Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Operativni sustavi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.07.2010., 23:33   #1291
Cyber Junkie
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 39
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Od kad sam instalirao Win 7 32 bit na laptopu počeo mi se gasit. Kad ga "probudim" iz sleep moda ili ga upalim i minutu nešto radim i onda se ugasi i ponovo upali i onda sve normalo radi, nekad mi se i onaj blue screen pojavi :S

Dali je možda laptop preslab za Win 7?
Ova je konfiguracija:
AMD Athlon 64 X2 Dual Core 1.90 GHz
2 gb ram
Ati Radeo X1200 128 mb
Meni više liči na neki krivi driver tj. driver koji nije za Win7.
Tako je stari driver za mrežnu znao prijatelju prouzročiti
blue screen.
Cyber Junkie je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2010., 02:37   #1292
Joke
N00B
Moj komp
 
Joke's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Split
Postovi: 3,886
Citiraj:
Autor DomagojX Pregled postova
mi može netko objassnit zašto mi se ovo događa...win fino bootam preko DVD-a i onda mi ovo kaže????? to mi se događa s win7 professional


onda stavim win 7 ultimate i sve fino prolazi...sad mi nije jasno zaš ovaj pro ne radi
Jesi probao SATA driver za plocu ubacit na USB/Floppy, pa "povuc" tu kod instalacije professional verzije?
__________________
IE6
Linux is Not Windows
Joke je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2010., 21:38   #1293
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,395
Da riješimo i ovaj problem...

Citiraj:
*Desktop Icons disappear - After running InfraRecorder all desktop icons disappear upon next OS restart.
-workaround: Right-clicking on desktop ->View-> check “Show desktop icons” fixes the issue temporary.
Trajnog rješenja zasad nema, ali dobro je znati da je bug riješen prije tri dana i sljedeća nova verzija neće imati taj problem.

Citiraj:
Revision 162 - Directory Listing
Modified Fri Jul 23 14:10:53 2010 UTC (3 days, 5 hours ago) by c_kindahl

* Fixed Windows 7 desktop icon hiding bug.
Dok ne izađe ta nova verzija, koristit ću CDBurnerXP...
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2010., 15:46   #1294
Overhaul
Premium
Moj komp
 
Overhaul's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: zg
Postovi: 517
AHCI usporava dizanje Win7

U odnosu na druga računala, Win7 na stroju od cure sa DFi lanparty 790fxb-m2rsh i Phenom2 x4 940, pri ukljucenom AHCI se dize predugo.
Zna li netko, dal kakvi ekstra driveri od AMD-a, neko iskljucivanje kakvog servisa ili registry edit pomaze?
Overhaul je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2010., 01:15   #1295
goran.knezevic8
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 54
Windows 7 ne prepoznaje eksterni HDD

Ispričavam se unaprijed ako je već bilo postavljeno islo ili slično pitanje.
Trenutno koristim Windows 7 Ultimate, htjeo sam si prebaciti neke stvari na eksterni HDD. Uštekam ga u komp, on se upali, svjetli na njemu lampica kao da radi, ali ga Windowsi ne prepoznaju, nema ga nigdje pod My Computer. Kad ga uštekam na laptop na kojem mi je XP, laptop ga prepozna bez problema. Šta bi trebao napraviti na kompu da mi Win 7 prepozna HDD?

I još jedno pitanje. Na laptop sam nedavno stavljao Win7, bez problema ih instaliram na C particiju, ali kad uđem u Windowse, izgube mi se D i E particija. Kako da ih vratim nazad a da ne izgubim podatke sa njih? Prije instalacije Win7 na laptopu je bio instaliran XP

Hvala
goran.knezevic8 je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2010., 01:21   #1296
Joke
N00B
Moj komp
 
Joke's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Split
Postovi: 3,886
Desni klik na My Computer -> Manage -> Disk Managment -> sto imas tu kad prikljucis eksterni hard?
__________________
IE6
Linux is Not Windows
Joke je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2010., 01:28   #1297
goran.knezevic8
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 54
sutra ću pogledati pa napišem ovdje jer HDD trenutno nije kod mene
goran.knezevic8 je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2010., 01:01   #1298
d^_^b
Premium
Moj komp
 
d^_^b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 471
Na tastaturi imam ono dosadno "Office Lock" dugme koje mi tipke F1-F12 zamjenjuje precicama za Office.
Problem je sto to vise ne mogu ugasiti jer nesto nije u redu sa tipkom koja bi to trebala raditi.
Kako da u W7 namjestim da su mi te Office tipke uvijek iskljucene, pa i kad se comp tek ukljuci?
__________________

d^_^b je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2010., 01:05   #1299
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,395
Probaj ubiti Human Interface Device Access servis...
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2010., 01:58   #1300
BlackSash
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2
Win7 - stekanje/zamrzavanje

Pozdrav svima... Neznam dali je bio ovakav sličan slučaj, ali molim za pomoć.
Kupio sam si novi laptop MSI Classic CX620-013XEU. Instalirao Windows 7 Professional (x64) - original.
1) Primjetio sam dosta nestabilan rad, najviše kad slušam mp3 pjesme, pjesme prekidaju na kratko, a i po dosta puta mi se pojavi not responding koji potraje i do 30 sekundi i čim ugasim WMP, sve normalbo radi... Što bi mogao biti uzrok tome... skinuo sam najnovije drivere...

2) Instalirao sam si igricu pro evolution soccer 2010, i kada postavim malo veću rezoluciju i kvalitetu, igra se samo nakon jednog vremena zamrzne i cijeli laptop zašteka te ga moram prisilno ugasiti. Za vrijeme igranja nema nikakvih štekanja ili slično, samo se nakon jednog vremena zamrzne sto mi nije jasno jer pretpostavljam da ako sam pretjerao s kvalitetom i rezolucijom da bi mi štekalo cijelo vrijeme. Tek kada smanjim kvalitetu i rezoluciju na najmanje mogu odigrati svih 90min... Također imam najnovije drivere za grafičku... Dali postoji kakvo rješenje da mi se laptop ne zamrzne???
Konfiguracija laptopa je:
15.6" HD LED Glare (1366x768), Intel®Core™ i5, i5-430M(2.26GHz), ATI HD5470 1GDDR3,4GB DDR3 , 500GB(5400rpm),
BlackSash je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2010., 22:08   #1301
cmonn
Premium
 
cmonn's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: www
Postovi: 33
Citiraj:
Autor BlackSash Pregled postova
Pozdrav svima... Neznam dali je bio ovakav sličan slučaj, ali molim za pomoć.
Kupio sam si novi laptop MSI Classic CX620-013XEU. Instalirao Windows 7 Professional (x64) - original.
1) Primjetio sam dosta nestabilan rad, najviše kad slušam mp3 pjesme, pjesme prekidaju na kratko, a i po dosta puta mi se pojavi not responding koji potraje i do 30 sekundi i čim ugasim WMP, sve normalbo radi... Što bi mogao biti uzrok tome... skinuo sam najnovije drivere...

2) Instalirao sam si igricu pro evolution soccer 2010, i kada postavim malo veću rezoluciju i kvalitetu, igra se samo nakon jednog vremena zamrzne i cijeli laptop zašteka te ga moram prisilno ugasiti. Za vrijeme igranja nema nikakvih štekanja ili slično, samo se nakon jednog vremena zamrzne sto mi nije jasno jer pretpostavljam da ako sam pretjerao s kvalitetom i rezolucijom da bi mi štekalo cijelo vrijeme. Tek kada smanjim kvalitetu i rezoluciju na najmanje mogu odigrati svih 90min... Također imam najnovije drivere za grafičku... Dali postoji kakvo rješenje da mi se laptop ne zamrzne???
Konfiguracija laptopa je:
15.6" HD LED Glare (1366x768), Intel®Core™ i5, i5-430M(2.26GHz), ATI HD5470 1GDDR3,4GB DDR3 , 500GB(5400rpm),
Ja bi probao staviti gore Vistu ili XP, pa ako ga bude smrzavalo, moguce da je hardverski problem, ako stalno nestabilno radi.
cmonn je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2010., 22:34   #1302
BlackSash
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2
Dali mogu kako provjeriti dali je do hardwera??? Nebi sad htio sve ponovo mjenjati...
BlackSash je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2010., 03:54   #1303
cmonn
Premium
 
cmonn's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: www
Postovi: 33
Mozes probati memtest-om ili orthosom istestirat ram i stabilnost sistema.
cmonn je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2010., 21:19   #1304
Gen1us
Premium
Moj komp
 
Gen1us's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 300
Bok...

Probao sam nac rijesenje svog problema na prijasnjim postovima la en uspijevam...

Ja nemogu uopce instalirat sedmicu. Kad treba instalirat javi mi da fale neki driveri za cd-rom, umeto sam cd-e od maticne, cd.roma i svega la nemrem nac kaj hoce.

Neznam sad tocno kakvu gresku javi al nadam se da znate o cem je rijec.
Jos jednom sry ak je bilo puno ovakvih pitanja.

p.s. kupio sam vec 2, 3 cd-a i nista
Gen1us je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2010., 10:19   #1305
Bullet1
Premium
Moj komp
 
Bullet1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 2,576
A da rečeš malo više infoa o konfiguraciji? Ovako nisi ništa rekao
Bullet1 je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2010., 16:34   #1306
mars952
Premium
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: split
Postovi: 188
Ne odnosi se na ovu temu ali imam problem. ~elim instalirati HR jezik na OS Win 7 Home premium. Skinuo sam rar hr, ali u control panel / clock language i region nema stavke Instal or uninstal display language, ni Instal display lang. Jel ja to ne znam pronaci, ili sto mi je raditi_ pomoc.
__________________
Bez reklama u sigu!
mars952 je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2010., 08:53   #1307
Deyo238
Grazie Michael
Moj komp
 
Deyo238's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Ogulin
Postovi: 360
Citiraj:
Autor mars952 Pregled postova
Ne odnosi se na ovu temu ali imam problem. ~elim instalirati HR jezik na OS Win 7 Home premium. Skinuo sam rar hr, ali u control panel / clock language i region nema stavke Instal or uninstal display language, ni Instal display lang. Jel ja to ne znam pronaci, ili sto mi je raditi_ pomoc.
Neznam ja kakav si ti rar skidao, ali tako se ne instalirava HR jezik za Win 7, bar koliko ja znam. Lijepo prođeš u Control Panel, Windows Update, i tamo pod optional updates odabereš Croatian Language Pack, i lijepo ga instaliraš.
__________________


CPU: Intel Core i7 3930k C2 Sandy Bridge E 3200MHz @ 4500MHz (100x45 @ 1.288V) HT enabled
CLR: Corsair H100x
MBO: ASUS RAMPAGE IV FORMULA
RAM: Crucial DDR3-1600 2x8GB + 2x4GB (24GB) @ 1600MHz - 10-11-10-24-1T @ 1.535V
VGA: KFA2 GeForce GTX1070 8GB EXOC
HDD: ADATA SUV800 256GB ++ WD BLUE WD30EZRZ 3TB ++ WD Blue WD6400AAKS 640GB
PSU: Corsair CS550M 550W 80+ Gold Modular
BOX: Jonsbo W2
LCD: DELL P2417H 24" LED @ 1920x1080
OS1: MICROSOFT Windows 10 Pro N x64



GSM: iPhone 11 black 4/64GB
ROM: latest iOS

Deyo238 je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2010., 10:46   #1308
mars952
Premium
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: split
Postovi: 188
Riješio problem tako što sam inst sedmicu ultimate i sve OK.
__________________
Bez reklama u sigu!
mars952 je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2010., 10:53   #1309
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Citiraj:
Autor Deyo238 Pregled postova
... Lijepo prođeš u Control Panel, Windows Update, i tamo pod optional updates odabereš Croatian Language Pack, i lijepo ga instaliraš.
Lijepo kupis Ultimate verziju, u kojoj imas tu mogucnost. Na ostalim verzijama nemozes preko win update-a mjenjat jezik.

@Deyo238, guglaj pojam Vistalizator pa se upoznaj sa promjenom jezika.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2010., 00:07   #1310
kli
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: VG
Postovi: 15
zamrzne se windows 7 x64

Kao sto sam naslov ove teme kaze, zamrzne se i nemogu nista osim resetirati pc, kada ga resetiram dobijem ovaj error report:

1. slika: http://img43.imageshack.us/img43/8925/slika1ey.jpg
2. slika: http://img830.imageshack.us/img830/4313/slika2.jpg
3. slika: http://img192.imageshack.us/img192/3307/slika3v.jpg

Ima tko kakvu ideju kako ovo rijesiti?
kli je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2010., 04:02   #1311
Joke
N00B
Moj komp
 
Joke's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Split
Postovi: 3,886
Sto imas u minidump fileovima (jesi pregledavao)?
Event viewer nista ne kaze?
PS.Ovo bi trebalo ici u probleme..
__________________
IE6
Linux is Not Windows
Joke je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2010., 13:40   #1312
kli
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: VG
Postovi: 15
sorry za krivo otvorenu temu, a posto nikad nista nisam radio s event wieverom sto bi mi trebao govoriti? A u minidump fileu mi je ovo --> http://img295.imageshack.us/img295/2141/dadad.jpg
kli je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2010., 14:10   #1313
Joke
N00B
Moj komp
 
Joke's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Split
Postovi: 3,886
U event viewer -> s ljeve strane imas windows logs -> pa pod system -> pogledaj kakvih errora sve imas (crveni X-evi)..
Okej *.dmp ces otvorit sa debugging tool-om, i simbole za njega imas tu.
__________________
IE6
Linux is Not Windows
Joke je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2010., 00:40   #1314
poker
Premium
Moj komp
 
poker's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 225
ne znam da li netko je već imao ovaj problem ali evo danas mi se to pojavilo :na compu je win7 ultimate x86 i matićna je gigabyte p43 s dual bios. Skidao sam torent i monitor je nakon 10 min. prešao u sleep mode što je ok jer je tako naređeno kad ono za jedno pola sata odem do kompa da provjerim stanje torenta i neče da prikaže sliku na monitoru a comp radi i blinka led dioda na hardu ništa ajmo restart i kod dizanja sistema mi kaže da je radio update biosa uspješno ,ok ajmo logiranje u sustav i podigne ga sve je 5.Ali pošto je komp o.c. vratio ga je na defaultne postavke ,ajmo ponovo u bios i o.c. komp,diži i sad mi prikaže sve ok ali ne radi internet kao nema drivera ,probao ručno stavit drivere i sa cd od matične ali u device manager mi uopće ne prikazuje drivere od interneta i kao kaže mi da su već instalirani.Ponovo restart i u bios kad tamo mi je promjenio postavke lan on bord na disable i prebacim ga na enable ,i kod dizanja sistema sve 5 i radi sve.
E sad me zanima zašto se to događa i kako tome doskočiti na kraj (automatski mi je update bios napravio) ?
Radi se o driveru Realtek 8168p/8111c
poker je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2010., 17:15   #1315
ziginjo
Premium
Moj komp
 
ziginjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 128
Ponavljam: Ekipa moze pomoc datoteke,foldere,nista ne mogu razmjestat kako hocu,nista se ne pomice,moze mi netko pomoc kako dobiti tu opciju??
__________________
ziginjo je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2010., 23:57   #1316
dalegic
Premium
Moj komp
 
dalegic's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 115
Citiraj:
Autor goran.knezevic8 Pregled postova
Ispričavam se unaprijed ako je već bilo postavljeno islo ili slično pitanje.
Trenutno koristim Windows 7 Ultimate, htjeo sam si prebaciti neke stvari na eksterni HDD. Uštekam ga u komp, on se upali, svjetli na njemu lampica kao da radi, ali ga Windowsi ne prepoznaju, nema ga nigdje pod My Computer. Kad ga uštekam na laptop na kojem mi je XP, laptop ga prepozna bez problema. Šta bi trebao napraviti na kompu da mi Win 7 prepozna HDD?

I još jedno pitanje. Na laptop sam nedavno stavljao Win7, bez problema ih instaliram na C particiju, ali kad uđem u Windowse, izgube mi se D i E particija. Kako da ih vratim nazad a da ne izgubim podatke sa njih? Prije instalacije Win7 na laptopu je bio instaliran XP

Hvala
probaj ubost iza na usb direktno sa maticne
dalegic je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2010., 19:26   #1317
bpodnar
Stari član
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Slatina
Postovi: 164
Da li netko zna kako na Win 7 Ultimate 32bit namjestiti da PC ide u standby? Ako mu tamo kliknem na Sleep on na čas ugasi ekran i ponovo ga upali i prikaže onu ikonu korisnika za log in i uopće ne ide na standby. Probao sam updejtat sve drivere i čačkati nešto po power opcijama ali 0 bodova. Ako u BIOS-u podesim na S1 onda mi ugasi ekran ali ventilator od procesora i napajanja se ne gase nego vrte stalno. Ako je na S3 onda opet se ovo događa što sam reko na početku, samo log in ekran stoji i to je to.
bpodnar je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2010., 20:10   #1318
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,395
Nešto ga vraća natrag iz standbya, najčešće miš, tipkovnica, mrežna kartica,... Power management svih tih uređaja si možeš namjestiti i u BIOS-u i u Device Manageru.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2010., 20:12   #1319
bpodnar
Stari član
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Slatina
Postovi: 164
Pa sve sam to disejblo u device manageru, mrežnu, usb miš, PS2 tipkovnicu(al nju sam stavio u biosu da se može preko nje upalit komp - probo sam i nju disejblat al isto je)
bpodnar je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2010., 12:15   #1320
Mrk1
Premium
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 49
evo ja imam problem, 5 kompova u firmi na 7ici je istovremeno riknulo, BSOD, jel postoji neki sofisticiraniiji alat za citanje minidumpa, koliko vidim na c:windows\minidump putanje kod mene nema
Mrk1 je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na