Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 06.11.2014., 13:18   #2521
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Citiraj:
Autor NortonCommander Pregled postova
Prvi put čujem za to, a redovan sam na službenom MIUI forumu. U njih se ni jednom nigdje ne spominje MlUl ili "MLUL".

Slabo pratiš nastavu
meni bode oči već mjesec dana, evo par primjera za mIuI6 ili mlul6:

Tu i Tu i Tu
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 06.11.2014., 13:21   #2522
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor GoodLooker Pregled postova
Pola godine od kad se pojavila cijela firma kao proizvođač mobitela, polako.
Nego, od kud ti ovo za 20-25% popusta, kako se to ostvaruje na pandi?
trouble je offline  
Staro 06.11.2014., 13:29   #2523
darmarH
Premium
 
darmarH's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2014
Lokacija: zanzibar donji
Postovi: 383
to je popust u $, ne u %, pa onda z7mini i nije baš 220$ itd..
darmarH je offline  
Staro 06.11.2014., 13:31   #2524
NortonCommander
Orthodox file manager
Moj komp
 
NortonCommander's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Split
Postovi: 422
Citiraj:
Autor Dakok Pregled postova
Slabo pratiš nastavu
meni bode oči već mjesec dana, evo par primjera za mIuI6 ili mlul6:

Tu i Tu i Tu

Na prvom linku se "MLUL" samo spominje u naslovu, u nastavku teksta je MIUI.
Na drugom linku je "MLUL6" korišten kao neki username, vjerovatno jer je "MIUI6" već bio u uporabi, pa je ovo najsličnije
Na trećem linku isto samo u naslovu threada piše "MLUL", na screenshotu piše MIUI.

Nema MLULA
NortonCommander je offline  
Staro 06.11.2014., 13:32   #2525
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor darmarH Pregled postova
to je popust u $, ne u %, pa onda z7mini i nije baš 220$ itd..
Pas master,tilt
trouble je offline  
Staro 06.11.2014., 13:47   #2526
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Citiraj:
Autor NortonCommander Pregled postova

Na prvom linku se "MLUL" samo spominje u naslovu, u nastavku teksta je MIUI.
Na drugom linku je "MLUL6" korišten kao neki username, vjerovatno jer je "MIUI6" već bio u uporabi, pa je ovo najsličnije
Na trećem linku isto samo u naslovu threada piše "MLUL", na screenshotu piše MIUI.

Nema MLULA
Ma malo sam se nespretno odrazio jer sam na jedan od rezultata stavio drugi font i dobio mali L.
Bit je u tome da na kineskim sajtovima po kojim stalno švrljam sve više iskače nešto što izgleda kao mlul a ne standardni MIUI ili miui.
E sad, može bit i da je stvar u južini na 20°
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 06.11.2014., 15:04   #2527
NortonCommander
Orthodox file manager
Moj komp
 
NortonCommander's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Split
Postovi: 422
To je valjda neka njihova interna fora
NortonCommander je offline  
Staro 06.11.2014., 15:48   #2528
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Vanjski izgled F1 vs A806:
F1 ima sve ravne linije iz kojih samo sramežljivo vire dva dugmića.
A806 je sušta suprotnost. Imam dojam da mu baš fali zgodan case

Dakle vanjština, izgled i osjećaj kućišta je na strani F1 (ljudi se većinom iznenade kad im stigne koliko je nefotogeničan)
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 06.11.2014., 16:24   #2529
de.fang
Premium
Moj komp
 
de.fang's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Sk-Zg
Postovi: 1,097
Citiraj:
Autor Dakok Pregled postova

Dakle vanjština, izgled i osjećaj kućišta je na strani F1 (ljudi se većinom iznenade kad im stigne koliko je nefotogeničan)
Valjda najveća mana coolpada f1 je njegov izgled i dizajn a to je na njegovoj strani ?
Bas sam čitao jedan opsežni engleski review f1 vs a806 pa me bas zanima sto ce netko drugi napisati
__________________
de.fang je offline  
Staro 06.11.2014., 16:36   #2530
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Lijepo sam napisao da nije fotogeničan.
Mogu to i pojasniti pa napisati da na fotografijama
izgleda neugledno.
U stvarnosti izgleda puno bolje što mogu potvrditi
i drugi, pretpostavljam.
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 06.11.2014., 17:14   #2531
kiksich
Premium
 
kiksich's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Makarska
Postovi: 125
11.11.

Citiraj:
Autor Dakok Pregled postova
P.S. Ako planirate kupovinu, naciljajte 11.11.2014. jer je
u pitanju kineski praznik samaca što je kod njih nekakva prigoda za shopping...

Kad vec spominjes 11.11
Evo nekih zanimljivih ponuda...

Xiaomi mi4 za 200$ (tesko za upiknuti jer ih je samo 10 na akciji)

Xiaomi mi4(2)

Xiaomi mi3 za 180$ (u vise trgovina)

Honor 3c 80$

Honor 3x 160$

Lenovo S8 9$


Istina, samo je jedan prodavac 100% siguran, al ni ostali nisu za bacit...

Dakok, imas neki dodatni hint sto se tice alija ili neke druge stranice?

Sto se tice Iuni-a, da nisam uzeo G3, uzeo bih ga dok si reko ebola...
kiksich je offline  
Staro 06.11.2014., 17:25   #2532
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Treba ih pitat jel imaju možda i martinje
Btw, ptičica mi je rekla da bi se Xiaomi mogao pojaviti u Tele2 ekskluzivi u Q1 2015. I to čak 3 modela. Nakon Meizu MX3, bit će da Tele2 opako uvaža kineze. Samo valjda traže di bi servis bio.

ako je lagalo mene, lažem i ja vas.
Brko je offline  
Staro 06.11.2014., 17:38   #2533
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
U vezi alija, jedino par preporuka poput
Fantacy, Matrix, Value in action, Chigontech, Black peach, Ugood, Eternal Team

U vezi IUNI U2, čuo sam se s jednim našim u Kini i kaže da ga je nabavio ali, što je neobično za kineze, ima isključivo kinesko sučelje pa pripazite ako kupujete. Trebao je dobiti i eng. još u kolovozu ali izgleda da kasne.
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 06.11.2014., 17:43   #2534
Buger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 4,340
@kikisch: Je li netko već kupovao na ovakvim akcijama? Huawei 3C za 80$, a Lenovo za 9$???

edit:vidim sad da Dakok preporuča taj Black peach, u čemu je onda patka za ovaj Lenovo, jel ima samo 3 komada ili???

edit2: piše samo 10 komada

Zadnje izmijenjeno od: Buger. 06.11.2014. u 17:51.
Buger je offline  
Staro 06.11.2014., 17:50   #2535
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
akcija je prema navodima Dakoka zato što je 11.11.2014 praznik samaca
chief_wolfinjo je online  
Staro 06.11.2014., 17:58   #2536
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Da, to im je nekakva studentska tradicija u stilu jedan i jedan i jedan i jedan pa se onda na taj dan 11.11. zbrajaju (ne množe se jer ne bi bilo smisla)
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 06.11.2014., 18:02   #2537
cba
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: nigdje
Postovi: 91
bas planiram novi mob i sad vidim da je akcija 11.11 (šteta šta mi dotad plaća vjerojatno neće sjest da uzmem neki bolji)

kiksich kako ide ta akcija dali u to vrijeme treba prvi kliknuti buy now ili uplatiti,
jel se može dogoditi da više ljudi plati istu sekundu pa kasnije čeka novce jer je bilo samo 10 mobitela???
dali ima negdje popis tih mobitela na aliexpressu koji ce biti na akciji

Na geekbuying piše "11.11 all smart phone 50% off" koliko znam engleski u prijevodu bi to trebalo značiti svi pametni telefoni su sniženi 50% , treba vidjeti dali će to biti tako. evo pitao sad na chatu dali je to istina kaže da je pitam dali će onda http://www.geekbuying.com/item/ASUS-...ck-333153.html biti za 125 $ kaže ta hoće

zna neko za još kakvu akciju??

Zadnje izmijenjeno od: cba. 06.11.2014. u 18:08.
cba je offline  
Staro 06.11.2014., 18:13   #2538
davorpz
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: požega
Postovi: 2
Citiraj:
Autor cba Pregled postova
bas planiram novi mob i sad vidim da je akcija 11.11 (šteta šta mi dotad plaća vjerojatno neće sjest da uzmem neki bolji)

kiksich kako ide ta akcija dali u to vrijeme treba prvi kliknuti buy now ili uplatiti,
jel se može dogoditi da više ljudi plati istu sekundu pa kasnije čeka novce jer je bilo samo 10 mobitela???
dali ima negdje popis tih mobitela na aliexpressu koji ce biti na akciji

Na geekbuying piše "11.11 all smart phone 50% off" koliko znam engleski u prijevodu bi to trebalo značiti svi pametni telefoni su sniženi 50% , treba vidjeti dali će to biti tako. evo pitao sad na chatu dali je to istina kaže da je pitam dali će onda http://www.geekbuying.com/item/ASUS-...ck-333153.html biti za 125 $ kaže ta hoće

zna neko za još kakvu akciju??
Ja nebi baš vjerovao ovima na geekbuying. Meni su poslali polovan mobite (izgreban ekran)
davorpz je offline  
Staro 06.11.2014., 18:16   #2539
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,005
Citiraj:
Autor Dakok Pregled postova
U vezi alija, jedino par preporuka poput
Fantacy, Matrix, Value in action, Chigontech, Black peach, Ugood, Eternal Team

U vezi IUNI U2, čuo sam se s jednim našim u Kini i kaže da ga je nabavio ali, što je neobično za kineze, ima isključivo kinesko sučelje pa pripazite ako kupujete. Trebao je dobiti i eng. još u kolovozu ali izgleda da kasne.
Fantacy je meni pod pod origigi xiaomi case uvalio neko sranje, to sam mu pustio, a za screen protector kad sam poslao screenshot s xiaomi stranice bez pardona odmah refund. Tako da sam malo skeptičan prema mobacima koje prodaje
c-shadow je offline  
Staro 06.11.2014., 18:19   #2540
stops
Premium
Moj komp
 
stops's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 341
S tim da uglavnom prodavaci napuhnu cijenu prije te rasprodaje i onda ti ko fol snize cijenu za 15% 20% i dobijes onu istu koja je bila prije par tjedana. Ali jedno dobra fora su oni kuponi koje mozete kupit tipa 5 dolara i dobijes kupon od 50 dolara koji iskoristis za neki artikl veci od 200 dolara (tak nes) to se isplati. Na tu foru sam narucio svoj ZTE i onda nakon par mjeseci tablet

EDIT: Ove Gaga deal zaboravite, nema nikakve sanse da uhvatite to.
stops je offline  
Staro 06.11.2014., 18:30   #2541
cba
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: nigdje
Postovi: 91
malo je vjerojatno da će svi telefoni biti izgrebani
ja se više bojim da će na primjeru http://www.geekbuying.com/item/ASUS-...ck-333153.html
dati 50% od cijene Reg. Price: USD 364.75 nego od realne cijene koja je sad USD
249.99
makar mi je na chatu potvrdila da ce biti od ove niže ja sumljam jer na svima je mobitelima ta Reg. price je prenapuhana pa mislim da je u tome fora
Citiraj:
Autor davorpz Pregled postova
Ja nebi baš vjerovao ovima na geekbuying. Meni su poslali polovan mobite (izgreban ekran)
cba je offline  
Staro 06.11.2014., 18:56   #2542
de.fang
Premium
Moj komp
 
de.fang's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Sk-Zg
Postovi: 1,097
Citiraj:
Autor Dakok Pregled postova
Lijepo sam napisao da nije fotogeničan.
Mogu to i pojasniti pa napisati da na fotografijama
izgleda neugledno.
U stvarnosti izgleda puno bolje što mogu potvrditi
i drugi, pretpostavljam.
meni je u stvarnosti losijeg dizajna od lenovo a850+ a on je isto tako loseg dizajna.. Evo sto kaže jedan review:
Then there is Coolpad F1, being one of the biggest brands in China (which makes them one of the biggest in world, although unknown outside China) targeting low/middle class customers, avoiding high end market completely knowing their image is quite shitty that people would not really wanted to be seen with high end Coolpad phone and would never spend lot of money on their expensive phones. Problem of Coolpad seem to be to me their extremely low confidence, they don't even try to break into middle class market, they offer always some decent phone but fuck up some spec like display or like in this case, when they finally they offer decent all rounder they completely fuck up design and have the worst looking phone possible to buy with MT6592 CPU. Its real price 888RMB is amazing and it's already on sale for long long time, so there is no problem with availability, tons of ROMs and recently they released even Kit Kat AOSP untouched ROM so kudoz to Coolpad, but oh boy, why the heck you can't put same specs just into little bit nicer body, little bit thinner here and there, different edges/corners, I would give you easily 200-300RMB extra money over F1 if you would just sell F1 in better looking body, but sadly Coolpad is not litening to customers happy with selling tons of shitty looking phones with good specs/price not offering other option to customers at all.
__________________
de.fang je offline  
Staro 06.11.2014., 19:09   #2543
G.ost
Premium
Moj komp
 
G.ost's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb / Malešnica
Postovi: 185
ak na geekbuying stvarno bude 50% na mobitele odma si uzimam ovo
http://www.geekbuying.com/item/Lenov...en-335297.html
G.ost je online  
Staro 06.11.2014., 19:26   #2544
de.fang
Premium
Moj komp
 
de.fang's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Sk-Zg
Postovi: 1,097
I ja sam vidio na alixpressu razne turbo povoljne ponude, recimo odlični tableti, kolicina 10 komada a cijena -90% od stvarne, iako imam osjećaj da je to sve navlakusa da se kupuje... a pitanje dali ce ga tko uhvatit po toj cijeni... Bilo bi dobro da svi koji vide povoljne ponude po trgovinama linkaju ovdje, možda bi se dalo kupit štogod dobro za sitnu lovu
__________________
de.fang je offline  
Staro 06.11.2014., 19:58   #2545
darmarH
Premium
 
darmarH's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2014
Lokacija: zanzibar donji
Postovi: 383
Citiraj:
Autor G.ost Pregled postova
ak na geekbuying stvarno bude 50% na mobitele odma si uzimam ovo
http://www.geekbuying.com/item/Lenov...en-335297.html
Imal budeš zlatni mob, neki ne bi mogli živjeti s tim ma kolko da košta..
__________________
umjetna inteligencija ne može se mjeriti sa ljudskom glupošću
darmarH je offline  
Staro 06.11.2014., 21:01   #2546
kiksich
Premium
 
kiksich's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Makarska
Postovi: 125
Citiraj:
Autor Buger Pregled postova
@kikisch: Je li netko već kupovao na ovakvim akcijama? Huawei 3C za 80$, a Lenovo za 9$???

edit:vidim sad da Dakok preporuča taj Black peach, u čemu je onda patka za ovaj Lenovo, jel ima samo 3 komada ili???

edit2: piše samo 10 komada
Ja nemam iskustva s ovakvim akcijama na aliju, dosta toga sam narucio na aliexpress-u, za što je Dakok kriv i hvala mu na tome...
Sve je pocelo sa slusalicama koje je uzeo i testirao.
Ja sam na kraju uzeo 4 para od istog prodavaca(to je onaj koji daje 1 yuan kao poklon ) i bas sam htio linkati i preporuciti tog prodavaca al izgleda da vise ne posluje, u toj trgovini vise nista ne mogu pogledati ?!

Ugl., uzeo sam:
- KZ ED1
- KZ ED2
- KZ ED3
- KZ GR (Spartacus)

Od toga je bilo jos puno toga, od screen protectora od kaljenog stakla(odlicna stvar), pa raznih kabela, punjaca, torbica, baterijske lampice,...
Prije neki dan sam opet narucio slusalice, 2 para s mikrofonom, iste one koje je Dakok preporučio, Ivery IS-1, crne i zlatne.

Uglavnom, dosad se nisam zahebo, istina, nisam uzimao mobitele...
Na kraju krajeva nisu samo mobiteli na popustima.
Stvari im btw. ekstra brzo stizu.
I mogu rec da mi je aliexpress na prvom mjestu, ispred ebaya sto se internet kupovine tice...


Citiraj:
Autor cba Pregled postova
bas planiram novi mob i sad vidim da je akcija 11.11 (šteta šta mi dotad plaća vjerojatno neće sjest da uzmem neki bolji)

kiksich kako ide ta akcija dali u to vrijeme treba prvi kliknuti buy now ili uplatiti,
jel se može dogoditi da više ljudi plati istu sekundu pa kasnije čeka novce jer je bilo samo 10 mobitela???
dali ima negdje popis tih mobitela na aliexpressu koji ce biti na akciji

Na geekbuying piše "11.11 all smart phone 50% off" koliko znam engleski u prijevodu bi to trebalo značiti svi pametni telefoni su sniženi 50% , treba vidjeti dali će to biti tako. evo pitao sad na chatu dali je to istina kaže da je pitam dali će onda http://www.geekbuying.com/item/ASUS-...ck-333153.html biti za 125 $ kaže ta hoće

zna neko za još kakvu akciju??
Kazem, nemam takvog iskustva al ne vjerujem da ce nakon uplate zezat nesto, vjerojatno ko prvi stisne buy, u svakom slucaju je brzina bitna i tesko da cemo uspjeti uloviti ove top deal-ove, previse ljudi ceka to...
al nikad ne reci nikad, zato sam i linkao neke.

Evo ti POPIS MOBITELA.
Imas FLASH DEALS i 50% AND MORE.

Al to nije sve, to su kao glavne ponude, vecina prodavaca ima neku vrstu popusta na taj dan, 15, 20, 30, 50%,...

Ako te zanima odredeni model, samo upisi u trazilicu i u dodatnim opcijama odaberi da ti izbaci "On Sale 11. Nov."

"Flash Deals" akcije traju po 1 sat, dok ove "50% And More" nisu tako ogranicene.

Isto tako mozete i kupone zaraditi, medu ostalim i preko igre "Pop-up Parcel"

Al dosta su zakomplicirali, previse je opcija i nacina kupovine na taj dan...
kiksich je offline  
Staro 06.11.2014., 21:31   #2547
dak0001
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Novoselec
Postovi: 276
Citiraj:
Autor G.ost Pregled postova
ak na geekbuying stvarno bude 50% na mobitele odma si uzimam ovo
http://www.geekbuying.com/item/Lenov...en-335297.html
jesi siguran?? .... tvoj konačni dogovor??
to što si linkal nema WCDMA nego TD-SCDMA, pa ne buš imal inteneta, osim ak se misliš selit u čajnu
dak0001 je offline  
Staro 06.11.2014., 21:57   #2548
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Kod ograničenih/time akcija treba biti brz i biti budan po kineskom vremenu.
Btw zna li tko čije su stranice starije.
Novi Banggood izgleda isto kao početna stranica Alija.
Kao da koriste isti CMS
__________________
.
Ag008 je offline  
Staro 06.11.2014., 22:15   #2549
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Ja mislim da taj Alija kopira Banggod. Ali džabe je krečio...
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 06.11.2014., 22:29   #2550
stops
Premium
Moj komp
 
stops's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 341
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Kod ograničenih/time akcija treba biti brz i biti budan po kineskom vremenu.
Btw zna li tko čije su stranice starije.
Novi Banggood izgleda isto kao početna stranica Alija.
Kao da koriste isti CMS
Ti nisi sad ozbiljno ovo pitao.....?
stops je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na