Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.03.2017., 19:54   #8311
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
koji panel onda imam ja u philips 42pfl9703? kaze da je lcd...

Sent from my MI MAX using Tapatalk
IPS
__________________
Bez potpisa.
RaneZ je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2017., 20:00   #8312
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Mogu li kako na svom Philipsu 32PFT4100 (80 cm (32"), Full HD LED TV, DVB-T/T2/C)
uključiti da mi prikazuje što je na programu kada mijenjam kanale?
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.03.2017., 20:26   #8313
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Citiraj:
Autor RaneZ Pregled postova
Ne.

OLED je crna, sve ostalo je gradacija crne tj. sive nebitno na tehnologiju. Ako te jako smeta, kao mene, spasio sam se sa Philips Ambilightom koji daje "dojam crne". U kombinaciji sa sto manjim brigghtnessom (onda pak zaboravljas HDR) daje dooonekle rezultate.

No svejedno, kad je full screen crna i recimo titlovi, mozes zaboravit na ista Svetli, probija, kut gledanja nikakav, bleeding, bending...čak i ovi od 12k+ kuna.
Koju telku imaš od filipsa?

Edit: sad procitao na prethodnoj stranici..

Gledal sam filipse, tocnije model 6501, oko 5500kn, 4k, 120Hz i ostale novotarije..

Al ono kaj me pika u oci, misljenja su oprecna oko tog modela, vjerojatno je mala razlika izmedju tvoga i ovog "slabijeg".
Uglavnom komentari su: losije skaliranje sd kanala, banding, trzanje dok se krece kroz menije, delay kod prebacivanja kanala.

Gledam bas taj 6501, a uzimal sam jos i u obzir, svehvaljeni samsung ks 7002, definitivno odlicna telka s pravim hdr-om (10bit panel)
Samo ono kaj mi upada uoci je to vrazje odljepljivanje na koje se dost ljudi zali, a i cjenovno je jos viosko gore (oko 8500kn)..
Pa se nadam nekom padu cijena..

Zadnje izmijenjeno od: zvonac. 31.03.2017. u 21:02.
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2017., 20:25   #8314
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
6561 imam. Bending ima... ima par sitnih glowowa po ekranu. Par sam ispravio mazenjem krpicom po mjestu ostale nabrojene probleme nemam. Jako fluidan menu, jako fluidan android. Nemam lag kod izmjene kanala jer sam na iptv od amisa. Jucer me prebacili na vip, veca brzina i bolji ping. Ali tu imam 2 sec delay. Znaci da nije do tv vec boxa od provajdera. Sa amisom sam imao instant izmjenu kanala. Tv sam platio cca 6000 + 5god gar. 4k je lijep kad si na 2-2.5m od telke i sadrzaj ima barem 40tak gb za ostalo je fhd sasvim u redu. Skalira na 4k puno bolje od denona recimo ili nvidia shielda koji su spojeni s istim. Nisam fan branda, imao sam 2 philipsa, sestri uzeo samaunga, starci panasonic plazma. Smatram se best buy u trenutku likom Da me sad pitas, isao bi na lg (ako ne trebas android)
__________________
Bez potpisa.
RaneZ je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2017., 07:48   #8315
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Tnx. Ma imam dilemu, uzet neki odlican FHD sa odlicnim prikazom slike ili neki sa 4k sa solidnim prikazom slike..

Posto sam eliminirao FHD u startu, zato kaj je sad pomodno imat 4k rezu, al ne vidim nekaj vrijednog u odrjedjenom (4k) cjenovnom rangu.

Posto je sada aktualan taj 4k segment..
A opet za neku odredjenu (oko 6tkn) svotu ne dobijem nis ekstra ak uzimam 4k, dobijem telku sa solidnim prikazom slike. Ak hocu nekaj malo bolje, moram onda bubreg stavit na bubanj


Sent from my HTC 10 using Tapatalk
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2017., 08:29   #8316
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Citiraj:
Autor RaneZ Pregled postova
Yep, potvrđujem iz iskustva (VA)
Kutevi su koma. Crno isto. Boje isto. U biti, isto sranje ko IPS
(ok, malo sam pretjerao)

Novi slogan "Oled ili bed"
Problem je u tome sto postoje varijacije va panela, jer nije isto ako doticni ima kontrast 2000:1 ili 5000:1. U potpunom mraku nema tog lcd-a koji ce izgledati dobro u usporedbi sa oledom ili crt-om. Ips ili va, ja bi rekao truli kompromis jedno i drugo, jer va ima bolji prikaz crne taman onoliko koliko je ips bolji u vidljivom kutu-nedovoljno dobro u oba slucaja. Zapravo jedno i drugo su dobar izbor ako naletis na dobar primjerak. Samo nazalost postoji i druga krajnost. Npr kod ips-a mozes naletiti na primjerak koji uz standardni glow jos ima more bleediga i kontrast oko 700:1. Da se tu radi o 10k rezoluciji slika je nepopravljivo losa i novopeceni vlasnik moze samo plakati. Kod va tehnologije sa losem primjerkom uz bleeding dobijes kontrast oko1500:1 i vidljivi kut vidljivo los tj kod velikih ekrana kada se previse priblizis vidis razliku u nijansi slike na rubovima, bez obzira sto gledas pod pravim kutem. Sony z9d svoju crnu moze zahvaliti tehnologiji FALD a ne tipu lcd panela.
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2017., 09:09   #8317
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Istina je da nije svejedno koji VA. Nedavno uzeh 60KS7002 i panel je stvarno vrhunski. Uz bias lighting crna je kao OLED 99% vremena, osvjetljenje vrlo ravnomjerno bez bleedinga sto me je iznenadilo za tako tanko kuciste i sa tako uskim bezelima. Jedina, standardna mana su vidljivi kutevi koji su siroki za VA - iz sredine se ne vidi gamma shift efekt po rubovima, cak ni na 60" ali za gledanje bas iz kuta su uzi od IPSa. IPS ostaje kao bolji izbor za TV u vecem dnevnom boravku za gledanje pri dnevnom svjetlu a za filmove u zatamnjenoj prostoriji/mraku jedino dobar VA prolazi. Jest stvar kompromisa ali na kraju krajeva uvijek je tako i bilo sa svakom tehnologijom, cak ni OLED nije iskljucen iz toga.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2017., 13:08   #8318
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
U nedjelju idem do Arena centra vidjeti svojim očima ima li OLED jeftiniju alternativu vezano za kvalitetu crne boje u mračnoj prostoriji ( znam da ne može biti isto ali da je približno ok). Ako ne, čekati će se do jeseni a onda jedan LG B6 i gotovo.
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2017., 13:15   #8319
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
U nedjelju idem do Arena centra vidjeti svojim očima ima li OLED jeftiniju alternativu vezano za kvalitetu crne boje u mračnoj prostoriji ( znam da ne može biti isto ali da je približno ok). Ako ne, čekati će se do jeseni a onda jedan LG B6 i gotovo.
Onda uzmi u obzir i oled modele za 2017 godinu, jer se na istima najavljuje nesto bolja svjetlina slike. Takodjer LG za 2017 godinu najavljuje poboljsanja u svojoj gami ips lcd televizora u vidu boljeg vidljivog kuta i boljeg prikaza crne boje-nano cell tehnologija. Valja vidjeti i samaungove qled modele
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2017., 13:27   #8320
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Citiraj:
Autor darkijas Pregled postova
Onda uzmi u obzir i oled modele za 2017 godinu, jer se na istima najavljuje nesto bolja svjetlina slike. Takodjer LG za 2017 godinu najavljuje poboljsanja u svojoj gami ips lcd televizora u vidu boljeg vidljivog kuta i boljeg prikaza crne boje-nano cell tehnologija. Valja vidjeti i samaungove qled modele
Za Qled sam vidio na netu da nisu baš konkurentni Oledu ( po crnoj boji), bolji su po odzivu i po max svjetlini. Da, ne namjeravam dati baš hrpu novca, nekako si mislim pričekati da dođu novi modeli pa da starog upiknem za 10-12k B6 jel.. Zato sam i spomenuo jesen.
burmuz je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.04.2017., 11:00   #8321
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Moze neka preporuka za LCD do 2500 kn, znači nikakvi posbeni zahtjevi, nego neki best buy omjer diagonala/kvaliteta prikaza?

Hvala
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2017., 12:58   #8322
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Gledao sam jučer u trgovinama televizore. U odnosu na OLED su svi klasa ispod. Rekao je trgovac da će pasti cijene uskoro jer dolaze 2017. modeli tako da ću, ako ću išta kupovati, uzeti OLED i bok.
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2017., 02:37   #8323
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
OLED nema konkurencije.

QLED je marketinska izmisljotina.

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2017., 20:28   #8324
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,077
ovaj jeftinjava sharp aquos kojeg sam uzeo prošli tjedna ima jednu (ali veliku) manu - nema regulaciju backlighta. (ubite me neznam koji je model.... bio na akciji u emmezeti).
za te pare (2300kn, 48") je best buy, i slika je za moje skromne potrebe dobra, ali blješti u 3pm. regulacija brightnessa samo "brajtnesira" sliku, a ne dira backlight. kad pustim crni ekran , spuštanjem brightnessa ispod 45 nema razlike nikakve. povećavanjem iznad 60 se crna pretvori u svjetlo sivu i na kraju u bijelu, ali to je opet korekcija slike, a ne backlighta.
zar je moguće da postoji tv kojemu se ne može regulirat backlight?!? naprosto mi je nevjerojatno.
jp_rv je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2017., 20:49   #8325
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
OLED nema konkurencije.
QLED je marketinska izmisljotina.
Yep. Čekamo samo pad cijena
__________________
Bez potpisa.
RaneZ je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2017., 21:11   #8326
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Citiraj:
Autor jp_rv Pregled postova
ovaj jeftinjava sharp aquos kojeg sam uzeo prošli tjedna ima jednu (ali veliku) manu - nema regulaciju backlighta. (ubite me neznam koji je model.... bio na akciji u emmezeti).
za te pare (2300kn, 48") je best buy, i slika je za moje skromne potrebe dobra, ali blješti u 3pm. regulacija brightnessa samo "brajtnesira" sliku, a ne dira backlight. kad pustim crni ekran , spuštanjem brightnessa ispod 45 nema razlike nikakve. povećavanjem iznad 60 se crna pretvori u svjetlo sivu i na kraju u bijelu, ali to je opet korekcija slike, a ne backlighta.
zar je moguće da postoji tv kojemu se ne može regulirat backlight?!? naprosto mi je nevjerojatno.
Sharp je bio poznat po svojim quatron lcd ekranima. Isti su imali solidan prikaz,ali sada izgleda da firma od nekog kupuje ips panele i s njima oprema svoje televizore. Stoga nije ni cudo da crna djeluje lose. Kada je kontrast jako los slika djeluje blijedunjavo tj percepcija slike je losa u globalu. Nije samo da "nevalja crna a sve drugo je dobro" kako mnogi misle.
Danasnji full-hd lcd televizori su uglavnom losiji nego sto su bili prije nekoliko godina-slabije osvjezavanje i precesiranje slike. Nema lokalnog zatamnjenja, nema 3d moucnosti. Jedino su mozda bolji za net tj bolje rade kao smart tv uredjaji
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2017., 21:17   #8327
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Ne zali se kolega na nativni kontrast IPSa nego nedostatak regulacije backlighta. Koliko god nevjerojatno izgledalo takvi televizori i cak i monitori postoje i to je poprilicna pusiona za tamnije prostorije ili nedajboze potpuni mrak.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2017., 21:36   #8328
9800pro
aka Edo, aka Syncros
Moj komp
 
9800pro's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 1,682
Jbt, nakon čitanja zadnjih par stranica zaključak je da zapalim svijeću na Kamenitim da mi plazma potraje još barem 10 godina. Čak i na poslu gdje radim sa Led-ovima do 35000 kuna niti jedan doslovce nema sliku ko plazma, užas. Mislim ok je slika dok ne pomaknem glavu malo ljevo-desno...

Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk
9800pro je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2017., 21:38   #8329
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Proizvodjači često znaju na lcd monitorima i televizorima brkati backlight i brightness. Brightness bi trebao biti zapravo korekcija gamme a backlight ukupna svjetlina ekrana. Ukoliko nema kontrole backlight obicno stave brightness koji radi to isto, tj povecava ili smanjuje ukupnu svjetlinu ekrana. Ukoliko nema korekcije svjetline to je stvarno nezgodno. Jp_rv jel si mozda pokusao promjeniti profil slike u neki drugi koji bi mozda imao kontrolu osvjetljenja? Mozda pokusati upaliti neku eko opciju, ona zapravo smanjuje svjetlinu ekrana. Takodjer ambi senzor ak ima, cesto ta funkcija radi u eko rezimu rada.
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2017., 22:57   #8330
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,077
ne, ni eco ne radi ništa... jedina "eko" stvar je da ima opciju da se ugasi display (skupa sa backlightom) a ostavi se upaljen zvuk.
gledao sam da odem u service menu, ali iako ima uputstva kako doć do service menija, ne piše šta se u njemu podešava...

menu tv-a je nula, stari crt tv je imao više opcija u meniju. kolko para tolko muzike. u ovom slučaju nema ni muzike, zvuk je ko iz kazetofona. morat cu pod hitno spojit tv na ht receiver.
jp_rv je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2017., 23:17   #8331
intel freak
Premium
Moj komp
 
intel freak's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: cro
Postovi: 496
Citiraj:
Autor RaneZ Pregled postova
Yep. Čekamo samo pad cijena
načekat ćemo se
intel freak je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2017., 23:50   #8332
Remixer
Premium
Moj komp
 
Remixer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Irska
Postovi: 1,142
Jel ima koja plazma manja od 107cm (42'') ?

@9800pro: slažem se i ja da nisam vidio bolju sliku još ni na jednom LCD/LED televizoru od plazme, istina da ovi što sam ja vidio su 'jeftiniji' LEDići (kod frenda/susjeda/punice), no slika im ni blizu plazmi. Pretpostavjam da su tek modeli iznad 7000kn u rangu plazme.
__________________
http://img845.imageshack.us/img845/7167/croatia240animatedflagg.gif
Remixer je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2017., 02:26   #8333
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Nazalost nisu. Ni blizu. Uvijek ima neki kompromis.

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2017., 06:09   #8334
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,101
A koji je razlog za prestanak proizvodnje plazmi?
Samo potrošnja struje ili?
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2017., 07:25   #8335
lobo64
Premium
Moj komp
 
lobo64's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,328
Citiraj:
Autor jp_rv Pregled postova
ovaj jeftinjava sharp aquos kojeg sam uzeo prošli tjedna ima jednu (ali veliku) manu - nema regulaciju backlighta. (ubite me neznam koji je model.... bio na akciji u emmezeti).
za te pare (2300kn, 48") je best buy, i slika je za moje skromne potrebe dobra, ali blješti u 3pm. regulacija brightnessa samo "brajtnesira" sliku, a ne dira backlight. kad pustim crni ekran , spuštanjem brightnessa ispod 45 nema razlike nikakve. povećavanjem iznad 60 se crna pretvori u svjetlo sivu i na kraju u bijelu, ali to je opet korekcija slike, a ne backlighta.
zar je moguće da postoji tv kojemu se ne može regulirat backlight?!? naprosto mi je nevjerojatno.
Začuđujuće, moj iz 2014. (37", model LE320E) ima.
Meni - slika - napredno upravljanje - pozadinsko osvijetljenje.
Doduše, koštao je 5000+ kuna.
Sad sam malo u panici jer sam baš škicao jedan 55" (CUF8472ES) pa ako su ga tak srezali u opcijama moram gledat negdje drugo...
__________________
Dabogda ti Chris Bangle radio facelift.
lobo64 je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2017., 08:25   #8336
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,542
Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
A koji je razlog za prestanak proizvodnje plazmi?
Samo potrošnja struje ili?
Skuplja proizvodnja, deblji tv-i, skuplji prijevoz, skuplji tv-i, teži za popravak, troše više struje... Isto kao i gramofoni i gramofonske ploče, zvuk je kvalitetniji ali većini ljudi je jednostavnije spržiti cd ili staviti muziku na usb stick

Svaka tehnologija ima svoje prednosti i mane, a narod obično dobije što narod želi a to su tanji, jeftiniji tv-i, a za sliku ćemo lako...
Citiraj:
Autor jp_rv Pregled postova
gledao sam da odem u service menu, ali iako ima uputstva kako doć do service menija, ne piše šta se u njemu podešava...
Jesi uspio ući u servisni meni, kako izgleda?
Citiraj:
Autor lobo64 Pregled postova
Začuđujuće, moj iz 2014. (37", model LE320E) ima.
Meni - slika - napredno upravljanje - pozadinsko osvijetljenje.
Doduše, koštao je 5000+ kuna.
Sad sam malo u panici jer sam baš škicao jedan 55" (CUF8472ES) pa ako su ga tak srezali u opcijama moram gledat negdje drugo...
Većina tv-a ima, čak sam i na nekom starom Vivaxu vidio tu mogućnost. I na tom Vivaxu je to tako odlično riješeno - ne moraš svaki put ulaziti u meni i ručno namještati rasvjetu nego postoji tipka na daljinskom kojom na svaki pritisak mjenjaš vrijednost rasvjete za 20%.
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2017., 08:38   #8337
Amd_Shill
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sat
Postovi: 1,116
Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
A koji je razlog za prestanak proizvodnje plazmi?
Samo potrošnja struje ili?
Razlog je LCD mafija između ostalog.
Plasma stara 10 i više godina ima bolji prikaz slike od top LCDa.
Opjevani OLED ima tipičnih lcdeovskih 300 MR dok je plasma imala nativnih 1080 MR prije deset godina.
Pokopali su superiornu tehnologiju i gurnuli inferiorni LCD.

Poslano sa mog E6653 koristeći Tapatalk
Amd_Shill je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2017., 08:48   #8338
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Pokopali su je jer svijet ne bi mogao proizvesti toliko struje koliko bi tolika količina plasma TV-a potrošila.

Negdje sam davno čitao da na 30 milijuna plasma TV-a dolaze 2 nove nuklearne elektrane.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2017., 08:55   #8339
Amd_Shill
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sat
Postovi: 1,116
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Pokopali su je jer svijet ne bi mogao proizvesti toliko struje koliko bi tolika količina plasma TV-a potrošila.

Negdje sam davno čitao da na 30 milijuna plasma TV-a dolaze 2 nove nuklearne elektrane.
Mit.

Poslano sa mog E6653 koristeći Tapatalk
Amd_Shill je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2017., 09:35   #8340
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Citiraj:
Autor Amd_Shill Pregled postova
Mit.
Mit je takodjer i ta superiornost plazme. Kao i svaka druga tehnologija imala je vrline i mane u prikazu. Ja se ne bih vratio na nikakvu plazmu osobno a svjestan sam svih nedostataka alternativa i potrosnja mi nije nikakav faktor.
Rista je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na