Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming > Konzole
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.02.2016., 09:46   #541
Banx
Premium
Moj komp
 
Banx's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Čepin
Postovi: 258
Igre su toliko bolje koliko misliš, ali računaj da će te igra doći cca 300 kn !
__________________
"There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die."
Banx je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2016., 11:58   #542
krzljavi
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Križ
Postovi: 87
Citiraj:
Autor Banx Pregled postova
Igre su toliko bolje koliko misliš, ali računaj da će te igra doći cca 300 kn !
mislim na grafiku ili brzinu jeli veća razlika jer ps3 npr. u GT5/6 onaj loading/saving majketi nikada da sjaši...
krzljavi je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2016., 12:18   #543
RimtuTiTuki
Premium
Moj komp
 
RimtuTiTuki's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,514
Citiraj:
Autor krzljavi Pregled postova
ekipa, imam super slim ps3 i na vagi sam za ps4...da li su igre stvarno toliko bolje da bi se isplatio uzet ps4 ?
Ha čuj... bolja grafika u igrama koje su i na PS3 i PS4...

I igre kojih nema na PS3... recimo Witcher 3... meni osobno možda i najbolja igra koju sam igrao. Ovisi koje igre igraš i šta te zanima...

A PS4 ti je zahvaljujući Tele2 akciji nikad povoljniji na njuškalu.
RimtuTiTuki je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2016., 11:12   #544
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
gdje kupovati rabljene igre?
  Reply With Quote
Staro 23.02.2016., 11:19   #545
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,460
njuška, forumi (reboot)
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2016., 11:26   #546
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
fala, mislio sam neki online u eu da su dobre cijene
  Reply With Quote
Staro 23.02.2016., 12:00   #547
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,460
gamescollection ti je ok, al opet to je novo a na njuški i forumu nađeš isti drek, cd ko cd
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2016., 16:57   #548
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
30 konzola izmijenio

http://fraghero.com/most-ridiculous-...-under-a-year/

Here’s the tale of a user from the Playstation Forums named JediRabbit, who has amassed nearly 2000 posts and has become notorious for his ridiculous complaints about the system, and for having returned over THIRTY new Playstation 4 consoles for being defective.
blava je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2016., 18:53   #549
intel freak
Premium
Moj komp
 
intel freak's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: cro
Postovi: 496
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
gdje kupovati rabljene igre?

zavisi koliko misliš dati za igru neke se igre nađu nove po cijeni rabljeni na njuškalo

pogledaj base, game.co.uk, ebay, amazon uk i de zadnje 3 nude i rabljene igre
intel freak je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2016., 09:45   #550
Hrconja
Premium
Moj komp
 
Hrconja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,604
Ima možda netko onaj kupon za Sancta Domenicu iz Tele2 paketa za popust a ne treba mu ?

Uzeo bi DS4 kontroler pa malo i uštedio usput
__________________
Hrconja je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2016., 19:55   #551
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Citiraj:
Autor krzljavi Pregled postova
ekipa, imam super slim ps3 i na vagi sam za ps4...da li su igre stvarno toliko bolje da bi se isplatio uzet ps4 ?
Ovisno sto ti smatras pod BOLJIM igrama, vecinom vrte multiplatform igre, tu i tamo koja ekskluzivna tipa driveclub ili killzone shadowfall koje po meni i nisu nes vrijedne spomena...
Ali ima i dobrih igara za zaigrat od Destinija, uskoro Divisiona, Fallouta 4, Gta5, Witchera 3,raznih sportskih simulacija i tako dalje...

Trenutacno se sonyu ps4 prodaje bolje nego sto se ps2 prodavaou svoje vrijeme tako da nece bas trcat pred rudo i izbacivati brdo ekskluziva, sa time ce krenut kad pocne padati prodaja konzola a sudeci po trenutacnom stanju to nebu ubrzo

Svejedno kako je bila ova akcija u tele2 tako je i cijena ZNATNO pala, pa se dalo ugrabit i za 2000kn nova terabajtna konzola sa igrom i garancijom, sto je bome dosta zabave ako se pogleda da trenutacno cijena neke rabljene GTX 970 kartuse se vrti oko 2000-2500kn
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2016., 04:26   #552
Albert Wesker
Premium
Moj komp
 
Albert Wesker's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 525
Poceo vam je Easter sale ali i nisu bas neki dealovi....
__________________
Albert Wesker je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2016., 09:58   #553
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Kupih PS4 neki dan, koristen mjesec dana, PS+ pretplata na godinu dana. Sve 5, samo imam par pitanja kao totalni PS noob:

1) Ako kreiram novi account, a stari ostavim, tj. ne izbrisem ga, da li cu izgubiti PS+ pretplatu?
2) Sub accountovi, ako kreiram isti, on je zauvijek povezan sa glavnim accountom?
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2016., 15:14   #554
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
ps plus mora biti primary aktiviran. ak ti je lik koji ti je prodao ps4, aktivirao to na drugom ps4, morat ces biti ulogiran bas u taj acc da mozes igrati ps plus igre
  Reply With Quote
Staro 26.03.2016., 18:22   #555
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
Prosli vlasnik mu je dao acc, on pita ako napravi novi acc hoce li mu ps+ vrijediti i na tom drugom.
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2016., 21:43   #556
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Upravo to. Meni je lik ostavio account, promjenio sam vec mail i lozinku. No zelim kreirati i vlastiti, jer recimo kupio sam digitalnu verziju FIFA16 i kad sam upalio igru - shok. Kaze poslalo mi je kod na 091.... broj. Broj od tog lika. PSN account je valjda povezan sa njegovim EA accountom, i onda na taj nacin funkcionira.

Zelio bih izbjeci sve takve situacije u buducnosti. Nista, ova tema nije bas 'ziva'. Isprobam kroz par dana kad se vratim do plejke
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2016., 01:26   #557
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
Saznat ću ja na drugom forumu pa javim, i mene baš isto zanima.

Kakav kod si ti dobio, to je nešto novo?

Edit: odgovoreno expresno na drugom forumu, može, samo stavit taj acc na kojem je PS+ kao primarni i radit će multi i na svim ostalima.

Zadnje izmijenjeno od: Mirkopoter. 27.03.2016. u 03:05.
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2016., 18:52   #558
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Jel ima posebnog razloga (osim ocitog, prostora na disku) za kupovinu 1tb vs 500gb konzole?
  Reply With Quote
Staro 27.03.2016., 19:46   #559
G.ost
Premium
Moj komp
 
G.ost's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb / Malešnica
Postovi: 186
baš nikakvog
G.ost je online   Reply With Quote
Staro 27.03.2016., 20:14   #560
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Saznat ću ja na drugom forumu pa javim, i mene baš isto zanima.

Kakav kod si ti dobio, to je nešto novo?

Edit: odgovoreno expresno na drugom forumu, može, samo stavit taj acc na kojem je PS+ kao primarni i radit će multi i na svim ostalima.
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2016., 20:14   #561
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
osim kaj su neke 500gb konzole starijeg dizajna i vise se navodno griju, tako da ako uzimas 500gb, uzmi ovaj redizajn zadnji
  Reply With Quote
Staro 28.03.2016., 12:34   #562
Zmaj000
Neradnik
Moj komp
 
Zmaj000's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Slav.Brod
Postovi: 1,266
Ekipa kako se kupuje u storeu sa paysafe?
Zmaj000 je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2016., 08:43   #563
Solo761
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 60
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
Jel ima posebnog razloga (osim ocitog, prostora na disku) za kupovinu 1tb vs 500gb konzole?
Samo to, ali to je bitan razlog. Po dosadašnjem iskustvu većina igara se instalira na disk i pojede 30-40 GB.

Moja konzola je imala 500 GB hard, no nakon 3-4 igre koje sam instalirao sam skužio da je već otišlo pola prostora na hardu pa sam ga zamjenio sa 1 TB hardom. To mi je OK, barem za sada.

Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
osim kaj su neke 500gb konzole starijeg dizajna i vise se navodno griju, tako da ako uzimas 500gb, uzmi ovaj redizajn zadnji
Po većini testova koje sam gledao ove nove (chasis c) su 1-2 stupnja toplije nego starije, no i puno tiše.

Inače najlakši način raspoznavanja je dio gdje je hard disk. Ako je poklopac sjajan onda je to chasis a, prva verzija konzole. To bih izbjegavao, nije da su loše, ali su najglasnije.
Nažalost chasis b, druga verzija, ima mat poklopac kao i najnovija verzija pa se ne može tako lako raspoznati , za to treba gledati model na naljepnici. CUH-10xx je prva verzija, CUH-11xx je druga i CUH-12xx je treća, aktualna. Barem mislim da u međuvremenu nije izašla četvrta verzija.
Solo761 je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2016., 10:37   #564
Newmie
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,360
Citiraj:
Autor Zmaj000 Pregled postova
Ekipa kako se kupuje u storeu sa paysafe?
Nisam nikada probao, ali pretpostavljam da trebaš negdje dodati sredstva u Wallet. AKo nigdje drugdje nemaš opciju, probaj na PS Store-u na redeem codes.
Newmie je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2016., 02:22   #565
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
Ste čuli da navodno dolazi nova PS4K konzola, srednji prst svima nama koji smo kupili ovu "staru" četvorku.
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2016., 07:01   #566
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Vjerojatno ne znaci i da dolazi. Iskreno, sumnjam u to, ali sve i da dodje, kakve veze? Ova verzija nece raditi?
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2016., 09:55   #567
Deathwish
overpowered
Moj komp
 
Deathwish's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 901
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Ste čuli da navodno dolazi nova PS4K konzola, srednji prst svima nama koji smo kupili ovu "staru" četvorku.
Osobno zadavio bi svakog "novinara" koji stavi Mozda ili upitnik na kraju clanka.

Nvidija sodomomizira telad i stuje sotonu godinama je jedino objasnjenje njihove dominacije na trzistu? derp

"developer" kaze da GIGAHD monitori su iza ugla?

I da dode nikom nista nebi trebalo znacit, plus Sony bi dobio jako puno loseg PR-a. Eventualno malo jacu verziju napravit koja moze njihov upcoming VR gurat, ne brini nece stat sa igrama. Besides Bloodborne je vec izasao
__________________
@Work HP Zbook15
@Home Acer 5020
Deathwish je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2016., 10:04   #568
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,460
ta plejka i ak dođe ''pomoći'' će samo 4K igračima, pošto nisam među njima zabole me

do plejke 5 sam miran
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2016., 11:03   #569
zackoj
Premium
Moj komp
 
zackoj's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
To i ako dode ce biti 4k compatible. Hardver za vrtiti 4k mora biti puuuno jaci.
__________________
jedan je GAZDA F1. Michael never give up, never surrender !!!
zackoj je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2016., 11:10   #570
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
Citiraj:
http://www.neogaf.com/forum/showpost...66&postcount=1

Related info from a meeting we had yesterday was waiting for it to be approved before posting.

Price is currently $399.99 they were discussing a better CPU which would raise the price to $499.99 we were guaranteed the price will be no higher than $499.99 (He mentioned the CPU upgrade quite a bit almost as if they haven't really decided on a final spec could be a pricing issue.) also there is currently no plan for any type of trade in program for current PS4 users but that could change.

They stated that the GPU is twice as powerful as standard PS4 and much faster. They did not say exactly how fast but that is was running at a higher clock speed while being much smaller than the original.

It will have a 4k blu ray player and will upscale games that are not natively 4k.

Also there was talk of some sort of VR lounge for the media player app which is supposed to be getting a substantial upgrade.

It was stated plainly and with no room for interpretation that there are developers that already have development kits for the PS4K and that they are making games that will directly target and take advantage of the higher specs of the PS4K. It was also stated that these games will in fact work for the PS4 but with considerable sacrifices made to performance.

It was also made very clear that current games would not be getting any type of performance upgrades by being played on the system and any benefits to older games would come via patch per game and per developer. When asked if this was going to happen the response was "Its a possibility but doubtful with the exception of a handful of games."
We were also given a list of games that will be available at launch that will directly take advantage of the PS4K where the differences are and I will quote him "Significant."

For the PSVR

Eve Valkyrie
Robinson
GT Sport

For the PS4K

Deep Down (Thought this was dead)
GOW4 (This was the exact abbreviation on the sheet I can only assume its god of war 4)

There were more games on the list but these are the ones that stood out to me.



That's all I can remember off the top of my head I'll see if I can get any more information.
Mene isto tak zaboli ali ljudi pizde po cijelom internetu, na neogafu su u 24h nabili 120 stranica ljutih postova.
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na