Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.04.2015., 20:36   #1
telefunken
Premium
 
telefunken's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 610
Hladnjak

želio bih kupiti ogromni hladnjak, neki s 4 vratiju i naletio sam na model BEKO GNE114612X
http://www.beko.hr/urun_detay.aspx?k...225&lang=hr-HR

jel ima tko iskustva s Bekovim proizvodima a pogotvo hladnjacima? Imao sam do sada Samsunga i radi bez zamjerke osim što me jako smeta dizajn (bezveze su stavili posudu za vodu koja samo zauzima prostor a nikad ju ne koristim)
telefunken je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2015., 22:22   #2
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,301
Nećeš pogriješiti s Bekom
Prki je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.05.2015., 12:22   #3
telefunken
Premium
 
telefunken's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 610
koliko sam proučavao, to je nekakav Turski brend tipa Quadro?
telefunken je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2015., 15:43   #4
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
od Beka imam klimu, ugradbenu pecnicu, napu i ugradbeni stednjak. da je bilo frizidera kada sam kupovao frizider, vjerovatno bih imao i njega od Beka .

uglavnom, dobro, zahvalno, jeftino, sa 5 godina garancije najcesce. dizajn od prosjeka do ok, nista spektakularno, ali kako rekoh - cijenom vrlo pristupacna marka i dobra kvaliteta. nije da promoviram, ali sto vise ovakvih proizvodaca, to bolje.

i da, brand je turski, iako imaju poprilicno toga od velikih proizvodaca. moja klima ima od LG-ja nesto, od Toshibe nesto drugo, a Beko pise . mrcina od 5kW, placena oko 2750 kuna prije par godina, uskoro opet ide u pogon ako ovakva vrucina nastavi .


osobno - preporuka za Beko .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2015., 16:39   #5
Princ288
Premium
Moj komp
 
Princ288's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 848
Isto preporuka za beko, vec 7 godina radi bez ijednog problema
Princ288 je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2015., 09:12   #6
cane
Amiga fanboy
 
cane's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 145
Imam Beko hladnjak, niš specijalno gore hladnjak, dolje ledenica posebno, evo sad ima 5,5 godina otkad je upaljen i nikakvih problema. Došao je sa 5 godina garancije ali nije mi trebala.
cane je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2015., 11:06   #7
Lak
Premium
 
Lak's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 397
Imam Beko hladnjak, jako bučan od prvog dana kada krene hladit.
Nakon 2 godine je počeo zaleđivat hranu (no frost model), na reklamaciji je bio 45 dana, vratili su ga i rekli da je popravljen, međutim nakon dan i pol je opet krenuo isti problem, slijedilo je zatim novih 45 dana na servisu i od tada je sve ok, jedino je pre bučan.
Dok je bio na reklamaciji, dali su zamjenski Samsung koji se pokazao odličan.
Lak je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2015., 11:20   #8
Buger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 4,340
Vidim da u uputstvima od hladnjaka piše da ne smiju teške stvari na njega, koji je razlog? Stavio sam mikrovalnu pećnicu na njega, sad ne znam jel mu to smeta
Buger je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2015., 18:39   #9
MuroF
Premium
 
MuroF's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: VŽ-okolica
Postovi: 118
ja popizdio neki da,trebam mali hladnjak u novu kuhinju,ispod elementa,i sad treba biti visine 82cm,ima ih hrpa po 84cm, po 1000kn a ovi kakti ugradbeni od 82cm su po 3000kn! pa di je tu logika,za 2cm nizi frizider 2 soma više,gluposti. al sam čuo da se ovima obicnima može skinut ona gornja ploča pa stanu ispod,moram se raspitat još..
__________________
MuroF je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2016., 09:40   #10
tomasini_
Premium
Moj komp
 
tomasini_'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Županja
Postovi: 1,137
frend razmišlja o kupnji 2 profesionalna hladnjaka (svaki po 1000 litara) kako bi zadovoljio potrebe skladištenja sirovina za pizzeriju. ta dva hladnjaka koštala bi ga oko 15 000 kn. može li proći jeftinije, kupnjom kućanskih hladnjaka ili nečeg drugog? ne treba mu ledenica, samo što veći prostor za hlađenje velikih blokova sireva i salama.
__________________
Divovski kompjuteri
tomasini_ je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.04.2017., 15:18   #11
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Jel ima tko iskustva s Samsung hladnjacima? Gledam ovog konkretno. Na starom gorenju riknuo dihtung vrata. Servis veli da moram nova vrata kupit komplet. A neda mi se ulagat u frižider star 18 godina. Jest da on radi normalno, al opet, koje sam sreće, riknut će mjesec dana nakon što stavim nova vrata. A vrata su prek soma kuna.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2017., 16:47   #12
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,661
Ja imam slican model, samo bez displaya (ako je to display na vratima). Ukratko, zadovoljan sam, hladi odlicno i
pritom izgleda dobro . Gornji dio ima odabir za temp. od 1, 2, 3, 5, 7 stupnjeva a donji dio (ledenica) od -15 do -23.
Jedna sitnica zna zasmetati - zvuk dok radi ima neki pistavi ton. Nije bucan ni preiritantan al proizvadi visu frekvenciju,
vjerojatno od protoka hladnog zraka... Nakon kupnje sam ga registrira online, sad imam produzenu garu od 10god...
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2017., 17:34   #13
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Najs.
Hvala puno!
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2017., 17:40   #14
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Ja isto imam sličan, hladi i više nego dobro, ima ledomat za kocke leda, jedina mana po meni je (govorim subjektivno, prije toga sam imao neki stari gorenje, star 15 godina) što je bučan u odnosu na ovaj stari. Kao da cijelu noć netko pretače iz flaše u flašu vodu u njemu, najbanalnije opisano.

Ali generalno, vrhunski aparat, zadovoljan 100%.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2017., 18:24   #15
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,661
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Najs.
Hvala puno!
Np

Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ja isto imam sličan, hladi i više nego dobro, ima ledomat za kocke leda, jedina mana po meni je (govorim subjektivno, prije toga sam imao neki stari gorenje, star 15 godina) što je bučan u odnosu na ovaj stari. Kao da cijelu noć netko pretače iz flaše u flašu vodu u njemu, najbanalnije opisano.

Ali generalno, vrhunski aparat, zadovoljan 100%.
Da, taj ton dolazi od strujanja zraka jer hladnjak radi na principu digitalnog invertera. Usto ima i defrost tehnologiju sto znaci da gornji dio nece zaledit...
Ima LED osvjetljenje unutra i 2 tipke za odabir temp. (posebno za gornji dio, posebno za ledenicu). Sve u svemu odlican aparat.
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2017., 19:40   #16
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,671
Gledaj ove hladnjake i nikad neces imati problema sa gumom
https://www.harveynorman.hr/odjeli/b...15.132425.html
Imaju posebni način otvaranja, ne na povlačanje pa da se guma isteže, nego ručka lagano otisne samu sebe od okvira hladnjaka.
Mislim da skoro svi LIEBHERR modeli imaju taj princip.
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2017., 21:06   #17
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Ma čuo sam za njih, no ne mislim prek 4k kn ić davat za frižider. Gledao sam i ovaj, samo nisam siguran jel to model koji se spaja na vodovod, što mi nikako ne paše zbog rasporeda kuhinje, ili ima posudu koja se puni. Ako ima posudu, dolazi u obzir.
Jedini bad mi je kaj ću morat smanjivat kuhinjski element iznad hladnjaka, ovaj dosadašnji friž je bio 150 cm visok, dok su ovi veći.

EDIT; našao manual na netu, ima posudu. Hmmm, sad sam u nedoumici...
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE

Zadnje izmijenjeno od: fanATIk. 10.04.2017. u 21:12.
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2017., 21:18   #18
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
U pravilu, meni je to s posudom samo uzimanje korisnog mjesta. Metneš bocu vode unutra i to je to. Ta posuda se teško čisti, samo je napor.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2017., 21:40   #19
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Ma i inače imam uvijek hrpu boca vode u frižideru pošto svi doma najviše pijemo vodu, i to hladnu. A klinci imaju običaj uzet flašu vode, popit jednu čašu i ne vratit flašu u frižider. Voda se ugrije, vadi novu flašu. Tak da mi i 3-4 flaše vode uzimaju dosta mjesta ak ćemo realno. Ovak si natoči čašu direkt iz frižidera i bok.
No istina, još sam negdje pročitao to za čiščenje posude.
Pogledat ću na licu mjesta kak to zgleda i kaj mi je bolje.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2017., 22:28   #20
cane
Amiga fanboy
 
cane's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 145
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Ta posuda se teško čisti, samo je napor.
Iz tog razloga nisam ni gledao frižidere s tim, zaključio sam da sigurno neću imati živaca čistiti posudu...
cane je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2017., 14:22   #21
Mattheous
Premium
Moj komp
 
Mattheous's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Dalmatia
Postovi: 203
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Jel ima tko iskustva s Samsung hladnjacima?
Ja sam prije pola godine otprilike kupio RB31FERNDSA/EF i aktivirao petogodišnje jamstvo koje Samsung nudi (daju i 10 godina na kompresor).

Zadovoljan sam hladnjakom, iako živim sam pa se ne koristi kao da ga koristi neka obitelj.

Mislim da se u ovim Samsung hladnjacima bočne strane znaju malo grijati (to je normalno, takav je dizajn) pa to valja uzeti u obzir.
__________________
Greed, for lack of a better word, is good. Greed is right. Greed works. Greed clarifies, cuts through, and captures the essence of the evolutionary spirit. Greed, in all of its forms, greed for life, for money, for love, knowledge has marked the upward surge of mankind.
Mattheous je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2017., 20:38   #22
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Evo baš se vratio iz Harveya. Na koncu uzeo i onog kaj sam linkao. Onaj s pipom je otpao kad mi je frajer rekao da ta pipa ima filter koji se mora mjenjati zavisno koliko često se upotrebljava, a sam filter košta 100-200 kn. Tak da sam rekao no go. Bio je jedan, možda baš kao ovaj što si linkao, dakle 7 cm viši od mog po identičnoj cijeni. No bio je zadnji primjerak te bi baš morao izložbeni uzet. Još bi ga i uzeo da nisam skužio da je razlika u boji. Taj viši je bio svjetlije sivi, a ovaj moj tamniiji. Odlučili se za ljepši na kraju.
Sutra ujutro bi ga trebali dostavit.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2017., 18:10   #23
p3tar
Mozilla Slave
Moj komp
 
p3tar's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 486
Citiraj:
Autor Mattheous Pregled postova
Ja sam prije pola godine otprilike kupio RB31FERNDSA/EF i aktivirao petogodišnje jamstvo koje Samsung nudi (daju i 10 godina na kompresor).

Zadovoljan sam hladnjakom, iako živim sam pa se ne koristi kao da ga koristi neka obitelj.

Mislim da se u ovim Samsung hladnjacima bočne strane znaju malo grijati (to je normalno, takav je dizajn) pa to valja uzeti u obzir.
Pozz,
Zainteresiran sam sa sličan model, tj. isti ali SS na kraju, Inox. Kako te služi? Vidim da su poprilično duoki 66.8cm + 5cm od zida više manje...
p3tar je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2017., 18:35   #24
Mattheous
Premium
Moj komp
 
Mattheous's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Dalmatia
Postovi: 203
Ne znam što SS točno označava tako da ne mogu komentirati za taj model. Ja sam sa svojim jako zadovoljan (ali nemam referencu, ovo je prvi moj hladnjak koji posjedujem). Odlično hladi, pogotovo sad u ljetnim danima kada ga češće otvaram (hladim vodu za piće u njemu). Nije mi žao novca koji sam uložio, a tu je i duga garancija.

Bočne stranice su ponekad malo toplije, možda dođu na 40-45 stupnjeva.
__________________
Greed, for lack of a better word, is good. Greed is right. Greed works. Greed clarifies, cuts through, and captures the essence of the evolutionary spirit. Greed, in all of its forms, greed for life, for money, for love, knowledge has marked the upward surge of mankind.
Mattheous je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2017., 21:21   #25
p3tar
Mozilla Slave
Moj komp
 
p3tar's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 486
SS je oznaka boje (Inox). Model koji bi uzeo je isti. Da li je glasan?
p3tar je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2017., 22:54   #26
Mattheous
Premium
Moj komp
 
Mattheous's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Dalmatia
Postovi: 203
Meni nije, ne pali se često, rijetko kad to primjetim. Tebi možda bude ako sad imaš nekog koji je jako tih.
__________________
Greed, for lack of a better word, is good. Greed is right. Greed works. Greed clarifies, cuts through, and captures the essence of the evolutionary spirit. Greed, in all of its forms, greed for life, for money, for love, knowledge has marked the upward surge of mankind.
Mattheous je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2017., 22:58   #27
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,311
Počeo mi fridž lagano odlazit izgleda, dao je svojih 30+ godina. Pa bi mi trebala neka preporuka, doduše malo sam limitiran veličinom jer ide u ugradbeni element, znači visina je max 180, a širina max. 60cm do sad sam imao frižider sa ledenicom pa bi tako i sad uzimao. A u 10om mjesecu uzimam samo ledenicu jer i ova trenutna je jednako stara kao i frižider pa ću sve zamjenit em što se energetske učinkovitosti tiče, em šta mi se više ne da slušat ruženje motora i razbijanje leda jer guma više dobro ne drži pa i za njega bacite neku preporuku ako nije problem. Za njega mi dimenzije nisu toliko bitne, samo da nije onaj u polegnutom položaju nego ravni.


Edit:
Našao sam BEKO RCSA330K31PT po dimenzijama mi odgovara pa sad ne znam jel ima ko kakva iskustva sa istim ili opčenito sa Beko markom da mi kaže jel valjaju šta.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 05.08.2017. u 13:17.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2017., 13:31   #28
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
Kako da izračunam razliku u godišnjoj potrošnji dva hladnjaka?
Jedan troši 311 kWh/godišnje, drugi 280kWh.
Jel samo odem na ovaj kalkulator, odaberem bijelu tarifu (na njoj sam), stavim 12 mjeseci i upisem za jednog 311, a za drugog 280 ?

Ispada da ovaj od 311 troši 491kn/godišnje, a drugi 466/godišnje - jesam dobro unio podatke?

P.S.
Jel tko zna gdje se današnji Whirlpool hladnjaci rade ?

Zadnje izmijenjeno od: Neo-ST. 09.08.2017. u 13:44.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2017., 20:22   #29
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Počeo mi fridž lagano odlazit izgleda, dao je svojih 30+ godina. Pa bi mi trebala neka preporuka, doduše malo sam limitiran veličinom jer ide u ugradbeni element, znači visina je max 180, a širina max. 60cm do sad sam imao frižider sa ledenicom pa bi tako i sad uzimao. A u 10om mjesecu uzimam samo ledenicu jer i ova trenutna je jednako stara kao i frižider pa ću sve zamjenit em što se energetske učinkovitosti tiče, em šta mi se više ne da slušat ruženje motora i razbijanje leda jer guma više dobro ne drži pa i za njega bacite neku preporuku ako nije problem. Za njega mi dimenzije nisu toliko bitne, samo da nije onaj u polegnutom položaju nego ravni.


Edit:
Našao sam BEKO RCSA330K31PT po dimenzijama mi odgovara pa sad ne znam jel ima ko kakva iskustva sa istim ili opčenito sa Beko markom da mi kaže jel valjaju šta.
Ja sam naučio jedno a to je da ću od sad uvijek kupovat NO FROST hladnjake. To je preporod.
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2017., 17:46   #30
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,671
Trebam objasnjenje ako neko zna.
Gledam fridz za uzeti,zapao mi za oko
https://www.nabava.net/hladnjaci-s-l...2dsa__23158821
Znaci model rb31hsr2dsa , "sa" oznacava srebrenu boju.

I onda nadjem isti fridz sa /EF na kraju
https://www.svijet-medija.hr/art/kombinirani-hladnjakzamrzivac-samsung-rb31hsr2dsaef/61129?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click
https://www.emmezeta.hr/bijela-tehni...m_medium=click

I pojma nemam što je različito izmedju ta dva fridza osim 200-300kn
Pa ako neko zna

Znam oznake za boje:
SA- srebrena
SS- Inox
WW- Bijela

Ali EF me satrao.

Zadnje izmijenjeno od: webstartm. 25.09.2017. u 17:56.
webstartm je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na