg po mogućnosti nema pol kvarta i hercegovac koji se bavi švercom i ilegalnim autopraonama.
Isto kao i određeni imidž koji ide uz fauve...ali neću sad o tome
Izgleda da si ti debelo za Citroen, pa ja NEBI_KUPIO_AUTO_KOJE_MI_SE_NESVIĐA kao što su francuzi, čast iznimnim modelima je li ti sada malo jasnije!?!?!
Baja 001 je offline  
Staro 23.07.2008., 21:54   #69
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Citiraj:
Autor mITZEK jr Pregled postova
sa time da je zaboravio navest cinjenicu da je to Hondinih 120000!!tek se razradila!!:P,
inace i ja sam jedan od onih jadnika koji u voznom parku posjeduju francuza!
radi se o CLIO 2 phase1, 1.6 16v!! ehh stari bio budala sto nije svabu kupio sad nebi strepio da cu dobit kaznu svaki put kad izadem iz svoje ulice!!
Hehe,nemožeš sjest u auto a da nisi kriminalac
A glede 120000km,može biti bolje,ali da je prestrašno da se dramatizira i naziva ljude okolo-nije.Ovako kako ga je ovaj vozio,uspio bi poderat motor za 15-20 godina,da se ne misli da je taj auto vožen nešto naročito.
žile je offline  
Staro 23.07.2008., 22:00   #70
mITZEK jr
R.I.P Mitzek
Moj komp
 
mITZEK jr's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Prigorje zelene..
Postovi: 354
nemozes jebo me pas!ja sam relativno mlad vozac,al brate mili kad je stara vikala pazi sa gasom ja sam mislio da dramatizira,al dotaknes gas i vec navlaci na crveno,al da ne ispadne da hvalim samo renault...JA NA PRIMJER NE BI SJEO U VW,nikad vise nakon auto skole....
__________________
there's no replacement for cubic displacement...except turbocharger
mITZEK jr je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.07.2008., 22:02   #71
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Auto služi da odveze ljude od točke A do točke B, prema tome svatko tko zna vozit i tko uživa u vožnji bit će zadovoljan sa svakim autom.

Ja sam nedavno položio na Citroenu C3, sad vozim Twingo i Megane Grandtour. Ja sa oba uživam u vožnji i uživao sam sa Citroenom
Manje više svi današnji auti nude jednaku opremu... Tako da koji god se uzme je dobar.
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline  
Staro 23.07.2008., 22:58   #72
Zeitgeist
Anachronistic|Impulsive
Moj komp
 
Zeitgeist's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Cyberspace
Postovi: 7
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Izgleda da si ti debelo za Citroen
Nisam, samo volim udobne i dobro dizajnirane aute
__________________
..::c0n$tAnT.$HaLL0WnE$$.LeaD$.t0.eViL::..
Zeitgeist je offline  
Staro 23.07.2008., 23:18   #73
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Kad ste vidli seljacinu u citreonu ?

Kad ste vidli seljacinu u opelu i WVu?

Mislim da je ovime diskusija zatvorena.

Doso mali bauštelac i vidio da tamo ima jefinih njemackih auto . I tako vratio se mali mujo sa njemacko auto u 'rvacko i bio on tako baja(001) jer je kupio njemacko auto . I tako onda nakon toga selu u grad, grad postao selendra i vidi svi kupuju njemacko auto VW ili opepela i sad smo tu di jesmo.

A ovaj mit da se francuzi kvare je glupost. da mozda se kvare jer je servisna mreža stvarno smece ako nemas svog majstora, al to je onda SERVISER smece, a ne auti.

Opravdavam kupnju golfa 2 radi jeftinog odrzavanja auta jer stvarno mozes doc na kiosk tiska rec kutiju pljugi, vecernji i brtvu glave za golfa i da te to sve kosta 27kuna i 50lipa, al da mi neko ode u ducan i kupi golfa 5 i jos si brije da je baja, onda ukurac i sve ostalo.

Zivio sam vani, uzasno sam puno vani, proputovao sam cijeli svijet i ukurac i sve ak nigdje nije zatucan mentalitet glupih ljudi kao ovdje. Ja i dalje nemogu vjervat da covjek u 40im godina u hrvatskoj da 15k€ za rabljenog izjebanog golfa razvaljenog uvezenog iz njemacke, a za te pare kupi NOVI auto zato sto je to jebeni golf koji je isti jebeni auto po kvaliteti kao i svi ostali. I onda ti taj isti covjek tvrdi da mu auto nikad nije imao kvara, a vozi ga ravno 800km na godinu jer eto nema para za bengu jer odplacuje kredu za taj isti STARI auto koji je kupio zato sto je golf.

I jos jedna stvar. Nebi kupio BMWa/Mercedesa NIKAD ma kolko god bili dobri auti. To su za mene auti koje voze seljaci zbog kojih nam i je drzava u tolkom kurcu u kolkom je i STRAH me da me neko slucajno ne poistovjti sa njima.

A sad me lincujte, tucite, radite sto hocete.

A ti ivane si ma sa svojih par postova tolko skocio u ocima da ti svaka cast. Ista stvar i sa syssom i par drugih korisnika. Drago mi je vidjet da i ovdje ima (barem malo) ljudi koji su vidi cuda normalni.

EDIT: da se razumijemo, ima normalnih ljudi u opelima/WVima, al ja ih mogu nabrojat na prste. Tako da iznimke postoje, al ovdje ih jos nisma vidio...
Fleks je offline  
Staro 23.07.2008., 23:36   #74
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
A jebiga,ako netko ima para nek si kupi bmw ili mercedes,a sada mi reci koja je razlika između čovjeka koji nezna da je auto kanta pa ode i kupi ga za masnu paru,i čovjeka koji mrzi drugog čovjeka jer ima para,kad ni jedan ni drugi neznaju da odjelo ne čini čovjeka,odnosno u ovom slučaju auto.
Osobno,ne bi vozio francuza.A vozim astru karavana jer je moj stari 3 godine star auto dobio za ravno 17000kn bez registracije.Vozim i čkomim i uživam jer se volim vozit.A nađi mi bolju ponudu iz francuske
To šta ti voziš ne govori ništa o tebi.Ali gruntanje s trotoara govori puno o onome tko grunta.

EDIT: nisam vidio edit kad sam krenuo pisat

Zadnje izmijenjeno od: žile. 23.07.2008. u 23:47.
žile je offline  
Staro 23.07.2008., 23:41   #75
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor žile Pregled postova
A jebiga,ako netko ima para nek si kupi bmw ili mercedes,a sada mi reci koja je razlika između čovjeka koji nezna da je auto kanta pa ode i kupi ga za masnu paru,i čovjeka koji mrzi drugog čovjeka jer ima para,kad ni jedan ni drugi neznaju da odjelo ne čini čovjeka,odnosno u ovom slučaju auto.
Osobno,ne bi vozio francuza.A vozim astru karavana jer je moj stari 3 godine star auto dobio za ravno 17000kn bez registracije.Vozim i čkomim i uživam jer se volim vozit.A nađi mi bolju ponudu iz francuske
To šta ti voziš ne govori ništa o tebi.Ali gruntanje s trotoara govori puno o onome tko grunta.
O jebote prijatelju, ajde procitaj zadnji red mog teksta.
Fleks je offline  
Staro 23.07.2008., 23:43   #76
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Citiraj:
Autor Router Pregled postova
Postoje Auti i moj Suzuki Swift 1.3 GS ( 91. godiste i Gti look ) , danasnji auti nemaju vise tu draz , sve nakrcano elektronikom i servom i izolacijom i ostalim pizdarijama , i onda ih vidjam okolo pored ceste i po servisima , a moja ljubav samo guta kilometre i podnosi moju tortutu i ne kvari se jer nema se sta pokvariti a opet po gradu vrlo mala kilaza i osrednja konjaza daju itekako pristojnu agilnost za popiti pamet ekipi sa golfekima i astrama koji su bili preskrti pa su si uzeli 1.4 jadnike ... Ozbiljno sam navucen na Swifteke , tri su vec prosla kroz moje ruke , i sljedeci autek takodjer ce biti Swift ...
Samo se pazi da se ne bi zaletio nekam s tim Swiftom. Limarija je zaquratz, ako se to uopće može nazvat limom. Ko da je je karoserija od one alu folije za sendviče. Ptica se posere i ostane ti udubina.

@Fleks - RESPEKT za ovo napisano

Meni nema dražeg od uzet Citroena od starog ( navedena Xsara Picasso 2.0 HDi Exclusive ) i onda na Ljubljanskoj ili Zagreb - Krapina stat uz nekog tko sebe naziva facom ( vozi VW-a više klase ) i primit se prekidača za otvaranje retrovizora na struju. Par puta mu to napravim i sam pogled na njegovo "daosam40000€zaautoijatonemam" lice je neprocjenjivo
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Staro 23.07.2008., 23:44   #77
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Kad ste vidli seljacinu u citreonu ?
Na ovim Žderonjama nije bilo ni jednog.
Ali na prošlim-mislim da je dogmiljio jedan ponosni vlasnik u svom kršu
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline  
Staro 23.07.2008., 23:51   #78
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Samo se pazi da se ne bi zaletio nekam s tim Swiftom. Limarija je zaquratz, ako se to uopće može nazvat limom. Ko da je je karoserija od one alu folije za sendviče. Ptica se posere i ostane ti udubina.
Bas i nije , limarija je poznata po tome da auti tih godina su truli ako nisu pazeni , a sto se tice mekoce - bas i nije tak lose , vidjao sam neke poslije sudara i nista previse teatralno , cak je frenda parkirao gtija sa 100 u auto ispred sebe , bio je zguzvan naprijed ali u voznom stanju , promjena farova , haube i blatobrana za jedno prijepodne i opet deri navecer auto po gradu i rusi snove ekipi koja ima 30 puta skuplje aute ... jasno je i meni da nema cvrstocu nekog danasnjeg auta te klase , ali sumnjam da u jednom recimo c3 ili polu prodjes nesto bolje , iako su 300kg tezi , jer puno te kilaze ode na opremu , a haube su cak i krace , jedino mozda sto noviji auti nose tehnologiju sudara koja je otisla naprijed , tako da u gradnji primjenjuju one zone deformacije i slicno ... uglavnom , ne opterecujem se time , vozim auto u skaldu sa svojim mogucnostima i sretan sam jer mi svaki put izmami osmjeh u voznji jer je agilan i jednostavan ...

ps. moje misljenje o swiftu nije objektivno jer obozavam te autice , ali djelomicno to koliko zapravo se mehanicki bulletproof govori cinjenica sto ih se jos dosta kotrlja nasim ocajnim cestama ...
Router je online  
Staro 23.07.2008., 23:56   #79
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Citiraj:
Autor domy1 Pregled postova
Neznam na šta ciljaš. I gle nemam niš protiv škode, ali ona je bolja od jette u to što je jeftinija. Oba su na platformi golfa, čak i karavan tako da o prostoru za putnike nema priče, isto kao u golfu...
Npr. astra sedan je prostranija od octavie i to provjereno.
Ciljam na ovo:

Passat:
Duljina, mm 4765
Širina, mm 1820
Visina, mm 1472
Međuosovinski razmak, mm 2709
Volumen prtljažnika, l 4) 565

najjeftiniji model: 175.969,20 Kn

Octavia:
Duljina, mm 4572
Širina, mm 1769
Visina, mm 1462
Međuosovinski razmak, mm 2578
Volumen prtljažnika, l 560/1.350
112.825 Kn

Kad prestaneš pušit marketinške fore i počneteš malo razmišljat glavom onda se javi NHF. Mislim da se 63K kuna razlike za 13 cm međuosovinskog razmaka ne isplati. I pusti platformu na miru, inače koliko sam upoznat Fabia je na platformi Golfa, a ne Octavija.

Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Ma kia, je dobra ali im fali Talijanska ruka u dizajnu
Da, zato je nova Cee'd-ka dizajnirana od strane lika koji je dizajnirao Audija TT Petera Schreyera.
tutix je offline  
Staro 23.07.2008., 23:56   #80
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor Router Pregled postova
Bas i nije , limarija je poznata po tome da auti tih godina su truli ako nisu pazeni , a sto se tice mekoce - bas i nije tak lose , vidjao sam neke poslije sudara i nista previse teatralno , cak je frenda parkirao gtija sa 100 u auto ispred sebe , bio je zguzvan naprijed ali u voznom stanju , promjena farova , haube i blatobrana za jedno prijepodne i opet deri navecer auto po gradu i rusi snove ekipi koja ima 30 puta skuplje aute ... jasno je i meni da nema cvrstocu nekog danasnjeg auta te klase , ali sumnjam da u jednom recimo c3 ili polu prodjes nesto bolje , iako su 300kg tezi , jer puno te kilaze ode na opremu , a haube su cak i krace , jedino mozda sto noviji auti nose tehnologiju sudara koja je otisla naprijed , tako da u gradnji primjenjuju one zone deformacije i slicno ... uglavnom , ne opterecujem se time , vozim auto u skaldu sa svojim mogucnostima i sretan sam jer mi svaki put izmami osmjeh u voznji jer je agilan i jednostavan ...

ps. moje misljenje o swiftu nije objektivno jer obozavam te autice , ali djelomicno to koliko zapravo se mehanicki bulletproof govori cinjenica sto ih se jos dosta kotrlja nasim ocajnim cestama ...
Stari onak svaka cast an entuzijazmu, al ono

Ajde ja cu sjest u smarta koj nema haubu ti u swifta i obojca se zaletimo, neznam 50 na sat i frontalni. Tebe ce rezat van sa karoserijom u djelovima, ja cu otvorit vrata, uzet kavicu i laganini pusit pljugu dok ce tebi uzimat otiske zubiju za indentifikaciju.

NHF, al danas auti su fakat, al fakat sigurni. Nisu idiot prof (ono 200 u zid), al ak si nekad u necemu imao sanse za prezivjet, imas danas u autu u svim klasama...
Fleks je offline  
Staro 23.07.2008., 23:58   #81
BOGDO
klanfa
Moj komp
 
BOGDO's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: ZG-Dubrava
Postovi: 494
Citiraj:
Autor žile Pregled postova
E moj prijatelju,stavio sam baš taj konkretan oglas da bi pokazao kako sam tuljan,a ne zato što sam naveo par postova niže kako bi ja crveni s-type :kafa:
Ali da,kada si već dotaknuo tu temu.5god?120000km?Prijatelju o čem mi pričamo?Ej,120000km u 5 god?Nemoj me tjerat da ti slikam i pokazujem satove od svoje astre 6 god stare i mazde iz 2005.,jer kod mene u kući se auti voze,što je svakako blagoslov da sam uvijek imao auto kad god sam htio,niti je bilo reda za ključ,niti me itko pitao za gorivo niti za kilometre.
Jel zbilja misliš da je to staro auto mom starom koji godišnje napravi između 65 i 70000?
prvo i osnovno nisam tebe nazval tuljanom,nego onu osobu koja iskamači tolke pare za auto koji je star 5 god. i ima tolko km kolko ima ,to u principu i nije tolko bitno.ovako type s ima 2400 ccm-190ks,kao novi troši oko 12l,budući da je star 5 god mašina je već razrađena i vjerojatno troši 2-3l više nego nova što ti je negdje oko 14-15l,sad ti meni reci dal se taj auto isplati,ja bi reko ne.isplati se jedino ak fakat nemaš problema s parama.što se tiče tvog oca zar mu nije interesu ak radi tolko km da auto manje troši pri čemu bar uštedi nekaj kuna.
kaj se tiče type s to je odličan auto al u današnje vrijeme se ne isplati makar imao i plinsku instalaciju.
ak očeš radit puno km kupi si recimo auto poput dacie mcv.platiš ga između 8000-10000 evra,udoban je,ok auto.otplatiš ga nakon 4-5 god,ne rokne te tolko po novčaniku.kad ti dosadi "gurneš ga u Savu" ili prodaš na dijelove.
jedina stvari kod nas "Balkanaca" je ta da auto mora bit što bijesniji,što skuplji zbog pokazivanja drugima.to je žalosno al takav je naš mentalitet.
__________________

Intel i7 2,66GHz SLBEJ
GigaByte EX58-UD3R F6
3x2Gb Corsair TR3X6G1600C9G
WD6400AAKS
XFX 275 GTX XXX Edition
Corsair TX650W
CM 690
Samsung T220

BOGDO je offline  
Staro 24.07.2008., 00:02   #82
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Citiraj:
Autor BOGDO Pregled postova
.......jedina stvari kod nas "Balkanaca" je ta da auto mora bit što bijesniji,što skuplji zbog pokazivanja drugima.to je žalosno al takav je naš mentalitet.
U tom je sva bit. Glavno da se vozi Passat, 3-er ili C klasa, a to kaj se jedva plaćaju režije i živi se u zadnjoj rupi to je manje bitno.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Staro 24.07.2008., 00:07   #83
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Stari onak svaka cast an entuzijazmu, al ono

Ajde ja cu sjest u smarta koj nema haubu ti u swifta i obojca se zaletimo, neznam 50 na sat i frontalni. Tebe ce rezat van sa karoserijom u djelovima, ja cu otvorit vrata, uzet kavicu i laganini pusit pljugu dok ce tebi uzimat otiske zubiju za indentifikaciju.

NHF, al danas auti su fakat, al fakat sigurni. Nisu idiot prof (ono 200 u zid), al ak si nekad u necemu imao sanse za prezivjet, imas danas u autu u svim klasama...
Nisam jos probao , ali mogao bi da nabavis ti smarta sebi
Ta sigurnost mi je cudan pojam , jer i dalje je u prometu smrtnost velika .
Router je online  
Staro 24.07.2008., 00:11   #84
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
To je type-s i kada ga ideš kupovat svjestan si potrošnje.Naravno da bi ja rukno plin u njega,ali 60k kn koji mi trebaju za auto s manje na satu mi je previše.
A za oca,njemu je više u interesu da ga kičma ne boli kada nakon 450km iziđe iz auta nego ušteda.A dacia je jednu jedinu novu stvar uvela,za 60k kn voziš novo,za sve ostalu ti je mastercard.Kao auto-nebi komentirao.
Auto je lopata,kao i kompjuter,ni više ni manje.Samo što se i zaigraš na njemu iz gušta.Isto ko što se provozaš u type-s.
žile je offline  
Staro 24.07.2008., 00:11   #85
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor Router Pregled postova
Nisam jos probao , ali mogao bi da nabavis ti smarta sebi
Ta sigurnost mi je cudan pojam , jer i dalje je u prometu smrtnost velika .
Nebi vjerovao. Ajde pogledaj malo smrtnost u novim autima kolko je manja nego u starima. Ok, drugi je par rukava sto se idiot u svojim 20ima zaletio u drvo sa 220 na sat, jer eto, auto tolko ide, al relano pogledaj kolko ljudi pogine u starim autima, kolko u novima... Nazalost gine se i dalje, al nadam se da ce sto su noviji auti na cestama to biti sve manje i manje.
Fleks je offline  
Staro 24.07.2008., 00:13   #86
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Evo da se javi onda i ponosni vlasnik Smarta. Dok ne sjedneš u njega misliš da je to obično govno od auta. E pa i ja sam se prevario. Unutra imaš mjesta za 2 dvometraša, i to da se sasvim komotno voze. Ja sam oduševljen autom čak ( nije me sram priznat ) iako na samu pomisao i nisam bio. Provozao sam par frendova unutra i rekli mi isto. Treba probat. Evo ti primjer zakucavanja Smarta u nekoliko desetaka tona betona
http://www.youtube.com/watch?v=ju6t-yyoU8s
Nije loš rezultat, ali vjerojatno je još popravljeno s novom generacijom. Jedini minus kod Smarta su brutalno visoke cijene rezervnih dijelova i tzv accessoriesa. Pokrov za gepek košta 900 kn, a recimo kutija za 5 CD-a "samo" 300 Euroline FTW
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Staro 24.07.2008., 00:22   #87
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Smart je guba , i prosle godine sam dobivao jedan iz prve one serije vrlo jeftino , uvoz italija , ali kad su mi rekli u eurolineu da je servis na 100 000kn oko 20 000kn , e onda sam ga prekrizio zauvijek jer bi za servis dao skoro ko za auto ... ili bar dok ne dobijem na lotu ...

I sto se tice plina u Hondu Type - S : frend ima sad tu problema , Honda mu ne dozvoljava takav zahvat , jer onda ne mogu garantirati sportske performanse auta , kupio ga je za auto show na akciji onoj za stari model , auto je genijalan , pogotovo sa kromanim 18'' felgama ...
Router je online  
Staro 24.07.2008., 00:26   #88
BOGDO
klanfa
Moj komp
 
BOGDO's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: ZG-Dubrava
Postovi: 494
Citiraj:
Autor žile Pregled postova
To je type-s i kada ga ideš kupovat svjestan si potrošnje.Naravno da bi ja rukno plin u njega,ali 60k kn koji mi trebaju za auto s manje na satu mi je previše.
A za oca,njemu je više u interesu da ga kičma ne boli kada nakon 450km iziđe iz auta nego ušteda.A dacia je jednu jedinu novu stvar uvela,za 60k kn voziš novo,za sve ostalu ti je mastercard.Kao auto-nebi komentirao.
Auto je lopata,kao i kompjuter,ni više ni manje.Samo što se i zaigraš na njemu iz gušta.Isto ko što se provozaš u type-s.
dacia je tolka lopata da je među prodavanijim autima u zapadnoj europi.dok ne probaš nemreš zaključit.ja priznam nisam se vozil u niti jednoj daciji al sam čuo od rođaka koji ima logana 1.4 da mu je ok i pouzdan auto.kaj će ti više jer se danas više negdje nemreš ganjat kad su posvud presretači, ograničenja a kazne niti da ne spominjem.to je realnost koju ti nemreš shvatit.
__________________

Intel i7 2,66GHz SLBEJ
GigaByte EX58-UD3R F6
3x2Gb Corsair TR3X6G1600C9G
WD6400AAKS
XFX 275 GTX XXX Edition
Corsair TX650W
CM 690
Samsung T220

BOGDO je offline  
Staro 24.07.2008., 00:27   #89
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Evo da se javi onda i ponosni vlasnik Smarta. Dok ne sjedneš u njega misliš da je to obično govno od auta. E pa i ja sam se prevario. Unutra imaš mjesta za 2 dvometraša, i to da se sasvim komotno voze. Ja sam oduševljen autom čak ( nije me sram priznat ) iako na samu pomisao i nisam bio. Provozao sam par frendova unutra i rekli mi isto. Treba probat. Evo ti primjer zakucavanja Smarta u nekoliko desetaka tona betona
http://www.youtube.com/watch?v=ju6t-yyoU8s
Nije loš rezultat, ali vjerojatno je još popravljeno s novom generacijom. Jedini minus kod Smarta su brutalno visoke cijene rezervnih dijelova i tzv accessoriesa. Pokrov za gepek košta 900 kn, a recimo kutija za 5 CD-a "samo" 300 Euroline FTW
Evo ja sam jedan od ljudi koji su imali priliku vozit smarta. Da mi treba jos jedan auto za iskljucivo voznju po gradu i da imam love za odrzavat jos jedan kupio bi ga odma. To ne da je gust vozit po gradu, nego je do jaja

Isto sam imao predrasude. Mislim nije to sad udoban ili neznam kakav auto, al za po gradu je super super.
Fleks je offline  
Staro 24.07.2008., 00:27   #90
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Moj je uvoz Njemačka, 120 000km. Prvi vlasnik je bio neki pedantni djedica tako da je auto u savršenom stanju u svakom pogledu. Nijemci su stvarno pažljivi što se tiče njihovih auta dok kod auta čiji je vlasnik Talijan treba biti jako jako oprezan. Ti ljudi ne brinu nimalo o autima.
Na mjenjač se malo teže naviknuti jer ima delay, a i neka čudna rješenja, ali neki dan sam fino naživcirao nekog nabrijanog lika u Corsi 1.2
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na