Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.12.2022., 11:39   #64621
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
Slažem se.
Stvarno moraš biti primitivac i s tim podrapanim auspuhima nabijati gas navečer po gradu/naseljenom mjestu.
A vidim da taj psihički poremećaj ima sve veći zamah

Slažem se, meni doma (5. kat) ako prođem malo glasnije u blizini zgrade, pas se diže i traži kroz prozor.


Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Ima kod nas u Puli neki baja koji valjda svaku vecer voli turirati i ganjati (ako dobro cujem) neku jurilicu od motora. Cujem ga vec dva mjeseca otkad imam malu i ustajem se u 2-3-4 ujutro. U mom kvartu u to doba ima nula prometa, a ovog cujem valjda negdje na drugom kraju grada. Svaki put se pitam tko je taj nolifer


Idioti. Ima i onaj sa Mondeom što ima FIUUUUU zvuk kada šalta, pa ga stišće i šalta da ga čuješ 3 ulice. Ja navečer nakon nogometa upalim ECO mode da bude što tiši dok idem kroz grad


Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
ljepota od auta... i20? meni još malo žao bude što sam propustio uzeti i30n fastback...

kako si zadovoljan? mene je malo odbijala neudobnost prek naših rupa, čak i u comfort modu. Nisam više u 20-ima, a skoro ni u 30-ima, jebga


I30N FL (htio sam i ja Sivi + Fastback, ali žena je htjela plavi + hatch...). Ma zadovoljan sam, čak i "normal" ovjes je ok, iako da ti budem najiskreniji, zadnjih par godina sam vozio isključivo Focus ST/RS/I30N sada i u međuvremenu od žene Ecosport, i bogami sam rekao i njoj, sljedeći auto teško da bude ovakve visine. Neki Formentor, nešto tako, da ne moram gledati kada idem u Gorski Kotar gdje mogu proći, a i lakše je i konkretnije za svakodnevni život.
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2022., 12:08   #64622
DoxyTheCroat
Premium
Moj komp
 
DoxyTheCroat's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Ivanić Grad
Postovi: 333
Nedavno mijenjao gume na autu, i gledam ispred KIA centra sparkano par novih XC60 Volva, i sad mi vrag neda mira i upiknut moram jednog, i u svom raspredanju samog s sobom opcija B je Formentor.
Ima tko ga ovdje, Formentora mislim, povoljnija mi je opcija od Volva, a i kupujem za gušt, ne trebaju nam dva auta na dvorištu, možda jednom tjedno je takva situacija, ali ženi ću to podvalit ko izliku za kupnju.
Kakva su iskustva s udobnošću i držanjem u zavoju, ne pitam radi lude vožnje, nego čisto radi komocije, ne volim kad se naginje auto ko čamac u vožnji. U siječnju ću se naručiti za probnu vožnju i Volva i Formentora, nadam se da imaju crvene na lageru.
DoxyTheCroat je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.12.2022., 12:23   #64623
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Mnoge smeta što Formentor sve komande klime i ventilacije ima na touchscreenu. Pa ti to štelaj dok voziš 130 km/h po autocesti...
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2022., 12:46   #64624
DoxyTheCroat
Premium
Moj komp
 
DoxyTheCroat's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Ivanić Grad
Postovi: 333
Nisam ljubitelj ekrana, ali ako je samo to problem, nije frka.
Više me zanima pošto je sad neko vrijeme u prometu, škripava armatura, jeftine plastike koje se habaju, jel već sad ima lufta na volanu, kak se drži podvozje nakon godine/dvije na našim cestama i sl.
DoxyTheCroat je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2022., 13:00   #64625
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
To je tamo iz volvo selecta ili KIA centar polovnjaka?
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2022., 13:20   #64626
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
Citiraj:
Autor X-Plosiv Pregled postova
Neki Formentor, nešto tako, da ne moram gledati kada idem u Gorski Kotar gdje mogu proći, a i lakše je i konkretnije za svakodnevni život.
Svi cemo zavrsit na suvovima kad tad
__________________
Bez potpisa.
RaneZ je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2022., 13:21   #64627
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Ljudi su ovdje pisali da su servisi za Volvo skupi i da ih se čeka dok dođeš na red.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2022., 13:22   #64628
DoxyTheCroat
Premium
Moj komp
 
DoxyTheCroat's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Ivanić Grad
Postovi: 333
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
To je tamo iz volvo selecta ili KIA centar polovnjaka?
Pomijesani su s Kiama na parkingu, zapakirani u najlon cijeli interijer.
Neznam, nisam pitao.
DoxyTheCroat je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2022., 13:38   #64629
GRdiamond9A
Premium
Moj komp
 
GRdiamond9A's Avatar
 
Datum registracije: May 2020
Lokacija: Rijeka
Postovi: 60
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Mnoge smeta što Formentor sve komande klime i ventilacije ima na touchscreenu. Pa ti to štelaj dok voziš 130 km/h po autocesti...
Na volvu je ista stvar nažalost

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk
GRdiamond9A je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2022., 16:18   #64630
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,310
Citiraj:
Autor RaneZ Pregled postova
Svi cemo zavrsit na suvovima kad tad
Pa da, ovaj forum je kao i facebook, samo starkelje .

Ali da, neki dan me uhvatila ledja jer mi je Wragg udijelio neke preparate sto je dobio od Hamma. Ugl. bilo mi je drago da mogu uspravno uci i sjesti u auto bez previse gimnastike.

#starise
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.12.2022., 19:30   #64631
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor CatKiller Pregled postova
Pa da, ovaj forum je kao i facebook, samo starkelje .

Ali da, neki dan me uhvatila ledja jer mi je Wragg udijelio neke preparate sto je dobio od Hamma. Ugl. bilo mi je drago da mogu uspravno uci i sjesti u auto bez previse gimnastike.

#starise
Nadam se da nisi mazao na kruh onaj Hamdijin vazelin. Ono je bilo za drugu stranu probavnog trakta. Znas i sam zasto sam ti ga dao.
Al evo sad ne kontam radi cega su te ledja uhvatila...

Kad tad ce svi skuziti da su SUV-ovi zakon. Ako nista, onda kada budi imali jednoga ili ga barem vozili duze od par tjedana.
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2022., 21:32   #64632
C.J.B.
Premium
Moj komp
 
C.J.B.'s Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 177
Citiraj:
Autor X-Plosiv Pregled postova
Evo kako mi izgledaju ljetne kroz 6 mjeseci i cca 11 500 km




Bogami, još 3-5 soma i idu gore Michelin gume


Stavili i zimske, da vidimo da li je conti zaslužio taj kult kao appleovci....TS870P.
U bome dobro si izvozio ove ljetne gume. Koji je to tocno model? Nije bas ovo uobicajeno za vidjeti nakon 10ak tisuca km...

235/35r19 na hothatch sigurno super izgleda, daj par fotki da vidimo.
Kod mene su na prednjim kotacima neobicno uske 225/40r19, na straznjima 255/35r19, udobnost ubij boze, ali dobro izgleda

Da li osjetis ikakvu razliku udobnosti zimske i ljetne posto su istih dimenzija pa mozes usporediti?
__________________


C.J.B. je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2022., 05:31   #64633
elvis again
In the ghetto
Moj komp
 
elvis again's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Sveta Nedelja (Zagreb)
Postovi: 1,942
Citiraj:
Autor DoxyTheCroat Pregled postova
Nedavno mijenjao gume na autu, i gledam ispred KIA centra sparkano par novih XC60 Volva, i sad mi vrag neda mira i upiknut moram jednog, i u svom raspredanju samog s sobom opcija B je Formentor.
Ima tko ga ovdje, Formentora mislim, povoljnija mi je opcija od Volva, a i kupujem za gušt, ne trebaju nam dva auta na dvorištu, možda jednom tjedno je takva situacija, ali ženi ću to podvalit ko izliku za kupnju.
Kakva su iskustva s udobnošću i držanjem u zavoju, ne pitam radi lude vožnje, nego čisto radi komocije, ne volim kad se naginje auto ko čamac u vožnji. U siječnju ću se naručiti za probnu vožnju i Volva i Formentora, nadam se da imaju crvene na lageru.

XC60 i Formentor su dvije razlicite klase auta. XC40 i Formentor je lakse za usporediti.
__________________
AMD Ryzen™ 5 3600X,Arctic Freezer A35,Kingston FURY DIMM 32 GB DDR4-3200 Kit,Gigabyte B550M AORUS PRO-P,Gigabyte 1TB, M.2 2280, NVMe 1.3 PCI-Express 3.0 x4,INNO3D GeForce RTX 3080 X3 OC LHR, 10240 MB GDDR6X,Fractal Design Meshify 2 Compact Lite White TG Clear,Corsair RM650x (2021) 650W, HPX27i 27" monitor
elvis again je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2022., 08:26   #64634
DoxyTheCroat
Premium
Moj komp
 
DoxyTheCroat's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Ivanić Grad
Postovi: 333
Ne zanima me koje su klase, ne uspoređujem dimenzije koje su btw u interijeru iste.
Svidjela mi se oba, a nema smisla kupiti oba, šta ću s tri auta.
DoxyTheCroat je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2022., 09:02   #64635
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Citiraj:
Autor DoxyTheCroat Pregled postova
Ne zanima me koje su klase, ne uspoređujem dimenzije koje su b