Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.01.2017., 19:22   #1051
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
mali ima milijarde, placa dobru kintu za svaki glas

Zadnje izmijenjeno od: adaksinjo. 06.01.2017. u 19:38.
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2017., 21:31   #1052
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Ima gomila gruzijaca u US, skoro je i preklani (ili lani? Zaboravio sam) bio starter, za tipa 10000 glasova nije upao.
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2017., 22:13   #1053
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Ono kad prvaci dovode 35-ogodišnjeg spot up šutera

Atlanta očito kreće u potpuni rebuild, već se neko vrijeme piše da snifaju ponude za Milsapa. Njega nek pošalju u Toronto

A navodno je i Butler na listi za prodaju.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2017., 17:15   #1054
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Koga zanima, danas u 18:00 obračun s dna NBA ljestvice, dvije najlošije momčadi, PHI @ BKN, Šarić vs Bogdanović.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2017., 17:36   #1055
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Ili tko ima SK2, u 20:00 krece Milwaukee : Washington
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2017., 19:04   #1056
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2017., 19:13   #1057
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Warriorsi pobjeđuju. Dosta je bilo zajebancije.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2017., 19:22   #1058
thuNdeR
Premium
 
thuNdeR's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: na sombra
Postovi: 1,044
oklahoma - la clippers bi mogla biti odlicna
thuNdeR je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2017., 08:30   #1059
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535



+39 na poluvremenu, Kari do poluvremena 14 koševa, 10 asistencija, 3 krađe i 0 TO.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2017., 10:26   #1060
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
warriorsi su jaki kad se ne igra za nesto vazno....

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 17.01.2017., 11:36   #1061
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
warriorsi su jaki kad se ne igra za nesto vazno....

Sent from my MI MAX using Tapatalk
Npr. finale 2015?
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2017., 20:29   #1062
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Npr. finale 2015?
npr zadnjih 5 utakmica imaju 1:4 protiv cavsa...lol...

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 17.01.2017., 22:24   #1063
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Imali su i Cavsi crnu rupu prije. Mislim da je vrijeme da odustaneš od ovog tipa komentara.

Ja svaki tjedan gledam na sport klubu sve što prenose, plus skidam tekme pa gledam s komentarima. Ove godine su i GSW i Cleveland još veći favoriti za finale.

Toronto je ok, ali imaju jasan limit i lošiji su od Cavsa.
Boston je odlična momčad, ali nemaju šanse protiv Cavsa, a teško iprotiv Toronta.
Ako uspiju dovesti Noela, to bi značilo tih 3-4 pobjede više i da budu izazivač Clevelandu.

Washington ima ok igru, ali su ograničeni. Wall mi se nikad nije sviđao, sada mi je žao što je uopće dobio priliku, Arenas je bio puno bolji vođa i bolji igrač. Da nije zeznuo koljeno, Wall-a ne bi ni birali. Jebeš igrača koji svaku treću pogodi nešto s poludistance.
Ostatak solidan, ali ništa posebno osim Beal-a, koji je solidna dvojka ali ništa više.

Jazz je super posložena momčad, iako ih mrzim gledati.
Atlantu volim gledati, ali isto su ograničeni. Fascinira me kako je Bulldozer uklopio Howarda da bude sretan a da ne kenja sa napadima iz posta. Frajer je uvjerljivo najsnažniji centar, u borbi za poziciju je dominantan.
Minnesota je smiješna ekipa, Rubio, Lavine i Wiggins su koma, smješni igrači. Bez obzira što imaju neke kvalitete, ograničeni su i nezreli. Kad vidim da Rubio ima 13 milja za ov+u sezonu...

Uvjerljivo najveće iznenađenje je Embiid. Čovjek je strašan i užitak ga je gledati. Pokretan, dribler, dodavač, bloker, umjetnik sa 7 ft.

Čak je i Šarić proigrao, iako je u obrani 1:1 užasan, kao i naš Bojan.

Ako Cavsi ne rode neku dobru jedinicu ili dvojku, bojim se da je GSW uvjerljivi favorit. Ili ako ne dođe do ozljeda.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2017., 08:32   #1064
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Imali su i Cavsi crnu rupu prije. Mislim da je vrijeme da odustaneš od ovog tipa komentara.
to je za ove kaj se loze na prvu pobjedu od 5 susreta...ja kad nesto imam sa 20% uspjesnosti, pokrijem se usima i sutim

sto se tice nba, ne stignem sve pratit, ali pogledam cavse i philu uvijek, a bullse i thunder uglavnom ak imam vremena

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 18.01.2017., 10:19   #1065
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
ja kad nesto imam sa 20% uspjesnosti, pokrijem se usima i sutim
U debatama na forumu imaš debelo manje uspješnosti od 20% pa ne vidim da popustaješ
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2017., 20:00   #1066
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
to je za ove kaj se loze na prvu pobjedu od 5 susreta...ja kad nesto imam sa 20% uspjesnosti, pokrijem se usima i sutim
Ajde dragi Davore, nemoj da izvlačimo još neke serije pobjede i poraza

Citiraj:
sto se tice nba, ne stignem sve pratit, ali pogledam cavse i philu uvijek, a bullse i thunder uglavnom ak imam vremena
Pratim i ja najviše Philu. Počeo zbog Šarića, ali svakako preporučam pogledati pokoju tekmu zbog Embiida. Dečko je zvijer. Nema pozicije koju ne može igrati, a bome niti braniti. Uz to efikasan i sa tih 20 i kusur mintu akoej dobiva, i ne igra b2b tekme. Budu li ga pustili s lanca nakon ASW kako su najavljivali, njegovi snovi o 8. poziciji možda i ne budu nedostižni. Zaobiđu li ga ozljede to je next big thing u NBA.

Šarić, obzirom na sve uglavnom vrlo dobar. Loš FG i loša obrana su trademark skoro svih rookija, to mu ne treba prestrogo gledati. Borac je, dobiva minutei popravit će se s vremenom, ima sve predispozicije postati vrlo dobar igrač.

Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Imali su i Cavsi crnu rupu prije. Mislim da je vrijeme da odustaneš od ovog tipa komentara.
Mah, ne bu se desilo

Citiraj:
Ja svaki tjedan gledam na sport klubu sve što prenose, plus skidam tekme pa gledam s komentarima. Ove godine su i GSW i Cleveland još veći favoriti za finale.
Jesu, definitivno. Istok je tradicionalno slab i ne bude li preslagivanja do kraja ovog trade perioda, Cavsi su sigurna oklada za finale.

Citiraj:
Toronto je ok, ali imaju jasan limit i lošiji su od Cavsa.
Eventualno bi ih Toronto mogao namučiti ako fakat dovedu Milsapa kao što se šuška, ali sumnjam da će biti ozbiljna prijetnja.

Citiraj:
Boston je odlična momčad, ali nemaju šanse protiv Cavsa, a teško iprotiv Toronta.
Ako uspiju dovesti Noela, to bi značilo tih 3-4 pobjede više i da budu izazivač Clevelandu.
Slažem se.

Washington ima ok igru, ali su ograničeni. Wall mi se nikad nije sviđao, sada mi je žao što je uopće dobio priliku, Arenas je bio puno bolji vođa i bolji igrač. Da nije zeznuo koljeno, Wall-a ne bi ni birali. Jebeš igrača koji svaku treću pogodi nešto s poludistance.
Ostatak solidan, ali ništa posebno osim Beal-a, koji je solidna dvojka ali ništa više.
Citiraj:
Uvjerljivo najveće iznenađenje je Embiid. Čovjek je strašan i užitak ga je gledati. Pokretan, dribler, dodavač, bloker, umjetnik sa 7 ft.
Jep, već sam ga nahvalio gore, nema što ne može s loptom. Tko voli košarku, obavezno čekirati

Citiraj:
Ako Cavsi ne rode neku dobru jedinicu ili dvojku, bojim se da je GSW uvjerljivi favorit. Ili ako ne dođe do ozljeda.
Eh, oko ovog nisam siguran. Ima GSW još puno posla za uklopit KD-a. Za soatatk lige su prejaki kako god okreneš, ali za Cavse...Na Božić su dobili po piksi zbog glupog Diurantovog forsanjaa izolacija u 4Q kakve se nikako ne uklapaju u igru GSW. Srećom pa je Green popizdio nakon poraza od Memphisa, a i Curry je očito odreagirao. jednosatvno, KD mora imati puno manje loptu u rukama, a Curry voditi igru. Kad je on agresivan i diktira, igra P&R s Greenom to je jako teško braniti. Samo će KD morati prihvatiti da pokoji put stoji u kutu i gleda dečke kako se igra

Zadnjih mjesec dana, Curry više ima loptu u rukama, više šutira, manje ima Durantovih izolacija i sve skupa bolje izgledaju. Poslože li se, bit će prejaki. Ne uspiju li posložiti hijerhiju momčadi i igre do playoffa mogli bi upasti u probleme i prije finala.

Na zapadu ništa puno novog, Spursi se tek zagrijavaju, OKC služi kao Russov TD izlog, Clippersi opet muče muke s ozljedama. .. Jedino Rocketsi sjajno izgledaju. D'Antoni je dao ključeve Hardenu, stavio ga na PG-a, i ovaj fantastično vodi momčad. Po tricama šiju GSW, Gordon je ispao sjajan asset.

Rocketsi su na 3. mjestu, Harden 3. strijelac i 1. asistent, čak je ponešto i u obrani bolji. Svaka čast, što se mene tilče dajte mu MVP. Voli bih da Rocketsi pomrse barem nekim favoritima račune.

Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
U debatama na forumu imaš debelo manje uspješnosti od 20% pa ne vidim da popustaješ


BTW










NBA treba više ovog
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2017., 03:07   #1067
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
U debatama na forumu imaš debelo manje uspješnosti od 20% pa ne vidim da popustaješ
mozda eventualno na nekom drugom forumu

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 19.01.2017., 03:10   #1068
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
.





BTW










NBA treba više ovog
green je choban samo takav. bas me zanima da netko tebi uleti ramenom u grlo, da li bi se i ti slozio na zemlju javi drugi puta kad ces igrat 5na5 utakmicu

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 19.01.2017., 08:32   #1069
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Ajmo ne pretjerivat, prekršaj je bio, Green ga je namjerno napravio, nema tu spora.

No isto tako je jasno da je LB vidio šta će biti i pripremio se. Imaš snimki iz drugih kuteva gdje se vidi kako je pripremio rame i tijelo kad ej vidio da Green ide prema njemu. A onda teatralan pad, i još poslije tvrdit kako nije vidio s kim se sudario

oboje su skloni radit takve stvari s namjerom

Embiid opet rješava stvari, Phila 7-3 zadnjih deset tekmi. The Process can dream
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2017., 08:40   #1070
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Kakao je sad suša kvalitetnih centara,budućnost je svijetla.Embid,Tauns,Dejvis...gušt ih je gledati
A i naša repka ima budućnost
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2017., 10:14   #1071
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
najbolje na svemu ovome oko LBJa i Greena je što ljudi inače konstatno seru da im fali košarka 90ih jer se igrala jača košarka - više ovakvih stvari se dešavalo.
a onda kad Green oplete LBJa ili Pachulia Westbrooka onda opet svi seru lol
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2017., 11:05   #1072
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
razlika je u tome da nakon ovakvih kontakata nije bilo ležanja na parketu, nego je krenula opća makljaža ili barem pokušaj iste

Payton je u jednoj četvrtini trashtalkal više nego cijela liga u prošloj sezoni
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2017., 12:16   #1073
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Pa kad su zadnjih godina zvjezdice cvilile na svaki kontakt do te mjere da su suci poceli suditi i krive poglede

Treba malo tenzija i trashtalka u regularnoj, inace je do playoffa dosadno
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2017., 12:20   #1074
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
...da su suci poceli suditi i krive poglede
zbog jednog osmijeha, ja priznajem sve

adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2017., 18:45   #1075
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
kak su ovi tak mirni dok ih ovo govno od suca krade da to nije istina?
i koji kurac gledatelji ne bace stolice po sucu?
nadam se da je dallas spušio tu tekmu.
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2017., 04:20   #1076
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
evo sad debos green ladno opali laktom brewera po faci...houston ne moze bunar ubost...

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 21.01.2017., 18:19   #1077
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Sto se tice onog LeBronovog malo preteatralnog pada - puno se vec godinama pisalo o tome, isto tako prije i o Shaqu - oni su prejaki i naprosto moraju malo iscenirati da bi im suci zvali faul.
Da je green ovako pokosio nekog manjeg, bilo bi gadno.
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2017., 18:40   #1078
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
malo gledam trenutno stanje, da sutra pocne playoff nikoga od nasih ne bi gledali, trebalo bi im 5 sezona da se izvuku iz negativnog win/loss ratia. sixersi se jedini mogu iscupati, al ako se rookie of the year ozlijedi, rip sezona.
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2017., 22:31   #1079
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Teško bu Phila vidla PO. Mada bih volio, simpa su mi ekipa. ROTY bude vjerojatno do kraja sezone na skraćenoj minutaži i bez b2b tekmi. I danas propušta jednu takvu.

Prošle godine su Pistonsi ušli kao 8. sa 44-38. Morali bi do kraja napraviti 29-12 za takav skor. Iako je ove godine sredina istoka izedenačenija, biti će možda i lošiji skor dostatan. Doduše, nakon AS bi se i Simmons trebao priključiti, mogla bi to ispast lijepa priča.

BTW., malo je prošlo ispod radara, ali zanimljivo, ovaj procvat sixersa poklopio se s Noelovov povećanom minutažom nakon povratka i mijenjanjem Okafora. Igra u siječnju cca 20 minuta, ne zabija puno, ali u obrani je sjajan.
Bilo kako bilo, nek trejdaju Okafora, dovedu poštenog PG-a, i iduće godine bi mogli biti opasni.

Noćas Spurs at Cavs.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 21.01.2017. u 22:53.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2017., 00:11   #1080
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Nije bas jednostavno Noela ostaviti jer je na ljeto restricted free agent. A dati 15.000.000,00 po sezoni za solidnog backup centra nije opcija tamo cini mi se.

Ne znam koga mogu dovesti kao playa, a da ima sut. Svi redom plejevi koju su na listi su polovni. Mogu Arenasa dovesti, tek mu je 35.

Imali su srece zadnje vrijeme u zavrsnicama, tesko da mogu ovo pratiti kontinuirano...slazem se.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na