Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 10.04.2009., 00:02   #1
winter
Premium
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 51
Moze u trash.

****sadrzaj obrisan,tema moze u smece...***

Zadnje izmijenjeno od: winter. 10.04.2009. u 17:14.
winter je offline  
Staro 10.04.2009., 00:08   #2
bacyc
mučko đubre
Moj komp
 
bacyc's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: B.P.S.
Postovi: 285
jesi kontaktirao dotičnog člana?
__________________



phenom x3 435@phenom II x4 2900mhz big typhoon
asus m4n8 pro
2*2gb gskill
vtx ati radeon hd 5850
wd 640 aaks, blue
LG 42N
SEASONIC 380W
mx-518, Logitech wave
samsung 225bw










bacyc je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.04.2009., 00:09   #3
winter
Premium
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 51
ma ne zeli imat posla s tim...trazi dokaz da je kljuc bio bannan prije...
a otkud da ja njemu to saljem...ocito cu se morat obratit nekom sigurnijem za to..
winter je offline  
Staro 10.04.2009., 00:19   #4
salvarez
Premium
Moj komp
 
salvarez's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 270
Ja sam uzeo od njega par kljuceva za sebe i frendove i svi rade uredno. Jedan je bannan zato kaj se igralo na dva kompa sa razlicitim nickovima. Sumnjam da ti je prodao nevaljani, prije si razmisli kaj si ti napravil.
salvarez je offline  
Staro 10.04.2009., 00:21   #5
winter
Premium
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 51
Gle...dao sam 95 kn za key...nisam mutav da idem cheatat na servere da mi ga bannaju -.-
winter je offline  
Staro 10.04.2009., 00:56   #6
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
nemoras bit mutav da cheatas...moras bit pametan da te ne skuze ili mutav pa da te skuze...
al uglavnom, vjerojatno se igralo s tvojim keyem na vise servera u isto vrijeme pa zato
domis je offline  
Staro 10.04.2009., 13:00   #7
neumrli
Dubwise
Moj komp
 
neumrli's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 300
Ako cijenjeni gospodin winter ima bilo kakvih problema vezanih uz moje usluge, kao prvo mogao me je kontaktirati, te bismo nasli najbezbolnije rjesenje da rjesimo njegov problem.

Pokretati ovakvu temu, te blatiti moj ugled oko prodavanja cd kljuceva mu sigurno nije najbistriji potez, jer samo na PC Ekspertu sam prodao preko 40 cd kljuceva za COD2 i COD4, te niti jedan clan nije ostao zakinut za nesto, kao sto gospodin govori da je on u toj situaciji.

Ne sjecam se tocno kada sam mu prodao cd kljuc, jer kao sto sam rekao ne mogu pamtiti prodaju kljuceva za 40 kupaca, tj datume (urednu racunicu naravno da vodim).

A to sto je gospodin vjerovatno chetao ili posudjivao cd kljuc svojem susjedu, prijatelju ili rodjaku, te je taj zaradio ban bez njegovog znanja, nije moj problem.

Ako ima dokaz da sam mu ja prodao neispravan cd kljuc, te mi prilozi taj dokaz, rado cu mu vratiti njegov novac ili mu dati nov cd kljuc.

Zamislite da gospodinu Destructo, koji takodjer prodaje cd kljuceve, nakon svake druge prodaje dodje neki klinac i trazi novi key zato sto je kljuc baniran ? Mislim da bi gospodin veoma brzo bankrotirao, ni kriv ni duzan.

Toliko od mene, nadam se da moje buduce musterije nece preskakati u sirokom luku moju temu gdje prodajem cd kljuceve zbog ovakvih iskompleksiranih osoba, jer dovoljno je jedna ovakva da cijeli posao padne u vodu, a sve to bez ikakvom valjanog i logicnog razloga.

Lijep pozdrav,
Domagoj
neumrli je offline  
Staro 10.04.2009., 13:03   #8
bluefluid
Premium
Moj komp
 
bluefluid's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: VG
Postovi: 1,756
osobno sam uzeo nekoliko kljuceva od doticnog kolege i svi su radili uredno, bez ikakvih problema

Citiraj:
Autor winter Pregled postova
...ne znam kakva su iskustva drugih,ali radije bih zaobilazio Undead-a u sirokom luku...
Vodis se prema svom osobnom iskustvu, sto je u redu, ali mislim da nema potrebe za ovakvim komentarima, pogotovo jer se nitko drugi nikad nije zalio. Da covjek pokusava prodati maglu mislim da bi se to vrlo brzo saznalo ovdje
bluefluid je offline  
Staro 10.04.2009., 17:13   #9
winter
Premium
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 51
Ok,meni i nije svejedno...Mogu se ispricati doticnom gospodinu jer blatim njegov "ugled",ali to da mi svaki cas stavi ban jer sam Cheatao je besmislica...Meni je zao ako sam pogodio bas taj kljuc...Ali cinjenica je da nisam cheatao niti posudivao kljuc...
Moze lock...A moze se i brisati tema..
winter je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na