Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.03.2024., 21:07   #211
OnionKnight
Premium
 
OnionKnight's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2023
Lokacija: Catarina
Postovi: 54
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ma nisam ja za to.

ER mi je bio prvi takav naslov, došao na jedno 40h, prestao igrati, više me nije primilo.

DS sam probao možda 1h i to je više manje to.
Probaj s DS3, nije open world, linerniji, ali opet sjajan. Mislim da u 20h mozes rijesit main game. I laksi je, manje frustracije

Mislim da nemozes fulat
OnionKnight je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2024., 23:36   #212
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Citiraj:
Autor bambi56x Pregled postova
Ne moraš u ER sve bossove ubijat svaki put, ionak ih je jedno 40% copy/paste. Vidi kakav build hoćeš napravit, vidiš u kojim katakombama/tamnicama je to što ti treba, ostale sve preskačeš, osim ako radiš kvest iz njih ili nešto i to je to. Ionak je prelagano kad sve redom čistiš, osim ako ne doniraš rune skloništu za magarce onih nesretnika što prodaju stvari ili nešto.


Ja sam se ipak natjerao Dark Souls 1 igrat, kaže zmija da još moram gravelorda i seatha ubit. Nakon dulje pauze mi je mal bolja igra, ali naspram DS2 i 3 je baš korak unazad...(da znam, ko mi kriv što sam ih obrnutim redom igrao)
ER sam nakon prvog prelaska tamo 2022 kad je izašla igra krenuo NG+. Odmah skefao tree senitela, zaletio se do Margita pa do godricka i otopili su se ko putar . Onda sam izgubio nekako interes.

Više mi se sviđa ER ispočetka ng, dovoljno sam zaboravio da mogu igrat polu blind. Na što naletim - naletim, ne moram imati svaki najbolji item jer se i onako overbuildam kroz istraživanje. Questove neke povežem, neki mi skroz promaknu . Wiki izbjegavam, dovoljne su mi poruke drugih igrača, kao 2022 kad se još nije sve znalo.

DS1 mi ima neki poseban šarm. Uvijek će mi ostati poseban jer sam ga prvog igrao.
nub je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2024., 08:15   #213
ansha
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
ansha's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sibenik
Postovi: 1,042
Citiraj:
Autor OnionKnight Pregled postova
Probaj s DS3, nije open world, linerniji, ali opet sjajan. Mislim da u 20h mozes rijesit main game. I laksi je, manje frustracije

Mislim da nemozes fulat
Laksi? Midir je jedini boss u DS serijalu kojeg nisam imao zivaca pobijediti.... Al dobro, on je tajni boss u ekspanziji...
ansha je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2024., 08:57   #214
bambi56x
Premium
Moj komp
 
bambi56x's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 316
Citiraj:
Autor nub Pregled postova
ER sam nakon prvog prelaska tamo 2022 kad je izašla igra krenuo NG+. Odmah skefao tree senitela, zaletio se do Margita pa do godricka i otopili su se ko putar . Onda sam izgubio nekako interes.

Više mi se sviđa ER ispočetka ng, dovoljno sam zaboravio da mogu igrat polu blind. Na što naletim - naletim, ne moram imati svaki najbolji item jer se i onako overbuildam kroz istraživanje. Questove neke povežem, neki mi skroz promaknu . Wiki izbjegavam, dovoljne su mi poruke drugih igrača, kao 2022 kad se još nije sve znalo.

DS1 mi ima neki poseban šarm. Uvijek će mi ostati poseban jer sam ga prvog igrao.

Slažem se za NG+ (iako kažem, isto je i u prvom prelazu ako sve istražuješ, prebrzo prejak lik bude), nije kao Dark Soulsi gdje neke iteme dobiješ samo na drugom prelazu. Kad sam išao za sve achievemente (za krajeve i nisam siguran jel mi još šta falilo) sam zato nove likove pravio, meni je isto tak puno bolje, plus preskakao sam što mi se nije sviđalo. Wiki koristiš samo ako baš nešto specifično hoćeš, i to nakon što pređeš igru bar jednom, normalno. A poruke drugih igrača su nekad smiješne, a nekad znaju spoilat "puzle"...tak da sam ja igrao offline.


DS1 završio jučer, cijela igra gotova, a trebalo je samo jedanput nadopunit Dualshock 4.
Citiraj:
Autor ansha Pregled postova
Laksi? Midir je jedini boss u DS serijalu kojeg nisam imao zivaca pobijediti.... Al dobro, on je tajni boss u ekspanziji...
Kak moraš DS3 igrat i na NG+1 i 2 (za iteme/achievemente), ubio sam ga na NG+, a na trećem prelazu nisam, jer je popriličan skok HP-a dobio (i na NG+ doduše...) i nisam imao volje trčat za njim 15 minuta. Vrlo sličan koncept kao Sinh u DS2.
bambi56x je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2024., 09:11   #215
georgy
Premium
 
georgy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 406
Ja sam probao prvo Bloodborne, potrošio par sati da ubijem prvog bossa (Gascoigne) i zaključio da to nije za mene. Previše truda i trebao bi guglati za sve živo jer je sve misteriozno i slabo objašnjeno, a nije mi toliko wow.

Nakon toga sam odigrao Mortal Shell koji mi je bio dosta lakši i zapravo je imao tutorial koji je pojasnio ideju i kako stvari funkcioniraju. S tim mi je valjda nešto kliknulo pa sam ponovno probao Bloodborne i bio mi je super
Mislim, opet mi je trebalo puno vremena za bossove i par njih sam morao cheesati - ali mi je nekako bilo fora.

Nakon toga su mi Demon's Souls i Elden Ring bili odlični - svaki na svoj način.
Još uvijek se ne smatram nekim pro igračem, ali mogu uživati u ovima
georgy je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2024., 09:58   #216
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Citiraj:
Autor ansha Pregled postova
Laksi? Midir je jedini boss u DS serijalu kojeg nisam imao zivaca pobijediti.... Al dobro, on je tajni boss u ekspanziji...
Trojka je po meni najlakša i najlinearnija, ali DLC je klasično dost teži od base igre.

Iako mislim da je najiritantnija stvar od DLC-a frigid outskirts u dvojci gdje se ništa ne vidi i ne znaš di ideš, a sobovi samo iskaču . Nisam nikad ni skefao one bosseve tamo jer je bilo prefrustrirajuče uopće doći do njih.

Citiraj:
Autor bambi56x Pregled postova
Slažem se za NG+ (iako kažem, isto je i u prvom prelazu ako sve istražuješ, prebrzo prejak lik bude), nije kao Dark Soulsi gdje neke iteme dobiješ samo na drugom prelazu. Kad sam išao za sve achievemente (za krajeve i nisam siguran jel mi još šta falilo) sam zato nove likove pravio, meni je isto tak puno bolje, plus preskakao sam što mi se nije sviđalo. Wiki koristiš samo ako baš nešto specifično hoćeš, i to nakon što pređeš igru bar jednom, normalno. A poruke drugih igrača su nekad smiješne, a nekad znaju spoilat "puzle"...tak da sam ja igrao offline.


DS1 završio jučer, cijela igra gotova, a trebalo je samo jedanput nadopunit Dualshock 4.
Meni je online komponenta super, pogotovo kad je igra tek izašla pa je svima sve novo i ne znaš šta je trollanje, a šta dobar savijet . Plus invazije, co-op pomaganje ostalima itd.
nub je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2024., 19:08   #217
OnionKnight
Premium
 
OnionKnight's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2023
Lokacija: Catarina
Postovi: 54
Citiraj:
Autor ansha Pregled postova
Laksi? Midir je jedini boss u DS serijalu kojeg nisam imao zivaca pobijediti.... Al dobro, on je tajni boss u ekspanziji...
Pa preporucio sam base game, DLCjevi su dosta tezi.
Midir zapravo i nije mehanicki tezak, samo je fajt jako dug i zahtjeva pun k koncentracije.
A uzmi u obzir da svakoga nesto drugo muci. Recimo mene Sister Friede unistavala, dok ju nisam prvi put ubio.
DS3 ima dosta dobar flow za nove igrace, mozes i prelevelat bossove na pocetku. Uz to, raznovrsni su i pripremaju te za zadnje, teze bossove
OnionKnight je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2024., 19:16   #218
OnionKnight
Premium
 
OnionKnight's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2023
Lokacija: Catarina
Postovi: 54
Citiraj:
Autor georgy Pregled postova
Ja sam probao prvo Bloodborne, potrošio par sati da ubijem prvog bossa (Gascoigne) i zaključio da to nije za mene. Previše truda i trebao bi guglati za sve živo jer je sve misteriozno i slabo objašnjeno, a nije mi toliko wow.

Nakon toga sam odigrao Mortal Shell koji mi je bio dosta lakši i zapravo je imao tutorial koji je pojasnio ideju i kako stvari funkcioniraju. S tim mi je valjda nešto kliknulo pa sam ponovno probao Bloodborne i bio mi je super
Mislim, opet mi je trebalo puno vremena za bossove i par njih sam morao cheesati - ali mi je nekako bilo fora.

Nakon toga su mi Demon's Souls i Elden Ring bili odlični - svaki na svoj način.
Još uvijek se ne smatram nekim pro igračem, ali mogu uživati u ovima
Meni je BB zadnja FS igra koju sam igrao, posto nisam imao PS4/PS5 prije toga i one-shotao sam Gazzu ;D . Kupio sam PS5 samo radi BBa i Demon's Soulsa.
Meni je BB bio lagan radi parry systema koji je jako lagan za executat za razliku od DS serijala, gdje parry nisam ni koristio jer ga nisam mogao konzistentno pogadjat
OnionKnight je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na