Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.01.2012., 18:48   #31
Charmander
Ultrapiretik
Moj komp
 
Charmander's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 900
pocetkom ovog mjeseca sam podnio zahtjev za raskid ugovora (uzeo extra mix s i t-mobile move). rekli mi da ce me penali kostati 240kn s obzirom na mob i na tarifu koju sam uzeo (ostalo mi jos 12 od 12 mjeseci, znaci nisam ni poceo s novim ugovorom). rekoh "fak ju, ne mogu vas vise placat" i nakon 14 god vjernosti su me otjerali. otisao u bonbon i ne mogu Vam reci koliko gustam u 1000 free minuta (sto mi najvise treba zbog cure, jel).

t-mobile ima super pakete ali su svi (mislim da ima jedan samo za sve mreze) unutar t-mobile i jos im je ~0,25kn uspostava poziva. od kad sam na bonbonu, uzmem za 30kn 80min na sve mreze, unutar mreze imam 1000min i ne moram uopce provjeravati stanje racuna jer samo zovem

tako da, tko god misli prec nekamo, nek prvo proba bonbon, nakon sto sam 2 tjedan vidio po tele2, tomatu i ostalima, bonbon mi je najkorisniji.
__________________
Moja trgovanja: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Picoin invite: bass999 // minepi.com/bass999
Charmander je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2012., 18:31   #32
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Hm,ja imam slicnu situaciju samo L i HTC hero.... mada mi se 240kn cini malo,dosta...

De mi reci jel koristis sta PUSH to aplikacije tipa viber,Whatsapp i to....čujem da imaju problema s tim u Bonbonu
trouble je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.01.2012., 13:34   #33
aloalo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 112
Ne znam, ja imam Bonbon i nisam primjetio nikakve probleme sa pushom u Whatsappu/gmailu/bilo čemu ....ali zato muku mučim sa signalom na poslu
aloalo je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2012., 13:52   #34
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,730
Meni se cini da cu isto penale platiti i otic na tarifu 90 u tomato. Za 90kn mjesecno + naknade za uspostavu poziva dobijem ono sto sada placam 200+.
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2012., 14:49   #35
Superior
Premium
 
Superior's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: ZABOK
Postovi: 183
Koja je trenutno najisplativija tarifa kod T-mobile za potrošnju od cca 100 kn mjesečno. Pretplata naravno.
Superior je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2012., 14:51   #36
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Superior Pregled postova
Koja je trenutno najisplativija tarifa kod T-mobile za potrošnju od cca 100 kn mjesečno. Pretplata naravno.
To ti nitko ne može reći Koliko imaš poziva mjesečno?

Ovako iz glave bi rekao Extra Total S i ako si mlađi od ?27? košta 50 umjesto 100 kuna.
  Reply With Quote
Staro 30.01.2012., 14:52   #37
Mejzlik
tha pilot
Moj komp
 
Mejzlik's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 635
Citiraj:
Autor Superior Pregled postova
Koja je trenutno najisplativija tarifa kod T-mobile za potrošnju od cca 100 kn mjesečno. Pretplata naravno.
Sto te interesira u tarifi? Pozivi, poruke, net?
Mejzlik je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2012., 15:12   #38
Superior
Premium
 
Superior's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: ZABOK
Postovi: 183
Citiraj:
Autor Mejzlik Pregled postova
Sto te interesira u tarifi? Pozivi, poruke, net?
Sve navedeno. S time da imam puno više od 27 godina. I da, razgovori su mi uglavnom kratki do minute.
Superior je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2012., 15:16   #39
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
E tu ces si proklinjat mater sa svime osim sa bonbonom....jedini nemaju uspostavu poziva i imaju obracun po sekundi. Ista stvar(puno kratkih poziva) mi od tarife 225 napravi tarifu 400

BTW,stigo odgovor iz SZK:

Citiraj:
zahvaljujemo na dostavljenim podacima te Vas ovim putem obavještavamo kako bi u slučaju prijevremenog raskida pretplatničkog ugovora bilo potrebno jedan od sljedeća dva iznosa:
- Iznos ostvarene pogodnosti s PDV-om – 1500.00 kn
- Iznos preostalih mjesečnih naknada – 479.88 kn
By by pretplato
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2012., 15:29   #40
Superior
Premium
 
Superior's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: ZABOK
Postovi: 183
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
E tu ces si proklinjat mater sa svime osim sa bonbonom....jedini nemaju uspostavu poziva i imaju obracun po sekundi. Ista stvar(puno kratkih poziva) mi od tarife 225 napravi tarifu 400

BTW,stigo odgovor iz SZK:



By by pretplato
Ak sam dobro shvatio onda ustvari pretplata je bezveze? A ništa onda ćemo na bombon iako mi bonovi idu na živce.
Superior je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.01.2012., 16:10   #41
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Gle,isti ti je klinac dal račun platio u T-centru,konzumu,zabi,pošti il na kiosku....bar ja tag gledam...

Za 120kn si uzmeš 200+300 minuta,200smsova i 300megi i ne misliš o ičemu dok ne potrošiš nešto od tog....
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2012., 22:41   #42
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 490
@trouble
Koliko ti je ostalo bilo do kraja pretplate i koji mob si bio uzeo na istu?
__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2012., 23:01   #43
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
12mjeseci i uzeo sam HTC Hero
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2012., 20:50   #44
hrky86
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: zagreb
Postovi: 27
Mene samo zanima zasto nemogu vidit koliki mi je racun. svaki put kad posaljem poruku mogu vidit samo za prosli mijesec a ne za tekuci!!??
hrky86 je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2012., 01:46   #45
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor hrky86 Pregled postova
Mene samo zanima zasto nemogu vidit koliki mi je racun. svaki put kad posaljem poruku mogu vidit samo za prosli mijesec a ne za tekuci!!??
Pa naravno da ne možeš jer se računi izdaju na kraju mjeseca, možeš vidjeti trenutno stanje potrošnje, to je odmah kad se ulogiraš desno ti iskače!
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2012., 13:06   #46
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Nove pretplate su izasle.Meni osobno jako zanimljiva ( vecina onih kojih zovem su na t-mobile i t-comu ) ova total extra/neogranicena prica S.Za 100 kuna odlicna tarifa.
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2012., 12:08   #47
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,629
T-mobile: prodavanje magle

Evo ponukan neugodnim iskustvom u t-mobileu ovih dana odlučio sam napisat ovaj post kako se i ostali ne bi za*ebali kod njih.
Naime, možda su i neki isto vidjeli do sada, imali su Sony Ericsson Xperiu Ray u ponudi. Radilo se o extra total tarifama, i bilo je na ugovor od 24 mjeseca u extra total s, plaćanje preko trajnog naloga, moguće uzeti za 8 kn već spomenuti mobitel.
Isti dan kad su objavili te cijene zovem t-mobile centar u Osijeku, kažu da sve je kak piše samo trenutno nema mobitela, ali će doći za koji dan pa nek nazovem na neki tamo broj koji su mi dali. I tako nazovem ja, kaže žena dolaze mobiteli utorkom i subotom. Dođe utorak (jučer) i ja lijepo ujutro oko pola 9 u t-mobile, kaže prodavač stižu mobiteli oko 11h, i naravno odmah mi ispriča kako je 8 kn u extra total s, preko trajnog naloga, još ima i akcija da plaćaš 50% pretplate ako si između 18-28 godina.
Sačekam ja tih 11 sati, dođem opet, ovaj put kod drugog prodavača, pitam jesu stigle Xperie Ray, on nešto sebi u bradu se smije i kao ufff neznam, mislim da će biti samo preko webshopa. Isto kaže kako je u toj tarifi 8 kn bla bla, ja reko super uzimam, i kaže on sad je ipak cijena 1498 kn!? I odmahuje glavom i govori tiho pa *ebes mi sve oni nisu normalni šta rade.

Danas upalim Index.hr i naravno vrti se reklama za isti taj mobitel u takvoj ponudi...
Ne razumijem zašto ima treba akcija koja ne postoji, isto kad sam htio uzet pretplatu i sačekat da mi daju mobitel kad dođe nisu mi dopustili, i onda kad dođe povise cijenu za 1490 kn.

Mene više neće vidjet nikad.
__________________
brodjo je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2012., 12:24   #48
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,730
Imaju oni cesto "mutne" ponude.
Meni je dosla ponuda 6 mjeseci prije isteka ugovora da se "kao vjerni korisnik" prebacim na "novu, unaprijeđenu extra total tarifu" (imao sam i150). Dodjem u tcom centar, cekam pola sata naravno, da bi mi zena rekla "joj ne, vi se mozete prebaciti samo na extra total xxl tarife od 3xxkn jer ste se vec sa i300 na i150 prebacili". Kad sam joj pokazao ponudu, i pitao koja je logika u tome da ne mogu na tarifu u istom rangu, nisam dobio neki pametan odgovor.
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2012., 22:19   #49
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
http://simpa.hr/

1000 smsova i 1gb prometa na bonovima (ako ih se nadoplacuje 50kn svaki mjesec)

jedino su cijene poziva katastrofalne

bah, prelazim na brutalnu tarifu koja je izgleda najbolji izbor

Zadnje izmijenjeno od: Ordem. 16.04.2012. u 23:53.
Ordem je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2012., 23:55   #50
fishkal
Premium
Moj komp
 
fishkal's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,110
Ja već koristim navedeno već 2 mjeseca. Prezadovoljan sam.

Prebaciš se na simpa tarifu pozivom službi za korisnike. Nakon uplate 50 kuna, dobiš poruku da si dobio 1 gb prometa i 1000 sms. Ovih 50 koristim za pozive. Istina, pozivi su skupi, ali nisu prvenstveni razlog zašto sam na simpi, za poziveimam bonbon i pričam for free do 2012.

Frend je recimo otišao u tele2, i ogorčen je lošom pokrivenošću. U Zg je 3g ok, al čim kreneš kamo na put, brzina neta pada do razine nekorisnosti. Dok ja šaljem mailove i surfam na putu, on gleda krajolik...
__________________
Gledam, čitam, kad ne znam pitam!
fishkal je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2012., 09:28   #51
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
prezadovoljan si tomato brutalnom tarifom? znaci dobra je pokrivenost 3Gom?
Ordem je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2012., 10:01   #52
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,507
Citiraj:
Autor Ordem Pregled postova
prezadovoljan si tomato brutalnom tarifom? znaci dobra je pokrivenost 3Gom?
Citiraj:
Autor fishkal Pregled postova
Ja već koristim navedeno već 2 mjeseca. Prezadovoljan sam.

Prebaciš se na simpa tarifu pozivom službi za korisnike. Nakon uplate 50 kuna, dobiš poruku da si dobio 1 gb prometa i 1000 sms. Ovih 50 koristim za pozive. Istina, pozivi su skupi, ali nisu prvenstveni razlog zašto sam na simpi, za poziveimam bonbon i pričam for free do 2012.

Frend je recimo otišao u tele2, i ogorčen je lošom pokrivenošću. U Zg je 3g ok, al čim kreneš kamo na put, brzina neta pada do razine nekorisnosti. Dok ja šaljem mailove i surfam na putu, on gleda krajolik...
Čitat s razumjevanjem ! Simpa tarifa je t-mobile, tarifa je vec kao šo je rečeno u upotrebi, i dobra je ponuda.
Router je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2012., 10:52   #53
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,156
Citiraj:
Autor Ordem Pregled postova
prezadovoljan si tomato brutalnom tarifom? znaci dobra je pokrivenost 3Gom?

tomato = Vip, uskoro ce biti mjesec dana koristenja te tarife i nemam zamjerke na signal
domis je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2012., 11:04   #54
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
VIP/Tomato i t-mobile/Simpa/bonbon imaju dobru pokrivenost. Teletina je koma po tom pitanju.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2012., 12:19   #55
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
Citiraj:
Autor Router Pregled postova
Čitat s razumjevanjem ! Simpa tarifa je t-mobile, tarifa je vec kao šo je rečeno u upotrebi, i dobra je ponuda.
da, tarifa je u upotrebi ali nije dostupna svim simpa userima (tj moras vec biti na odredjenoj simpa tarifi i tek onda imas pravo prijeci na ovo)

ponuda je dobra za nekog tko prica jako malo na mobitel
inace cijena od 0.65kn po minuti razgovora (ako ces nadoplacivati racun sa bonom od 50kn svaki mjesec) je izvan svake pameti i nema smisla kad se usporedi sa paketima koje nudi konkurencija (gdje dobijes jednaku kolicinu Mb, SMSova I minuta razgovora za gotovo istu cijenu).
Ordem je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2012., 11:27   #56
Sniper
Community Manager
Moj komp
 
Sniper's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 313
T-Mobile racun - 4000kn?

Pozdrav!

Evo danas sam baš pricao s jednom kolegicom, ona je prije bila obican korisnik, znaci na bonove, i negdje krajem 3eg mjeseca se prebacila na pretplatu.

I da bi nakraju danas joj blokirali mobitel da ima dugovanje za 4i mjesec od 4000kn, kao da joj je mobitel bio cijeli mjesec spojen na internet.

Koristi iPhone3g.

Dali se moze sta po tom pitanju napraviti, nešta s racunom, bilo šta?

Hvala
Sniper je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2012., 14:53   #57
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor Sniper Pregled postova
Pozdrav!

Evo danas sam baš pricao s jednom kolegicom, ona je prije bila obican korisnik, znaci na bonove, i negdje krajem 3eg mjeseca se prebacila na pretplatu.

I da bi nakraju danas joj blokirali mobitel da ima dugovanje za 4i mjesec od 4000kn, kao da joj je mobitel bio cijeli mjesec spojen na internet.

Koristi iPhone3g.

Dali se moze sta po tom pitanju napraviti, nešta s racunom, bilo šta?

Hvala
Skoro nista, eventualno uloziti prigovor.Morati ce platiti taj racun.
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2012., 16:56   #58
boldrik
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: DR
Postovi: 24
Kad stigne račun napisati prigovor i navesti što više podataka , bilo bi dobro platiti neosporeni dio računa, znači onoliko koliko prosječno troši. Možda navesti tešku financijsku situaciju ?
boldrik je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2012., 20:45   #59
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Dakle,danas bio konačno raskinut ugovor i sklopio u VIPu novi.

9 mj pretplatne obaveze me košta raskid 320kn.....sjajno,no ne tako sjajno je to da mi žele ukinut broj.....what to do?
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2012., 20:48   #60
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,730
Prebaci ga u neki prepaid druge mreze. Daju raskid ugovora ili ako ga ugase, ili ako selis broj.
rendula je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na