Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.01.2021., 14:01   #1411
RascaL
Premium
Moj komp
 
RascaL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 385
Postoji li neka alternativa za Revolut sa opcijom za Visa virtualne kartice?
RascaL je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2021., 14:59   #1412
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Nisam siguran, ali mi se čini da me Revolut pitao kakvu virtualnu karticu želim, MC ili Visu, kada sam si napravio virtualku.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2021., 16:42   #1413
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,343
Sada je mc
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2021., 16:46   #1414
Sonim
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zg & Klc
Postovi: 262
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Prekjučer sam napravio update Revolut appa na najnoviju verziju jer sa starom nisam više mogao upravljati karticama, nego su me baš tjerali da instaliram novu verziju. Jučer htio kupiti HAC ENC bon preko Keks Pay, odbijeno. Probao na Udemy nešto kupiti, opet odbijeno. U aplikaciji ne vidim nikakav trag kupovine, samo kada skinu pa vrate onu 1 kn ili koliko već. Jesu li mijenjali kakve uvjete ili koji vrag? Da ne pričam kako je nova verzija totalni promašaj, nepregledna od silnih news i suggestions smeća, ne mogu si odabrati što hoću gledati nego mi crypto i ostale gluposti smetaju.
U prvoj polovici mjeseca mi je ovo radilo. S revoluta na kekspay, a možda sam i dirktno kupovao nadoplatu na enc.

Citiraj:
Autor RascaL Pregled postova
Postoji li neka alternativa za Revolut sa opcijom za Visa virtualne kartice?
Kekspay. Uveli su i virtualne i fizicke kartice.

Zadnje izmijenjeno od: Sonim. 27.01.2021. u 16:52.
Sonim je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2021., 17:34   #1415
RascaL
Premium
Moj komp
 
RascaL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 385
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Nisam siguran, ali mi se čini da me Revolut pitao kakvu virtualnu karticu želim, MC ili Visu, kada sam si napravio virtualku.
To je bilo u početku (prije nekih 2 god.). Kasnije su povremeno mijenjali.

Trenutno je opet MasterCard, drugim riječima nije moguće povući novac sa PayPala.
RascaL je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2021., 17:40   #1416
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,390
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Pa ti si jako dugo bio na starom dizajnu Znaci revolut je drugi app na mom mobu kojeg se trudim ne paliti jer me neprocjenjivo nervira i ne pruza mi nista vise od frustracija. Prvi je naravno f1tv app.

Prebaci na light temu, meni se pokazala preglednijom od dark. Nazalost onaj noise od suggestiona ne mozes ugasiti.

Nemam pojma zasto ti odbija transakcije, nisam primjetio neke probleme. Da ti nije nesto ugaseno od onih "permissiona" na kartici (online kupovina itd)?
Vidio sam screenshote nove verzije i zato odgađao update dok se moglo. Light temu već imam, dark mi je bezveze i ne koristim je nigdje. Ne znam, sve više me nervira to sve, a od supporta nikakve koristi jer ne vide da sam išta pokušao platiti. Vide samo prošlu godinu gdje sam imao 5-6 odbijenih transakcija u nizu iz također nepoznatog razloga. Rekoh super, to i sam vidim, ali sad ne vidim ništa.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2021., 18:10   #1417
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Nisam siguran, ali mi se čini da me Revolut pitao kakvu virtualnu karticu želim, MC ili Visu, kada sam si napravio virtualku.
Ima li kakve razlike? Nekakve akcije ili placanja?
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2021., 20:25   #1418
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Krenula opet ona akcija pozovi frenda, 50 kn tebi 50 njemu

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2021., 20:37   #1419
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Kod mene je 15 funti za referral, ali s nekoliko uvjeta. U iduća dva tjedna mora napraviti account, naručiti karticu i napraviti 3 kupovine.

Pogledajte si sitna slova za uvjete, jer ovo teško da je izvedivo.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2021., 21:06   #1420
Sonim
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zg & Klc
Postovi: 262
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Kod mene je 15 funti za referral, ali s nekoliko uvjeta. U iduća dva tjedna mora napraviti account, naručiti karticu i napraviti 3 kupovine.

Pogledajte si sitna slova za uvjete, jer ovo teško da je izvedivo.
I u Hr su isti ti uvjeti.
Sonim je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2021., 22:54   #1421
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,343
A 50kn košta dostava kartice
Ja već 6 mj čekam akciju kada će biti besplatna dostava
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2021., 23:15   #1422
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,452
Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
Krenula opet ona akcija pozovi frenda, 50 kn tebi 50 njemu

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
nije baš tak jednostavno ovaj put, frend mora naručit fizičku karticu
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2021., 08:54   #1423
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
nije baš tak jednostavno ovaj put, frend mora naručit fizičku karticu
Ma da, i tri kupovine jbt. Kasno sam pročitao detalje😂

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2021., 09:52   #1424
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,148
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
A 50kn košta dostava kartice
Ja već 6 mj čekam akciju kada će biti besplatna dostava
Moze posluziti ali ja je imam vec godinu dana i neznam dali sam je 2-3 puta koristio, samo na pocetku. Sada sam se na premium prebacio jer nisam u HR pa sam dobio premium kariticu free. Tek sada su mi viska, dvije i ne koristim ih uopce. Cak i na bankomat sada mobitelom idem.
mann je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2021., 09:58   #1425
zwer54
Premium
Moj komp
 
zwer54's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 1,977
Poz,

Neki dan napravio sam revolut racun i narucio karticu, odma platio metal za godinu dana i prebacio nesto love na eur racun.

Isao platit neki fast food online sa virtualnom karticom i odbilo mi placanje.
Kao da bi mogao placati online moram to enejblat u postavkama no ja to nigdje ne mogu naci u postavkama.

Kako, gdje, sta?
__________________
zwer54 je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2021., 10:14   #1426
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Ovak je na fizickoj pa vidi da li ima i za virtualku:

glavni izbornik -> stisni na dnu predzadnju ikonicu koja izgleda kao kartica -> PIN˘& security -> scrollaj dole dok ne vidis opciju "Online transaction" i aktiviraj slider
thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2021., 10:32   #1427
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor thunder11 Pregled postova
Ovak je na fizickoj pa vidi da li ima i za virtualku:

glavni izbornik -> stisni na dnu predzadnju ikonicu koja izgleda kao kartica -> PIN˘& security -> scrollaj dole dok ne vidis opciju "Online transaction" i aktiviraj slider

Virtualne nemaju sigurnosnih opcija, vjerojatno je pokušao koristiti fizičku...


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2021., 10:33   #1428
zwer54
Premium
Moj komp
 
zwer54's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 1,977
Citiraj:
Autor thunder11 Pregled postova
Ovak je na fizickoj pa vidi da li ima i za virtualku:

glavni izbornik -> stisni na dnu predzadnju ikonicu koja izgleda kao kartica -> PIN˘& security -> scrollaj dole dok ne vidis opciju "Online transaction" i aktiviraj slider
Nasao,
Fizicku sam i koristio kao virtualnu. Nasao odma. Ja sam cijelo vrijeme kopao po opcijama revolut aplikacije itd, a ne same kartice.
Thanks

Edit: da, izrazio sam se virtualna jer fizicka jos nije stigla ali je ista stvar...
__________________
zwer54 je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2021., 15:38   #1429
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,148
Inace kada dodje fizicka prvu transakciju moras provuc kroz pin. Tako je meni barem bilo mozda se nesto promjenilo.
mann je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2021., 17:49   #1430
cic
Premium
 
cic's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Podravina
Postovi: 1,015
Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
Krenula opet ona akcija pozovi frenda, 50 kn tebi 50 njemu

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
Kolko sam ja skužio dobiva samo onaj koji pozove nekog, a ne i onaj koji se registrira

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
cic je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2021., 18:19   #1431
RascaL
Premium
Moj komp
 
RascaL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 385
Citiraj:
Autor Sonim Pregled postova
Kekspay. Uveli su i virtualne i fizicke kartice.
Koliko vidim samo fizičke Visa kartice imaju broj, dok druga opcija (bez fizičke kartice) kreira račun u njihovom sustavu.

S obzirom da mi treba 5-8 komada mjesečno ovo neće biti dugotrajno rješenje.
RascaL je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2021., 17:34   #1432
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,924
E ovo je ekstra. Nedavno sam updejto na 7.31.nešto i sada se krenem logirati u aplikaciju i opala "revolut is not supported on rooted devices". Dakle, ne daju mi da pristupim svom računu jerbo sigurnost. Kao da je unrootanje trivijalna materija, isključi to pa se vrati, jel.

A bilo mi je čudno to što sam neki dan vidio update u Play store jer znam da mi revolut već neko vrijeme ondje uopće nije bio vidljv. Dakle, moram zaključiti kako mi gurnuli update s ciljem da mi onemoguće pristup. Zbog moje sigurnosti, jel.

Rekoh, OK, smradovi ste, nema problema. Instaliram 7.30, pa se ponaša kao da moram napraviti novi account, ubacim broj mobitela, pa vrti, pa gasim aplikaciju, palim, ponovno pita za broj telefona i onda me konačno pita za pin.

I eto, nekako, na strašno nesiguran način, ostvarim pristup tih 399,25KN na računu. Tako da, eto, upozorenje svima koji imaju rootan android, ostanite na 7.30 dokle se može. Ja koristim Magisk sa svim opcijama za skrivanje uključenima. Safetynet prolazi ali za revoloot ne pomaže.

EDIT:

I stand corrected, nisam znao magisk ima više opcija za "skrivanje" aplikacije. Sasda revolut 7.32 radi. Sigurno, nema šta

https://www.reddit.com/r/Revolut/com...nd_jailbroken/

Zadnje izmijenjeno od: mkey. 31.01.2021. u 17:41.
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2021., 00:33   #1433
RascaL
Premium
Moj komp
 
RascaL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 385
Meni je izbacivalo istu stvar za jailbreak. Shadow tweak je riješio problem odmah.

Pozitivna strana ove njihove “zaštite” je to što se mogu praktički neograničeno generirat virtualne kartice (bez naknade) jer se app ponaša kao da je tek prvi put instalirana na uređaju.
RascaL je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2021., 02:42   #1434
exzzy
Premium
Moj komp
 
exzzy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 843
Citiraj:
Autor Zika21 Pregled postova
PBZ također
Meni nis nisu naplatili kreiro neki racun i dva puta vuko para, sad kad sam ovo videl sam iseo gledat i nista nije naplaceno. Imam neki studentski paket, nzn jel ima veze.

Sent from my RMX2001 using Tapatalk
__________________
exzzy je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2021., 09:20   #1435
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,202
Citiraj:
Autor mkey Pregled postova
"revolut is not supported on rooted devices". Dakle, ne daju mi da pristupim svom računu jerbo sigurnost. Kao da je unrootanje trivijalna materija, isključi to pa se vrati, jel.

A bilo mi je čudno to što sam neki dan vidio update u Play store jer znam da mi revolut već neko vrijeme ondje uopće nije bio vidljv. Dakle, moram zaključiti kako mi gurnuli update s ciljem da mi onemoguće pristup. Zbog moje sigurnosti, jel.

Rekoh, OK, smradovi ste, nema problema. Instaliram 7.30, pa se ponaša kao da moram napraviti novi account, ubacim broj mobitela, pa vrti, pa gasim aplikaciju, palim, ponovno pita za broj telefona i onda me konačno pita za pin.

I eto, nekako, na strašno nesiguran način, ostvarim pristup tih 399,25KN na računu. Tako da, eto, upozorenje svima koji imaju rootan android, ostanite na 7.30 dokle se može. Ja koristim Magisk sa svim opcijama za skrivanje uključenima. Safetynet prolazi ali za revoloot ne pomaže.

EDIT:

I stand corrected, nisam znao magisk ima više opcija za "skrivanje" aplikacije. Sasda revolut 7.32 radi. Sigurno, nema šta
Nije to do njih... to je do security review firmi sa glupim zahtjevima, ima i glupljih od tog, bez kojih ih se ne može certificirat, međuostalim i za PCI-DSS ili ti bez tog nema rada sa karticama. Zašto? Odgovor je zato, jer ne znaju ni oni zašto je neka zaštita potrebna.

Citiraj:
Autor RascaL Pregled postova
Meni je izbacivalo istu stvar za jailbreak. Shadow tweak je riješio problem odmah.

Pozitivna strana ove njihove “zaštite” je to što se mogu praktički neograničeno generirat virtualne kartice (bez naknade) jer se app ponaša kao da je tek prvi put instalirana na uređaju.
Da, jako je teško "zaobić" te "zaštite"...
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2021., 11:09   #1436
mierdadeltorro
Premium
Moj komp
 
mierdadeltorro's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: zadar
Postovi: 224
ako nekom treba invite sa bonus, javete na privat
mierdadeltorro je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2021., 12:30   #1437
franzD
Premium
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,365
Citiraj:
Autor exzzy Pregled postova
Meni nis nisu naplatili kreiro neki racun i dva puta vuko para, sad kad sam ovo videl sam iseo gledat i nista nije naplaceno. Imam neki studentski paket, nzn jel ima veze.
Dok god ovdje ne bude pisalo 0 kn, naplaćuju (ova druga stavka, međunarodni i prekogranični transferi u valutama koje nisu euro).

franzD je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2021., 12:40   #1438
exzzy
Premium
Moj komp
 
exzzy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 843
Ali pisalo bi mi u transakcijama da su mi ista uzeli? Ja ti velim da sam gledo i nigdje nis nisu uzeli.

Sent from my RMX2001 using Tapatalk
__________________
exzzy je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2021., 20:25   #1439
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,924
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Nije to do njih... to je do security review firmi sa glupim zahtjevima, ima i glupljih od tog, bez kojih ih se ne može certificirat, međuostalim i za PCI-DSS ili ti bez tog nema rada sa karticama. Zašto? Odgovor je zato, jer ne znaju ni oni zašto je neka zaštita potrebna.
Razumijem ja šta ti govoriš, međutim svakodnevno sam intenzivno u odnošaju s ljudima koji troše enormnu količinu energije da bi izbjegli odgovornost za ono što rade i govore, tako da nisam samo alergičan na to nego smatram i da savršeno razumijem taj način razmišljanja.

Netko ih je prisilio da odjebu korisnike koji drže određenu količinu vlastitog novca na njihovoj platformi? To je nikakvo opravdanje, ravno nuli.

Ako su išli u tom pravcu, onda su prilikom pokazivanja poruke kojom ti se niti usiljeno ne ispričavaju što su ste udaljili od tvojih sredstava, trebali imati botun koji kaže

"transfer all of my currency back to my bank account, delete my revolut account and redirect me to the playstore where a one star review shall be preselected and an angry review filled in, ready for my immediate perusal"

Da su tako napravili, onda ne bih imao zamjerke. Ovako kako je, jasno je da revolut nije za nikakvo iole ozbiljnije korištenje. I sami to daju do znanja svojim korisnicima. Što je isto OK, i svakako je bolje na bezbolan način saznati na čemu si.
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2021., 20:57   #1440
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor mkey Pregled postova
Razumijem ja šta ti govoriš, međutim svakodnevno sam intenzivno u odnošaju s ljudima koji troše enormnu količinu energije da bi izbjegli odgovornost za ono što rade i govore, tako da nisam samo alergičan na to nego smatram i da savršeno razumijem taj način razmišljanja.

Netko ih je prisilio da odjebu korisnike koji drže određenu količinu vlastitog novca na njihovoj platformi? To je nikakvo opravdanje, ravno nuli.

Ako su išli u tom pravcu, onda su prilikom pokazivanja poruke kojom ti se niti usiljeno ne ispričavaju što su ste udaljili od tvojih sredstava, trebali imati botun koji kaže

"transfer all of my currency back to my bank account, delete my revolut account and redirect me to the playstore where a one star review shall be preselected and an angry review filled in, ready for my immediate perusal"

Da su tako napravili, onda ne bih imao zamjerke. Ovako kako je, jasno je da revolut nije za nikakvo iole ozbiljnije korištenje. I sami to daju do znanja svojim korisnicima. Što je isto OK, i svakako je bolje na bezbolan način saznati na čemu si.
Kontekstualiziraj si neke stvari.
Živiš u evropi di je ionak svaki qrac izreguliran do bola, bankarski sektor (na koji su ljudi ionak alergični) pogotovo. Dobro da nemaju odredbu da svaki drugi dan smiju koristiti samo lijevi, a ne desni pisoar na WCu.

Neke stvari su do njih - užasno glup UI primjerice.
neke stvari nisu do njih - da moraš po/dokazati izvor novca i slično.
To su stvari koje se zahtjevaju od njih inače gube svoju bankarsku licencu.

I to nije samo do Revoluta.
Meni PBZova aplikacija na Androidu nije radila zato što mi su mi bili uključeni Messenger Chat bubbles.

A i ZABA app i PBZ app upozoravaju korisnike (ili im čak i ne daju, nisam siguran) da ne bi trebao raditi na rootanom/jailbreakanom telefonu.

Bilo je onih bisera koji su popušili brdo love zbog sličnih stvari, samo kreni po redditu surfati
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na