Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.11.2020., 12:00   #3451
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,789
A i te webshopove koji nemaju opciju rezervacije itema dok poklikces tih 5 tipki prije buy butona isto nabijem na k*. Ako nista drugo, kad vec radis limited supply rasprodaju i ljudi si ne mogu osigurati mjesto kampiranjem pred trgovinom (znam, sve trgovine bi to jako zeljele because novinske naslovnice), ne bi nikome smetalo imati recimo 2-5min rezervaciju dok speglas kartusku.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2020., 12:00   #3452
Wannabes
Premium
Moj komp
 
Wannabes's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Sk
Postovi: 184
Citiraj:
Autor BsClocked Pregled postova
@shibi81 Znaci dva taba otvorena jedan za 2080S drugi za 2080 ,doslovno sekund prije 9:00 udarim refresh nedostupno...ma necu mirisni boric kupit u njih vise.
Iman osjecaj da cak ove stvari koje su bile super sa cijenama nisu ni imali, vecinom sta sam vidio na skladistu 1 primjerak pa je i pitanje dali su uopce imali kod dobavljivaca ili je slucaj laznog oglasavanja

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Pratio sam na futuri-it R5 1600, B450 i AOC24 g2u. U 9:00 nedostupno, oko 9:02 su prebacili dostupnost tih proizvoda i onda su se mogli stavit u košaricu.

Mene je iznenadilo da su i oko 9:15 bili dostupni taj proc i maticna pošto ih na svakom forumu preporučaju kao best buy. Baš gledam proc još imaju 2 komada.

Pobjegla mi je jedino tipkovnica Fnatic gear rush brown, stavili su valjda samo jednu na popust.. Imaju ih i dalje na stranici ali bez popusta pa sam ju upiknul po punoj cijeni...


Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
A i te webshopove koji nemaju opciju rezervacije itema dok poklikces tih 5 tipki prije buy butona isto nabijem na k*. Ako nista drugo, kad vec radis limited supply rasprodaju i ljudi si ne mogu osigurati mjesto kampiranjem pred trgovinom (znam, sve trgovine bi to jako zeljele because novinske naslovnice), ne bi nikome smetalo imati recimo 2-5min rezervaciju dok speglas kartusku.

Tak sam si i mislio da će biti pa sam sinoć testno isprobao kak funkcionira. Stavio nešta u košaricu, upisao sve podatke da me ujutro docekaju pa samo tab lupam i odmah proucio za koje plaćenje ide popust i besplatna dostava.

Jbg svake godine je isto, ono što bi prošlo pod pravi crni petak stave proizvod dva i to ode odmah.
Wannabes je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2020., 12:04   #3453
Pentel33
Banned
 
Datum registracije: Feb 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 327
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
ne bi nikome smetalo imati recimo 2-5min rezervaciju dok speglas kartusku.
Smetalo bi onome tko je brži od tebe pa je i brže ukucao sve, tko prvi njegova djevojka.
Ali uvijek će biti nezadovoljnih kad imaš par kom na lageru.
Pentel33 je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2020., 12:06   #3454
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Samo računajte na sve sa Megastorea da nema jamstvo. Mijenjanju d.o.o svako malo a roba ostaje ista.
Btw ako tko naručuje nešto iz Rijeke,
https://megastore.hr/proizvod/kucist...v-m-blue-450w/

ja bi si uzeo ovo kućište, pa ako je tko planirao nešto kupiti, da podijelimo troškove dostave neka i meni uzme da podijelimo. (trošak dostave je jednak cijeni kućišta)
Kolega s posla i ja uzeli naramak zvučnika, 2 ploče i 2 kućišta, ja još nešto kabela i adaptera. Cijena je više nego smiješna, zvučnici s FM prijamnikom za manje od 18 kn, skuplja je podloška za miša.


Citiraj:
Autor Mario92 Pregled postova
Kupio sam Affinity Photo još prošle godine na Storeu za istu cijenu, i softver je fantastičan
Ja sam se bavio grafičkom pripremom dugi niz godina i tu i tamo trebam nešto doma provrtit, puko mi film i uzeo sam sva 3 programa. Nadam se da ću investiciju vratit prvim poslom koji obavim. Dobra je stvar što su programi po sučelju slični Adobe paketu.
Sinac je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2020., 12:09   #3455
Srky
Moderator
Moj komp
 
Srky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,263
Citiraj:
Autor Overclock Pregled postova
Dok sam roombi 2-3 "uspjesno narucil", a dosel samo jedan mail.
Jesu ti te 2-3 narudžbe pod istim brojem ili različitim?
Frend pored mene na poslu je isto upeco jednu Roombu ali je dobio 3-4 ista maila sa istim brojem narudžbe, vjerojatno kak je refresho "checkout" na kraju više puta mu prošlo a da nije skužio, zapravo sam htio reći da je to jedna te ista narudžba i da neće dobit vise komada nego ako i bude bit će ta jedna. E sad jedino ako si ti sa više accounta kupovao...
__________________
Abit IP35 Pro Intel Quad Q6600 G0@3000Mhz (333x9)
Thermaltake BigTyp VX120@800rpm2 x 2Gb Kingston HyperX Black 1066@1000Mhz (5-5-5-18) 1.95V
XFX HD7770 1Gb GDDR5 Core Edition@1100/1250Intel 60Gb SSD + 3 x 250Gb Seagate Single Platter 16Mb
CD-RW/DVD Toshiba SDR1712C & Pioneer DVR-110DLogitech G400 & Ultra-X, G51 on Audigy SE@X-Fi Xtreme
Corsair VX450W@Sharkoon Silvation - 2 x Chieftec 120mm@7VWindows 7 Ultimate 64bit, Iskon ADSL 8192/512kbit@Enkom A1521-I
Srky je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2020., 12:13   #3456
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,274
Pretjerano kmečanje ko i svake godine. Kmeči se kad nema akcija ili su lazne, kmeci se i kad ima akcija ali se nekima ne svida kako nema dovoljno za svih, kmeci se kako je brzo rasprodano... Pa bogati klika x tisuca ljudi sta i vi, niste imali srece i vozi dalje. Odma se teorije zavjere vade i suze po tipkovnici liju.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2020., 12:15   #3457
bilicvitak
Banned
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯
Postovi: 476
Fora je u tome kaj na većini naših akcija niko nema sreće
bilicvitak je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2020., 12:32   #3458
Overclock
Premium
Moj komp
 
Overclock's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 993
@Srky
Roomba je samo jedna dosla na mail, a gopro imaju razlice brojeve....

Isti account je, nemam afiniteta za: multiacc, botove, stajanje u redovima i sl....
Lagani F5 party + caj od kamilice uz strip "atmega2560 datasheet".
Overclock je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2020., 12:50   #3459
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,789
Kmecao bi i ja da mi je izbilo item iz kosarice dok prepisujem podatke, kao sto kolega rece

Kao da dodjes u trgovinu i uzmes zadnji PS5 s police, stavis ga pod misku i cekas u redu za placanje. Iza tebe dodje mrki Mate i uzme ti plejku + izgura te iz reda jer placa prethodno prebrojanom gotovinom koju, ponesen inercijom, baca na pult dok ti razmisljas na koliko rata ces ispeglati zlatnu karticu.

Dosli na americku BF razinu i po pitanju web narudzbi, onak laktarenje i to
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2020., 12:58   #3460
Overclock
Premium
Moj komp
 
Overclock's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 993
Chipoteka radi opet.
Overclock je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2020., 13:42   #3461
tomov
Premium
Moj komp
 
tomov's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Zagreb