Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Overclocking
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.10.2007., 01:11   #1
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Problemi sa SPi 4GHz

Gledam ovo drobljenje i natezanje pimpeka preko ravnala s nevjericom u ocnim jabucicama, no ovo je predobro da ostane nekomentirano...

Citiraj:
Autor Spacemaster Pregled postova
Ponavljam to nema ama bas nikakve veze, jer postavljenjem spi-a u ram disk, procesor obraća pažnju samo na spi jer grafička ne postoji, tj. nije ni prepoznata, jer nema drajvera kontaš.
A na koju foru onda imas screenshotove ako nema drivera?

Citiraj:
A na sve to raspored IRQ-a je zanemarljiv iz više razoga jer inerrupt na novijim pločama i pored drajvera je nepostojeći,
Nemoj zezas? Ozbiljno? Od kad to? Ako si mislio na tzv. "message-signaled" IRQove, to je jos uvijek IRQ, bez obzira na nacin funkcioniranja...

A fore sa "sakrivanjem" prozora su ti besmrtne! Kako vec imas iskustva s Windows 2003 serverom, ocito ti ni VB skripte nisu strane, a treba ti 3 minute za jednu skripticu od par redaka koja ce pokretati minimizirani Super Pi i izvrsiti test.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2007., 02:12   #2
Space
ASUS
Moj komp
 
Space's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Beograd
Postovi: 263
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Gledam ovo drobljenje i natezanje pimpeka preko ravnala s nevjericom u ocnim jabucicama, no ovo je predobro da ostane nekomentirano...



A na koju foru onda imas screenshotove ako nema drivera?



Nemoj zezas? Ozbiljno? Od kad to? Ako si mislio na tzv. "message-signaled" IRQove, to je jos uvijek IRQ, bez obzira na nacin funkcioniranja...

A fore sa "sakrivanjem" prozora su ti besmrtne! Kako vec imas iskustva s Windows 2003 serverom, ocito ti ni VB skripte nisu strane, a treba ti 3 minute za jednu skripticu od par redaka koja ce pokretati minimizirani Super Pi i izvrsiti test.
Na tastaturi imas jedno malo dugme prtSc kada saznaš za šta služi onda će ti biti jasno da uz pomoć istog i Paint programa moguće je odraditi Print screen i tako dobiješ screenshotove, ha, ha, ha baš to sam juče naučio klinca koji ide u drugi razred, biće opasan overkloker.

Fora sa prozorima i sve što sam napisao nisam ja izmislio (dddd) to je osnova, a samim tim sve je nastalo dugogodišnjim iskustvom najvećih ocera na svetu, znaš gde se okupljaju ovde www.xtremesystems.org/forums, ali verovatno da si čuo za pomenuto mesto znao bi da pričaš gluposti, a samim tim i da komentarišeš sa čovekom koji je više puta imao WR u rukama i da za razliku od tebe zna šta priča

Stoga da smanjim svoj ego, opusti se i nauči nešto za promenu, jer moju priču pokrivaju trogodišnji rezultati u svim kategorijama, a tvoju, šta tvoju priču pokriva, ha, ha, ha, ha uvek ali uvek se nađe neko pametan samo da spamuje, ali rezultata nigde.

Da bi uvideo koliko ja na čelu sa mojim ocerskim timom raspolažem sa tvikerskim znanjem koje sam podelio sa vama pogledaj ovaj poduhvat http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=81953 procesor je na 5.298GHz, a rezultate možeš da uporediš na svetskoj HWbot listi za poređenje ovde http://www.hwbot.org/searchResults.d...inTotalPoints=
E sad ako pažljivo pogledas naš škor je bolji na 5298MHz nego skor na čak 5472MHz, a zašto, pa da ti nacrtam u pitanju su "TVIKOVI"

Stoga sledeći put kad budeš hteo da spamuješ postuj rezultat pa da razmotrimo "tvoje" tvikove ako ih imaš, ovako si samo uradio opasan spam zlonamernog sadržaja


Isto tako ako moji tvikovi nisu ok onda evo ti link ka istoj ovoj sobi ali na Benchmarku, čiji sam ja novinar, gde je Miško jedan od tri najveća tvikera na svetu podelio ovu informaciju o skrivanju prozora i Erama http://www.benchmark.co.yu/forum/sho...d.php?t=136553, naravno ja sam proširo priču i podelio ceo tvik koji koristi SX-Team.
E sad da li i njegovi rezultati valjaju pa pogledaj sta je čovek zadnji put uradio sa timom http://www.benchmark.co.yu/forum/sho...d.php?t=144271
inače to je drugi rez na svetu u 6850 kategoriji
http://www.hwbot.org/searchResults.d...inTotalPoints=
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Space. 19.10.2007. u 02:52.
Space je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.10.2007., 10:22   #3
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Autor Spacemaster Pregled postova
Na tastaturi imas jedno malo dugme prtSc kada saznaš za šta služi onda će ti biti jasno da uz pomoć istog i Paint programa moguće je odraditi Print screen i tako dobiješ screenshotove, ha, ha, ha baš to sam juče naučio klinca koji ide u drugi razred, biće opasan overkloker.
Ides? No to nije bilo pitanje. Mene interesira kako si ti uopce dobio bilo kakovu sliku ako nisi imao drivere u Windowsima. Na sto mi nisi odgovorio. Zato sto bulaznis...

Citiraj:
Fora sa prozorima i sve što sam napisao nisam ja izmislio (dddd) to je osnova,
Osnova cega? Kao sto sam rekao, molim te, mozes li mi to pojasniti.

Citiraj:
a samim tim sve je nastalo dugogodišnjim iskustvom najvećih ocera na svetu,
Prekrašno.

Citiraj:
znaš gde se okupljaju ovde www.xtremesystems.org/forums, ali verovatno da si čuo za pomenuto mesto znao bi da pričaš gluposti, a samim tim i da komentarišeš sa čovekom koji je više puta imao WR u rukama i da za razliku od tebe zna šta priča
Sinko, ti nemas blage veze o cemu pricas, sto si p/dokazao: Imao si WR u rukama? U cemu, u SuperPiju? OMG...

Citiraj:
Stoga da smanjim svoj ego, opusti se i nauči nešto za promenu, jer moju priču pokrivaju trogodišnji rezultati u svim kategorijama, a tvoju, šta tvoju priču pokriva, ha, ha, ha, ha uvek ali uvek se nađe neko pametan samo da spamuje, ali rezultata nigde.


A kao sto vidis, imam otvoreno svo cudo programa, servisa, p0rn se skida s torrenta a svi driveri hvala Bogu, rade i instalirani su. Pa oderem tebe i tvoje SuperPi tovarise za ~4 sekunde sa duplo sporijim (taktom) procesorom. E pajebemu zivot, moj "tvikeru"...

Da ti sad ne palim MathLAB u Solarisu, koji je vjerojatno duplo bolju number chruncher od Mathematice a vjerojatno postoje i kvalitetniji algoritmi od Chudnovskyevog...

Citiraj:
Da bi uvideo koliko ja na čelu sa mojim ocerskim timom raspolažem sa tvikerskim znanjem koje sam podelio sa vama
Pa ajde "tvikeru", rekoh ti, jedna mala VB skriptica u kojoj implementiras ShowWnd 0 parametar (hiden window) i emuliras tipkovnicki start (CTRL+C, down, down, down, down, enter) i sve curice ce bacati grudnjake pred tebe kad te vide. Kao sto rekoh, kad vec imas W2k3 Server, ocito ti skriptiranje nije strano (meni, iskreno, jest, ali cak je i meni trebalo "samo" 30 minuta za takvo nesto, a iskusnom tvikeru kao tebi to ne bi bio problem izvesti za ispod minute).

Citiraj:
Stoga sledeći put kad budeš hteo da spamuješ postuj rezultat pa da razmotrimo "tvoje" tvikove ako ih imaš, ovako si samo uradio opasan spam zlonamernog sadržaja
Ja nemam potrebe za (ovakvim) "tvikanjem", "klokanjem" i slicnim beskorisnim pizdarijama; moje opaske se nisu odnosile na tvoje poduhvate (ako te to veseli i mislis da ima ikakve koristi od toga, svaka cast, zaista), nego na tvoja laprdanja bez pokrica. Na koja cak nisi ni replicirao; ne zelim ti ih ponavljat, samo pogledaj moj prvi reply...

Citiraj:
Isto tako ako moji tvikovi nisu ok onda evo ti link ka istoj ovoj sobi ali na Benchmarku, čiji sam ja novinar, gde je Miško jedan od tri najveća tvikera na svetu
Misko, jedan od tri najveca tvikera na svijetu? Ako je najbolje sto "najveci tvikeri na svijetu" znaju sakriti prozor i staviti program u RAM disk, e onda oprosto mi na izrazu, ali nabijem ti ja takve tvikere...

*Pravi* "tvikeri" bi uzeli Gauss-Legendre algoritam (koji SuperPI koristi, IIRC) i pokusali ga dotjerati u nekom programskom jeziku do savrsenstva, iskoristavajuci najbolje optimizirane kompilere i "tvikove" za postizanje brzeg racunanja. Da je bilo tako, kapa do poda Misku, The Tvikeru, castim ga vecerom u najboljem restoranu u Dedinju! Ovako, ja (netvikerski spamer?) sam dao (a kao sto rekoh, nije mi "nativni" jezik) ideju tebi, Misku i Perici kako da napravite jos bolji "tvik" sa samo jednom maljusnom skripticom.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2007., 11:25   #4
Armand
192.168.0.1
 
Armand's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: BiH
Postovi: 463
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Gledam ovo drobljenje i natezanje pimpeka preko ravnala s nevjericom u ocnim jabucicama
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
emuliras tipkovnicki start (CTRL+C, down, down, down, down, enter) i sve curice ce bacati grudnjake pred tebe kad te vide.

LOOOHOHOHOHOHOHOHHOOOOOLL

BuBa ThE TviKer

Buba svaka cast, naklon, naklon, a jesam se ismijo
__________________
P4 3.0 Prescott (Zalman 7000b-cu) @ Gigabyte 8ik1100
2x512 Apacer ddr400
AiW x800xt + vf900
Hitachi 80gb Sata2
Corsair HX520W
Linksys WRT54GL@Tomato 1.25.8515 RAF (Victek Mod)
Armand je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2007., 12:55   #5
Space
ASUS
Moj komp
 
Space's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Beograd
Postovi: 263


Nasmejah me do bola, nemoj shvatiti ovo kao prozivku, el lupetanje ti je bez premca

Stoga ako te spi 1m i oc ne interesuje a o su keoliko navrata rekao, zasto si dolazio u ovu sobu sa kilometarskim postovima? Ja ću ti reći, jer se odgovor sam nameće jednostavno da spamuješ

No dobo, vidim voliš da kucaš, evo ljudi sa PCX-a željno očekuju tvoj post sa tvikovima, i naravno ja s njima, verujem da ima bar 10 koji će da uporede moj i tvoj "nepostojeći"tvik

Nadam se da nećeš biti toliko sebičan, da to uradiš, a što se tiče mene, meni je ladovovina, ako pogledaš naslov i i pročitaš šta sam uradio u prvom postu zajedno sa mojim tvimom, onda će ti biti jasno da boljeg rezultata na svetu nema
__________________
Space je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2007., 13:17   #6
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Autor Spacemaster Pregled postova
Nasmejah me do bola, nemoj shvatiti ovo kao prozivku, el lupetanje ti je bez premca
Sad vec pocinjem ozbiljno sumnjati u tvoje leksicke sposobnosti. Ja te vec treci put pitam neke stvari, a ti nastavljas obmanjivati ljude. Dakle:

http://forum.pcekspert.com/showpost....4&postcount=28

Citiraj:
Stoga ako te spi 1m i oc ne interesuje a o su keoliko navrata rekao, zasto si dolazio u ovu sobu sa kilometarskim postovima?
I opet:

http://forum.pcekspert.com/showpost....4&postcount=28

Da nije problem u jeziku? Od kad sam uzeo tecajeve armenskog, znam se zabuniti... 0:0, tko ce ga znati...

Citiraj:
No dobo, vidim voliš da kucaš, evo ljudi sa PCX-a željno očekuju tvoj post sa tvikovima, i naravno ja s njima, verujem da ima bar 10 koji će da uporede moj i tvoj "nepostojeći"tvik
Ja sam ti dao jedan. Ne vidim u cemu je problem. Kao sto rekoh (opet, po ne znam koji put), kako koristis W2k3 server (ocito s razlogom i licencom koja je prilicno skupa), kojeg vraga se natezes s misem i odvlacis prozove bog te pitaj gdje, kad mozes to izvesti s onom mojom idejom.

Citiraj:
Nadam se da nećeš biti toliko sebičan, da to uradiš,
Sebican?

Citiraj:
a što se tiče mene, meni je ladovovina, ako pogledaš naslov i i pročitaš šta sam uradio u prvom postu zajedno sa mojim tvimom, onda će ti biti jasno da boljeg rezultata na svetu nema
Kao to sam rekao, ja uopce nisam dvojio da tvoji uleti u birtiji sa: "Hej riba, oces da ti pokazem kako sam klokovao i da imam totalno nebitni svjetski rekord u totalno nebitnoj disciplini?" prolaze ko Kackavalj na akciji, no mene jadnog neukog noncool antioverkloker netvikera zanima samo jedno:

http://forum.pcekspert.com/showpost....4&postcount=28

Da si odgovorio odmah na moju neutazivu znatizelju i pokazao mi sto sam te zamolio, uopce ne bih pisao dalje...
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2007., 14:04   #7
Space
ASUS
Moj komp
 
Space's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Beograd
Postovi: 263
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Sad vec pocinjem ozbiljno sumnjati u tvoje leksicke sposobnosti. Ja te vec treci put pitam neke stvari, a ti nastavljas obmanjivati ljude. Dakle:

http://forum.pcekspert.com/showpost....4&postcount=28

I opet:

http://forum.pcekspert.com/showpost....4&postcount=28

Da nije problem u jeziku? Od kad sam uzeo tecajeve armenskog, znam se zabuniti... 0:0, tko ce ga znati...

Ja sam ti dao jedan. Ne vidim u cemu je problem. Kao sto rekoh (opet, po ne znam koji put), kako koristis W2k3 server (ocito s razlogom i licencom koja je prilicno skupa), kojeg vraga se natezes s misem i odvlacis prozove bog te pitaj gdje, kad mozes to izvesti s onom mojom idejom.

Sebican?

Kao to sam rekao, ja uopce nisam dvojio da tvoji uleti u birtiji sa: "Hej riba, oces da ti pokazem kako sam klokovao i da imam totalno nebitni svjetski rekord u totalno nebitnoj disciplini?" prolaze ko Kackavalj na akciji, no mene jadnog neukog noncool antioverkloker netvikera zanima samo jedno:

http://forum.pcekspert.com/showpost....4&postcount=28

Da si odgovorio odmah na moju neutazivu znatizelju i pokazao mi sto sam te zamolio, uopce ne bih pisao dalje...
Uz dužno poštovanje gospodine neoverklokeru, šta tražite u overkolokerskoj sobi, ali strogo overklokerskoj sobi, da se spam ne bi širio, sve što vam nije jasno, lepo pokrenite temu, i nadam se da ću da smognem vremenena i da vam dam odgovor, a samim tim imate linkove ka dva druga foruma gde će i drugi ljudi moći da razreše vašu nedoumicu, jer vaša pitanja su uz dužno poštovanje i za decu do 10 god smešna, tj.kao uraditi sliku bez drajvera, iskreno već ste dobili odgovore na sva vaša pitanja, ali u svakom slučaju pogledajte sliku prvog posta, i u desnom donjem uglu možete uočiti mali programčić koji služi za slikanje onoga što se nalazi na ekranu, naravno kako za paint tako i za program koji se nalazi u donjem desnom uglu nisu potrebni drajveri, jer slika na ekranu može da bude i bez drajvera, ono što sigurno niste znali. Opet ono što se nalazi u tviku je da vaših 500mb zauzeća nikad ali nikad ne može da parira mojih 50mb u spomenutom spi-ju, ta slika je apsurdna i nema ma nikakve veze životom, a to sve gledano iz ugla spi-ja...
Prijateljski savet, ako vas oc ne interesuje, a samim tim i oc takmičenje javite se sa konkretnim problemima kad vas to bude interesovalo, do tad radite ono u čemu svako može da bude najbolj, a to je ne spamovanje, to molim vas da bi ova tema mogla da ide svojim tokom, a svakako molim i moderatore da sve bez tematski nadležne postove izbrišu.
Hvala!
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Space. 19.10.2007. u 14:26.
Space je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2007., 14:57   #8
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Problemi sa SPi 4GHz

Evo, kako ste onu temu zaspamali, a relativno interesantana vrsta spama je u igri - prebacih pa nastavite ovdje.
tor je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2007., 19:06   #9
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Autor Spacemaster Pregled postova
Uz dužno poštovanje gospodine neoverklokeru, šta tražite u overkolokerskoj sobi, ali strogo overklokerskoj sobi, da se spam ne bi širio, sve što vam nije jasno, lepo pokrenite temu, i nadam se da ću da smognem vremenena i da vam dam odgovor, a samim tim imate linkove ka dva druga foruma gde će i drugi ljudi moći da razreše vašu nedoumicu, jer vaša pitanja su uz dužno poštovanje i za decu do 10 god smešna,
M'da? Sorry kaj nisam nadri guru, ali ono, nedostatak IRQova u modernim PCima i uopce pokretanje GUI-ja bez drivera su meni jadnom malom neukom neklokeru totalno nepoznati.

Citiraj:
tj.kao uraditi sliku bez drajvera,
Da. Jos uvijek me zanima kako to napraviti u Windowsima. Zanima me pogotovo kako si podigao bilo koji GUI (Gnome, CDE ili neki treci) bez ikakvih drivera. Ako bi me prosvijetlio, bio bih ti uvelike zahvalan.

Citiraj:
iskreno već ste dobili odgovore na sva vaša pitanja,
Gdje?

Citiraj:
ali u svakom slučaju pogledajte sliku prvog posta, i u desnom donjem uglu možete uočiti mali programčić koji služi za slikanje onoga što se nalazi na ekranu, naravno kako za paint tako i za program koji se nalazi u donjem desnom uglu nisu potrebni drajveri, jer slika na ekranu može da bude i bez drajvera, ono što sigurno niste znali.
Joj, jatko moj, vise mi te je dosta gledati kako se koprcas u ovome, pa da ti pomognem malo. Ne, NE mozes dobiti bilo kakav apstraktni GUI (pa tako ni specijalno onaj od Windowsa) bez drivera, ljubek, pa je nebitno jesu li to obicni VESA kompatibilni driveri ili 5 gigabajtni Detonatori (ili kako je vec ima tom nVidija govnu sada) s Java control panelima i besplatnim analnom dildom u obliku PCI-E 2.0 slota.

Citiraj:
Opet ono što se nalazi u tviku je da vaših 500mb zauzeća nikad ali nikad ne može da parira mojih 50mb u spomenutom spi-ju, ta slika je apsurdna i nema ma nikakve veze životom, a to sve gledano iz ugla spi-ja...
Sad si me izgubio... O cemu ti to? Ja sam sa 150 govana otvorenih u Windowsima napravio za 4 sekunde brzi izracun od tebe! Ja imam WR. Ja, zahvaljujuci tome, razdjevicujem punoljetnice citavo popodne. Ph3ar me!

Kakvo pariranje, kakvi bakaraci? Zakaj ti nije palo na pamet dici Windowse u safe modu? Vrtiti SuperPI na realtime priorityju? Ono, helou, to bi MOZDA imalo neke (iako dubiozne) koristi.

win32k.sys tj. W32umode.lib i podlibraryji zaduzeni za GUI su prisutni htjeo ti to ili ne - thread sim ili tam s tvojim otvorenim prozorom (tako nebitno sto je "*skriven*") ne cine *nikakvu* razliku.

Pa onda, hakeru, ako vec prodajes muda pod bubrege, pokusaj igrat opasno pa se pozabavi sa, za pocetak, SessionViewSize tj. SessionPoolSize pa vidi ima li stvarne koristi od igranja s GUIjem na performansi (ja ti jos uvijek kazem da nema, barem ne sa smijurijom od programa a la SuperPi).

Najbolje od svega je cinjenica da (osim sto uopce nemas pojma sto su driveri, no to smo apsolvirali) nitkome od vas bisera nije pala na pamet standardna statisticka devijacija. Vase "ganjanje" nekakvog rekorda stvar je ponajvise puke srece, jer se radi o, koliko sam shvatio, samo jednom pokusaju s istim paremetrima. Izvrti svoj SuperPi 1000 puta s istim paremetrima pa nam onda javi dobivene rezultate...

Citiraj:
Prijateljski savet, ako vas oc ne interesuje,
Ja jesam krupan, ali mi se ne moras obracati u mnozini.

Citiraj:
a samim tim i oc takmičenje javite se sa konkretnim problemima kad vas to bude interesovalo,
Kad smo vec promijenili temu, mene zapravo zanima s cime/s kime se ti natjeces i s kojim ciljem?
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2007., 19:35   #10
JIM22
Premium
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Slo
Postovi: 196
Spacemaster: just ignore.

Bubba: nemoj srat i pokaži rezultate, ako imaš skriptu pokaži, ako neznaš da win radi bez drivera si sve dokazo da nemaš pojma. Par stvari koje ti lupetaš bez veze.

Za moderatore: zašto niste samo pobrisali bubo i gotovo? Mislite da če odkrit toplu vodu? On ili space? Ili nemate pojma i mislite da stvaro če bit tole vode? Svašta.:S
JIM22 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.10.2007., 19:44   #11
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Citiraj:
Autor JIM22 Pregled postova
Spacemaster: just ignore.

Bubba: nemoj srat i pokaži rezultate, ako imaš skriptu pokaži, ako neznaš da win radi bez drivera si sve dokazo da nemaš pojma. Par stvari koje ti lupetaš bez veze.

Za moderatore: zašto niste samo pobrisali bubo i gotovo? Mislite da če odkrit toplu vodu? On ili space? Ili nemate pojma i mislite da stvaro če bit tole vode? Svašta.:S
Ako nemaš što pametnije pisati onda ni nemoj. Nitko, pa ni space, ne treba odvjetnika. Ako ima što napisati i odgovoriti nek napiše, ako nema nema i bok, no tvoji komentari su nepotrebni.
tor je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2007., 20:28   #12
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
'Oćemo još!

__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2007., 21:14   #13
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
Citiraj:
Autor JIM22 Pregled postova
Spacemaster: just ignore.

Bubba: nemoj srat i pokaži rezultate, ako imaš skriptu pokaži, ako neznaš da win radi bez drivera si sve dokazo da nemaš pojma. Par stvari koje ti lupetaš bez veze.


ti se salis ?
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2007., 21:37   #14
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,102
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Da ti sad ne palim MathLAB u Solarisu, koji je vjerojatno duplo bolju number chruncher od Mathematice a vjerojatno postoje i kvalitetniji algoritmi od [SIZE=-1]Chudnovskyevog...
Pazi gdje se hvališeš, ako ovo procita netko od Schwartz-ove ekipe, obustavit ce mi softver, a koga ces onda da zicas Sun-eriju kad mene zabrane

+++ Predbilježbe za plovidbu 2008 +++
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2007., 21:47   #15
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
Ha ha

Ovi novi ne znaju da se nesmiju pokačit sa Bubom...
Strašno...

Da mu ja olakšam... Win ima drivere za sve, makar i generičke (defaultne, osnovne...), ali su i dalje driveri!!!

Sjedim i čekam dalje...
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2007., 22:02   #16
Ph03n1x
Premium
Moj komp
 
Ph03n1x's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Varaždin/Zagreb
Postovi: 1,846
Citiraj:
Autor JIM22 Pregled postova
ako neznaš da win radi bez drivera si sve dokazo da nemaš pojma


Bolje da se ne upuštaš dalje u raspravu.
__________________

Ph03n1x je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2007., 23:04   #17
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,390
Citiraj:
Autor LorD ClockaN Pregled postova
Ha ha

Ovi novi ne znaju da se nesmiju pokačit sa Bubom...
Strašno...

Da mu ja olakšam... Win ima drivere za sve, makar i generičke (defaultne, osnovne...), ali su i dalje driveri!!!

Sjedim i čekam dalje...
A daj, nisi fer, baš mi se sviđa sapunica...
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2007., 23:46   #18
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Autor JIM22 Pregled postova
Bubba: nemoj srat i pokaži rezultate,
Jesam. Procitaj moje postove vise puta ako treba. Nije sramota ne shvatiti iz prve.

Citiraj:
ako imaš skriptu pokaži,
Naravno da imam skriptu. Moja je i nedam je nikome. jebiga, kad sam egoisticni gad, al' zato me vole.

Citiraj:
ako neznaš da win radi bez drivera si sve dokazo da nemaš pojma.


Citiraj:
Par stvari koje ti lupetaš bez veze.
Mislim da je Spacemaster ili kakovec vec dovoljno velik da si kupi kremu za hemoroide...

Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Pazi gdje se hvališeš, ako ovo procita netko od Schwartz-ove ekipe, obustavit ce mi softver, a koga ces onda da zicas Sun-eriju kad mene zabrane

+++ Predbilježbe za plovidbu 2008 +++
Opet si se davio u sojinim valjuscima posutim rucno mljevenim jecmom pa nisi skuzio kad sam ti pricao da je MatLAB jedino sto imam?

http://www.imagesforme.com/images/8292mathlab_buljo.png
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2007., 01:45   #19
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,318
Zake je moje ime na zadnjem SSu, ha Bubba?

Već sam vidio neku sliku tipa "one Ivane" ako se tko sječa
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2008., 20:19   #20
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Ovo je nadasve zanimljivo citati, pogotovo jer "nauceni" napada naucenog.

Uglavnom, Bubba je u pravu u svakom pogledu, a pogotovo drivera... i sve je lijepo objasnio.

Nadalje, postoji li Bubba fan club?? Ili ga je moguce pokrenuti?
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2008., 20:25   #21
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova

Nadalje, postoji li Bubba fan club?? Ili ga je moguce pokrenuti?
Ja sam za
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2008., 20:32   #22
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Mirišem lock
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2008., 20:43   #23
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Ovo je nadasve zanimljivo citati, pogotovo jer "nauceni" napada naucenog.

Uglavnom, Bubba je u pravu u svakom pogledu, a pogotovo drivera... i sve je lijepo objasnio.
Po meni je Bubba više u pravu!
Citiraj:
Nadalje, postoji li Bubba fan club?? Ili ga je moguce pokrenuti?
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Ja sam za
Me too.

Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Mirišem lock
Neka ne lockaju makar ovaj put
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2008., 21:16   #24
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Čekaj,šta je uopće bio kontekst,tj u kojoj temi je nastalo?
Ovako vidim samo hrpu pametarenja od obojice,obaška što shvaćam da je bubba u pravu.
Ali,jedno veliko pitanje,zašto je pobogu potaknuo spam?Koja je bila njegova pobuda?Nije bilo dovoljno stavit ?
I tu priča da je i tko je u pravu prestaje,a nastaje druga tema zašto je administracija tolerirala ovakav linč,jer po ovome što ja vidim,trebala su obojica biti sankcionirana odmah.A bila je tako brza kad smo mi linčovali gordona
žile je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2008., 21:21   #25
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Linč ? Čovjek mu je dobro u tri posta tupio da se bez drivera može samo slikati uz monitor, a ne roknuti kakav SS.

Nažalost, ovo nije niti blizu spama kojeg ste vi radili sa Gordonom. Prvo, čovjek nauči nešta o Super PI-ju, drugo, nauči neke skripte ako se progugla i treće, vidi tek koliko je Super Pi spor u računanju zbog zastarjelog algoritma.
Čak Bubba ovdje nije bio niti prost kak zna bit (kada je i uvijek sankcioniran zbog takvog načina pisanja).

EDIT:
Tema je bila u sklopu Super PI-ja, a sve je krenulo kada se govorilo o smanjivanju procesa u Windowsima 2003 i općenito, dovođenja Windowsa u stanje da jedino i mogu odvrtiti Super Pi (kada svi procesi žderu oko 50ak MB RAM-a).
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2008., 21:23   #26
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Citiraj:
Autor žile Pregled postova
Čekaj,šta je uopće bio kontekst,tj u kojoj temi je nastalo?
Ovako vidim samo hrpu pametarenja od obojice,obaška što shvaćam da je bubba u pravu.
Ali,jedno veliko pitanje,zašto je pobogu potaknuo spam?Koja je bila njegova pobuda?Nije bilo dovoljno stavit ?
I tu priča da je i tko je u pravu prestaje,a nastaje druga tema zašto je administracija tolerirala ovakav linč,jer po ovome što ja vidim,trebala su obojica biti sankcionirana odmah.A bila je tako brza kad smo mi linčovali gordona
  • Ovo je privatni forum - nema demokracije
  • Bubba je član PCE team-a
  • Bubba je pre-pojava da bi ga se ušutkivalo.
  • Nemoj zahebavat da uspoređuješ flasha i Bubbu
EDIT: I to sve kaj Vuco veli...
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2008., 21:24   #27
timmy
Premium
 
timmy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: N/A
Postovi: 1,239
uglavnom, ovo je sve bilo hardware(space) vs software(buba)... spi je napravljen tako i na njemu se becha, ako neko hoce brze racunanje nek koristi matlab
timmy je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2008., 21:27   #28
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Linč ? Čovjek mu je dobro u tri posta tupio da se bez drivera može samo slikati uz monitor, a ne roknuti kakav SS.
Druga stvar to,ali rekoh da se ne vidi kontekst,prema tome vidio sam par gluposti u quoteu pa rekoh zašto je bilo nužno ovako reagirati.

Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Nažalost, ovo nije niti blizu spama kojeg ste vi radili sa Gordonom.
Ja vidim puno negativne energije tu.
Ali,uzmimo da si u pravu.Ono što je nepobitno je to da smo mi spamali na za to predviđeno mjesto,čak manje spamali a više trpali avatare.
A za pametovanju o driverima i tome kako superpi koristi zastarjeli algoritam i kako je overkluokiranje sranje,nije mjesto u superpi rezultati temi.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=83753
Jel ovo bilo poprište zločina?
žile je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2008., 21:34   #29
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Citiraj:
Druga stvar to,ali rekoh da se ne vidi kontekst,prema tome vidio sam par gluposti u quoteu pa rekoh zašto je bilo nužno ovako reagirati.
Čuj, kad ti netko neće odgovoriti na pitanje, a uporno tvrdi svoje. Žalosno je što dečki ne znaju osnovne stvari.
Citiraj:
Ja vidim puno negativne energije tu.
Ma nije to negativna energija . Već kad si spomenuo tu situaciju... A to što se manje pisali, a više crtali u Photoshopu, ne popravlja činjenicu da je dečko zbog takvog "podje*avanja" pukao i dobio ban. Druga je stvar što su neki znali da ako "podje*avaju" na fin način - da će se izvuć. Uglavnom, nećemo više o tome na forumu, budemo na žderonjama diskutirali ko ljudi o tome.
Citiraj:
A za pametovanju o driverima i tome kako superpi koristi zastarjeli algoritam i kako je overkluokiranje sranje,nije mjesto u superpi rezultati temi.
Pa zato i jest izvađena iz te teme i napravljena nova
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2008., 21:36   #30
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Uglavnom, nećemo više o tome na forumu, budemo na žderonjama diskutirali ko ljudi o tome.
Rado al jebiga,morat ću preskočit sad ove jer idem u Brod.A baš sam htio da budu prošli petak.
E ovo je spam,treba samo moj post prebacit na za to predviđenu temu
žile je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na