Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 24.10.2013., 09:43   #3391
dekky
Premium
Moj komp
 
dekky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: pula
Postovi: 637
Citiraj:
Autor brukiluki Pregled postova
u reklamnoj prodaji se reklamira kao
This item is equipped with Corning Gorilla Glass II!


Waterproof IP45+dustproof+shockproof latest phone!
misliš da je od pada sa pola metra nastao problem
Naravno da ne mislim tako samo iznosim pricu sta se dogodilo i kako sam glup i nervozan bio...zblesao se..rijetko koji mob se ne zblesa
dekky je offline  
Staro 24.10.2013., 10:32   #3392
timmy
Premium
 
timmy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: N/A
Postovi: 1,239
Recimo imamo mobitel od 800-tinjak kuna. Ako naručim iz kine, moram čekati mjesec dana, strepim jesu li uopće poslali, moram čitati njihova "dear friend" sranja, ako me carina uhvati jos minimum 200kn i tjedan dana zajebancije duže. Bolje odmah dati 200 kn skuplje britanskom selleru i dobiješ mobitel kroz par dana bez problema.
timmy je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.10.2013., 11:10   #3393
eKICh
Premium
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Santa Maria
Postovi: 241
Citiraj:
Autor timmy Pregled postova
Recimo imamo mobitel od 800-tinjak kuna. Ako naručim iz kine, moram čekati mjesec dana, strepim jesu li uopće poslali, moram čitati njihova "dear friend" sranja, ako me carina uhvati jos minimum 200kn i tjedan dana zajebancije duže. Bolje odmah dati 200 kn skuplje britanskom selleru i dobiješ mobitel kroz par dana bez problema.
Možeš ti naručiti i iz Kine mobitel i da ti stigne u roku od 3 dana, samo moraš uzeti DHL, u tom slučaju mislim da nećeš moći zaobići Slavka tj tih 25% PDV-a ili FedEx i stigne ti u roku od 5-6 dana, ja sam naručival obijema stizalo mi expressno iz Kine, s Fedexom sam imao par puta sreće pa mi nisu puno veće pakete i virijednosti cca 150-180 eura ništa računali. Mada moram reći da sam ja to naručival u Austriju, kako je u Hr to neznam. Ali stići će sigurno isto tako brzo.
eKICh je offline  
Staro 24.10.2013., 11:22   #3394
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor puding22 Pregled postova
Ubacih sd card u thl w100 i nešto neće da je očita. Pokušao sam nekoliko puta i neće.
Mislim da se nekom isto ovo događalo. Neko rješenje?
Ugasi telefon pa onda ubaci karticu.
WraGG je offline  
Staro 24.10.2013., 16:17   #3395
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Priupitao Pandu kad će im doći Cubot One sa MTK6589T čipsetom. Kaže da ako ga naručim, tjedan-dva nakon narudžbe.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 24.10.2013., 17:31   #3396
I Don't Know
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Podgorica
Postovi: 100
Ljudi pomagajte. Danas mi je bratu stigao zte v967s sa geekbuyinga i vec imam problem. U telefon je bila ubacena baterija. Problem je sto kad ukljucim telefon on normalno radi ali kad ga izgasim onda nece jedno par minuta da se upali... Upali se on i pojavi se ZTE logo ali se odmah izgasi. Nerazumijem zasto to. Vadio sam bateriju ali opet ista stvar. Sad sam ga stavio na punjenje iako ima 45% baterije. Sto moze ovo bit? Ovi koji imaju zte V967s imaju li takvih problema

Zadnje izmijenjeno od: I Don't Know. 24.10.2013. u 17:51.
I Don't Know je offline  
Staro 24.10.2013., 17:50   #3397
Wuchko
Premium
Moj komp
 
Wuchko's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Umag
Postovi: 535
Pitanje za phablet od 5.5'' - kakav je Cube A5300? Jel bolji MTK6589 ili 6582m?
Wuchko je offline  
Staro 24.10.2013., 20:03   #3398
bodija
Registered User
 
bodija's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zadar
Postovi: 101
Citiraj:
Autor I Don't Know Pregled postova
Ljudi pomagajte. Danas mi je bratu stigao zte v967s sa geekbuyinga i vec imam problem. U telefon je bila ubacena baterija. Problem je sto kad ukljucim telefon on normalno radi ali kad ga izgasim onda nece jedno par minuta da se upali... Upali se on i pojavi se ZTE logo ali se odmah izgasi. Nerazumijem zasto to. Vadio sam bateriju ali opet ista stvar. Sad sam ga stavio na punjenje iako ima 45% baterije. Sto moze ovo bit? Ovi koji imaju zte V967s imaju li takvih problema
Ja dobio prošli tjedan sa geeka, rootan i sa Hr language i nikakvih problema. Najbolje ti je
flashati drugi rom, ima ih dosta na netu..
bodija je offline  
Staro 24.10.2013., 20:09   #3399
gil
Member
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Kutina
Postovi: 979
Naručio sam na Zopomobile store Zopo C2 crni platinium 1 Gb RAM_a, 16 Gb ROM_a s gorilla staklom iz europskog skladišta, mobać stigao za 5 dana no slijedi problem. Umjesto te verzije dobio sam verziju s 32 Gb ROM_a ali bez gorilla stakla koje mi je imperativ, što sad? Ne šalje mi se mob nazad jer mi je prirastao srcu a opet me živcira jako jer nisam dobio što sam naručio. Najbolje kupiti u lokalnom shopu telefon, ovako uvijek mačak u vreći.
gil je offline  
Staro 24.10.2013., 20:14   #3400
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
Kad je teško odolit tako niskim cijenama i dobrim specsima, a u teoriji, možda i gara upali.

Ljudi često za malo para kupe još manje muzike i opet se, ko Kruno i Branko, vraćaju po još.
listerstorm je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.10.2013., 20:24   #3401
gil
Member
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Kutina
Postovi: 979
Mobitel je cukur, meni zbilja odličan i onda mi tako spuste. Ljut sam, pisao sam im i čekam odgovor.
gil je offline  
Staro 24.10.2013., 22:51   #3402
turista
Premium
Moj komp
 
turista's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: čakovec
Postovi: 205
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Ako pod lokacija piše Belgija, onda dolazi iz EU i nema Slavkeca.
A tip je u kini... item je u belgiji... sumljivo
Na kraju će me zvat iz carine.
turista je offline  
Staro 24.10.2013., 23:04   #3403
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
Znao sam s Ebaya dobiti item iz Kine iako je pisalo da šalju iz USA ili neke EU zemlje. Kinezi lažu u svemu pa i u tome.
redscro je offline  
Staro 24.10.2013., 23:07   #3404
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,630
Citiraj:
Autor redscro Pregled postova
Znao sam s Ebaya dobiti item iz Kine iako je pisalo da šalju iz USA ili neke EU zemlje. Kinezi lažu u svemu pa i u tome.
Istina, ja naručio jaknu s ebaya, piše kanada, kad ono stiže iz Kine
__________________
brodjo je offline  
Staro 25.10.2013., 00:26   #3405
tommyman1507
Premium
Moj komp
 
tommyman1507's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Beli Manastir
Postovi: 416
Citiraj:
Autor turista Pregled postova
A tip je u kini... item je u belgiji... sumljivo
Na kraju će me zvat iz carine.
Poslao sam ja likovima koji su kupili od njega thl w200 poruku da vidim dali stvarno šalje iz Belgije i rekli su da šalje..čekali su na mobitel oko tri tjedna što mi je malo puno jer su oni iz Italije
tommyman1507 je offline  
Staro 25.10.2013., 04:51   #3406
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 959
Citiraj:
Autor tommyman1507 Pregled postova
Poslao sam ja likovima koji su kupili od njega thl w200 poruku da vidim dali stvarno šalje iz Belgije i rekli su da šalje..čekali su na mobitel oko tri tjedna što mi je malo puno jer su oni iz Italije
E da si rekao bilokoju drugu zemlju onda bi bilo sumnjivo...s obzirom da je italija, to bi moglo cak proci pod normalno jer italija ima valjda najgoru tu sortirnicu/carinu na svijetu
Red Dwarf je offline  
Staro 25.10.2013., 07:01   #3407
turista
Premium
Moj komp
 
turista's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: čakovec
Postovi: 205
Pa ako je iz Belgije šta onda carina ima s time? Samo ne želim da mi na tu cijenu opale još i PDV samo zato jer je mobitel na kraju ipak poslan iz Kine.
turista je offline  
Staro 25.10.2013., 07:48   #3408
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Ako je poslan iz Kine i traže da platiš pdv, jednostavno ga ne primiš i podigneš dispute na ebayu jer ne odgovara opisu tj. seller je lagao.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 25.10.2013., 09:22   #3409
dabomba
Premium
Moj komp
 
dabomba's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 538
Ako se seller u opisu ogradio od rizika eventualnih poreznih i carinskih davanja dispute neče proči,a teško da če proči i ako nije ništa naveo,on se uvijek može pravdati da mu mob nije bio na lageru na navedenoj lokaciji,pa ga je poslao sa druge.Tako da je to čista lutrija odkuda če roba stiči.
Zaboli njih za tvoje porezne obveze.
dabomba je offline  
Staro 25.10.2013., 10:23   #3410
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,510
Baš me nešto privukao ovaj Cubot One, sa ovom novijom specifikacijom, mislim da jedan crni bude krenuo na put kina-kroejša
Router je offline  
Staro 25.10.2013., 10:40   #3411
turista
Premium
Moj komp
 
turista's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: čakovec
Postovi: 205
Pa gdje, pišete o njemu a ja ga ne mogu naći ni u jednoj ponudi...
turista je offline  
Staro 25.10.2013., 10:51   #3412
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Imaš ih na Geeku (Turbo verzija) i Pandi (obična verzija). Imao sam 2 komada (oba došla s Pande). Ugodno sam bio iznenađen kvalitetom izrade i ekranom. Još sam dobio foliju zaljepljenu na ekran, jednu rezervnu i zadnji plastični cover s njima.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 25.10.2013., 10:53   #3413
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor tommyman1507 Pregled postova
Poslao sam ja likovima koji su kupili od njega thl w200 poruku da vidim dali stvarno šalje iz Belgije i rekli su da šalje..čekali su na mobitel oko tri tjedna što mi je malo puno jer su oni iz Italije
Pa ja sam na talijane cekao preko mjesec dana. Spori su i pokvareni. Poprilicno. Ne brini, mobitel ce stici iz italije, no ne bih ti preporucio inace talijane. Sve najgore od mene za njih. Ne vole nas, ne znam kako to drugacije objasnit

P.S.
Danas tokom dana ili na vecer detaljna recenzija xiaomia mi2s !
Mileni je offline  
Staro 25.10.2013., 11:15   #3414
Jakesevic
Truth is out there!
 
Jakesevic's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: Croatia
Postovi: 496
nema cubota one na geeku
prvo sam im poslao mail da pitam imaju li,oni kazu imaju,odmah narucim srebrni cubot one (sad imaju te s brzim procesorom) i sutra kazu da je out of stock. Ko ga*ebe,ja cu cekat,ako u međuvrfemenu nešto bolje naleti ubodem to.
p.s. ako netko malo jace prati te mobove,moze stavit popis nekih boljih mobova i njihovih eventualnih problema
__________________
"Covjek je star koliko i zena koju osjeca!" C.Sheen
Jakesevic je offline  
Staro 25.10.2013., 14:34   #3415
dabomba
Premium
Moj komp
 
dabomba's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 538
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Pa ja sam na talijane cekao preko mjesec dana. Spori su i pokvareni. Poprilicno. Ne brini, mobitel ce stici iz italije, no ne bih ti preporucio inace talijane. Sve najgore od mene za njih. Ne vole nas, ne znam kako to drugacije objasnit

P.S.
Danas tokom dana ili na vecer detaljna recenzija xiaomia mi2s !
Čekam sa nestrpljenjem recenziju!


dabomba je offline  
Staro 25.10.2013., 14:37   #3416
puding22
Registered User
 
puding22's Avatar
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: ...
Postovi: 364
Ako bi uzeo DHL da mi dođe u BiH oću li plaćati ikakve dodatne carine, koga li već...
Ako itko zna molim da što prije odgovori... Znači oće li se dodatno plaćati špediter šta li već
puding22 je offline  
Staro 25.10.2013., 14:53   #3417
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor dabomba Pregled postova
Čekam sa nestrpljenjem recenziju!


Napisano. Poslije cu doraditi i postati, ne stignem jednostavno sada. Ocekuj do 20h najkasnije, iako ce vjerojatno stici dosta prije toga.

No odmah upozorenje, slike sa kamere necu postati. Nisam jednostavno stigao nesto pristojno uloviti, u guzvi sam velikoj. To cu naknadno
Mileni je offline  
Staro 25.10.2013., 14:57   #3418
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Citiraj:
Autor puding22 Pregled postova
Ako bi uzeo DHL da mi dođe u BiH oću li plaćati ikakve dodatne carine, koga li već...
Ako itko zna molim da što prije odgovori... Znači oće li se dodatno plaćati špediter šta li već
Naplatiti će Bosanci svoju carinu/pdv na pošiljku.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 25.10.2013., 16:10   #3419
puding22
Registered User
 
puding22's Avatar
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: ...
Postovi: 364
A evo javila mi panda da nece da posalju dhl-om. Ima li banggood ikakvu opciju slanja osim onih svojih kocija?
puding22 je offline  
Staro 25.10.2013., 16:33   #3420
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Reci Pandi neka ti pošalju sa Deutsche Postom. Dolazi u roku od 14 dana do tebe. Pitao isto i bang. Ako ti ponude belgijsku poštu, to je isto ok.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na