Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.05.2023., 17:43   #2671
Marko :)
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Unknown
Postovi: 634
Citiraj:
Autor tomasini_ Pregled postova
meni su u telemachu rekli da za ovu ponudu TOP tarife koju su mi ponudili na pretplatu mogu trošiti sve gb unutar eu. ne bi me čudilo da su lagali, kao što su mi prešutjeli da je cijena paketa upola samo prvih 12 mjeseci od 24 mjeseca
Sad si naučio važnu školu; nikada ne pristaj na ponudu koja ti se nudi preko telefona, samo im reci da ti pošalju ponudu na mail i daj im mail adresu. Neće? "onda ništa, hvala, pozdrav".

Operaterima je najdraža telefonska prodaja jer nemaš nikakav dokaz da ti je to ponuđeno to i to, samo tvoja riječ. Preko maila imaš trag da si ugovorio to i to. Naravno, telefonski razgovori se snimaju, ali ne možeš dobiti snimku jer, eto, snimka je uklonjena ili će ti reći da ti treba sudski nalog, bla bla bla. Tako je kod svih operatera.

Zato fino, javi se na poziv, ali ne prihvaćaj ništa. Traži da ti pošalju ponudu na mail, ma koliko dobro zvučala, uvijek postoji neka caka. U mailu će ti pisat sve što i kako; tako bi ti i pisalo to da je samo na 12. mjeseci.

I ne, ne možeš koristiti sav promet u EU, ali možeš 15,17 GB u Top tarifi.

Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Nekada zna biti najslabiji paket 5gb, a u roamingu dostupan 12,5gb. Radi se o Mala+ iz A1.
Ha, ja na Start tarifi u Telemachu od 6 GB mogu iskoristiti 9,24 GB. Ne kužim u čemu je caka? Da li se taj EU promet broji odvojeno?
Marko :) je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2023., 13:49   #2672
tomasini_
Premium
Moj komp
 
tomasini_'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Županja
Postovi: 1,139
Citiraj:
Autor Marko :) Pregled postova
Sad si naučio važnu školu; nikada ne pristaj na ponudu koja ti se nudi preko telefona, samo im reci da ti pošalju ponudu na mail i daj im mail adresu. Neće? "onda ništa, hvala, pozdrav".

Operaterima je najdraža telefonska prodaja jer nemaš nikakav dokaz da ti je to ponuđeno to i to, samo tvoja riječ. Preko maila imaš trag da si ugovorio to i to. Naravno, telefonski razgovori se snimaju, ali ne možeš dobiti snimku jer, eto, snimka je uklonjena ili će ti reći da ti treba sudski nalog, bla bla bla. Tako je kod svih operatera.

Zato fino, javi se na poziv, ali ne prihvaćaj ništa. Traži da ti pošalju ponudu na mail, ma koliko dobro zvučala, uvijek postoji neka caka. U mailu će ti pisat sve što i kako; tako bi ti i pisalo to da je samo na 12. mjeseci.

I ne, ne možeš koristiti sav promet u EU, ali možeš 15,17 GB u Top tarifi
ako si siguran da ne mogu koristiti sav promet u eu, onda ispada da su me lagali za dvije stvari - za taj promet iskoristiv unutar eu i za cijenu samog paketa tj. za upola manju cijenu samo prvih 12 mjeseci ugovora od 24 mjeseca ugovora. tu novu karticu koju su mi poslali nisam otvorio tj. aktivirao a rekli su mi da imam pravo na raskid ugovora u roku 2 tjedna. misliš li da će mi pokušati nešto naplatiti? stvarno sam razočaran takvim bezobraznim ponašanjem. p.s. potvrđeno mi je sad iz telemacha da, kao što si i rekao - sav promet iz top paketa ne može biti iskorišten unutar eu tj. izvan hr

što se tiče bonbon-a, sad sam ih zvao da pitam za mogućnost prelaska k njima na pretplatu jako velika kombinacija. i tu isto nešto muljaju pa su mi prvo ponudili jednu cijenu tj. popust (11 eura) a kad sam im rekao da sam čuo kako navedena tarifa košta 9,29 eura (kako sam vidio tu na forumu) onda mi je nakon kratkog "savjetovanja" sa kolegama rečeno da mi je odobren i taj dodatni popust i da mi mogu ponuditi cijenu od 9,29 eura. da li je to najniža cijena koja se može dobiti?

i da, pitao sam bonbon čovjeka može li mi poslati ponudu na email na što je rekao da ne može i da mu mogu vjerovati na riječ te se ne moram bojati da su mi nešto pogrešno rekli kao u telemachu. a "ako i dođe račun veći tj. bez tog popusta, a neće, ali ako dođe neka samo nazovem službu za korisnike i riješit će se"...... wtf?
__________________
Divovski kompjuteri

Zadnje izmijenjeno od: tomasini_. 08.05.2023. u 14:13.
tomasini_ je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2023., 13:55   #2673
Dacher
Banned
 
Datum registracije: Dec 2022
Lokacija: Zagreb
Postovi: 244
a šta će ti neki gumbek na SZK savjetovat kod bonbon-a kad sve znaš bez njega. Promocija nigdje se ne navodi javno već u cjenicima kao i kod svakog operatera. Tak da ti pismeno neće to dat sigurno jer promocija je njihova "dobra volja". Može ti ju dat a i ne mora.
Dacher je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2023., 14:19   #2674
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
@tomasini
Skroz si pomješao, tarifa vrijedi unutar HR. A posebno roaming unutar EU. Nije to ISTO.
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2023., 14:26   #2675
Marko :)
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Unknown
Postovi: 634
Citiraj:
Autor tomasini_ Pregled postova
ako si siguran da ne mogu koristiti sav promet u eu, onda ispada da su me lagali za dvije stvari - za taj promet iskoristiv unutar eu i za cijenu samog paketa tj. za upola manju cijenu samo prvih 12 mjeseci ugovora od 24 mjeseca ugovora. tu novu karticu koju su mi poslali nisam otvorio tj. aktivirao a rekli su mi da imam pravo na raskid ugovora u roku 2 tjedna. misliš li da će mi pokušati nešto naplatiti? stvarno sam razočaran takvim bezobraznim ponašanjem. p.s. potvrđeno mi je sad iz telemacha da, kao što si i rekao - sav promet iz top paketa ne može biti iskorišten unutar eu tj. izvan hr

što se tiče bonbon-a, sad sam ih zvao da pitam za mogućnost prelaska k njima na pretplatu jako velika kombinacija. i tu isto nešto muljaju pa su mi prvo ponudili jednu cijenu tj. popust (11 eura) a kad sam im rekao da sam čuo kako navedena tarifa košta 9,29 eura (kako sam vidio tu na forumu) onda mi je nakon kratkog "savjetovanja" sa kolegama rečeno da mi je odobren i taj dodatni popust i da mi mogu ponuditi cijenu od 9,29 eura. da li je to najniža cijena koja se može dobiti?

i da, pitao sam bonbon čovjeka može li mi poslati ponudu na email na što je rekao da ne može i da mu mogu vjerovati na riječ te se ne moram bojati da su mi nešto pogrešno rekli kao u telemachu. a "ako i dođe račun veći tj. bez tog popusta, a neće, ali ako dođe neka samo nazovem službu za korisnike i riješit će se"...... wtf?
Samo ti predaj zahtjev za raskid ugovora Telemachu, kada ugovaraš uslugu preko telefona, imaš 14 dana da raskineš ugovor. Na to ih obvezuje EU zakon.

I da, mogu ti poslat ponudu na mail jer prodajni predstavnici, kad ti ostave podsjetnicu, na njoj piše njihov broj i njihova mail adresa. Štoviše, sve što ti ponudi telefonska prodaja nalazi se u cjeniku, pa ih ako ne žele poslat mail, traži ih gdje se to u cjeniku nalazi. Ako odbijaju oboje, otkantaj ih, zaista nije vrijedno natezanja s njima.

Ali da, ništa preko telefona ne prihvaćaj. Vidiš da ti lik kaže da mu moraš vjerovat. U prodaji je uvijek bitan broj prodaja, ovo nije iznimka. Ali isto tako, njima je u interesu da ti nešto uvale što brže da mogu na sljedećeg kupca. Zato ja telefonsku prodaju uvijek otkantam odbiju li mi poslat ponudu na mail. Jer ako pristanem, najčešće bude situacija koju ti sad imaš; natezanje s njima i pisanje zahtjeva za raskid, prigovora, čega sve ne. Bez veze gubiš vrijeme na to.
Marko :) je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2023., 15:10   #2676
dinos3
Dino Saur
 
dinos3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Rijeka
Postovi: 915
Citiraj:
Autor tomasini_ Pregled postova
ako si siguran da ne mogu koristiti sav promet u eu, onda ispada da su me lagali za dvije stvari - za taj promet iskoristiv unutar eu i za cijenu samog paketa tj. za upola manju cijenu samo prvih 12 mjeseci ugovora od 24 mjeseca ugovora. tu novu karticu koju su mi poslali nisam otvorio tj. aktivirao a rekli su mi da imam pravo na raskid ugovora u roku 2 tjedna. misliš li da će mi pokušati nešto naplatiti? stvarno sam razočaran takvim bezobraznim ponašanjem. p.s. potvrđeno mi je sad iz telemacha da, kao što si i rekao - sav promet iz top paketa ne može biti iskorišten unutar eu tj. izvan hr

što se tiče bonbon-a, sad sam ih zvao da pitam za mogućnost prelaska k njima na pretplatu jako velika kombinacija. i tu isto nešto muljaju pa su mi prvo ponudili jednu cijenu tj. popust (11 eura) a kad sam im rekao da sam čuo kako navedena tarifa košta 9,29 eura (kako sam vidio tu na forumu) onda mi je nakon kratkog "savjetovanja" sa kolegama rečeno da mi je odobren i taj dodatni popust i da mi mogu ponuditi cijenu od 9,29 eura. da li je to najniža cijena koja se može dobiti?

i da, pitao sam bonbon čovjeka može li mi poslati ponudu na email na što je rekao da ne može i da mu mogu vjerovati na riječ te se ne moram bojati da su mi nešto pogrešno rekli kao u telemachu. a "ako i dođe račun veći tj. bez tog popusta, a neće, ali ako dođe neka samo nazovem službu za korisnike i riješit će se"...... wtf?
Najbolje je njih kontaktirati preko whatsappa, onda imas i pisani trag. Njihov broj je +385977770077
Tu promociju ti nece oni sami ponudit, nego ti sam moras navesti da hoćeš tu promociju iskoristit koju si vidio na tom i tom linku.
Do sad nisam imao problema s njima, curi su aktivirali krivu opciju. Kad sam im napisao da su aktivirali krivu, riješili su to u roku par min.

Kad im se javis na wapp odma im napiši poruku "agent" da te spoji s agentom jer ti se inače prvo javi onaj robotko pa onda smara s nekim generičkim odgovorima kad nesto pitas.
dinos3 je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2023., 19:13   #2677
tomasini_
Premium
Moj komp
 
tomasini_'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Županja
Postovi: 1,139
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
@tomasini
Skroz si pomješao, tarifa vrijedi unutar HR. A posebno roaming unutar EU. Nije to ISTO.
kako misliš pomješao? napisao sam - obmanuli su me rekavši mi da cijeli paket gb mogu trošiti unutar eu. da bi kasnije, nakon što ste mi ovdje na forumu rekli da to nije tako, nazvao i rekli su mi drugačije - tj. da ne mogu potrošiti čitav paket gb izvan hr.

Citiraj:
Autor Marko :) Pregled postova
Samo ti predaj zahtjev za raskid ugovora Telemachu, kada ugovaraš uslugu preko telefona, imaš 14 dana da raskineš ugovor. Na to ih obvezuje EU zakon.

I da, mogu ti poslat ponudu na mail jer prodajni predstavnici, kad ti ostave podsjetnicu, na njoj piše njihov broj i njihova mail adresa. Štoviše, sve što ti ponudi telefonska prodaja nalazi se u cjeniku, pa ih ako ne žele poslat mail, traži ih gdje se to u cjeniku nalazi. Ako odbijaju oboje, otkantaj ih, zaista nije vrijedno natezanja s njima.

Ali da, ništa preko telefona ne prihvaćaj. Vidiš da ti lik kaže da mu moraš vjerovat. U prodaji je uvijek bitan broj prodaja, ovo nije iznimka. Ali isto tako, njima je u interesu da ti nešto uvale što brže da mogu na sljedećeg kupca. Zato ja telefonsku prodaju uvijek otkantam odbiju li mi poslat ponudu na mail. Jer ako pristanem, najčešće bude situacija koju ti sad imaš; natezanje s njima i pisanje zahtjeva za raskid, prigovora, čega sve ne. Bez veze gubiš vrijeme na to.
danas sam zvao telemach i rekao da mi otkažu taj ugovor. rekli su da će ugovor biti raskinut u nekoliko narednih dana i da ću biti obaviješten sms-om. uglavnom, zgadio mi se telemach ovim obmanjivanjem.
__________________
Divovski kompjuteri
tomasini_ je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2023., 10:55   #2678
freddie
Premium
 
freddie's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Shire
Postovi: 347
Ja bil sad u t comu,htio sam sa tarife preći na bonove. Vele oni može ali plaćaš penale za prijevremeni raskid ugovora i odmah jednokratno za uređaj jer je uzet na rate. Reko ne prekidam ništa, uređaj plaćam i dalje na rate kolko ih je ostalo i uzimam bonove.Nema šanse vele. OK,istrpit ću ta 3 mj kaj je ostalo pod ugovorom i sa tim brojem je gotovo. Ali,imam i još dva broja koja nisu pod ugovorom pa budem i to odjebo od njih i otišal u A1. Kako oni svojom politikom ostaju bez 3 mobilna broja i lijepom cifrom mjesečno to je čudo. A kad istekne i internet ugovor prekidam i to.
freddie je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2023., 18:30   #2679
Zeryx
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 145
Koja je to njihova politika? Nisam bas pohvatao.
Sasvim normalno je da placas penale ako prekines ugovor ranije.

Poslano sa mog SM-G986B koristeći Tapatalk
Zeryx je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2023., 12:42   #2680
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Razmisli hoćeš li u A1 jer dižu cijene
https://www.index.hr/vijesti/clanak/...e/2466241.aspx
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2023., 13:01   #2681
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,216
Ja isto ne kuzim, pa svi imaju takav princip i zapravo je sasvim logično, što te sprječava onda da kupiš mobitel po povlaštenoj cijeni, i dođeš sutra ja necu pretplatu nego cu na bonove al cu nastavit placati mobitel po toj povlaštenoj cijeni?
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2023., 21:29   #2682
tomasini_
Premium
Moj komp
 
tomasini_'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Županja
Postovi: 1,139
frend stranac treba nešto prepaid...uglavnom da je što manje novca a najbitniji su mu GB. koje su najbolje takve ponude trenutno?
__________________
Divovski kompjuteri
tomasini_ je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2023., 21:48   #2683
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,066
HT: Flat Surf => 10 dana 60 kn -> automatski se produljuje.
Ima opciju "Internet Dan" flat za 10 kn:
https://www.hrvatskitelekom.hr/visiting-croatia
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2023., 22:36   #2684
tomasini_
Premium
Moj komp
 
tomasini_'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Županja
Postovi: 1,139
Citiraj:
Autor Prezime Pregled postova
HT: Flat Surf => 10 dana 60 kn -> automatski se produljuje.
Ima opciju "Internet Dan" flat za 10 kn:
https://www.hrvatskitelekom.hr/visiting-croatia
treba mu za čitav mjesec....tj. za par mjeseci koje će bit tu
__________________
Divovski kompjuteri
tomasini_ je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2023., 22:53   #2685
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,216
Citiraj:
Autor Prezime Pregled postova
HT: Flat Surf => 10 dana 60 kn -> automatski se produljuje.
Ima opciju "Internet Dan" flat za 10 kn:
https://www.hrvatskitelekom.hr/visiting-croatia
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2023., 23:22   #2686
tomasini_
Premium
Moj komp
 
tomasini_'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Županja
Postovi: 1,139
ali to ispadne 260 kn mjesečno....nije baš jeftino. i ne treba mu flat, dovoljno je 20 - 30 gb
__________________
Divovski kompjuteri
tomasini_ je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2023., 23:30   #2687
ivanr
Premium
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 332
ivanr je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2023., 23:38   #2688
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,216
Citiraj:
Autor tomasini_ Pregled postova
ali to ispadne 260 kn mjesečno....nije baš jeftino. i ne treba mu flat, dovoljno je 20 - 30 gb
60 + 60 = 120kn = 20 dana
120 + 60 = 180kn = 30 dana
180 +60 = 240kn = 40 dana
Mislim da ti kalkulator ne valja

Onda ovo:
https://www.hrvatskitelekom.hr/inter...ternet-posvuda
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2023., 11:22   #2689
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,988
Najjeftinija opcija bez ugovora, da imam pozive i malo neta-tipa 2-3 gigabajta mjesecno?

Bonbon mi skace nakon 2 godine sa 7 na 12 eura. Velika kombinacija.
__________________
Thinkpad T430 running Manjaro
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2023., 18:02   #2690
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,290
I dalje možeš aktivirati za 7,30€ 7GB, 3500 min.
locks je online   Reply With Quote
Staro 18.06.2023., 18:23   #2691
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Kako?
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2023., 18:48   #2692
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,290
Meni je tarifa bila pred istekom, prebacio se na Telemach par dana, vratio se nazad na bonbon i zatražio aktivaciju kao novi korisnik. Sad opet imam za 100kn 50GB i 3500min.

Zadnje izmijenjeno od: locks. 18.06.2023. u 18:56.
locks je online   Reply With Quote
Staro 18.06.2023., 19:20   #2693
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,937
Mučko jedno djubre
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2023., 19:55   #2694
the.elles.d
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 472
Tako ću i ja dva broja uskoro. Drago mi je čuti da to prolazi.
the.elles.d je online   Reply With Quote
Staro 18.06.2023., 20:12   #2695
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,290
Citiraj:
Autor mkey Pregled postova
Mučko jedno djubre
Pa dobro malo je podmuklo, al prolazi....

To sam već odradio za par prijatelja. Konačno bonbon ima 5G...
locks je online   Reply With Quote
Staro 18.06.2023., 22:24   #2696
Lika091
Premium
Moj komp
 
Lika091's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb - Brinje
Postovi: 786
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
Meni je tarifa bila pred istekom, prebacio se na Telemach par dana, vratio se nazad na bonbon i zatražio aktivaciju kao novi korisnik. Sad opet imam za 100kn 50GB i 3500min.
Kako znati kad ti je tarifa pred istekom? Negdi sam pogubio ugovor
Lika091 je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2023., 22:29   #2697
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,988
Pise ti u aplikaciji
__________________
Thinkpad T430 running Manjaro
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2023., 23:57   #2698
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,274
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
Meni je tarifa bila pred istekom, prebacio se na Telemach par dana, vratio se nazad na bonbon i zatražio aktivaciju kao novi korisnik. Sad opet imam za 100kn 50GB i 3500min.
Zar nije da kad prebacis broj treba biti minimalno 30 dana kod njih?
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2023., 07:25   #2699
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 708
Citiraj:
Autor rodriguez Pregled postova
Pise ti u aplikaciji
Ima nas ćoravih, gdje točno?
goran1985 je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2023., 08:07   #2700
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,290
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
Zar nije da kad prebacis broj treba biti minimalno 30 dana kod njih?
Ne znam, ja sam bio nekih tjedan dana i podnio zahtjev za prebacivanje. Sve prošlo bez problema. Čim sam aktivirao karticu, na chatu mi aktiivirali tarifu.
locks je online   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na