Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.08.2009., 18:33   #271
alien_2
Premium
Moj komp
 
alien_2's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Ogulin
Postovi: 158
*****************************************
__________________


Pošteni trgovci :1, 2

Zadnje izmijenjeno od: alien_2. 13.08.2009. u 09:39. Razlog: **************************
alien_2 je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2009., 22:22   #272
Wolverine
Moderator
Moj komp
 
Wolverine's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Vancouver, BC // Zabreg, Maximir
Postovi: 12,410
Citiraj:
(milism si u sebi majmune da si blize da ti malo poravnam jezik i cvalje da se naucis pristojnosti)
dobar pristup za učenje pristojnosti, posebice u kombinaciji sa vrijeđanjem

OK nisu bili korektni ali daj smanji kompresiju jer ovim pristupom samo sebi štetiš
__________________
''Of all the things I've lost I miss my mind the most''
Mark Twain




Intel Core i5 2520
8GB DDR3 Patriot
Intel HD3000
256GB LiteOn LMH-256V2M mSATA
NEC USB 3.0 ExpressCard
14" 1366x768
Windows 10 Pro x64



Asus P6T SE w/P6T WS Pro BIOS mod
Intel Xeon X5650 @ 4,0 GHz + TT Frio OCK
4x 2GB Mushkin SilverLine Stiletto 1600
Gigabyte GTX 560Ti
Kingston V300 120GB + 640GB WD AAKS + 1TB WD EARS + 2,5'' Hitachi 500GB
DVD-RW LiteOn SATA
Corsair HX520
TT Chaser MK-1
Philips 200WP7ES / LG 32LG6000 Scarlet
Samsung ML-2160 / CL I-Trigue 5600
Logitech MX3200
Windows 10 Pro x64



Intel DP67BG
Intel G1610
2x 2GB Kingston HyperX Limited Edition 1600 MHz
Hitachi 250GB
VTX3D HD6670
DVD-RW Asus SATA
FSP 350 PNF
CoolerMaster Cavalier
ViewSonic VX922
Win7 x64 SP1


Wolverine je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.08.2009., 22:28   #273
^SuperUnknown^
Prečupavi mod
 
^SuperUnknown^'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 8,964
Citiraj:
Autor alien_2 Pregled postova
(milism si u sebi majmune da si blize da ti malo poravnam jezik i cvalje da se naucis pristojnosti)
Nisi ni ti nista bolji, sudeci po postu
__________________

Member of PCE 100+kg demolition squad


Primary macine:
Apple Mac Pro 5,1
2x Six-Core Intel Xeons X5690@3.46 GHz
64 GB ECC DDR3 800 MHz
Geforce GTX 980 4 GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Terratec Cinergy HTC USB XS HD + EyeTV
Kingston 120GB SSD
30 TB HDDs
Sharkoon QuickPort@USB
Optiarc DVD RW AD-7170A
Samsung DVDRAM GE20LU10@USB@Desk
Mac OS X 10.12.3
Apple Alu Keyboard shared via Teleport
Logitech G400 shared via Teleport

Secondary machine:
Apple Mac Pro 2,1
2x Quad-Core Intel Xeons X5365@3 GHz
22 GB DDR2 FB-DIMM 667 MHz
Geforce GTX 970 4 GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Terratec Cinergy HTC USB XS HD + EyeTV
OWC Mercury Electra 6G SSD 120GB
Seagate 500GB 7200.10
Hitachi 1000GB 7K1000.B
Seagate 1000GB 7200.11
Hitachi 7K3000 3000GB
Sharkoon QuickPort@USB
Optiarc DVD RW AD-7170A
Samsung DVDRAM GE20LU10@USB@Desk
Mac OS X 10.10.3
Apple Alu Keyboard shared via Teleport
Logitech MX518 shared via Teleport

Work rig:
Apple Mac Pro 1,1@2,1
2x Dual-Core Intel Xeons 5150@2.66 GHz
2x Quad-Core Intel Xeons X5365@3 GHz
13 GB DDR2 FB-DIMM 667 MHz
Geforce GTX 660 2GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Corsair Force Series F120 SSD 120GB
Seagate 500GB 7200.12
2xWD Black 1000GB
Hitachi 7K3000 3000GB
2xSeagate 500GB 7200.10@IcyBox
Seagate FreeAgent Xtreme 1500GB@FW 400
WD Elements 2000GB@USB (Time Machine)
2xSharkoon QuickPort@eSATA
2xPioneer DVR-111D (Superdrive)
Mac OS X 10.10.3
2xDell UltraSharp 2405FPW 24" Widescreen TFT@1920x1200
Sony KDL-26U2000 26"@HDMI
Apple Alu Keyboard
Logitech MX518

LAP:
Apple Macbook Pro 3,1
Intel Core 2 Duo 2.53 GHz
4 GB DDR2
Kingson 180 GB SSD
Seagate 320 GB HDD

* Looking in:
2xHP ZR24w 24" Widescreen TFTs@1920x1200
Samsung 243T 24" Widescreen TFT@1920x1200
* Listening to:
iRiver H320 + Sennheiser PX 40
Technics SA-EX320
iPhone 6S 64GB black
iPad 16GB WiFi 4.3.2
* Connected via:
90/90 Mbps Iskon Trio
* "Powered" by:
UPS APC Smart-UPS1500VA
* Playing:
Tama Arstar II
Yamaha DTXPRESS IV Special

Pozz, nezz, ojzz, jbt, owak, onak, inst, bzvz, svst, kuiš, neam, dns, nzm, oc, went, graf, laikam, oču, neču, e ovako, e sad, probo, neče, psmtr, ne beliiwam, ugl probo o5, tkđ neradi, pčkmtrnu, mslm onaak haaalo, reko dbr, stv, dali, jeli, zato jel, jer mi može neko, rispekt, thx......... ...wau, radi, zkn, pozz!?!?11
^SuperUnknown^ je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2009., 06:46   #274
alien_2
Premium
Moj komp
 
alien_2's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Ogulin
Postovi: 158
Burno sam reagirao, jesam, i znam to. Mozda sam ih trebao pohvaliti jel? Ja ne kupim novce po lijeskama, i nemam placu od 5k, jer sa na vrazjem minimalcu. I btw, 700kn za uredaj + 100kn postarine je trecina moje place, i ja bih trebao ostati miran do kraja? Jos uvijek nisam na praxitenu lmfao. U ovakvim BS vremenima i oni jos tu zbog svoje aljkavosti i lijenosti meni stvaraju dodatni trosak. Da vidim kako bi reagirao netko drugi tko je na minimalcu i da ga ovako vozaju.
__________________


Pošteni trgovci :1, 2

Zadnje izmijenjeno od: alien_2. 13.08.2009. u 07:03.
alien_2 je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2009., 07:49   #275
Gradjanin
Premium
Moj komp
 
Gradjanin's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Livingrad
Postovi: 538
ma reci im samo sve kaj ih ide. i upotrijebi k tome i mastu. a i sake. jedino tako mozes izgleda.

i ne brini za ove dusebriznike koji se sad tu zgrazavaju na spomen sile. il gutaju svako govno od nasih divnih prodavaca il su sami prodavaci.pegla se od tatice kartica i zaboli ih za probleme obicnih ljudi.naj se sekirat...imas koga,zar ne?
__________________
°Citius Altius Fortius°
Gradjanin je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2009., 08:11   #276
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
joj daj gradjanin ne trabunjaj

osobno znam wolva i supera i mogu reci da niti jedan niti drugi ne peglaju tatine kartice, a pogotovo nisu prodavaci

u ostalom zabranjeno je vrjeđanje na formu stoga alien_2 krši pravila
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2009., 08:18   #277
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Apsolutno sam na strani wolverinea i čupavog metalca koji sluša lošu muziku, nedopustivo je vrijeđanje da bi se promovirao vlastiti cilj i pojačali argumenti,demoliranje trgovine nije u ničijem interesu vjerujem,i svaki protuzakonit scenarij podliježe i takvim sankcijama,ono što možeš napraviti ako se osjećaš zakinut u bilo kojoj trgovini je pravni putem izgoniti svoju pravdu,ili jednostavno promijeniti trgovinu.

Treća stvar je da ne kupuješ jebeni Vivax jer ne valja qrca.Điberu. Kupi Garmina od duple plaće.I to najskupljeg,a ne ovdje pljuvati po članovima foruma,kojeg si i sam član,kao i malo-građanin,šta bi trebao?

Uzeti palicu ili baciti bombu u trgovinu,zaista svašta čujem ovdje,na nivou he-mana i čovjeka oružjea razgovor. Možda da upotrijebi i Orkoa i princezu da dobije navigaciju nazad?

Pravni put,uvjeti reklamacije,ili mijenjanje trgovine.Šta je Protis kriv šta je netko iz pripizdine,a ne sa Trešnjevačkog placa da odmah reklamira,kao da ja kupim Xenon kit za svoj traktor iz USA i rikne,i zaprijetim im da ću srušiti Kip Slobode,very mature,bravo.

@syss - dio poštanske,HBOR je više nalik fondu,makar piše banka za obnovu i razvoj..

Zadnje izmijenjeno od: thedream. 13.08.2009. u 08:41.
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2009., 08:44   #278
alien_2
Premium
Moj komp
 
alien_2's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Ogulin
Postovi: 158
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
Apsolutno sam na strani wolverinea i čupavog metalca koji sluša lošu muziku, nedopustivo je vrijeđanje da bi se promovirao vlastiti cilj i pojačali argumenti,demoliranje trgovine nije u ničijem interesu vjerujem,i svaki protuzakonit scenarij podliježe i takvim sankcijama,ono što možeš napraviti ako se osjećaš zakinut u bilo kojoj trgovini je pravni putem izgoniti svoju pravdu,ili jednostavno promijeniti trgovinu.

Treća stvar je da ne kupuješ jebeni Vivax jer ne valja qrca.Điberu. Kupi Garmina od duple plaće.I to najskupljeg,a ne ovdje pljuvati po članovima foruma,kojeg si i sam član,kao i malo-građanin,šta bi trebao?

Uzeti palicu ili baciti bombu u trgovinu,zaista svašta čujem ovdje,na nivou he-mana i čovjeka oružjea razgovor. Možda da upotrijebi i Orkoa i princezu da dobije navigaciju nazad?

Pravni put,uvjeti reklamacije,ili mijenjanje trgovine.Šta je Protis kriv šta je netko iz pripizdine,a ne sa Trešnjevačkog placa da odmah reklamira,kao da ja kupim Xenon kit za svoj traktor iz USA i rikne,i zaprijetim im da ću srušiti Kip Slobode,very mature,bravo.
Promovirao vlastiti cilj, si ti zdrav? Sta ja izvlacim neku bajoslovnu paru na osnovu gps uredaja?? Mozda bi to ti uradio, ali moj jedini cilj je reklamirati onaj VIVAX uredaj, ali da su toliki pametnjakovici da ni posiljku ne znaju primiti, e pa onda stvarno svaka im cast. Vidi se o kakvoj se eliti radi.

Oprostite gospodine iz metropole (tamo si vjerojatno dosao sa nekog golog kamena) znam da si visa rasa, pa pravila ne vrijede za sve ljude ove drzave. Kupio bih i 5 ako treba, naravno ubacio bih tu i mercedesa, pa brate mili, tko kaze da je recesija.

Pljujem po članovima foruma?? Koga sam imenovao, osim firme Protis o kojoj je cijeli ovaj topic? Da nisi zdmilil jednog previse pa ti se magli? Jedine uvrede vidim u tvom postu upucene meni, a posto si tako zagrizao za to, ocito ili radis tamo ili si samo tako preuzvisen da vidis kako obicni covjek zeli dobiti ono sto je platio.

Ocito kod protisa uljudno i kulturno ne ide (barem sa moje strane), pa onda kako lijepe rijeci i iskaze kulture dobivam, a boze moj, moram vratiti, da se ne osjecaju zakinuto.

Nece jezik nego pravo, ipak si neki manualac na traktoru, pa moras biti faca sa xenonima, lmfao. (sarkazam)
__________________


Pošteni trgovci :1, 2
alien_2 je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2009., 08:47   #279
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Citiraj:
Vrijeđanje i omalovažavanje sugovornika na osobnoj ili bilo kojoj drugoj razini, poticanje govora mržnje i bilo kojeg oblika diskriminacije (spolne, rasne, vjerske i druge). Iznošenje neistinitih tvrdnji koje mogu štetiti časti ili ugledu je kažnjivo djelo klevete (vidi čl. 200 Kaznenog zakona RH).
tako piše i toga se držite

@alien..razumijem te ali opet chill
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2009., 08:54   #280
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Nemaš ti veze dijete..niti ja radim,niti me Protis kao svaka druga IT preprodavač firma ne interesira 1%. Samo ti hoću reći da razbijanje njuške, prijetnje ostalim članovima foruma i takav način izražavanja ovdje ne prolaze, bilo je mnogo luđih,mnogo hrabrijih i drskijih članova od tebe - i to je rezultiralo trajnim banom.

To ti je samo savjet,da se pristojno izboriš za svoj cilj,svoj quest,šta god. Osobno mislim da si kreten,jer ne znaš normalno razgovarati,ali si isprovociran i time si u pravu.Tu te sto posto podržavam,ali ti hoću reći da neka trgovina nije kriva ako artikl ne radi,jer ga ne proizvode oni,point : na 100 Vivax-a možda 10 ne radi,na možda 90 ne radi,i što onda tu Protis može osim kontaktirati generalnog uvoznika ili distributera i jebati se s njim u zdrav mozak radi RMA koji su sve učestaliji.

Savjetujem ti da nivo razgovora svedeš na komentiranje i savjetovanje, a ne nadjebavanje,jer sam ja iz Šibenika,nikakvog kamena,srećom ili spletom okolnosti 20g živim u Zagrebu,ali to tvoj problem - nije. To je sreća - jer se ne moram hebavati sa tim naručivanjima,to ti hoću reći. Ne zato što je ogulin neka uber-pripizdina za Zagreb,velegrad-pripizdinu.Krivo shvaćaš stvari.

Da zaključim,osobno bi na tvom mjestu došao sa svom papirologijom i normalnim pristupom pokušao ostvariti svoje pravo,ukoliko ovaj protis član ovdje nije lažnjak,pokušaj se njemu obratiti za pomoć,ako je čovjek unutra, možda ti može više pomoći.

Da znaš šta mislim pod traktor ( dizel automobile) onda bi shvatio,a i opet, da znaš moje mišljenje o KR-omanjoncima sa 8000K+ bixenonima na Golf 2 ili Kadettu GSi,i onda bi shvatio.

Ali kako sam počeo post,tako mu je i kraj,puno toga ti ne znaš još,dijete..pokušaj za početak na kulturan način,doći do svog prava,najlakše je galamiti,ispitaj druge mogućnosti,i prekriži ubuduće protis kao trgovinu,ja bih tako sigurno.

Živio.
thedream je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.08.2009., 08:54   #281
alien_2
Premium
Moj komp
 
alien_2's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Ogulin
Postovi: 158
Pa sad sam chilled, jucer kad mi to sve doslo, jbga, moras negdi ispustiti paru.
Nastojao sam sto detaljnije i istinitije napisati tijek razgovora, da ne ispadne da sam bio super cool, itd.
__________________


Pošteni trgovci :1, 2
alien_2 je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2009., 08:57   #282
Dizel
3.14zda ®
Moj komp
 
Dizel's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 8,311
Navijes Thompsona u autu i baci bombu - goni bandu s bombom u trgovinu

Koji scenarij, ali da mi se tako sto dogodi ne znam ni sam kako bi odreagirao, pogotovo tako se praviti mutav i ne htjeti preuzeti posiljku, kao da se radi o adolescentima sa nejebicama.
__________________

QuadCore Intel i3-8100
Gigabyte H310 MBO
8GB DDR4 Transcend
Gigabyte GeForce GTX 1060 3GB Windforce
Kingston 240GB SSD
Dell U24 monitor
Sharkoon AM5 Case
Corsair 400W PSU




Pentium G4600
Asus H110
16GB G.Skill Aegis
Kingstom 240GB SSD
Sapphire Pulse RX560
Point Of View 500W Black Diamond
Samsung 225 LCD/TV
Benq DVDRW 18X
Antec NSK4400
Sharkoon "S-Series" 1x120mm + 2x80mm
Logitech mouse & Logitech UltraX Flat keyboard
Logitech Rumblepad II & Cordless Rumblepad II




Lenovo X1 Extreme

QuadCore Intel i5-8300H CPU @ 2.30GHz
8GB DDR4 Samsung
240GB Samsung
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Max-Q





HexaCore Intel i5-9400F
MSI B360I Gaming PRO AC ITX MBO
8GB DDR4 Transcend
MSI GeForce GTX 1050 Ti Gaming X 4GB
Patriot Burst 240GB SSD
Dell U24 monitor
Thermaltake Core V1 case
LC Power 650W PSU


Pentium D Presler 940 3.2GHz
Asus P5WD2 Premium
4GB Kingmax DDR2 667MHz
XFX GeForce 8800GTS
Kingmax 240GB SSD
LC Power 550W PSU


Pentium G620
Gigabyte H61
8GB Kingmax DDR3
Radeon HD6670
Kingmax 240GB SSD
MS 550W PSU



Dizel je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2009., 09:01   #283
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Citiraj:
Autor Dizel Pregled postova
Navijes Thompsona u autu i baci bombu - goni bandu s bombom u trgovinu

Koji scenarij, ali da mi se tako sto dogodi ne znam ni sam kako bi odreagirao, pogotovo tako se praviti mutav i ne htjeti preuzeti posiljku, kao da se radi o adolescentima sa nejebicama.
Imao sam sličnu stvar sa kolegom iz Županje,htio je doduše ne navigaciju nego Alpine radio za auto,i vrisnuo je nakon dva tjedna.Veoma sličan slučaj i isplativije je bilo doći do Zagreba nego slati poštom natrag artikl,što su u samoj pošti i rekli,također HP Express.

Treba reagirati osobno,u lice,sa svim papirima i artiklom,i instalirati se u trgovinu dok se to ne riješi,ili dok ne dobije priliku za razgovor sa nekim nadređenim u trgovini a ne kromanjoncima za pultovima,ima ih fala Bogu i u Linksu i Vemilu.
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2009., 09:05   #284
alien_2
Premium
Moj komp
 
alien_2's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Ogulin
Postovi: 158
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
Nemaš ti veze dijete..niti ja radim,niti me Protis kao svaka druga IT preprodavač firma ne interesira 1%. Samo ti hoću reći da razbijanje njuške, prijetnje ostalim članovima foruma i takav način izražavanja ovdje ne prolaze, bilo je mnogo luđih,mnogo hrabrijih i drskijih članova od tebe - i to je rezultiralo trajnim banom.

To ti je samo savjet,da se pristojno izboriš za svoj cilj,svoj quest,šta god. Osobno mislim da si kreten,jer ne znaš normalno razgovarati,ali si isprovociran i time si u pravu.Tu te sto posto podržavam,ali ti hoću reći da neka trgovina nije kriva ako artikl ne radi,jer ga ne proizvode oni,point : na 100 Vivax-a možda 10 ne radi,na možda 90 ne radi,i što onda tu Protis može osim kontaktirati generalnog uvoznika ili distributera i jebati se s njim u zdrav mozak radi RMA koji su sve učestaliji.

Savjetujem ti da nivo razgovora svedeš na komentiranje i savjetovanje, a ne nadjebavanje,jer sam ja iz Šibenika,nikakvog kamena,srećom ili spletom okolnosti 20g živim u Zagrebu,ali to tvoj problem - nije. To je sreća - jer se ne moram hebavati sa tim naručivanjima,to ti hoću reći. Ne zato što je ogulin neka uber-pripizdina za Zagreb,velegrad-pripizdinu.Krivo shvaćaš stvari.

Da zaključim,osobno bi na tvom mjestu došao sa svom papirologijom i normalnim pristupom pokušao ostvariti svoje pravo,ukoliko ovaj protis član ovdje nije lažnjak,pokušaj se njemu obratiti za pomoć,ako je čovjek unutra, možda ti može više pomoći.

Da znaš šta mislim pod traktor ( dizel automobile) onda bi shvatio,a i opet, da znaš moje mišljenje o KR-omanjoncima sa 8000K+ bixenonima na Golf 2 ili Kadettu GSi,i onda bi shvatio.

Ali kako sam počeo post,tako mu je i kraj,puno toga ti ne znaš još,dijete..pokušaj za početak na kulturan način,doći do svog prava,najlakše je galamiti,ispitaj druge mogućnosti,i prekriži ubuduće protis kao trgovinu,ja bih tako sigurno.

Živio.
Hmm, ajd evo opet cu napisati svoj pristup.
Dakle, poslao mail da je uredaj riknuo, nisu nista odgovorili.
Nazovem ih da vidim kako dalje, onda dobijem porciju bezobrazluka, da kao sta ja znam da je uredaj neispravan, te ako se pokaze da je u redu, placam 75kn jer bezveze ide na servis.
Ja smiren cool, reko znam da je neispravan, kad se ne ucitava cardinale itd. Ok onda ga saljite jer primamo reklamacije svaki dan. I eto, ja spakirao i poslao HP ekspresom.
Citao sam o ovakvom slucaju na forumima, RF otisao papa, imam uredaj ko od majke roden. Ocito je da je neispravan. Dakle pitam, dali da ga onda saljem, mislim samo tako spakirati i poslati bez da se dogovoris sa trgovinom, glupost. Onda niti znam sto je sa uredajem niti ista.
Jos prilozim opis problema i sve 5. Reko np, sve ce se rijesiti. I onda na kraju mi se posiljka vrati? Dobili obavijest a nisu ga htjeli podici, dakle, imali su vremena petak, subotu i ponedjeljak. Ako je to ozbiljan pristup radu, onda ne znam sto je neozbiljno.
Nakon mog normalnog i uljudnog pristupa dobije sta? Nepotrebni trosak na iovako jadnu placu, pa kome normalnome nebi puko film. Opet sam krenuo normalno, ali kad je rekao da HP ekspress nije ni bio, e tu mi je para pocela na usi kao iz express lonca (kad se kuha grah )

I eto, opet sam ga poslao HP ekspressom. Da su podignuli paket, nikom nista, niti bi bilo ovog mog posta niti bespotrebnih telefonskih razgovora.
__________________


Pošteni trgovci :1, 2
alien_2 je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2009., 09:07   #285
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Jesi u mogućnosti osobno doći u trgovinu i to srediti? Ili preko ovog Protisa tu?
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2009., 09:08   #286
GrGaKC
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: ZG/KC
Postovi: 88
Alien, slanje postom iovako nije rjesenje jer oni mogu preuzeti to, ali t inemas dokaz (servisnu primku) da su oni to dobili i samo te moze dodatno zeznuti s tim. A onda ti dokazi da je gps zavrsio kod njih i na servisu...
GrGaKC je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2009., 09:16   #287
Dizel
3.14zda ®
Moj komp
 
Dizel's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 8,311
Ja sam u Links servis slao X puta i to preporuceno i nikad problema. Oni meni vracali popravljenu/zamijenjenu robu Overseasom na njihov trosak valjda jer imaju ugovor s njima.
__________________

QuadCore Intel i3-8100
Gigabyte H310 MBO
8GB DDR4 Transcend
Gigabyte GeForce GTX 1060 3GB Windforce
Kingston 240GB SSD
Dell U24 monitor
Sharkoon AM5 Case
Corsair 400W PSU




Pentium G4600
Asus H110
16GB G.Skill Aegis
Kingstom 240GB SSD
Sapphire Pulse RX560
Point Of View 500W Black Diamond
Samsung 225 LCD/TV
Benq DVDRW 18X
Antec NSK4400
Sharkoon "S-Series" 1x120mm + 2x80mm
Logitech mouse & Logitech UltraX Flat keyboard
Logitech Rumblepad II & Cordless Rumblepad II




Lenovo X1 Extreme

QuadCore Intel i5-8300H CPU @ 2.30GHz
8GB DDR4 Samsung
240GB Samsung
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Max-Q





HexaCore Intel i5-9400F
MSI B360I Gaming PRO AC ITX MBO
8GB DDR4 Transcend
MSI GeForce GTX 1050 Ti Gaming X 4GB
Patriot Burst 240GB SSD
Dell U24 monitor
Thermaltake Core V1 case
LC Power 650W PSU


Pentium D Presler 940 3.2GHz
Asus P5WD2 Premium
4GB Kingmax DDR2 667MHz
XFX GeForce 8800GTS
Kingmax 240GB SSD
LC Power 550W PSU


Pentium G620
Gigabyte H61
8GB Kingmax DDR3
Radeon HD6670
Kingmax 240GB SSD
MS 550W PSU



Dizel je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2009., 09:25   #288
GrGaKC
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: ZG/KC
Postovi: 88
Dizel, ok, to je Links... Ajd si samo procitaj zadnji post na prosloj stranici gdje sam opisao svoja iskustva sa Protisom sto se servisa tice pa ce ti biti jasno zasto mu to napominjem... I da napomenem da nijednom nije bilo dovoljno reci "predao sam disk taj i taj tad i tad" nego bez broja servisne primke nema dalje.
GrGaKC je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2009., 09:25   #289
alien_2
Premium
Moj komp
 
alien_2's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Ogulin
Postovi: 158
Pa eto, vjerovao sam na rijeci da ce primiti paket, mislim, jos nikada se nije desilo da posaljes HP ekspressom i da netko ne podigne posiljku lol.
Mislim da mi se stvarno ne isplati puknuti u zg samo zbog toga, zato sam se oslonio na HP. Ali ako mi se opet vrati paket, angazirat cu tasta da iz VG ode tamo sa uredajem racunima i odnese na reklamaciju. Eto, vise niti HP express nije garancija primitka. Zalosno.
__________________


Pošteni trgovci :1, 2
alien_2 je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2009., 10:08   #290
^SuperUnknown^
Prečupavi mod
 
^SuperUnknown^'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 8,964
Netko je spomenuo kako je dvaput dolazio u Protis i poljubio vrata jer se ekipa pokupila ranije s posla. Mozda se to dogodilo i HP-ovcu? Pa ostavio obavijest koja je otpala, otpuhao je vjetar, netko pobrao? Tko zna? A mozda i namjerno nisu htjeli ici podici paket. A mozda su zaboravili? A mozda u sumi, tko zna... posalji iduci put posiljku, ali na njihov trosak i bok.
__________________

Member of PCE 100+kg demolition squad


Primary macine:
Apple Mac Pro 5,1
2x Six-Core Intel Xeons X5690@3.46 GHz
64 GB ECC DDR3 800 MHz
Geforce GTX 980 4 GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Terratec Cinergy HTC USB XS HD + EyeTV
Kingston 120GB SSD
30 TB HDDs
Sharkoon QuickPort@USB
Optiarc DVD RW AD-7170A
Samsung DVDRAM GE20LU10@USB@Desk
Mac OS X 10.12.3
Apple Alu Keyboard shared via Teleport
Logitech G400 shared via Teleport

Secondary machine:
Apple Mac Pro 2,1
2x Quad-Core Intel Xeons X5365@3 GHz
22 GB DDR2 FB-DIMM 667 MHz
Geforce GTX 970 4 GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Terratec Cinergy HTC USB XS HD + EyeTV
OWC Mercury Electra 6G SSD 120GB
Seagate 500GB 7200.10
Hitachi 1000GB 7K1000.B
Seagate 1000GB 7200.11
Hitachi 7K3000 3000GB
Sharkoon QuickPort@USB
Optiarc DVD RW AD-7170A
Samsung DVDRAM GE20LU10@USB@Desk
Mac OS X 10.10.3
Apple Alu Keyboard shared via Teleport
Logitech MX518 shared via Teleport

Work rig:
Apple Mac Pro 1,1@2,1
2x Dual-Core Intel Xeons 5150@2.66 GHz
2x Quad-Core Intel Xeons X5365@3 GHz
13 GB DDR2 FB-DIMM 667 MHz
Geforce GTX 660 2GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Corsair Force Series F120 SSD 120GB
Seagate 500GB 7200.12
2xWD Black 1000GB
Hitachi 7K3000 3000GB
2xSeagate 500GB 7200.10@IcyBox
Seagate FreeAgent Xtreme 1500GB@FW 400
WD Elements 2000GB@USB (Time Machine)
2xSharkoon QuickPort@eSATA
2xPioneer DVR-111D (Superdrive)
Mac OS X 10.10.3
2xDell UltraSharp 2405FPW 24" Widescreen TFT@1920x1200
Sony KDL-26U2000 26"@HDMI
Apple Alu Keyboard
Logitech MX518

LAP:
Apple Macbook Pro 3,1
Intel Core 2 Duo 2.53 GHz
4 GB DDR2
Kingson 180 GB SSD
Seagate 320 GB HDD

* Looking in:
2xHP ZR24w 24" Widescreen TFTs@1920x1200
Samsung 243T 24" Widescreen TFT@1920x1200
* Listening to:
iRiver H320 + Sennheiser PX 40
Technics SA-EX320
iPhone 6S 64GB black
iPad 16GB WiFi 4.3.2
* Connected via:
90/90 Mbps Iskon Trio
* "Powered" by:
UPS APC Smart-UPS1500VA
* Playing:
Tama Arstar II
Yamaha DTXPRESS IV Special

Pozz, nezz, ojzz, jbt, owak, onak, inst, bzvz, svst, kuiš, neam, dns, nzm, oc, went, graf, laikam, oču, neču, e ovako, e sad, probo, neče, psmtr, ne beliiwam, ugl probo o5, tkđ neradi, pčkmtrnu, mslm onaak haaalo, reko dbr, stv, dali, jeli, zato jel, jer mi može neko, rispekt, thx......... ...wau, radi, zkn, pozz!?!?11
^SuperUnknown^ je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2009., 10:21   #291
nathan.fake
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: n/a
Postovi: 1,258
Citiraj:
Autor alien_2 Pregled postova
Pa eto, vjerovao sam na rijeci da ce primiti paket, mislim, jos nikada se nije desilo da posaljes HP ekspressom i da netko ne podigne posiljku lol.
nije mi jasno zasto se zajebavas s Portisom... imas jamstveni list, na njemu imas popis ovlastenih servisa... mislim da je za Vivax M SAN jedini servis/uvoznik...

posaljes uredjaj sa MP racunom, jamstvenim listom i opisom kvara u ovlasteni servis... isto te kosta slao u Portis ili direkt u servis, ak vec postom saljes... s tim da ti nece Portis servisirat navigaciju, nego ce ju prosljedit u ovlasteni servis... tak da ovim putem izbjegnes natezanja i zavlacenja na relaciji Portis - servis...

ak je M SAN servis (a mislim da je) fino posaljes paket na "Dugoselska cesta 5, 10 370 Rugvica"... i za tjedan-dva ti vrate popravljenu navigaciju...

LP

Zadnje izmijenjeno od: nathan.fake. 13.08.2009. u 10:33.
nathan.fake je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2009., 10:53   #292
Wolverine
Moderator
Moj komp
 
Wolverine's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Vancouver, BC // Zabreg, Maximir
Postovi: 12,410
Citiraj:
Autor alien_2 Pregled postova
Burno sam reagirao, jesam, i znam to. Mozda sam ih trebao pohvaliti jel? Da vidim kako bi reagirao netko drugi tko je na minimalcu i da ga ovako vozaju.
Jedina stvar koju želim reći jest da u takvim situacijama gubljenje živaca je zadnja stvar koju trebaš. Jer kao što sam rekao više ćeš sebi naškodit nego što ćeš imat koristi. Šakama i uvredama ćeš si samo probleme natovarit.

Druga stvar je da si taj uređaj mogao poslati direktno zastupniku na reklamaciju.


Citiraj:
Autor Gradjanin Pregled postova
ma reci im samo sve kaj ih ide. i upotrijebi k tome i mastu. a i sake. jedino tako mozes izgleda.
Uh, samo si ti trebao u ovoj priči. Reci mi, kad si tako sposoban i maštovit, koji je sljedeći korak nakon ovog postupka (javno vrijeđanje + šake)
Odobravanje tvoje reklamacije ili tvoje udaljavanje s mjesta s rukama iza leđa?
Prestani gledat filmove i suoči se sa stvarnošću, razmisli bar jedan korak u naprijed pa mi reci dal ti se isplati bit siledžija u takvim situacijama.

Lijepa riječ otvara više vrata nego brutalna sila!

A ako i ne uspije zakon je na tvojoj strani, no sve se okreće protiv tebe u trenutku postupka u tvom stilu


Citiraj:
Autor Gradjanin Pregled postova
i ne brini za ove dusebriznike koji se sad tu zgrazavaju na spomen sile. il gutaju svako govno od nasih divnih prodavaca il su sami prodavaci.pegla se od tatice kartica i zaboli ih za probleme obicnih ljudi.naj se sekirat...imas koga,zar ne?

Da, vidim ko je pravi i dežurni dušobrižnik ovdje.
I ne, ne peglaju se tatine kartice, iako to nije tvoja briga niti se trebam pravdat. Hvala što glumiš dušobrižnika kartica mog oca ali on evo izjavljuje da ne treba tvoje usluge, brigu niti vrijeme.

I za kraj, problemi se rješavaju smirenošću, razumom i inteligencijom.... ne živcima, glupošću i sirovom snagom!
Zaista čudno da netko tvojih godina nije svjestan toga
__________________
''Of all the things I've lost I miss my mind the most''
Mark Twain




Intel Core i5 2520
8GB DDR3 Patriot
Intel HD3000
256GB LiteOn LMH-256V2M mSATA
NEC USB 3.0 ExpressCard
14" 1366x768
Windows 10 Pro x64



Asus P6T SE w/P6T WS Pro BIOS mod
Intel Xeon X5650 @ 4,0 GHz + TT Frio OCK
4x 2GB Mushkin SilverLine Stiletto 1600
Gigabyte GTX 560Ti
Kingston V300 120GB + 640GB WD AAKS + 1TB WD EARS + 2,5'' Hitachi 500GB
DVD-RW LiteOn SATA
Corsair HX520
TT Chaser MK-1
Philips 200WP7ES / LG 32LG6000 Scarlet
Samsung ML-2160 / CL I-Trigue 5600
Logitech MX3200
Windows 10 Pro x64



Intel DP67BG
Intel G1610
2x 2GB Kingston HyperX Limited Edition 1600 MHz
Hitachi 250GB
VTX3D HD6670
DVD-RW Asus SATA
FSP 350 PNF
CoolerMaster Cavalier
ViewSonic VX922
Win7 x64 SP1


Wolverine je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2009., 11:13   #293
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
baš sam htio reć građaninu da otvori svoj blog ili pokrene građansku akciju "maltretiranjem po forumu protiv državnih nameta".

daj brate pusti nas sa svojom propagandom, jasno nam je da smo tlačeni, a malom dijelu je isto tako jasno da se ništa neće ni promijeniti dok "drugi nam sreću kroje".

ili se živciraj i komentiraj članke na jutarnjem ili se opusti zvekni koju kratku, noge u lavor i rahat.

ako se tebi ne sviđaju naše trgovine i naši prodavači, onda prebaci sve svoje transakcije na ebay i suoči se sa našim carinicima, oni imaju puno više razumijevanja.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2009., 11:48   #294
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor syss Pregled postova

ako se tebi ne sviđaju naše trgovine i naši prodavači, onda prebaci sve svoje transakcije na ebay i suoči se sa našim carinicima, oni imaju puno više razumijevanja.
Prejako
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2009., 11:55   #295
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Mislim da se zaključak nameće,živio vivaks iliti Viva Vivax! Smeće na n-tu potenciju još od prvih DivX playera koje sam srećom samo tri promijenio na viksi dok mi nije došlo iz dupeta u glavu da uzmem jednog Paju a ne tri vivamrtvaca.

Bude to sve dobro,samo odi osobno.Gdje god da ćeš ići,protis ili msan.
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2009., 12:21   #296
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,339
Citiraj:
Autor alien_2 Pregled postova
Pa eto, vjerovao sam na rijeci da ce primiti paket, mislim, jos nikada se nije desilo da posaljes HP ekspressom i da netko ne podigne posiljku lol.
Mislim da mi se stvarno ne isplati puknuti u zg samo zbog toga, zato sam se oslonio na HP. Ali ako mi se opet vrati paket, angazirat cu tasta da iz VG ode tamo sa uredajem racunima i odnese na reklamaciju. Eto, vise niti HP express nije garancija primitka. Zalosno.
Koliko sam upoznaz s poslovanjem Protisa, izmedju 14 i 16 sati zna se desit da nema nikoga u poslovnici jer decko koji tamo radi ide po robu koja je narucena
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2009., 12:24   #297
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
To je kakti nekakvo opravdanje???
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2009., 12:38   #298
Rain Man
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: x
Postovi: 1,447
To se zove stednja. Nemaju ni trgovci para. Premali broj ljudi koji rade poslove za dvojicu, trojicu. Dolazi do frustracija i necija prave se pocinju krsiti. Meni se iz 3 servisa/trgovina ne javljaju kako iz zovem u zadnjih mjesec dana. Dobro sad su i godisnji, al nitko ne odgovara na mail ni pozive. Mozda bas pogodim krivo vrijeme, mozda me ignoriraju.
Rain Man je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2009., 13:00   #299
Gradjanin
Premium
Moj komp
 
Gradjanin's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Livingrad
Postovi: 538
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
,a ne ovdje pljuvati po članovima foruma,kojeg si i sam član,kao i malo-građanin,šta bi trebao?
Citiraj:
Autor alien_2 Pregled postova
Pljujem po članovima foruma?? Koga sam imenovao, osim firme Protis o kojoj je cijeli ovaj topic? Da nisi zdmilil jednog previse pa ti se magli? Jedine uvrede vidim u tvom postu upucene meni, a posto si tako zagrizao za to, ocito ili radis tamo ili si samo tako preuzvisen da vidis kako obicni covjek zeli dobiti ono sto je platio.

Nece jezik nego pravo, ipak si neki manualac na traktoru, pa moras biti faca sa xenonima, lmfao. (sarkazam)
kaj im rec,dusebriznicima. niti ne spomenes ime, a PUF, dilber iskoce iz zasjede. kak i nebi kad se jako dobro zna o kome se prica.a to onda i potvrde svojim odgovorima. ocean su mudrosti ovoga svijeta. moj naklon, prepametnjakovici

jel opomena za vrijedanje svima upucena,ili ovi uber clanovi imaju neki popust u redakciji?


malo-gradjanin...jel to covjek dosao od iza brda u grad ili? daj ti nama rista pojasni taj pojam...mozda su to oni od metra i sumske jagode u visinu? no prema tekstovima, jasno je da tu metaforu koristis prema sebi jer drugacije nebi ni znao kaj znaci. pogledas se u spigl i vidis sve. stoga, daj ofakaj od mene. ako si se nasao uvrijeden nespominjanjem tvojeg imena u pridjevu dusebriznik zali se vodovodu. ionako je tamo super mjesto da naucis nekaj o ljubaznosti,odnosu prema kupcima,postenju,odgovornosti i svega onoga kaj krasi nase super trgovce.

kaj se tice savjeta-sila. ako bas neznas u tome iscitati sarkazam i metaforu da ako sam ne poduzmes nekaj, nece ti nitko pomoci, oprosti. mogu to preformulirati u nekima ovdje jasnije razumljivije pojmove ako je ideja da sam uzmes stvar u svoje ruke nekima ovdje preteska.

zanimljivo je da na takve komentare,uzmi stvar u svoje sake, u svezi hardprdekaja niste imali nekih zamjerki. no kada neki clan koji nije bas tako super ovim nekim uber clanovima ovog postovanog foruma, odmah na stup srama. kaj ima neka ulaznica da i mi neki sa svojim slobodnim misljenjima dodemo u taj uber klub i da svaki nas post bude leglo pameti i super umotvorina? dajte...dajte i nama malo-gradanima da budemo super


ajmo bek na temu. imas potpuno pravo biti ljut. imam i savjet za tebe i ostatak populacije, ove obicne,uberi to zasigurno znaju i koriste. kako sada vec svaki mob od sto kuna ima snimanje razgovora, nebi ti trebalo biti tesko snimiti to biserje koje cujes od trgovca. pogotovo ako te je psovao(hoce neko reci da za to odgovor nisu sake?? hmm bas me zanima...),pa ti poklapao slusalicu,rekao ti "E sad bas necu otici po paket" itd itd, a to su bogme stvari za momentali otkaz.tak da ubuduce, ti i svi mi, bez obzira na to kaj je zakon to kao zabranio(no svi zaboravljaju da SMIJES snimati za VLASTITE potrebe, no nesmijes to javno objavljivati), svakoga gazdu koji imalo drzi do sebe i svojeg renomea, jako ce zanimati takav razgovor njegovog kupca i njegovog prodavaca. stoga, snimanje namjesti na neku najblizu tipku i snimaj takve gluparije.zanimljivo bi bilo cuti onog lika iz linksa koji je izveo cijelu bajku s memorijama, a onda se pravio pametan i kulturan tu na forumu...no,jednom cu mu ga i poslati, pa nek se malo slusa, kako to on zna i kako se odnosi prema kupcu.

ko drugo, daj ih na sva moguca zvona,u medije,inspektorat i kam god se sjetis, pa nek razmisljaju. tvoj postupak slanja HPom je sasvim ispravan, i morao bi i ti kao i HP a isto tako i protuvis imati sve papire u svezi posiljke. mozda si napravio zajeb jer nisi slao preporuceno da imas papir o posiljci, no za bilo kakav paket koji se salje, bio on preporucen ili ne, upisuje se u njihove knjige, tak da bi ti trag morao postojati. ako protuvis serka, a kaze da nema pojma o tome, to im je jos jedna otezavajuca okolnost s kojom doslovno potvrduju da su losa firma i losi trgovci.

isto tako, tjeraj to do kraja, ne odustaj. niti si levat, niti ti novci rastu na krušci.potpuno si u pravu, i revoltiranost ti je sasvim opravdana. puno je toga previse u ovoj banani, tako da niti si usamljeni slucaj niti si nazalost zadnji takav. iako ce uber znalci opet imati svoje uber komentare...sam ti po svojemu...tjeraj do kraja..a ako treba, opali ih i u jaja
__________________
°Citius Altius Fortius°
Gradjanin je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2009., 13:29   #300
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Ne znam šta ti sebi umišljaš,ali ispod svake razine te čak i pročitati,a onda i komentari postanu suvišni.Malograđanin je umišljeni dasa koji silom svog pimpeka ili šake rješava naizgled nerješive stvari,umjesto da sjedne u Golfa dvojku iz vlastite sobe,i dotepe se u Zagreb,reklamira navigaciju osobno,i kupi tri kila krumpira na trešnjevačkom placu.Očito je Protis u qrcu što se tiče dosta stvari,ali mislim da rješenje nećeš naći tučnjavom ili unašanjem u lice,ili razbijanjem izloga i slično.

Moj nivo razgovora niti možeš pratiti,a još manje mi uzvratiti,tako da prihvaćam naklon i uvažavam ga,mislio sam ti čak i prijaviti post kao veoma direktan i uvredljiv a onda se sjetim,ma nek ljudi čitaju,šta ću tora ili horzu dosađivati glupostima.

malo-gradjanin...jel to covjek dosao od iza brda u grad ili? daj ti nama rista pojasni taj pojam...mozda su to oni od metra i sumske jagode u visinu? no prema tekstovima, jasno je da tu metaforu koristis prema sebi jer drugacije nebi ni znao kaj znaci. pogledas se u spigl i vidis sve. stoga, daj ofakaj od mene. ako si se nasao uvrijeden nespominjanjem tvojeg imena u pridjevu dusebriznik zali se vodovodu. ionako je tamo super mjesto da naucis nekaj o ljubaznosti,odnosu prema kupcima,postenju,odgovornosti i svega onoga kaj krasi nase super
trgovce.

Mislim ovo gore neću ni komentirati,zaključak ti je u skladu sa inteligencijom i mogućnosti rasuđivanja,pitam se hoćeš li i sinovima sa slike jedan dan usaditi da kupe pajsere i odšarafe ventile,da bi napravili bokser i razlupali izlog ili kiosk neki jer nisu dobili XXX DVD sa omiljenim časopisom ili fali kabel za spojiti neki qrc,na neki drugi qrc.

Nasilje nije rješenje,ni verbalno,ni fizičko. Ne zato što sam ja neki pacifist, nego zato što to nije način,kako govora,tako ni djelovanja u kulturnom svijetu.Ne sviđa li ti se u Hrvatskoj,odprdi odavde,ne kupuje li ti se ovdje hardver,kupuj ga evo prvo u Sloveniji,i tamo ostvaruj garanciju,nije Maribor neka daljina ili Ljubljana.

Čovjek tvojih godina bi zaista trebao pametnije i smirenije rasuđivati,. Ne mogu se načuditi tvojem odgovoru iskreno, čovjeka potiče na - silu.I začini ga sa na kraju.

EDIT:Upristojio sam malo post.Ako je sve što pišeš sarkazam,ma ti si genijalac.

Zadnje izmijenjeno od: thedream. 13.08.2009. u 14:22.
thedream je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na