Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.02.2015., 11:05   #181
logan34
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1
Smartphone zastita uredaja

Kako sto sam naziv teme govori mnogi danas imaju mobitel ove vrste te je nekako vec u dolazku i rijec phabet koja po onome sto sam shvatio oznacava uredaj s elementima koji karakteriziraju smartphone i tablet. Cijene ovih uredaja su za nase prilike relativno visoke od dvije do nekoliko tisuca kuna. Iako dosta ovih uredaja se uzme i na osnovu neke pretplatnicke tarife gdje je i cijena uredaja uz tarifu prihvatljiva za siru skupinu akorisnika.

Premda ova tema mozda postoji ali nisam imao vremena prelistati pa sam otvorio novu temu. Ukoliko nesto slicno postoji nadam se da se ovo nece tretirati kao spam i slicno vec uz napomenu se prebaciti tamo gdje treba.

Razno razni mobiteli neovisno od proizvodaca imaju razlicite dimanzije i razlicite mogucnosti zastite gdje u ovom slucaju najvise izbora i najlaksi nacin zastite ima iphone dok ni ostali ne zaostaju s nacinima kako zastititi vas uredaj.

Svi smo mi navikli na zastitu okvira, dodirnog zaslona presvlakom, pozadine ali u danasnje vrijeme te su zastite postale usudim se reci off topic i to bih osobno izbrisao s foruma jer ipak se ovdje moze naci ( u to sam se uvjerio citajuci postove prije same registracije ) kvalitetnih i nadasve tehnicki potkovanih informacija za mnoga pitanja koja se toliko dobro i strucno objasne da i laici mogu shvatiti o cemu se radi te se ukljuciti u raspravu.
Ovdje bih spomenuo zastite kojih kod nas nema a cijene su im slicne onima koje su kod nas u onom mom tzv. off topic paketu.

Ballistic SG1018-M005 SG TPU Case

Postoje i jos mnoge vrste ovakvih i slicnih zastita cak su i ove uz najbolje ocjene po meni iza primjerice onih troslojnih metalnih s mogucnosti zastite zaslona poradine i okvira koja se kasnije sklopi u jednu cijelinu iako ih nisam uspio naci na slikama i snimkama na you tube.
Ako ima netko savjeta i iskustava s ovime bilo bi dobro pokrenuti raspravu jer i ja sam u potrazi za ovom trostukom zastitom gdje mobitel izgleda kao da je u kutiji a moze se koristiti uz mogucnosti pada bez ogrebotina i naravno onaj osjecaj dok rucate pa vam zvoni vazni poziv a masne ruke a skup uredaj pa dok vi rijesite sve to poziv prekine pa bih ovo bila adekvatna zastita s cijenom jednakom kao prosjecna kozna zastita ili futrola.


Nadam se da netko ima iskustva za podijeliti kao i pomoci mi u potrazi a ujedno i drugima da svoje uredaje zastite na propisan nacin.
logan34 je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2015., 16:31   #182
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Ovo se zove prodavati m*da pod bubrege
http://www.theverge.com/2015/2/19/80...sound-sr-64hxa
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.02.2015., 19:38   #183
elzel
Premium
Moj komp
 
elzel's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Zlatar Bistrica
Postovi: 747
Jel zna netko da li bi u mobitel NOA H42 išla neka brand baterija 3000mAh kapaciteta i koja. Original baterija ima 1900mAh. Čini mi se da sam negdje vidio informaciju da je to rebrandirani mob, ali ne znam koji...
elzel je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2015., 12:18   #184
dapa
Premium
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 42
Utter! i bluetooth

Pozdrav!

Prestigio MultiPad Color 7.0 3g, bluetooth hedaset Jabra bt 2046...

Instaliran utter! u cilju omogucavanja poziva kontakata glasom. Funkcionise bez greske, ali... Htio bih da pritiskanjem tastera na Jabri aktiviram utter! i dobijem mogucnost da dam nalog za poziv. Dakle, telefon budim tasterom pali-gasi, a onda tasterom na slusalici dizem utter!

Hvala unaprijed!
dapa je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2015., 09:11   #185
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,209
Zna li tko gdje ima za kipiti LG HBM-280 BT slušalica?
U Smartsonu je nedostupna, a nigdje drugdje je ne vidim - može i oglasnik ako je nova
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2015., 18:07   #186
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Evo samo da javim malo testiranja punjaca i kablova.
Testirao sam S5.S4 G2,Nexus 4 i iphone 5
Onyx punjac microusb 2A,znaci punjac i kabel u komadu - Puni identicno kao original S5 punjac - od 800mA nadalje
2A punjac nepoznat brend plus kabel s ebaya - 200mA do 400mA MAX (s4/5 ,g2 700-800 mA max )
2A punjac nepoznat brend plus original kabel - 800mA nadalje (s4/5, g2 1200 nadalje)
2A punjač original samsung plus original kabel - 800mA nadalje (s4/5,g2 1200 nadalje)
1A punjač original i original kabel iphone 5 - 700mA-800mA
1A punjač kopija i original kabel iphone 5 - 600mA-800mA
1A punjač kopija i original plus ebay kabel iphone 5 - 200mA
1A onyx punjač iphone 4 spojen s kablom - 600mA - 800mA

1A original Samsung punjač, 1.8A original LG punjač,2.0A Original Samsung punjač,1A i 2A nepoznat brand punjači isprobani s WOPOW LC503 microusb i iPhone 4/5 kablovima - rezultat kao i originalni kabel i dosta je tvrd. Nažalost nemam pojma gdje ga ima za kupit ja ga kupio na aliexpressu za 7 dolara.

Na androidu currentwidget,na iphone 5 i iphone 4 neka battery aplikacija iz Cydije na starom jailbreakanom IOS 6. Nazalost,nisam uspio zadržati sve telefone a sutra mi dolazi jedan drugi brand kablova pa sam htio sve isprobati. Probat cu na S4 i S5 i G2

I da rezultati nisu tocni (vjerojatno ne prikazuju točnu brzinu/jačinu punjenja i ovo je samo za usporedbu punjača i kablova)po ovome vidimo da je kabel najbitniji za punjenje. Dzaba ti 2A punjač ako je kabel šrot. Radije onda običan onyx ili neki brand punjač spojen s kablom.

Zadnje izmijenjeno od: spawn. 18.03.2015. u 21:18.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2015., 17:20   #187
Laszlo
Premium
Moj komp
 
Laszlo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 321
Lightbulb Bluetooth handsfree uređaji

-->
Evo napisat ću jednu malu recenziju za bluetooth handsfree slušalicu Jabra Classic, s obzirom da sam istu kupio neki dan, a u nadi da će isto napraviti i ostali ukoliko kupe neku bluetooth slušalicu pa da znamo što možemo očekivati od koje slušalice



Općenito:
Slušalica dolazi u zgodnoj kutiji dimenzija cca 18 x 9 x 3 cm u kojoj se nalazi još jedna mala kutijica u kojoj su priručnik, jamstveni uvjeti, micro USB kabel za povezivanje/punjenje slušalice, dodatni earhook (za manje uho) i još jedan eargel koji ide na slušalicu (jedan dođe već stavljen na slušalicu). Garancija je 12 mjeseci.


Dizajn:
Prvi dojmovi kad sam primio slušalicu u ruke su odmah pozitivni. Slušalica je mala i izuzetno lagana, a istovremeno jako lijepog dizajna. S gornje strane nalazi se micro USB utor, s lijeve strane on/off prekidač, a s desne tipke za podešavanje glasnoće. Sami vrh prednje maskice je „klikabilan“ i to je gumb za javljanje/prekidanje poziva koji, za razliku od nekih bluetooth slušalica, nije preosjetljiv na dodir nego je malo „tvrđi“, ali taman onoliko koliko treba biti da nebi dolazilo do slučajnog pritiskanja, a također ne može ga se pritisnuti nigdje na području maskice osim pri samom vrhu, što daje „slobodu“ da se tokom razgovora eventualno podešava slušalica u uhu, malo pritišće, itd. bez da se slučajno ne prekine poziv.
Slušalica u uho sjeda izvrsno. Prije svega nevjerojatno je udobna i odmah imam osjećaj da ju mogu nositi cijeli dan u uhu bez da ju osjetim ili da me žulja. Ne klima se, ne ispada i ne dobivam nikakav dojam da bi mogla ispasti, a nisam uspio pri tome čak niti skakanjem, trčanjem, pa ni cimanjem glave u stranu (kao da želite izbaciti vodu iz uha).
Čim se upali slušalica ženski glas vas navodi kako upariti uređaje.


Zvuk:
Kvaliteta zvuka:
Zvuk iz slušalice je izvrstan. Čist, potpuno jasan, skroz prirodan, bez ikakvih šumova i pucketanja. S druge strane linije, kad je sugovornik sa slušalicom u zatvorenom prostoru, zvuk čujem kristalno čisto i bez ikakvih smetnji. Kada je sugovornik vani zvuk je također izvrstan. Testirao sam slušalicu i vani uz prometnu buku i jak vjetar te mogu reći da filtar pozadinske buke radi jako dobro, tek nešto malo smetnji bude kada vjetar puše direktno u slušalicu ili ako je prometna buka izrazito velika, no ništa što bi smetalo normalnoj konverzaciji. I dalje čujem sugovornika razgovjetno i dovoljno glasno. Sve to upućuje da je mikrofon vrlo kvalitetan.
Glasnoća zvuka:
Kod razgovora tvornički postavljena srednja glasnoća je sasvim dovoljna da se jasno čuje sugovornik, isto kao i kod navigacije, ne treba pojačavati, dok kod slušanja muzike ipak treba pojačati slušalicu jer srednja glasnoća nije dovoljna ako se želite baš uživjeti u pjesmu . Ali ako vam je cilj čuti muziku u uhu, a istovremeno razgovarati sa ostalim putnicima u autu onda je srednja glasnoća uredu.


Signal/domet:
Na otvorenom slušalica ostaje uparena s uređajem sve do jedno 30-tak metara, kao što je i deklarirano od strane proizvođača. U kući je domet jedno 6-7 metara kroz par zidova, te do jedan kat ispod/iznad ukoliko ste vertikalno blizu uređaja. Mislim da je to i više nego dovoljno za nekakvu mobilnost, iako bi u kući mogao biti malo bolji domet.



Baterija:
Prije svega, ova slušalica podržava jednu zgodnu opciju, a to je da kada je uparena s mobitelom pokazuje status baterije odmah pokraj ikone bluetooth povezanosti. Što se tiče trajanja baterije, mogu jedino reći da mi je u zadnja 24 sata slušalica bila upaljena i povezana s mobitelom otprilike 20 sati, a od toga sam pričao na njoj oko 2-3 sata i trenutno mi je status baterije na oko 70%. S te strane idu pohvale i za bateriju od mene. Prema podacima proizvođača baterija bi trebala trajati 9 sati neprekidnog razgovora i do 216 sati upaljena u standby modu.



Aplikacija:
Jabra ima i aplikacije za svoje uređaje, to su: Jabra CONNECT, Jabra ASSIST, Jabra Sound i Jabra Sport Life (samo za Jabra Sport Pulse Wireless earbuds). Istaknuo bih Jabra CONNECT i Jabra ASSIST koje nude razne opcije poput pronalaženja slušalice ukoliko ju zagubite, pronalaženja vašeg auta ukoliko je slušalica uparena s bluetooth-om u autu, biranje profila zvuka (office, outdoors, in car), aktivacija/deaktivacija filtra pozadinske buke, te snimač audio zapisa. Aplikacije su veličine 12-18 MB.



Zaključak:
Sve u svemu, ovo je jedna jako dobra slušalica izvrsne kvalitete zvuka, jako dobrog mikrofona, odlične baterije i s dosta opcija. Mislim da u ovom rangu cijene teško da ćete naći bolju slušalicu i jako sam zadovoljan s onime što ova slušalica nudi za te novce. Svakako preporuka za kupovinu.


Zadnje izmijenjeno od: tor. 03.04.2015. u 07:10.
Laszlo je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2015., 15:36   #188
Laszlo
Premium
Moj komp
 
Laszlo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 321
Citiraj:
Autor dapa Pregled postova
Jabra bt2046.

Hvala, pogledao sam malo za nju review-e i isto tako uzeo u obzir Jabra Classic. Jel znas mozda kakva je ta Classic?
I jesu opcenito bolje Jabre od Plantronicsa?
Nadam se da nemaju isti problem sa cistocom zvuka i preosjetljivosti na dodir?
Laszlo je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2015., 16:08   #189
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,209
LG HBM-280 ako uspiješ negdje naći, ja ne uspjevam
Plantronicsa sam imao imao 2, oba su imala neke smetnje doma - pucketanje i šum koji sam na sreću samo ja čuo, ali iritantno. Također su oba krepala. Za ovu Jabru po user review-ima nisam vidio da je nešto dobra.
Kako nema navedene LG vjerojatno ću okušati sreću sa Samsungom HM1700

http://www.amazon.com/LG-Electronics.../dp/B0046V31LE
Ovaj 1. review kao da sam ja pisao, samo nisam imao Jabre, ali sam uz Plantronicse imao Nokiu i još neke lijeve.
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance


Zadnje izmijenjeno od: Srdan. 31.03.2015. u 16:19.
Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2015., 16:31   #190
Laszlo
Premium
Moj komp
 
Laszlo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 321
Citiraj:
Autor Srdan Pregled postova
LG HBM-280 ako uspiješ negdje naći, ja ne uspjevam
Plantronicsa sam imao imao 2, oba su imala neke smetnje doma - pucketanje i šum koji sam na sreću samo ja čuo, ali iritantno. Također su oba krepala. Za ovu Jabru po user review-ima nisam vidio da je nešto dobra.
Kako nema navedene LG vjerojatno ću okušati sreću sa Samsungom HM1700

http://www.amazon.com/LG-Electronics.../dp/B0046V31LE
Ovaj 1. review kao da sam ja pisao, samo nisam imao Jabre, ali sam uz Plantronicse imao Nokiu i još neke lijeve.
Sviđa mi se ovaj Samsung HM1700! Ima dosta opcija (voice command koga hoćeš zvati ili diktiraš broj, stavljanje na čekanje, mute mikrofon, itd.), a cijena smiješna uspoređujući s drugima. Prezadovoljan sam dosadašnjom Samsung slušalicom i sad se premišljam bi li okušao sreću s ovim HM1700 ili Jabra Classic jer za tu Classic nisam uspio baš naći neke negativne komentare. Ako ti uzimaš ovaj Samsung ja ću uzet Jabru pa da možemo napisati tu svoje dojmove o oba modela pa jbg ak mi Jabra neće valjati ide na njuškalo, a HM1700 u uho
Laszlo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.03.2015., 20:25   #191
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,209
Kupim Samsungovu vjerojatno sljedeći tjedan, osim ako ne naletim na onu LGevu.
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2015., 20:31   #192
Laszlo
Premium
Moj komp
 
Laszlo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 321
Citiraj:
Autor Srdan Pregled postova
Kupim Samsungovu vjerojatno sljedeći tjedan, osim ako ne naletim na onu LGevu.

Ok...ja onda sutra-preksutra uzmem Jabru Classic pa napisem dojmove nakon par dana koristenja, a ti svakako javi kakva je ova Samsungova ili LG-eva ako ju uzmes! Jer ako bude bolja od Jabre idem na nju haha
Laszlo je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2015., 21:14   #193
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,209
Ova LG-eva je super, imao sam ju samo sam ju oprao skup s košuljom.
Nije u ničem najbolja - ima udobnijih, s boljom baterijom, s boljim zvukom... ali za razliku od ostalih u svemu je jako dobra i nema niti jedne stvari koja me na njoj smetala.
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2015., 22:26   #194
Laszlo
Premium
Moj komp
 
Laszlo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 321
E tako je meni s ovom dosadasnjom samsung...vidio sam da ima ova LG u smartsonu ali je nedostupna i zvao sam ih i kazu da neznaju kada bi je mogli opet imati
Laszlo je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2015., 12:27   #195
Kal-EL
Premium
Moj komp
 
Kal-EL's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 478
Da ponovim sa druge teme, jučer kupio Plantronisc M165 i danas je vratio zbog pucketanja dok razgovaram. Druga strana me odlično čuje, nema šumova ili pucketanja.
Inače je jako lagana, zaboraviš na nju nakon stavljanja za razliku od nekih jeftinijih koje sam imao prije.
Valjda ću dobiti neku koja valja.
Kal-EL je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2015., 12:55   #196
Laszlo
Premium
Moj komp
 
Laszlo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 321
Citiraj:
Autor Kal-EL Pregled postova
Da ponovim sa druge teme, jučer kupio Plantronisc M165 i danas je vratio zbog pucketanja dok razgovaram. Druga strana me odlično čuje, nema šumova ili pucketanja.
Inače je jako lagana, zaboraviš na nju nakon stavljanja za razliku od nekih jeftinijih koje sam imao prije.
Valjda ću dobiti neku koja valja.

Citao sam neke review-e gdje se zale na tu m165 te m55 i m70, ali ne na pucketanja nego preosjetljivost, domet i cistocu zvuka. Bas me zanima kakva ce ti biti ta nova m165 sto ti dode jer sam je i ja imao u opciji kod kupovine pa bi bilo dobro da napises tu koju rijec o njoj kad ti dode
Laszlo je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2015., 12:57   #197
Kal-EL
Premium
Moj komp
 
Kal-EL's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 478
Moze, naravno. Javim se svakako
Kal-EL je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2015., 12:58   #198
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
Jel ima neki preko kojeg možem slušati muziku dok čekam na poziv?
__________________
I LIKE TO WALK ALONG THE BEACH WITH A RAGING HARD ON. IT'S FUNNY TO SEE THE REACTIONS.

The Man je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2015., 13:06   #199
Laszlo
Premium
Moj komp
 
Laszlo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 321
Citiraj:
Autor The Man Pregled postova
Jel ima neki preko kojeg možem slušati muziku dok čekam na poziv?

To ti vecina ovih novijih ima, ovako sad napamet znam da imaju plantronics m55, m70, m165, jabra classic, jabra mini, samsung hm1700. Znaci samo gledas dal pise da ima multimedia streaming
Laszlo je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2015., 13:07   #200
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,554
Zar to ne ovisi o uređaju / mobu ?
Trebalo bi biti normalno da šalje zvuk odnosno svira mjuzu na handsfree a kad dođe poziv da mjuzu zaustavi / stavi na mute i prosljedi poziv / razgovor.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2015., 13:09   #201
Laszlo
Premium
Moj komp
 
Laszlo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 321
E sad neznam dal neki mobiteli rade probleme oko toga, ali inace bt slusalica mora podrzavati multimedia streaming...ja sam imao inace dvije koje nisu to podrzavale i nisam mogao cuti preko nje nista osim poziva
Laszlo je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2015., 16:59   #202
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
Ja sam zadnje imao Sony Ericsson slušku davne 2007. godine. Tada je to bio science fiction. Jako me vesele dobre vijesti. Uzeo bi možda Samsung ako valja, pošto njihove mobitele rabim. Jel ima neki način da se dozna koji vas broj zove prije nego se javite ili je to još uvijek science fiction i dan danas.
__________________
I LIKE TO WALK ALONG THE BEACH WITH A RAGING HARD ON. IT'S FUNNY TO SEE THE REACTIONS.

The Man je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2015., 17:07   #203
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Ima li ova LG-eva mogućnost spajanja na 2 mobitela?

Tražim neku s tom mogućnosti.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2015., 18:31   #204
Laszlo
Premium
Moj komp
 
Laszlo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 321
Citiraj:
Autor The Man Pregled postova
Ja sam zadnje imao Sony Ericsson slušku davne 2007. godine. Tada je to bio science fiction. Jako me vesele dobre vijesti. Uzeo bi možda Samsung ako valja, pošto njihove mobitele rabim. Jel ima neki način da se dozna koji vas broj zove prije nego se javite ili je to još uvijek science fiction i dan danas.

Ima. Ovaj plantronics m165 ti kaze u uho ime pozivatelja, a ako nemas spremljen broj onda ti diktira broj ...i mislim da ti to ima svaka malo skuplja od 350-tak kn

Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Ima li ova LG-eva mogućnost spajanja na 2 mobitela?

Tražim neku s tom mogućnosti.

Za ovu LG-evu bi ti trebao kolega koji ju je imao reci, a sto se tice te mogucnosti kod drugih, danas vjerojatno jedno 90% bt slusalica ima povezivanje na 2 uredaja istovremeno
Laszlo je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2015., 21:27   #205
Kal-EL
Premium
Moj komp
 
Kal-EL's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 478
Svaka čat na recenziji!
Da sam ovo pročitao jučer ne bi ni kupio m165..
Kal-EL je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2015., 21:38   #206
Laszlo
Premium
Moj komp
 
Laszlo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 321
Citiraj:
Autor Kal-EL Pregled postova
Svaka čat na recenziji!
Da sam ovo pročitao jučer ne bi ni kupio m165..

Hvala prva recenzija pa se nadam da je ok za prvi put
Gle kad ti dode nova m165 probaj ju i ako ti je losija od ove jabre odes fino u ducan di si kupio i kazes da opet nesto ne valja ko fol i da hoces zamijenit za drugu slusalicu i uzmes jabru i jos dobijes razliku novaca nazad. Mislim da kao kupac imas pravo na to
Laszlo je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2015., 18:43   #207
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Samo napomena,oni MAXXMOBILE prijenosni punjači iz HG-šrota(koje T-Com daje uz neke mobitele)....držite se podalje od toga. Od prvog dana kapacitet je bio lažan(2600mah a nemrem napunit do 70% Xperiu Z3C koja ima indentični kapacitet). Drugo nakon 2mj korištenja prepolovio se kapacitet,samo dve/četriri lamponje svijetle.
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2015., 19:59   #208
Princ288
Premium
Moj komp
 
Princ288's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 848
Ja danas narucio tplinkov 10400 mah bateriju. Sutra pokupim i vidim kako funkcionira, dosta je hvaljena.
Princ288 je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2015., 18:59   #209
jacobbb
Premium
Moj komp
 
jacobbb's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: somewhere
Postovi: 539
Prije 10tak dana sam kupio Samsung Galaxy S6 Edge, sve je radilo do prekjučer kada mi je punjač počeo jako pištat. Idući tjedan idem da mi ga zamjene no u međuvremenu mi treba punjač pa sam našao stari samsungov (mislim da je od note3, više se ne sjećam) no output mi se nešto ne podudara na njima.. mogu li ja to normalno koristiti ili ne? mislim, mobitel se puni kad ga prikopčam na taj stari..

LIJEVI JE OD S6 EDGE (klik na sliku za povećanje)



LIJEVI JE OD S6 EDGE

jacobbb je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2015., 21:25   #210
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Puni slobodno.
spawn je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na