Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.11.2018., 12:50   #151
Xiaomi
Premium
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: EU
Postovi: 285
https://ibb.co/jpWCpf
https://ibb.co/kYzXpf
https://ibb.co/komZ20
https://ibb.co/eD8LaL

Stigo Fiido D2. Za dojmove ce treba dan, dva. Ovih par sto metara isprobao mogu reci da je vrlo udoban sic i amortizer iza fino upija. 27 km/h po GPS apk na ravnom tu je limit. Precizan gas na ručici. Nije bilo carine, kutija je velika u kojoj dolazi. 19 kg je težina paketa. Sad su cijene tog modela na gearbestu i manje nego kad sam kupova. Debelo ispod 3000 kn. 70 dana sam čekao. Drugi su 45 do 60.
Xiaomi je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2018., 12:57   #152
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Juhu, čestitam. Malo ga provozaj pa javi. Koliko si visok? Meni je samo da ne izgledam kao geek na 2broja premalom biciklu.

Btw, daj baci link (di je najpovoljniji s tom vrstom shipinga) još jednom...da ne tražimo.

Zadnje izmijenjeno od: Gilbert5. 13.11.2018. u 13:02.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2018., 13:23   #153
Xiaomi
Premium
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: EU
Postovi: 285
https://www.gearbest.com/electric-bi...ml?wid=1433363 sad je visoka cijena 500, bila je 440 jučer. Stalno se mijenja na dole, pa gore malo itd. Kako će sada black friday, vjerujem da će biti opet manja cijena. Ja sam platio 480 početkom 9. mj. Ide vlakom do poljske, preko kine, kazahstana, rusije. Kada dođe u poljsku oni tam carine i treba neko vrijeme da UPS DE preuzme kod sebe. Od tad 2-3 radna dana obično.

Visok sam 190 i ne izgledam smiješno, niti koljena lupaju u volan. Ubrzanje je skroz solidno, sa nule se da fino krenut brzo po potrebi putem gasa. Dimenzija točna dužine je 135 cm , ne 130 kako piše u opisu. D1 model je manjih kotača, bez amortizera, neudobniji sic i nešto manji sveukupno pa na njemu smiješnije izgledaju visoki ljudi. Kvaliteta izrade ovako na prvu stvarno dobra, kvalitetno izgleda bic.

Zadnje izmijenjeno od: Xiaomi. 13.11.2018. u 13:29.
Xiaomi je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2018., 13:31   #154
nvn
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 49
Citiraj:
Autor Xiaomi Pregled postova
Visok sam 190 i ne izgledam smiješno, niti koljena lupaju u volan.



mozes li dovoljno podic sic da bude ok polozaj?

https://www.healthyfamiliesbc.ca/sit...-picture-1.png
nvn je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2018., 13:35   #155
Xiaomi
Premium
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: EU
Postovi: 285
Sic mogu dignut dosta visoko, budem isprobo kasnije predvečer kad dođem s posla. Ali za sad mogu podignuti da mi bude previsoko za mene, malo sam spustio kad sam isprobavao. I volan možeš još povisiti nego što je na slikama.
Xiaomi je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2018., 19:06   #156
Xiaomi
Premium
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: EU
Postovi: 285
https://imgur.com/a/4EgkRCU meni dobro podešen sic, pedala dole, peta na pedali. Sic bi mogao jos 6-7 cm gore gdje je oznaka za max. Volan još cca 3 max 4 cm bez da su zategnute žice od kočnica koje složene s vezicama. Odvozio sam sad 7 km po centru, jako udoban sic u kombinaciji sa amortizerom, dosta stabilan bicikl, dobro tvorničko svjetlo naprijed. Gas se dozira precizno, pedalec mod mi nije najbolji jer je stvar do njihovog kontrolera i senzora što motor ne asistira preko 16 km/h. To bi koristio samo kad sam kilometražom koju još mogu proći pred krajem.

Neprecizan je pokazivac napunjenosti baterije. Pada kako se okrene gas, pa se vrati kad se pusti gas. Ljudi ugrađuju voltmetre za 10 dolara. Ali neda mi se to. Neki realni domet je 20-25 km samo na struju ovisno o kilaži, ove brojke su talijani koji imaju fiido postizali, jedan lakši je 27 uspio. Kombinacijom pedalec, pa malo na gas se može očekivati 35-40 km, ali malo tko vozi tako fiido, upravo radi kontrolera čiju sam manu spomenuo, obično se vozi na gas. Ovih 7 km pređenih smiješno lako. Ako bi ocjenio bicikl dobio bi 5/5 zbog cijene i kvalitete izrade. Cijena ga spašava, inace kome je asistencija najbitnija neće dati više od 4/5.

https://imgur.com/a/NK2Q5dP

Zadnje izmijenjeno od: Xiaomi. 13.11.2018. u 20:03.
Xiaomi je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2018., 00:06   #157
kjaj
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Split
Postovi: 8
Taman ces dobar test napraviti do Black Friday, ako se pokaze dobar mislim da ce se dosta nas odluciti za kupovinu (nadam se i dobroj cijeni)
kjaj je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2018., 09:28   #158
Xiaomi
Premium
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: EU
Postovi: 285
Napunio sam do full, i do posla došao 3.4 km. Pa ću u narednim danima testirat domet. Ova vožnja do posla je bila 2 min brže neg autom. Idealna stvar za po gradu. Momenta ima dosta, brinulo me to da li će pokrenuti lako 90 kg. Ali 0 problema.
Xiaomi je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2018., 10:18   #159
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
Elipso ima na black fridayu komplet Segway gamu na akciji.
https://www.elipso.hr/mobile/elektri...SEGWAY-One-S2/
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2018., 13:52   #160
Xiaomi
Premium
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: EU
Postovi: 285
Ova tema bi se mogla preimenovat u Električni bicikli i romobili.
Xiaomi je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2018., 14:30   #161
bigAdvance
Premium
Moj komp
 
bigAdvance's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Sesvete
Postovi: 666
Citiraj:
Autor HCS Pregled postova
Elipso ima na black fridayu komplet Segway gamu na akciji.
https://www.elipso.hr/mobile/elektri...SEGWAY-One-S2/
Kakav je ES1 u usporedbi s Xiaomiem?

Znam da je imao QC problema, to i dalje stoji?
bigAdvance je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2018., 14:42   #162
rokoko
In Rainbows
Moj komp
 
rokoko's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 705
Pozdrav, uzeo bih na blackfridayu kod nas(zbog jamstva) m365 ili segway. Bio je na mallu za cca 3700 m365 jedan komad ali se prodao. Tezina do 75kg, voznja po zagrebu, potez crnomerec maksimir. Volio bih sto manje puknuca guma i rasklimavanja.. jesu li exploreri ipak losiji od navedena 2 iako imaju 2 god jamstva
__________________
"Success can only be achieved with a kind of pioneer spirit and repeated use of three tools: failure, introspection and courage." - Soichiro Honda
rokoko je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2018., 15:15   #163
nvn
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 49
Citiraj:
Autor bigAdvance Pregled postova
Kakav je ES1 u usporedbi s Xiaomiem?
mislim da je tu na ovom forumu vlasnik kojemu je n stvari riknulo na segwayu

a zadnje je riknuo toliko da e nije mogao ni upalit
nvn je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2018., 15:34   #164
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Opet, dvojba kod es2 vs m365 je da li cete durati busenje guma ili nesavrsenosti es2.

Po ovoj cijeni es2 plus baterija je za mene pun pogodak, tko si moze priustiti.

Moj se rasklimao zbog vece mase od prosjeka. Da sam 75 kg vjerujem da bi bio kao nov.

Ili m365 pa gume napuniti mlijekom.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2018., 16:28   #165
nvn
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 49
jesi ti dobio svoj ES4 sa servisa?
nvn je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2018., 17:00   #166
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Nope
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2018., 18:11   #167
vinko1
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2018
Lokacija: zagreb
Postovi: 0
m 365

Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Opet, dvojba kod es2 vs m365 je da li cete durati busenje guma ili nesavrsenosti es2.

Po ovoj cijeni es2 plus baterija je za mene pun pogodak, tko si moze priustiti.

Moj se rasklimao zbog vece mase od prosjeka. Da sam 75 kg vjerujem da bi bio kao nov.

Ili m365 pa gume napuniti mlijekom.
Moja mijia i ja smo prešli već 600 km i nikakvih problema nemamo, sitne boljke tipa , povremeno zatezanje onih šrafova na stupu ispod volana ne računam , to je isto kao i kad navlačim čarape u cipeli kod izlaska.Ti se šrafovi mogu zamijeniti jačim i riješiti problem ali jednostavno nije bitno jedan put svakih 10-15 dana malo pritegnem i gotovo. Čudim se da ništa nije puklo ili se otkvačilo jer ja sam 100 kg težak i skoro svaki dan vozim po neuređenim pločnicima,( Knežija Savska Zagrebačka av. južni dio, Centar grada i natrag ) , ponekad tresne u rupu i pomislim da se sve raspalo, baterija radi besprijekorno , još nikad nisam potrošio više od 70 % a volim se jurcati pa ponekad i utrkivati sa biciklistima onako iz zafrkancije ne za istinu , jedino što sam umetnuo uložak u stup na mjestu gdje se preklapa (Tamo se rasklimala) no kasnije sam shvatio da nije bilo potrebno jer to se može jednostavno poštelati kad se rasklima . Imao sam blesavu epizodu sa gumom ; čitam o pucanju guma i strah me , kontrolirao sam gume na pumpi u Miramarskoj na onom digitalnom i kad sam skidao mjerač guma se ispumpala a ja to nisam primjetio , vozio sam 20 -30 m i naravno pomislio da se guma probušila. sklopio i na tramvaj. Na servisu smo otkrili da je sve ok sa gumom da sam ja lajbek koji nije skužil da je zrak izašao iz gume kad sam otkvačio mjerač , sad imam mlijeko u zadnjoj a prva nek čeka, Da zaključim , ja sam više nego zadovoljan sa romobilom od njega sam za sada dobio puno više nego sam očekivao ( upravo sam se vratio iz dučana ( Fero Term )vozeći iza Braće Domany ulici po travnjaku i pješačkoj stazi na Prisavlje . Mislim da je maksimalna brzina od 25 km i 25-30 km sa jednim punjenjem sasvim dovoljno za grad , posebno za osobu koja nema više od 80 kg ( Juriti na malim kotačima i kontrolirati cestu-pločnik ispred sebe , pješake ....nije
baš zadovoljstvo . Tiho ploviti, slobodno se kretati kuda želite, sigurno , zabavno i stići na cilj brže i jeftinije nego drugim sredstvima to je istinsko zadovoljstvo
vinko1 je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2018., 19:07   #168
rokoko
In Rainbows
Moj komp
 
rokoko's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 705
znaci mall, 3479kn isporuka 3.12, elipso es2 3524kn
negdje je bio explorer u slicnom cjenovnom rangu s 2 god jamstva, no nigdje ne mogu procitati iskustva o njemu
__________________
"Success can only be achieved with a kind of pioneer spirit and repeated use of three tools: failure, introspection and courage." - Soichiro Honda
rokoko je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2018., 13:40   #169
Simbijus
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Opet, dvojba kod es2 vs m365 je da li cete durati busenje guma ili nesavrsenosti es2.

Po ovoj cijeni es2 plus baterija je za mene pun pogodak, tko si moze priustiti.

Moj se rasklimao zbog vece mase od prosjeka. Da sam 75 kg vjerujem da bi bio kao nov.

Ili m365 pa gume napuniti mlijekom.
Ja sam do sada sa M365 napravio 1300km u 5 mjeseci i dalje se vozim.
Kupljen preko Banggood (nije XXX stranica iako tako zvuči ) za 333€ tj. cca. 2500kn , stigao za 2mj. na kućni prag bez ikakvih dodatnih troškova.

Pa ajmo malo o mojem iskustvu do sada:
1. Gume: prve gume (koje su došle na njemu) su mi se probušile na cca. 1000km i to prednja i zadnja u roku 2 dana...kao da su programirane. Tu sam se onda malo zeznuo jer sam naručio neke loše unutarnje zračnice koje su mi se bušile nakon par dana...to sam riješio kada sam kupio puno kvalitetnije a nešto malo skuplje od proizvođača CST http://s.click.aliexpress.com/e/IMOCnM8 i od kada sam njih stavio napravio sam još 300km i dalje vozim pa se nadam da će izdržati bar kao i prve. Nisam još stavio ''mlijeko'' ali sam razmišljao o tome. Ono što sam primjetio da su ove lošije imale tkz. snake bite tj. dvije male rupice jedna do druge što se desi kada se zračnica stisne na felgu uslijed udara od npr. visoki rizol, pa očito da su bile pretanke i da su se kod istih udarace te lošije bušile a ove bolje to prežive...počeo sam i malo više paziti u vožnji da se baš ne zaljećem u rizole već usporim skoro da stanem i s jednom nogom siđem s romobila i odgurnem se preko tako da prednji kotač nema nikakav udar a i zadnji skoro pa ništa. Također preporuka je da malo kompenzirate udarce koljenima tj. da malo čučnete kako bi romobil mogao malo ''odraditi'' prema gore pa se tako sva sila udarca ne prenese na gume već se ipak malo umanji. Ako netko ima problema sa promjenom neka si kupi metalne žlice za izmjenu koje su cca. 25-30cm i koštaju cca. 10-15$ u setu dolazi i gumena zaštita za felgu pa nemate briga da se ošteti felga. S tim alatom ono završno prebacivanje gume preko felge se odradi za cca. 30 sec a ne i po par 10-taka muke s onim malim plastičnim s kojima sam žuljeve dobio na dlanovima koliko sam se mučio.
Preporuka tlaka u gumama:
50 - 70 kg
- Front 2.07 - 2.76 bar / (35-40 psi)
- Rear 2.76 - 3.45 bar / (40-50 psi)


70 - 90 kg
- Front 2,76 - 3,10 bar / (40-45 psi)
- Rear 3.10 - 3.79 bar / (45-55 psi)


90 - 100kg
- Front 3.10 - 3.40 bar / (45-50 psi)
- Rear 3.40 - 4.10 bar / (50-60 psi)


>> 100 kg
- Front 3,45 - 4,14 bar / (50-60 psi)
- Rear 4.14 - 4.48 bar / (60-65 psi)
Toliko o gumama.

2. Kukica za sklapanje volana mi je pukla na cca. 800km točno na dijelu gdje je šaraf...ima dosta slika za naći kako to izgleda...sva sreća pa mi je pukla u uredu kada sam se spremao da krenem doma...da mi je pukla u vožnji to bi bilo zanimljivo. Kupio novu cca. 2 puta deblju i za sada izgleda čvrsto i prema pisanju po forumima ne puca pa se nadam da neće ni meni. Ako imate pravi alat nije problem zamijeniti prema uputama sa ''jubitoa''

3. Baterija, range i brzina : S mojih cca. 95kg napravim 18-20km na potezu od Prečkog do Cibone što je uglavnom ravna dionica tako da je to u skladu s specifikacijom. Ženica od 60kg napravi i okruglih 30km.
Ja sam stavio custom firmwire nakon prvih 100km tako da mi je maksimalna brzina ovisno o razini napunjenosti baterije od 26-32km/h i nešto malo sam povećao konstantnu snagu da mi bolje ide na uzbrdici. Mjerio sam domet prije i poslije na istoj dionici u istim uvjetim i nije bilo nikakve razlike tako da sam ostavio i evo već 1200km bez problema.

4. Stražnje svjetlo - meni je kabel koji izlazi iz kućišta i spaja se na konektor od stražnjeg svijetla jednostavno pukao, pretpostavljam od vibracija. Malo lemljena i na kraju vrućeg silikona preko spoja da se samnje vibracije za ubuduće na samoj žici će riješiti problem

5. Aplikacija za upravljanje i praćenje - koristim aplikaciju Sagway-Ninbot, ima za Android i IOS tako da preporučam. Kada se registrirate izaberite USA server jer ćete moći vidjeti prijeđene KM od drugih korisnika (dnevne, tjedne, ukupno po zemljama), ima i nešto kao chat pa se mogu razmijeniti iskustva ili pitati za riješenje nekog problema. Ako vam to nije bitno možete i EU server koji to nema zbog GDPR-a.

6. Preporuka za dodatnu opremu:
- kaciga (pasti s 20-30km/h ne bi bilo dobro za glavu bez kacige)
- rukavice s kratkim prstima kada je toplo a dugim prstima kada je malo hladno jer ako padnete dlanovi će ostati čitavi
- tkz. biciklistički grijač za vrat - nema tog šala koji će zaštiti vrat kao ovaj artikl a možete ga navući skroz preko nosa i nije hladno ni na 2 stupnja koliko je do sada bilo najhladnije kada sam se vozio
- nosač za mobitel ako vam je fora gledati koliko idete i koliko još možete preći kao što je meni zapravo mi je najkorisnije za tempomat jer me užasno smeta kada se probijam kroz gužvu i taman kada hoću usporiti mi se upali tempomati i onda brzo drž nedaj koči i izbjegavaj ljude u zadnji čas.

Za detaljne informacije oko još nekih detalja za dugotrajno korištenje pogledajte: http://rollerplausch.wikia.com/wiki/TODO-List

Ako nekoga još nešto zanima samo pišite pa odgovorim kada stignem.

Zadnje izmijenjeno od: Simbijus. 16.11.2018. u 14:50. Razlog: Sjetio sam se još nekih dodatnih informacija.
Simbijus je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2018., 16:10   #170
rokoko
In Rainbows
Moj komp
 
rokoko's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 705
__________________
"Success can only be achieved with a kind of pioneer spirit and repeated use of three tools: failure, introspection and courage." - Soichiro Honda
rokoko je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2018., 18:26   #171
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Mozda nije direkt vezano za ove vase zujalice al neki dan pred HEPom vidjeh ovo cudo : https://www.niu.com/en/n-series/

Ima li ga tko i kako je zadovoljan ? Stvaro dobro izgleda uzivo.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2018., 18:43   #172
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Max speed 45km/h
Vec vidim kako mu skidaju sve po spisku dok se voze iza njega
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2018., 19:03   #173
Xiaomi
Premium
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: EU
Postovi: 285
Prvo punjenje Fiido D2, full electric mod 20.5 km uspio. Hladno vrijeme, svjetlo od bicikla koje koristi battery pack za napajanje upaljeno pola te kilometraže. Dosta full gasa, hladno vrijeme vani. Dosta kretanja sa 0 km/h jer je gradska vožnja stalno koči. Nema regeneraciju. Ja zadovoljan, par sljedećih punjenja bi moglo još 1-2 km na ovo.
Xiaomi je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2018., 07:32   #174
Srky
Moderator
Moj komp
 
Srky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,263
Jel mi može neko reći da li M365 mogu voziti višlje osobe od 190cm budući da čitam da je visina kormana 114cm?
__________________
Abit IP35 Pro Intel Quad Q6600 G0@3000Mhz (333x9)
Thermaltake BigTyp VX120@800rpm2 x 2Gb Kingston HyperX Black 1066@1000Mhz (5-5-5-18) 1.95V
XFX HD7770 1Gb GDDR5 Core Edition@1100/1250Intel 60Gb SSD + 3 x 250Gb Seagate Single Platter 16Mb
CD-RW/DVD Toshiba SDR1712C & Pioneer DVR-110DLogitech G400 & Ultra-X, G51 on Audigy SE@X-Fi Xtreme
Corsair VX450W@Sharkoon Silvation - 2 x Chieftec 120mm@7VWindows 7 Ultimate 64bit, Iskon ADSL 8192/512kbit@Enkom A1521-I
Srky je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2018., 07:34   #175
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Mogu.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2018., 18:41   #176
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
nikako da zamjenim čovjeku zračnicu na xiaomiu.
PREDNJU.
jednostavno ne mogu gurnuti ventil kroz rupu. dalje mogu, ali zapeo na početku.
e da: ako stavim savinuti ventil - predugačak je i zapinje za vilicu
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2018., 19:52   #177
Simbijus
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
Citiraj:
Autor tizhu Pregled postova
nikako da zamjenim čovjeku zračnicu na xiaomiu.
PREDNJU.
jednostavno ne mogu gurnuti ventil kroz rupu. dalje mogu, ali zapeo na početku.
e da: ako stavim savinuti ventil - predugačak je i zapinje za vilicu


Treba lagano zavući odvijač ili neku polugu ispod ventila s unutarnje strane felge i lagano malo po malo podizati da prođe...fakat je zezancija i treba paziti da ne stisneš previše jer se ventil može savinuti ili puknuti...za ubuduće upiši u Aliexpress ''Upgraded Original CST Outer Tire Inflatable Tyre 8 1/2X2 Tube for Xiaomi Mijia M365 Electric Scooter Tire Replacement Inner Tube'' jer ima nešto malo kraći ventil koji prolazi bez problema i meni se čini malo deblja i kvalitetnija od drugih no name guma.
Simbijus je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2018., 23:01   #178
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
tnx probam sa odvijačem povući
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2018., 10:02   #179
3ska
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
Ako uspiješ javi pa dođem da napraviš i meni
3ska je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2018., 10:04   #180
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Kakva vam je baterija u ovo hladno vrijeme?
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na