Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.05.2016., 16:09   #331
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Bome, a i uz to, kratko je trajao rivju...

Ovaj tjedan kod nas dolazi..

Samsung je ostavio trag iza sebe, a htc nije..

Sad im treba uspjeh sa 10tkom, mada, mob je odlican, ali, nema nekog hajpa, ocito su sad svi na oprezu..

Gledam cijene G5, 5200kn, a 10 bu kostal 6tkn, iskreno, tih 800tinjak kn ne vrijedi vise HTC..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2016., 16:36   #332
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
ma nema hype-a jer HTC vise nema para za marketing.

to ti je hype, nista drugo. Tko se vise/bolje izreklamira, taj ce se bolje prodavati, nije bitan uopce proizvod vise, sve je to dobro.
Gabre je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.05.2016., 17:15   #333
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Volim pogledati mkbhd-ove recenzije. Jedan od zanimljivijih likova. Slazem se da je recenzija za htc 10 odradjena preko neke stvari ocito. I jedna od njegovih losijih recenzija.

No da je popljuvao htc 10? Iskreno, nisam tu recenziju uopce tako dozivio.
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2016., 20:01   #334
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,988
Ispljuvao je kameru, a kamera je sve bolja i bolja....
__________________
Thinkpad T430 running Manjaro
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2016., 20:05   #335
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Ocito ni u HTC Hrvatska ne znaju kad ce 10 doc kod nas..
Vele da nemaju nikakvih informacija..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2016., 21:44   #336
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor rodriguez Pregled postova
Ispljuvao je kameru, a kamera je sve bolja i bolja....
Ne mozemo znati samo po recenzijama dal je bolja i bolja. Mozda je i to bolje losije od konkurencije? Mozda i nije. Vidjet cemo kad mobitel sami dobijemo u ruke.

I da, ozbiljno razmisljam uzeti desetku. Kamera meni osobno ne igra ulogu, ali zelim taj njihov touch isprobati. Ako je barem blizu iPhonea, uzimam mobitel 100%. Ovako cu razmisliti, jer ipak su debelo pretjerali sa cijenom, pa cu pricekati njuskalo i 3k cijene
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2016., 00:03   #337
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,976
Evo i review 10-tke GSM Arene...
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2016., 03:17   #338
aloalo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 112
Ocekivano hvalospjevi, osim baterije, naravno. Al zapeo mi je za oko, prvi smarthone mi je bio Desire i tu je HTC ostavio dobar dojam. Cekam da mu malo padne cijena i onda moze zamijeniti G4 koji ima.jos goru bateriju i meni je (pre)velik.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
aloalo je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2016., 14:46   #339
Kapica
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Varazdin
Postovi: 108
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Nemoj na fejzbuk na njemu odgovaraju takvi noobvi koji nemaju veze sa ovima koji ti se jave direktno na mail, piši im ovdje

http://www.htc.com/hr/contact/email/


P.S
Agram ti nikad neće dat novi uređaj nego će ga konstantno popravljat i gubit ćeš vrijeme dane i živce kao ja. Jedino di možeš dobit novi uređaj je ako se javiš na gore link kažeš da su ti usrali mobitel u agramu i da hoćeš novi, ostaviš fino podatke i dobit ćeš odgovor u roku par dana kad oni otvore taj slučaj i vjerovatno odobre zamjenu i kasnije te možda i telefonski kontaktirat.
Mogu ponudit kontra argument.
Curi krepao Sony Z3 Compact, taman pred istek god dana.. Ruknulo nes na maticnoj, vezano za struju, pocelo restartanjem, i sam se ugasi, uspio prek punjaca nekak upalit da skinem slike i ostalo.
Nakon par rebootanja vise se nije ni punio.

Za manje od 3 tjedna Agram poslao preko VIP-a gdje odnesen uređaj, potpuno novi uređaj.
Znači, uređaj je toliko krepao, da se nisu ni potrudili, ponekad, ima nade u tom Agramu
Kapica je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2016., 17:01   #340
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,074
Vjerovatno je Agram plaćen po popravku ili satima popravka ili nešto slično. Ako vam samo zamjene mobitel, nema tu para za njih. 😀
Mikeyy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.05.2016., 19:07   #341
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Evo i review 10-tke GSM Arene...
zasto mi ti reviewi nekako svi kiselo zvuce?

ili je mob dobar da je dosadno pisati o njemu, ili su tu sponzori upleteni, ili je nesto trece.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2016., 19:24   #342
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Po svemu sudeci, kamera definitivno kaska za iPhoneom, S7, G4/5, itd. I nista cudno, dapace, unatoc htc-ovom hypeu, rekao bih da je ocekivano. Ali da li je kamera losa? Meni izgleda da nije, dapace, jako je dobra.

No 99% sam uvjeren da je ovo moj sljedeci telefon. Unatoc kameri, jer meni ista osobno jako malo znaci. Software je koliko vidim i dalje vrhunski, a meni osobno to znaci puno vise nego sve ostale djidje-midje. Izrada standardno vrhunska, baterija bez problema moze cijeli jedan dan heavy usagea.

Ono gdje ce sigurno potuci S7 je u softwareu, no dobro, to i nije toliko tesko. No vjerujem da ce i ostale androide u tom polju potuci, a to je vec nesto
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote