Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.05.2008., 09:31   #1
Fault
Premium
 
Fault's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Vinkulja
Postovi: 97
!!! Ukraden HP6710 laptop

Lijep pozdrav! Nadam se da ovaj topic ide ovdje...

6.5. navecer u Varazdinu u studentskoj menzi ukradena mi je torba u kojoj su bili HP6710b (GB887EA) sa dodatnom 12-celija eksternom baterijom, index mi je u torbi, itd...

Molio bih nekoga ukoliko ima nekakve informacije ili misli da bilo kako moze pomoci, da mi se javi na mail torba.laptop@gmail.com

Znam da je nevjerojatno ocekivati da mi se netko javi za ovako nesto, ali na tom laptopu je cijeli moj zivot i vjerujem da znate kako se osjecam!
Spreman sam platiti 500 kuna (nemam vise) za informacije koje me mogu odvesti!!!

pozdrav!
__________________
Abit Fatal1ty AN8, Ath64 Venice 3000+@2400MHz,
Maxtor 6V250F0 S-ATA II, 16 MB,
2x512 G.E.I.L. value pc3200@400MHz,
gigabyte x700 256MB GDDR3,
MS Industrial 450W(toliko pise ),
Samsung 957p 19", Sony DW-G120A
Fault je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2008., 10:31   #2
gangxxxta
hustla
Moj komp
 
gangxxxta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 926
ukoliko imas serijski broj laptopa mozda ce ti se posreciti i policija ce napraviti nesto da ga nade---
__________________
I don't need to "Get a life". I'm a gamer. I have lots of lives.
gangxxxta je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.05.2008., 10:41   #3
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Yeah, right! Naša policija je i inače poznata po svojoj efikasnosti kod većih kriminalnih djela pa možeš zamisliti kako će tretirati krađu lapa.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2008., 10:42   #4
The AC
Premium
Moj komp
 
The AC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,119
Citiraj:
Autor gangxxxta Pregled postova
ukoliko imas serijski broj laptopa mozda ce ti se posreciti i policija ce napraviti nesto da ga nade---
bilo bi poželjno da imaš kakav papir sa serijskim brojem laptopa, baš da policija vidi da je to to, i račun od laptopa također! sretno!
The AC je online   Reply With Quote
Staro 07.05.2008., 12:10   #5
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Citiraj:
Autor The AC Pregled postova
bilo bi poželjno da imaš kakav papir sa serijskim brojem laptopa, baš da policija vidi da je to to, i račun od laptopa također! sretno!
i šta će policija s tim ?! dajte mi molim vas objasnite na koju foru vi to mislite da policija moze nać,tražit ukraden laptop,kojom metodom?

Pretražit svačiji dom u Zagrebu? -neće,ne smije... pretražit svakog na ulici tko ima torbu? -neće,ne smije... za sve mora postojat nalog,a za nalog moraju postojat osnovane sumnje u pojedinca!

A sposobnosti naše policije neću ni komentirat,meni su provalili u vikendicu lopovi nisu ništa uzeli samo sve porazbacali i uzeli nešto cuge...ostavili su KRV i hrpu otisaka,do danas ih policija nije našla!Evo već 5 godina!

Sve što znaju je pisat kazne,prometna policija.A neznaju ni to svi jer nisu dovoljno pismeni i obrazovani (doživio!).
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2008., 12:16   #6
The AC
Premium
Moj komp
 
The AC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,119
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
i šta će policija s tim ?! dajte mi molim vas objasnite na koju foru vi to mislite da policija moze nać,tražit ukraden laptop,kojom metodom?

Pretražit svačiji dom u Zagrebu? -neće,ne smije... pretražit svakog na ulici tko ima torbu? -neće,ne smije... za sve mora postojat nalog,a za nalog moraju postojat osnovane sumnje u pojedinca!

A sposobnosti naše policije neću ni komentirat,meni su provalili u vikendicu lopovi nisu ništa uzeli samo sve porazbacali i uzeli nešto cuge...ostavili su KRV i hrpu otisaka,do danas ih policija nije našla!Evo već 5 godina!

Sve što znaju je pisat kazne,prometna policija.A neznaju ni to svi jer nisu dovoljno pismeni i obrazovani (doživio!).
nisam ja ni rekao da ce to policija nac! samo znam da pri krađi mobitela je potrebno donijet račun i serijski broj aparata(no dobro, tu su vec veće sanse da ce uspijet nac), ali samo sam rekao da za svaki slucaj to ponese sa sobom ak ce ic radit prijavu! samo sam htio pomoć! a sto se tice sposobnosti nase policije... bolje da sutim!
The AC je online   Reply With Quote
Staro 07.05.2008., 12:16   #7
Dawar
OMG, thats the funky shit
Moj komp
 
Dawar's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: in The Republic of Peščenica
Postovi: 1,220
U svakom slučaju prijavi policiji, nikad se nezna. Recimo mom frendu ukrali mobitel, a taj lik je serijski lopov te je jednom dolijao policiji, oni u njegovim stvarima našli frendov mob. Male su vjerovatnosti no ništa te ne košta
__________________
Dawar je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2008., 12:43   #8
AiM
Premium
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 355
Ovo s serijskim brojem zna pomoci iako rijetko.
AiM je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2008., 13:16   #9
stef
Premium
Moj komp
 
stef's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zabok
Postovi: 3,279
@Fault
Ja bih još stavio temu i na news grupe.
hr.comp.hardver
hr.ponuda.hardver
isl.

također baciš oko na oglasnike u novinama, možda ga tak nađeš najprije.

Zadnje izmijenjeno od: stef. 07.05.2008. u 13:39.
stef je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2008., 14:32   #10
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
za nekih tjedana dana pretrazi sve oglasnike. vjerovatno ces ga naci .
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.05.2008., 14:33   #11
capo_ri
Registered User
 
capo_ri's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: rijeka
Postovi: 0
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
i šta će policija s tim ?! dajte mi molim vas objasnite na koju foru vi to mislite da policija moze nać,tražit ukraden laptop,kojom metodom?

Pretražit svačiji dom u Zagrebu? -neće,ne smije... pretražit svakog na ulici tko ima torbu? -neće,ne smije... za sve mora postojat nalog,a za nalog moraju postojat osnovane sumnje u pojedinca!

A sposobnosti naše policije neću ni komentirat,meni su provalili u vikendicu lopovi nisu ništa uzeli samo sve porazbacali i uzeli nešto cuge...ostavili su KRV i hrpu otisaka,do danas ih policija nije našla!Evo već 5 godina!

Sve što znaju je pisat kazne,prometna policija.A neznaju ni to svi jer nisu dovoljno pismeni i obrazovani (doživio!).

A šta si ti očekivao da uzimaju otiske i rade DNK analizu???
to se radi samo kod ubojstava i takvih stvari, malo manje gledat CSI!!!!

Fault
ako si torbu pustio tamo jer nerazimjem kako bi ti drukčije ukrali policija će te lijepo pozdravit!!!
capo_ri je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2008., 14:50   #12
Fault
Premium
 
Fault's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Vinkulja
Postovi: 97
Hvala svima na pomoci...
Policiji sam prijavio odmah, imam racun i sve, ali policija nece mrdnuti. Bio sam kod njih 5 puta, kazu da policajac koji me primio radi u petak posljepodne pa da tada dodjem.

Poslao sam na hr.soc.grad.varazdin post, pa eto mozda se netko javi. poslat cu i na ostale newse kojih se sjetim, iako je mozda bolje cak da samo gledam mozda.

ma jedino me moze spasiti ako se netko s mog laptopa spoji na carnetovu mrezu...
nista, ako netko uoci negdje neki oglas slucajno, bacite ovdje pa ....

Hvala svima jos jednom!
__________________
Abit Fatal1ty AN8, Ath64 Venice 3000+@2400MHz,
Maxtor 6V250F0 S-ATA II, 16 MB,
2x512 G.E.I.L. value pc3200@400MHz,
gigabyte x700 256MB GDDR3,
MS Industrial 450W(toliko pise ),
Samsung 957p 19", Sony DW-G120A
Fault je offline   Reply With Quote