Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Overclocking > Hlađenje
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.05.2008., 01:35   #1
Igneos79
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zadar
Postovi: 328
Kupio ja vodeno...

Prekjucer ja gledam temperaturu proca, kad ono 75 stupnjeva. Pokrenuo Dekaron, game se rusi nakon 15 minuta igranja. Spustio na default clock, i dalje se rusi. Previsoka temperatura. Zivim na najvisem katu jako stare zgrade, senzor u kucistu javlja temperaturu u kucistu cak 50 stupnjeva. Scythe Shogun izmedju toplog i vruceg osjecaja, a dirnuo sam ga pri vrhu. Kvragu, rekoh, treba mi nesto bolje. Imao sam taman 100 Eura viska u dzepu, nazovem Links u Zadru i trazim vodeno, gotovi kit. Imaju. Super. Prvi put instaliravam ovako nesto, pa rekoh ajd bas da probam. Kanta je jos pod garancijom, pa ako sto i upropastim, racunam da cu se izvuci. I upropastio sam, no o tome poslije. Iscrpan manual, sa puno slikica, jednostavno se cinilo, jednostavnije nego Scythe-a ugraditi. Nazalost, zbog viska lima na rashladnom dijelu, tj. radijatoru, nisam ga mogao staviti u kuciste, vec je moralo ici izvan. Radilo se o cirka 70mm lima, ali nisam htio rezati. Racunam, ako ne bude radilo, necu moci ostvariti garanciju. E sad je trebalo na radijatoru i ventilator okrenuti, zato sto se stavlja izvan kucista. Dobro, to rijesio i sad ne mogu prikaciti radijator. Rupe ne odgovaraju na moje kuciste. Faking kompatibilnost i je*em mamu Thermaltaku. Mrdaj gore dolje, lijevo desno, i napokon zasarafim gornji lijevi i donji desni kut radijatora. Stoji cvrsto, ali druga dva ne mogu. Neke limice unutar radijatora su se skrivile od mog mrdanja, ali sam bio prezivcen da uzmem pincetu i idem popravljati stetu. Pise u uputstvima da se pumpa zasarafi na dno kucista. E to bi bilo super da ja imam usr*ne rupice na limu na dnu kucista. Opet psovanje Thermaltake-a. Kad sam sve sastavio, ispalo je da sam lose spojio crijevo iz bakrene jezgre prema pumpi pa je strcalo na sve strane. Pobrisao sve krpom, kresnuo komp, sve se upalilo samo na monitoru nema slike. Divota. Gledam grafu, vent se okrece. Nije mi jasno. Zovem frenda u panici, kaze on da je najvjerojatnije do Biosa. Drzim F2, i pojavi se slika, kaze bios da je previos overclocking failed. Ahaa, tu smo. Dobro. Dignuo onako kako je sam preporucio, sve radi. Samo kanister sa rashladnom tekucinom skoro prazan. Zovem sve zive da nabavim novu kanticu, nigdje je nema. Kaze mi serviser iz linksa da uzmem destiliranu vodu i antifriz i da na pola litre dest. vode ide dec antifriza. U autu nemam antifriz, na jednoj pumpi imaju dest. vodu, ali nemaju antifriz. Druga pumpa, ista stvar. Treca pumpa, imaju antifriz ali ne koncentrat vec razrijedjeno. Naputio me covjek tamo do iduce pumpe gdje imaju 100% i odem tamo. Imaju. 39kn antifriz, 5kn dest. voda. Uz 734 kn za vodeno, to su mi bili svi troskovi. Eh da, vodeno je Thermaltake Big Water 735. S obzirom da se u kitu dobije oko 2m zelenog UV crijeva, trebalo ga je rezati, pa sam otkinuo prevelike komade, racunajuci da nece biti dovoljno. Danas sam to malo sredio i popravio. Evo i slikica i videa. Sve snimano mobom, i ruke mi malo drhte, pa ne znamjerite na kvaliteti...

Slikice:









Videi:

http://s94.photobucket.com/albums/l1...ent=Vodeno.flv

http://s94.photobucket.com/albums/l1...nt=Vodeno2.flv

Komentari dobrodosli!
Igneos79 je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2008., 01:47   #2
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,742
temperature?
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.05.2008., 02:09   #3
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,694
A sta da se tu kaze nego uzalud baceni novci..jel nisi citao forum u vezi tih vodenih hladjenja? bolje da si kupio neki vrhunski zracni cooler i bok..
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2008., 02:24   #4
Igneos79
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zadar
Postovi: 328
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
A sta da se tu kaze nego uzalud baceni novci..jel nisi citao forum u vezi tih vodenih hladjenja? bolje da si kupio neki vrhunski zracni cooler i bok..


A hebiga, nisam pratio...obicno pratim forum tek onda kad nesto ne stima, ili nesto trazim....nije mi ovo tip foruma koji bi pratio uz ispijanje kavice ....Temperatura je pala nekih 20 stupnjeva, 45 u idle, 55 pri maks opterecenju. To je na 3,5 Ghz. Na 3,6 se windowsi ne zele dici, ma sto god ja pokusao, zid....ali nije mi zao novaca, novo iskustvo, nova igracka, i malo tisi i hladniji komp. Meni super...
Igneos79 je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2008., 02:43   #5
Func
Premium
Moj komp
 
Func's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 483
Ima frend to vodeno, gore nego kandalf, a kandalf je sam po sebi loš. Stavio sam si TR Ultra - 120 extreme + Sharkoon SilentAge. Temperatura quada je manja za 10c. Core 1 u occt-u nakon 3h pokazuje prema occt-u najvišu vrijednost od 62c na 3.55 @1.425v.

Ako ti je bila temperatura 50c u kučištu, kolka ti je sad nakon što si radiator montirao na ispuh? Obično bude nešto veća, jel vodeno oslabi cirkulaciju zraka.

TT je
__________________
Some say that he's Mac compatible, and that he once punched a horse to the floor. All we know is, he's called The ...

Zadnje izmijenjeno od: Func. 31.05.2008. u 03:00.
Func je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2008., 03:19   #6
Igneos79
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zadar
Postovi: 328
Citiraj:
Autor Func Pregled postova
Ima frend to vodeno, gore nego kandalf, a kandalf je sam po sebi loš. Stavio sam si TR Ultra - 120 extreme + Sharkoon SilentAge. Temperatura quada je manja za 10c. Core 1 u occt-u nakon 3h pokazuje prema occt-u najvišu vrijednost od 62c na 3.55 @1.425v.

TT je
evo moje temp dok se vrti sandrin burn test



Cpuid



mema

Igneos79 je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2008., 06:40   #7
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,694
Citiraj:
A hebiga, nisam pratio...obicno pratim forum tek onda kad nesto ne stima, ili nesto trazim....nije mi ovo tip foruma koji bi pratio uz ispijanje kavice .
Gle kava te kosta 5-6 kuna, a ova investicija malo vise..ali ako si ti zadovoljan, sve 5...
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2008., 10:20   #8
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,962
Da citiram riječi Marlona Branda:
"The horror, the horror."

Zar nije bilo jednostavnije kupiti kvalitetan zračni cooler..imao bi bolje rezultate i ne bi bilo puštanja i špricanja vode po komponentama..a i ostalo bi ti 400-tinjak kn viška..evo recimo SCYTHE Ninja SCNJ-1100 Plus rev B..u linksu 338kn.

..a ako si se već odlučio za vodeno tu je https://www.cool-pc.org/ pa si si mogao složiti vodeno. Konstantno se spominje to da kit rješenja jednostavno ne valjaju.
__________________
“Free software” is a matter of liberty, not price. To understand the concept, you should think of “free” as in “free speech,” not as in “free dinner.”

Zadnje izmijenjeno od: Brown Acid. 31.05.2008. u 10:48.
Brown Acid je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2008., 12:17   #9
Igneos79
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zadar
Postovi: 328
Citiraj:
Autor Brown Acid Pregled postova
Da citiram riječi Marlona Branda:
"The horror, the horror."

Zar nije bilo jednostavnije kupiti kvalitetan zračni cooler..imao bi bolje rezultate i ne bi bilo puštanja i špricanja vode po komponentama..a i ostalo bi ti 400-tinjak kn viška..evo recimo SCYTHE Ninja SCNJ-1100 Plus rev B..u linksu 338kn.

..a ako si se već odlučio za vodeno tu je https://www.cool-pc.org/ pa si si mogao složiti vodeno. Konstantno se spominje to da kit rješenja jednostavno ne valjaju.

Eh, da sam ja prije recimo tjedan dana razmisljao o vodenom, ili bilo kakvom boljem hladjenju, dok jos nisam imao novce, bila bi drugacija prica, ovako sam reagirao u afektu i kupio ga. To mi se cesce dogadja....nema veze, ja sam zadovoljan i to mi je najbitnije....
Igneos79 je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2008., 12:29   #10
Hellsing
Župnik
Moj komp
 
Hellsing's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: M. Losinj--Rijeka
Postovi: 497
cek malo mozda krivo cujem na snimci al dal ti to krcka u rezervoaru tekucina dok pumpa povlaci?
Hellsing je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.05.2008., 13:05   #11
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,962
Ma brijem da su to neki radovi po kući jer se čuje nešto ful glasno.
__________________
“Free software” is a matter of liberty, not price. To understand the concept, you should think of “free” as in “free speech,” not as in “free dinner.”
Brown Acid je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2008., 13:50   #12
Igneos79
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zadar
Postovi: 328
Citiraj:
Autor Hellsing Pregled postova
cek malo mozda krivo cujem na snimci al dal ti to krcka u rezervoaru tekucina dok pumpa povlaci?

Mislim da se to hdd cuo, ali nisam siguran, ovako kad slusam, ne cujem pumpu...
Igneos79 je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2008., 14:00   #13
MP950
64VT klon
Moj komp
 
MP950's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: ZGž
Postovi: 464
Imao ja to vodeno, žalibože potrošenog vremena, sreća prodao sam za koliko sam i kupio, big typhoon bolje hladi od toga. što je najbolje to vodeno opće nije tiho(pumpa)
MP950 je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2008., 14:00   #14
Crash009
Banned
Moj komp
 
Crash009's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 7,361
Kao sto je ekipa rekla, investicija u dobar zracni cooler bi bilo bolje rijesenje, no mozes...

Inace takva vodena su po meni sluze samo da se moze reci da imam vodeno..
Crash009 je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2008., 14:23   #15
Hellsing
Župnik
Moj komp
 
Hellsing's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: M. Losinj--Rijeka
Postovi: 497
ma imao sam ga i ja pa zato bas i govorim o ovom "krckanju" zna se desavat da ti nije u rezervoaru tekucina do vrha pa pumpa srce pa se cuje onak a to me iritiralo


Hellsing je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2008., 14:32   #16
Igneos79
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zadar
Postovi: 328
Citiraj:
Autor Hellsing Pregled postova
ma imao sam ga i ja pa zato bas i govorim o ovom "krckanju" zna se desavat da ti nije u rezervoaru tekucina do vrha pa pumpa srce pa se cuje onak a to me iritiralo


Hehehe, jel se ovo vi meni osvecujete za prijasnje sprdnje? Zalim slucaj. Nije do vrha, i ne cuje se i dobro hladi....a da se sad kur*im u ekipi da imam vodeno, moram reci, sto jes, jes...Bas je dobar osjecaj. A vi sa zastarjelim zracnim hladjenjima mozete samo zaliti Belj...

Edit: Zvuk

http://s94.photobucket.com/albums/l1...rrent=Tiho.flv
Igneos79 je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2008., 15:42   #17
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Sve mi se čini da ti je krivo što si investirao u to "vodeno", i to si shvatio na teži način (kupnjom), ali svaki cigo svoga konja hvali, makar konj bio invalid NHF od srca

No eto, ako si fakat zadovoljan, good for u

Btw, jesi siguran da su ti temperature točne? Pitam jer meni Speedfan optimistično očitava (istina, v4.34 nisam probao) , nekad i po 10-tak stupnjeva manje od Everesta ili Core Temp-a...(kao da očitava neki drugi senzor )
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2008., 16:16   #18
Igneos79
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zadar
Postovi: 328
Citiraj:
Autor Fatal Error Pregled postova
Btw, jesi siguran da su ti temperature točne? Pitam jer meni Speedfan optimistično očitava (istina, v4.34 nisam probao) , nekad i po 10-tak stupnjeva manje od Everesta ili Core Temp-a...(kao da očitava neki drugi senzor )

Igneos79 je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2008., 16:31   #19
TomRi
Can You Hear Me? 142.8 dB
Moj komp
 
TomRi's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb, Kvatrić
Postovi: 2,068
Citiraj:
Autor Igneos79 Pregled postova
Samo kanister sa rashladnom tekucinom skoro prazan. Zovem sve zive da nabavim novu kanticu, nigdje je nema.


a jesi li gledao po ducanima?
ja sam kupio vise takvih u HG spotu.

http://hgspot.hr/opis.aspx?ID=025940


inace, po meni je daleko bolje rjesenje bilo da si to malo sto ti je falilo tekucine,
nadomjestio destiliranom vodom,
nego da si napravio to sto jesi, cijelu novu smjesu od antifriza
koji ako nije kvalitetan moze svasta napraviti bloku i radijatoru...
a samo se nadam da nisi nadolio tu 'novoskemijanu' smjesu u onu vec postojecu sto si imao u sustavu...
vec da si dobro isprao cijeli sustav sa destiliranom vodom pa tek onda ulio tu novu kemiju.


za kraj, bitno da si ti zadovoljan.
vodenih ima i boljih od ovoga, to je jasno i nije neka tragedija s obzirom na cijenu.

ali je problem sto od ovog vodenog ima i boljih zracnih hladnjaka,
a i dođu manje, tiši su, dulje traju, lakše se ugrade/održavaju/prodaju dalje...
__________________
Danas je teško biti budala, prevelika je konkurencija...

Water cooled PC
Moj najveci MOD

Novi hobby: RC model + HD kamera
TomRi je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2008., 19:26   #20
Igneos79
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zadar
Postovi: 328
Citiraj:
Autor TomRi Pregled postova
a jesi li gledao po ducanima?
ja sam kupio vise takvih u HG spotu.

http://hgspot.hr/opis.aspx?ID=025940


inace, po meni je daleko bolje rjesenje bilo da si to malo sto ti je falilo tekucine,
nadomjestio destiliranom vodom,
nego da si napravio to sto jesi, cijelu novu smjesu od antifriza
koji ako nije kvalitetan moze svasta napraviti bloku i radijatoru...
a samo se nadam da nisi nadolio tu 'novoskemijanu' smjesu u onu vec postojecu sto si imao u sustavu...
vec da si dobro isprao cijeli sustav sa destiliranom vodom pa tek onda ulio tu novu kemiju.


za kraj, bitno da si ti zadovoljan.
vodenih ima i boljih od ovoga, to je jasno i nije neka tragedija s obzirom na cijenu.

ali je problem sto od ovog vodenog ima i boljih zracnih hladnjaka,
a i dođu manje, tiši su, dulje traju, lakše se ugrade/održavaju/prodaju dalje...

Na kraju nisam nadodao ni destiliranu ni antifriz, zbog toga sto, kad sam skratio cijevi, bilo je taman...(stavio sam kanticu ispod cijevi kad sam ih skracivao, tako da tekucina ne propadne)...U hg-spota nisam pitao, a s obzirom da sam u Zadru, citaj: vuko*ebini, pretpostavio sam da u ducanima gdje inace kupujem nema, sto se pokazalo tocnim, a u Linksa nije bilo...Poanta je da nisam htio cekati da mi takvo sto stigne iz Zg, vec sam htio odmah rijesiti stvar...


Btw, hvala na savjetu, znaci samo treba dodati dest. vodu....antifriz je neki Ina-in AL Super, koncentrat...neka ga, trebat ce mi kad tad...
Ne bi bilo lose kad bi netko napravio guide za vodena...da se zna koja su dobra, a koja izbjegavati...

I ne vidim sto je toliko lose kod ovog mog. Bakrena jezgra mi izgleda solidno, nisam vidio nista bolju kod zracnih hladjenja koje sam dosad imao, mozda bih jedino trebao nabaviti neki bolji radijator koji bi bolje ohladio vodu?

Hvala svima na misljenjima, i ako netko ima kakv koristan savjet, bio bih zahvalan...
Igneos79 je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2008., 19:38   #21
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,694
pa, ako se ne varam ima sticky o vodenim..
Nego koliko dobro vidim na slici ti si radiator naslonio na kuciste odnosno na lim?
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2008., 19:44   #22
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,428
netreba ti antifriz ako imaš onaj aditiv za vodu.
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2008., 20:10   #23
TomRi
Can You Hear Me? 142.8 dB
Moj komp
 
TomRi's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb, Kvatrić
Postovi: 2,068
Citiraj:
Autor Igneos79 Pregled postova
Ne bi bilo lose kad bi netko napravio guide za vodena...da se zna koja su dobra, a koja izbjegavati...

Hvala svima na misljenjima, i ako netko ima kakv koristan savjet, bio bih zahvalan...
pa imaš izvrstan vodič od članova Dode i Kove, tamo je sve napisano.
ukratko:što veći radijator, jača pumpa, veći promjer crijeva, i dobar blok
(tanka baza, a velika dodirna površina sa tekućinom: recimo EK , nikako taj Tt )


OT:
TomRi gdje je tebi ono vodeno sto si imao? koliko sad vidim pod moj komp da si na zraku? ili ti si to zaboravio promijenit?

prodana cijela konfa članu foruma, pa sam složio novu 'zračnu' baziranu na DFI mbo,
vidim da je ta bivša commandosica ko stvorena za 8xxx seriju, visoki fsb i na zraku,
a tek ona sa svim dijelovima pod vodom, i to sve EK blokovi...
čudim se da taj član ne daje nikakve nove OC rezultate...
__________________
Danas je teško biti budala, prevelika je konkurencija...

Water cooled PC
Moj najveci MOD

Novi hobby: RC model + HD kamera

Zadnje izmijenjeno od: TomRi. 31.05.2008. u 20:28.
TomRi je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2008., 20:18   #24
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,694
TomRi gdje je tebi ono vodeno sto si imao? koliko sad vidim pod moj komp da si na zraku? ili ti si to zaboravio promijenit?
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2008., 08:12   #25
Igneos79
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zadar
Postovi: 328
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
pa, ako se ne varam ima sticky o vodenim..
Nego koliko dobro vidim na slici ti si radiator naslonio na kuciste odnosno na lim?
Hmm, corav sam, nisam vidio taj sticky....da, spojen je gdje su rupice za 120mm vent, samo sa vanjske strane...
Igneos79 je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2008., 01:30   #26
Igsy
user na kvadrat
 
Igsy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Split
Postovi: 267
Citiraj:
Autor Igneos79 Pregled postova
Hehehe, jel se ovo vi meni osvecujete za prijasnje sprdnje? Zalim slucaj. Nije do vrha, i ne cuje se i dobro hladi....a da se sad kur*im u ekipi da imam vodeno, moram reci, sto jes, jes...Bas je dobar osjecaj. A vi sa zastarjelim zracnim hladjenjima mozete samo zaliti Belj...

Edit: Zvuk

http://s94.photobucket.com/albums/l1...rrent=Tiho.flv


lool lika
__________________

Who's Your Daddy?
Igsy je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2008., 22:05   #27
Igneos79
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zadar
Postovi: 328
ovoga.....jel,....jel postoji kakva bolja tekucina od obicne vode i antifriza koju bih mogao ubaciti u vodeno?

Gledam ovaj wiki i zbilja nemam pojma sto bi bilo najbolje i ful me sram jer sam kemijski tehnicar po struci...tekuci propan zvuci lijepo...
Igneos79 je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2008., 22:11   #28
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,428
samo se ti drzi destilirane vode sa malo antifriza
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na