Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.06.2012., 17:09   #1081
xtreme96
OC addict
Moj komp
 
xtreme96's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: London, UK (nekad Sl. Brod HR )
Postovi: 995
Citiraj:
Autor xtreme96 Pregled postova
Imam Samsung Galaxy 5 (GT-I5500), u zadnje vrijeme je postao uzasno spor, kao kada imate spor komp pa nakon nekog vremena windowsi budu jako spori. Stalno mi blokira, prijavljuje da je SD kartica ostecena ili izvadjena (ispravna je 100%), ako ocita SD karticu i npr. idem pustit pjesmu zna se cesto dogodit da pjesma zablokira ili se cijeli mob smrzne.
Pa sam mislio stavit neki drugi firmware/custom rom ili tako nesto, nisam nikada stavljao druge romove/firmware na mob tako da sam nov u tome ali mi se ne cini tesko.
Gore je firmware 2.1 update 1 i taj je bio gore kada sam dobio mob.
Koliko vidim po internetu cini mi se da je Cyanogen Mod (2.3.4.) dobar, pa me zanima jel ima netko iskustava s tim modom i opcenito jel netko stavljao custom rom na ovaj mob ili bilo sto drugo?

Glavni cilj mi je napravit da mob ne blokira i da bude malo brzi, pa makar bio i standardni rom sa poboljsanim performansama.

Anyone??
__________________
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15...
- prije mi je bio nick "xTreme Gamer" (profil je isti ali sam promjenio nick)
xtreme96 je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2012., 20:41   #1082
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Rootaj ga i stavi custom recovery ,pa stavi neki bolji rom. Sigurno ce ti raditi bolje. SAmo izbjegni froyo (2.2 ili 2.2.1) jer je los za slabije mobove.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2012., 00:18   #1083
michelkovacic
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: vrbovec
Postovi: 9
Citiraj:
Autor xtreme96 Pregled postova
Anyone??
po meni, od svih isprobanih romova, najbolji je cyanogen mod 7.2 rc2+. Možeš ga skinuti ovdje
michelkovacic je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2012., 14:32   #1084
Pepermint
Premium
Moj komp
 
Pepermint's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 587
neznam dali sam pogodio temu, ako nisam molim admina da prebaci dalje.

Zanima me dali je moguce ikako pristupiti samsung galaxy tabu preko neta? radi se o modelu GT-P7500

EDIT: mozda se nisam dobro izjasnio, spojio bi se sa PC-a na tablet ako je moguce

Zadnje izmijenjeno od: Pepermint. 16.06.2012. u 00:34.
Pepermint je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2012., 13:49   #1085
gsasa
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Banjaluka
Postovi: 1
Pozdrav. Da li za Samsung Galaxy pro postoji, ili će izaći, nadogradnja na Android 4?
gsasa je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2012., 00:27   #1086
fishkal
Premium
Moj komp
 
fishkal's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,110
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Ako ga imas,pisi one kodove s prve stranice i prepisi sve ovdje ukljucujuci product code,pa cu probat nabavit.
Evo podaci:
[IMG]

Inače,

Pokušavam rootati svoj Galaxy s plus, međutim bezuspješno.

Sa superoneclickom mi zastane na : "Running psneuter..." Koliko sam guglao, ispadne da je mobitel autorootan, dakle da ga ni ne treba rootati, međutim, u root exploreru recimo mi kaže da mob nije rootan.

Pokušao sam i drugi put, stavio sam na unutarnju memoriju Root-i9001-Signed, međutim nikako ne mogu doći u recovery, pojavi mi se ona ikonica s androidom i raspakiravanjem, i kad stisnem home key kako piše u uputstvima, mob se samo restarta i normalno boota. Probao sam čak i s Easy_Reboot_Recovery i opet isto.

Jel možda problem kaj nemam micro sd karticu u mobu?

Planiram stavit neki costum room, ali bi htio ovog rootati da napravim kvalitetan backup
__________________
Gledam, čitam, kad ne znam pitam!
fishkal je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2012., 01:12   #1087
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
i9001 S Plus ima sfukan ulazak u Recovery. Trebalo bi biti samo VOL UP + POWER, ali ako se tako drži, on stalno javlja onaj samsung logo, pa crni ekran pa opet samsung logo.

Probaj ovako - drži VOL UP + POWER skupa, kad ti se drugi put pojavi samsung logo i nestane na ekranu, pusti sve i ne drži više ništa niti stišći išta. Trebao bi ti ući u običan recovery gdje ćeš onda instalirati zip sa rootom.
Mada ne vidim što će ti root za napraviti backup ? Stavi CWM recovery preko ODIN-a, napravi backup, stavi Custom ROM po želji i on je vjerojatno root-an.

BTW, kolega koji ima isto i9001 mi je pričao da na CWM-u od moba (Feamod 1.2 i 1.4 mislim) ne radi dobro restore. Odnosno napraviš bekap, vratiš ga sa restore i onda ti stalno radi bootloop. Nisam probao osobno (iako imam backup), ali eto - uzmi i to u obzir.

Custom ROM-ova ima hiljade, ali dosta njih su modificirani stock (mislim da niti jedan ne rješava lag mobitela, dok su CM 7 i 9 nedovršeni. Supercharger skripta malo pomogne stock ROM-u i još je jedino dobro onaj Toggle 2G.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2012., 12:38   #1088
tihi05
Registered User
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: koprivnica
Postovi: 9
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Već je izbašen mod SGS3 kamere kojim se omogućava snimanje višim bitrateom, snimanje u toku razgovora kao i da volume tipka služi kao okidaš za fotić. Cool.
http://hx-custom-roms.com/galaxy-s3-mod-hx-is-back.html
http://www.slashgear.com/galaxy-s-ii...-mod-06232417/
Poz...da li je netko to instalirao i jel radi?!
tihi05 je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2012., 14:53   #1089
fishkal
Premium
Moj komp
 
fishkal's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,110
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
i9001 S Plus ima sfukan ulazak u Recovery. Trebalo bi biti samo VOL UP + POWER, ali ako se tako drži, on stalno javlja onaj samsung logo, pa crni ekran pa opet samsung logo.

Probaj ovako - drži VOL UP + POWER skupa, kad ti se drugi put pojavi samsung logo i nestane na ekranu, pusti sve i ne drži više ništa niti stišći išta. Trebao bi ti ući u običan recovery gdje ćeš onda instalirati zip sa rootom.
Mada ne vidim što će ti root za napraviti backup ? Stavi CWM recovery preko ODIN-a, napravi backup, stavi Custom ROM po želji i on je vjerojatno root-an.

BTW, kolega koji ima isto i9001 mi je pričao da na CWM-u od moba (Feamod 1.2 i 1.4 mislim) ne radi dobro restore. Odnosno napraviš bekap, vratiš ga sa restore i onda ti stalno radi bootloop. Nisam probao osobno (iako imam backup), ali eto - uzmi i to u obzir.

Custom ROM-ova ima hiljade, ali dosta njih su modificirani stock (mislim da niti jedan ne rješava lag mobitela, dok su CM 7 i 9 nedovršeni. Supercharger skripta malo pomogne stock ROM-u i još je jedino dobro onaj Toggle 2G.
Ma čak sam i zadovoljan sa stockom, stavio sam launcher pro i radi to sasvim solidno, tako da sam ga samo mislio rootati i još neke stvari poraviti bez stavljanja drugog rooma. Međutim, u recovery nikako ući, ni s ovim tvojim savjetima.

CWR recovery nema tih problema oko ulaska u njega? Mislim si odinom flešati samo CWR, napraviti root, staviti Supercharger skriptu i toggle 2G
__________________
Gledam, čitam, kad ne znam pitam!
fishkal je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2012., 15:56   #1090
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Ma i CWR isto ima problem sa ulaskom u Recovery, ali meni radi uz takav nekakav način ulaska.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2012., 16:09   #1091
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor fishkal Pregled postova
Evo podaci:
[IMG]
Upisi *#1234# ,prepisi ovdje pa upisi *2767*4387264636# pa opet ovdje prepisi product code.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2012., 16:38   #1092
fishkal
Premium
Moj komp
 
fishkal's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,110
PDA:I9001xxkpg
PHONE:I9001xxkpf
CSC:I9001oxfkp2

Sellout sms: off
PCode: GT-I9001 hkdtwo
Mode: test
__________________
Gledam, čitam, kad ne znam pitam!
fishkal je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2012., 16:50   #1093
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
To je TELE2 telefon a ne t-mobile. Imas stock rom u prvom postu.
A ti zelis u svoj staviti STOCK t-mobile ? Zasto bi to napravio,ako smijem pitat?
Ili imas iz t-mobile-a telefon a stavio si stock TELE2 u njega?
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2012., 17:15   #1094
fishkal
Premium
Moj komp
 
fishkal's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,110
A svašta je moguće, mobitel je kupljen polovan, a prodavač mi je rekao da ga nije htio ni rootati zbog garancije, kamo li mjenjati rom.

Inače nije brendiran ni ništa, orginalno kupljen u t-mobileu, imam račun sa serijskim brojem, zaključan je na t-mobile

Dakle trenutno na njemu stock Tele2? Zanimljivo.

Ja sam ga mislio prvo rootati da spremim one /efs and /persist particije prije costum roma, jer je to kao dobro ak se nešto smrda.
__________________
Gledam, čitam, kad ne znam pitam!
fishkal je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2012., 17:59   #1095
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Jako cudno. Ako nadjes nekoga tko ima taj telefon iz tmoba,pogledaj sto ima unutra pa usporedi.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2012., 18:35   #1096
fishkal
Premium
Moj komp
 
fishkal's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,110
Pošto ne mogu nikako u taj orginalni recovery ući, jel mogu preko odina flešati CWM recovery? Planiram stavit ovaj ROM, ali i on se fleša iz recovery-ja, tako da bez njega ne mogu. Jedino ako bi ovaj rom mogao flešati odinom kao npr stock?

Ne znam, nemam iskustva sa Samsungom uopće, na HTC HD2 sam flešao sve žive mobilne OS, Ovdje bi trebalo biti lakše, a stojim na mrtvoj točki.
__________________
Gledam, čitam, kad ne znam pitam!

Zadnje izmijenjeno od: fishkal. 18.06.2012. u 18:45.
fishkal je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2012., 18:57   #1097
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Stavi gore CMW i vozi što želiš.

Sve ti piše ovdje:
http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1578821
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2012., 00:51   #1098
tetak dudo
Premium
Moj komp
 
tetak dudo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: 45.594-16.217
Postovi: 236
dali bi mi neko objasnio dio po dio kako da rootam galaxi mini,
u njemu je ginger2.3.6 i on mi ne dozvoljava ono sa ubačenim universal gb root v20 što se radi preko tipki
sa odinom nisam još radio pa neznam šta da stavim iako mi je jasno kako sa odinom treba raditi
još da napomenem mobitel je od t-mobile dobijen na akciji
hvala
tetak dudo je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2012., 16:13   #1099
fishkal
Premium
Moj komp
 
fishkal's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,110
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Stavi gore CMW i vozi što želiš.

Sve ti piše ovdje:
http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1578821
Uspio sam, stavio sam CWM, međutim, sad mi mob neće bootati u android, nego samo ulazi u CWM. Napravio sam u međuvremenu backup, instalirao novi ROM, međutim stalno uđe u CWM.

Edit1:Ako sam dobro skužio, ušao sam u takozvani boot loop. Sad flasham natrag orginalni stock rom, pa ću vidjet dal to pomaže.

Uglavnom, kad flasham stock rom, i nakon njega CWM sve bude dobro. Kad stavim costum ROM, uđe u boot loop. Jel to do roma, kernela, cwm?
__________________
Gledam, čitam, kad ne znam pitam!

Zadnje izmijenjeno od: fishkal. 19.06.2012. u 16:50.
fishkal je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2012., 16:21   #1100
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Jel ti spojen USB kabel na mobitel možda ?
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2012., 17:32   #1101
fishkal
Premium
Moj komp
 
fishkal's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,110
Ne, dakle nakon što flasham cwm, bude sve ok, normalno mi boota stok rom. Kad stavim neki costum rom, automatski ulazi u cwm. Tada preko odina stavim stock rom, i bude sve ok, ali nikako ne mogu nijedan costum staviti.

Dal mogu nešto još isprobati li sam zapeo sa stock romom?

Pronašao sam rješenje: http://forum.xda-developers.com/show...postcount=1330
__________________
Gledam, čitam, kad ne znam pitam!

Zadnje izmijenjeno od: fishkal. 19.06.2012. u 18:28.
fishkal je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2012., 21:19   #1102
Damac985
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Ljubuški
Postovi: 2
Smile Samsung Galaxy Note

Imam pitanje. (HELP!!)

Danas sam nadogradio android 4.0 na svo telefon (samsung galaxy note) i imam jednu komplikaciju s kojom se nisam dosad susreo, a niti netko od mojih prijatelja koji imaju samsung s android 4.0.
Naime nakon implementacije softwera, i nakon što je telefon sve odradio, htio sam uradit update na 5 aplikacija koje imam na tell. a za koje se update pojavio.
I dogodi se slijedeće: telefon uradi update do kraja, odradi 100% i odjednom pokaže error - invalid package file!!! I tako na svim aplikacijama, za koje je update stigao. Pokušao sam skinut s play store neku novu aplikaciju, čisto da vidim jel to funkcionira i opet isto. Molim vas, ako netko zna u čemu je problem da mi javi.
Damac985 je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2012., 21:26   #1103
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
@Damac
Settings > Applications > Manage Applications > Market/Play store > stisni Clear cache and data
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2012., 21:31   #1104
Damac985
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Ljubuški
Postovi: 2
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
@Damac
Settings > Applications > Manage Applications > Market/Play store > stisni Clear cache and data


To sam prvo i pokušao i opet ništa. Sad sam uradio to i na svih pet aplikacija koje nisu htjeli prihvatit update..međutim, sad mi wifi nešto šteka pa kad proradi vidjet ću jel do tog bilo.
U svakom slučaju, hvala.
Damac985 je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2012., 23:57   #1105
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Jesi to stavio službeni ROM preko automatic updatea ili neki custom (rootano?).
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2012., 01:27   #1106
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,793
Dečki, napravio sam ogromno sr* sa SGS2. Taman što sam dobio mob u ruke, flešnuo sam SlimICS i krenuo ga podešavati. Imao sam mrežu, podesio mob do kraja i onda skužim da mi ne želi slati poruke, a nakon reboota sam izgubio i mrežu, a s njom i IMEI.

Naravno da sam zaboravio napraviti /efs backup. Mogu li se slikati ili ima lijeka? Zasad još čitam po netu pa...

Imam nandroid ako to pomaže.


update: mreža se tu i tamo vrati, dobijem IMEI nazad, ali čim krenem slati poruku mreža nestane. Dok sam imao mrežu bekapirao sam /efs ovim toolom:
http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1308546 (backup ima 20MB).

Ne diram više ništa dok netko ne kaže koju pametnu.

update2: mogu primiti poruku... Jesu li ovo uopće simptomi shebanog /efs-a?

update3: vratio nandroid, sve je ok osim što sam ostario za par godina. Pitaj boga šta se spojebalo na SlimICS-u.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.

Zadnje izmijenjeno od: xlr. 20.06.2012. u 02:42.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2012., 05:16   #1107
Banx
Premium
Moj komp
 
Banx's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Čepin
Postovi: 258
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Dečki, napravio sam ogromno sr* sa SGS2. Taman što sam dobio mob u ruke, flešnuo sam SlimICS i krenuo ga podešavati. Imao sam mrežu, podesio mob do kraja i onda skužim da mi ne želi slati poruke, a nakon reboota sam izgubio i mrežu, a s njom i IMEI.

Naravno da sam zaboravio napraviti /efs backup. Mogu li se slikati ili ima lijeka? Zasad još čitam po netu pa...

Imam nandroid ako to pomaže.


update: mreža se tu i tamo vrati, dobijem IMEI nazad, ali čim krenem slati poruku mreža nestane. Dok sam imao mrežu bekapirao sam /efs ovim toolom:
http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1308546 (backup ima 20MB).

Ne diram više ništa dok netko ne kaže koju pametnu.

update2: mogu primiti poruku... Jesu li ovo uopće simptomi shebanog /efs-a?

update3: vratio nandroid, sve je ok osim što sam ostario za par godina. Pitaj boga šta se spojebalo na SlimICS-u.
Kakva noc...
Banx je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2012., 05:43   #1108
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
[/B]update3: vratio nandroid, sve je ok osim što sam ostario za par godina. Pitaj boga šta se spojebalo na SlimICS-u.

Manje živciranja, kada gori "pod nogama" ovo prvo napraviti
A sada ubuduće, opet nandroid čuvati te backu efs-a. Ja ga držim i u rootu SD kartulje i na kompu doma u RAID-u just in case

Sada predahni i stavi neki ROM.

Ja furam ovaj pa probaj ak hoćeš
http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1436854

I već nekoliko mjeseci samo flasham novu verziju bez factory reset/wipea. Samo instaliram novu verziju, wipe cache pa dalvik i vozi.

Također, obavezno napravi napravi undervolt nakon instalacije. Trebat će ti par sati tako da ograničiš najvišu frekvu te onda pokreneš stability + quadrant (da vidiš utjecaj) pa prema dolje, ali meni baterija cvijeta nakon kaj sam si undervolto.
  Reply With Quote
Staro 20.06.2012., 10:13   #1109
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,793
Bas sam debil, citao sam o efsu i rekoh budem sutra napravio jer sam ugasio komp i onda me uslagiralo. Kad sam skuzio da se mreza vraca i mogu zvati i primati pozive rekoh nema sanse da je to to i roknuh nandroid. Fakat ne znam sto je bilo slimu (probao wipe).

Koliko cca mogu nisko ici s voltazom na max i min freq? Onako cisto da imam neku predodzbu.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2012., 14:09   #1110
martantoni
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Croatia
Postovi: 59
Imam 2 samsung galaxy minija S5570I. Jedan mi strasno guta bateriju za razliku od drugog i neznam sta se dogadja. To je prvi mobitel koji sam kupio, bio je zakljucan i odnio sam ga lokalnom unlokeru da ga otkljuca. On ga je rootao i otkljucao tako da mi radi na sve mreze.
Telefon radi isve je OK, ali mi jako guta bateriju. Nakon sto se u potpunosti napuni i stoji u stby-u da ga uopce ne diram baterija traje jedva nekih 50 sati.

Dok na drugom traje duplo... oko 10 sati isto tako stby. Vec sam probavao svasta, resetirao na tvornicke postavke. Od kolege posudio bateriju koja cek jaca ima 1500mah a pase za samsung galaxy mini. I stanje isto. Sada sam ga ponovno postavio na tvornicke vrijednosti i punim mu originalnu bateriju i necu mu nikakve programe stavljati na njega i pustit cu da vidim koliko traje.

Stvarno neznam u cemu je problem?

Oba dva telefona imaju isti softwer. Oba dva telefona su rootana i otkljucana. S tim da je taj koji trosi duplo brze bateriju je otkljucan kod lokalnog unlokera, a ovaj drugi sam ja otkljucao preko uputa sa xda foruma.

Vec sam probavao i Task kill, i svasta…. Ali ne, baterija traje max 50 sati u stby, dok drugi 100 sati....

Da li netko ima kakvu ideju... kaj bi moglo biti…. Jesu baterije (probao sam dvije), jel nesto guta bateriju, a ja nemogu otkriti sta….,
martantoni je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na